Αποστολέας Θέμα: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€  (Αναγνώστηκε 32971 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Stinky

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1522
  • Φύλο: Άντρας
  • <Secondhand King>
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #25 στις: 06/12/08, 14:08 »
Ρε φιλε μπες στο ebay και παρε μια ibanez 59er lawsuit να τελειωνεις. Και αν δεν σου αρεσει πουλα μου την διπλα μεταχειρισμενη 0:)
Εγω αν ημουν στην θεση σου θα πηγαινα μια βολτα στο φιλαρακι που δινει την Greco για 330 ευρο, θα την δοκιμαζα και θα του ελεγα να την τυλι3ει πακετο...
Και δεν θα βω στον κοπο να την συγκρινω με epiphone lp. Με 330 ευρο δεν αγοραζεις ουτε φυστικια οχι Vintage greco γιαπωνεζα  που ειναι και αρκετα καλο οργανο.
(Δεν κανω διαφιμιση, δεν το ξερω το παιδι, αλλα μου φενεται η πιο λογικη λυση)

Αποσυνδεδεμένος studio54

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • SeatNet
ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #26 στις: 06/12/08, 15:30 »
+1500 Κι από μένα.

Αποσυνδεδεμένος montechristos-ole

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #27 στις: 06/12/08, 15:43 »
Φιλαρακι εγω εχω μια epiphone les paul των 700 ευρω...Οσο αναφορα το βαρος....Αστο καλυτερα...Ειναι πολυ βαρια οργανα,αλλα απο ποιοτητα ειμαι ευχαριστημενος...Και να μη ξεχνας πως η κιθαρα παιρνει την αιγλη του ενισχυτη στον οποιο θα τη δοκιμασεις!Εγω εχω εναν marshall avt50x και πιστεψε με ο συνδιασμος αυτος σκοτωνει για τα λεφτα του...
SOSτε τα FREEκια

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #28 στις: 07/12/08, 10:59 »
παιδια !!! θα σκεφτω οσα μου ειπατε για τις κιθαρες αυτες!!! Αλλα ειδα μια Gibson Les Paul studio limited edition 799€ !!! (μαζι με βαλιτσα!!!) σε φοβερο χρωμα και ειναι ελαφρια εφοσον δεν ειναι ephiphone!!!  ;D !! πειτε μου γνωμες , να την παρω (δεν εχω κανενα προβλημα για τα λεφτα! ;D) ????

Αποσυνδεδεμένος studio54

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • SeatNet
ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #29 στις: 07/12/08, 12:14 »
Μια καλή Japan 80s κοντράρει στα ίσα Les Paul Standard τις studio τις έχει για πλάκα....
Πάρε την Greco, το πιθανότερο είναι να μη χρειαστείς ούτε μαγνήτες.

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #30 στις: 07/12/08, 13:06 »
To "ελαφρια" που λες δεν ειναι παρα υποκειμενικο....
Σε σχεση με μια στρατ για μενα ειναι πολυ βαρια η les paul... ;)
 

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #31 στις: 07/12/08, 14:00 »
Μια καλή Japan 80s κοντράρει στα ίσα Les Paul Standard τις studio τις έχει για πλάκα....

Θα έλεγα ότι πολλές κιθάρες σε αυτή την τιμή (μερικές από τις οποίες έχουν αναφερθεί ήδη σε αυτό το thread) βάζουν άνετα κάτω τις studio. Eκτός από τις Schecter, Cort, ESP LTD και PRS SE, κοίτα και τις Hagstrom αλλά και τις Michael Kelly που είναι κλάσεις ανώτερες όχι μόνο από τις studio, αλλά και από τις περισσότερες κιθάρες σε αυτή την κατηγορία.
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Stinky

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1522
  • Φύλο: Άντρας
  • <Secondhand King>
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #32 στις: 07/12/08, 14:13 »
Ρε επειδη καλαταβα οτι εισαι πολυ φρεσκος. Κοιτα να δεις.
Εχεις μια Gibson les paul studio  και μια greco
η μια εχει 800 ευρο η αλλη 300 και ειναι καλυτερη.
α)Αν τωρα σε ενοχλει η βαλιτσα 800-300=500 και σκεψου οτι οι πολυ καλες hard case κανουν 100 ευρω
Αρα σου μενουν αλλα 400

β)Αν σε ενοχλει το οτι δεν μπορεις να μοστραρεις στην γομενα σου με την Greco και πιστευεις οτι η gibson εχει πιο πολυ κυρος
τοτε κανεις μεγαλο λαθος αλλα εχεις και 400 ευρω για να της παρεις απιστευτο δωρο, να τη πας σε ενα ακριβο εστιατοριο, σινεμα, και οτι αλλο φανταστεις.

γ)Αμα εν τελει εχει καποιος φιλος σου gibson και θελεις να του την πεις, με τα 400 ευρο που περισσευουν καντου δωρο μια Greco να διαπιστωσει και αυτος ποσο καλες ειναι, και σου μενουν και 100 ευρω για ωρα αναγκης¨
Αυτα.

Αποσυνδεδεμένος studio54

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • SeatNet
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #33 στις: 07/12/08, 14:40 »
Ρε επειδη καλαταβα οτι εισαι πολυ φρεσκος. Κοιτα να δεις.
Εχεις μια Gibson les paul studio  και μια greco
η μια εχει 800 ευρο η αλλη 300 και ειναι καλυτερη.
α)Αν τωρα σε ενοχλει η βαλιτσα 800-300=500 και σκεψου οτι οι πολυ καλες hard case κανουν 100 ευρω
Αρα σου μενουν αλλα 400

β)Αν σε ενοχλει το οτι δεν μπορεις να μοστραρεις στην γομενα σου με την Greco και πιστευεις οτι η gibson εχει πιο πολυ κυρος
τοτε κανεις μεγαλο λαθος αλλα εχεις και 400 ευρω για να της παρεις απιστευτο δωρο, να τη πας σε ενα ακριβο εστιατοριο, σινεμα, και οτι αλλο φανταστεις.

γ)Αμα εν τελει εχει καποιος φιλος σου gibson και θελεις να του την πεις, με τα 400 ευρο που περισσευουν καντου δωρο μια Greco να διαπιστωσει και αυτος ποσο καλες ειναι, και σου μενουν και 100 ευρω για ωρα αναγκης¨
Αυτα.

Zωγράφισες.....

Αποσυνδεδεμένος MechMech

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 591
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #34 στις: 07/12/08, 23:02 »
ρε μακακα παρε καμια Φεντερ
σκέτο τέρας ευγαίνιας!

Σκετο θηριο ορθογραφιας, και του λογου σου... :P

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #35 στις: 08/12/08, 16:24 »
φιλε Stinky Fingers . Επειδη δεν εχω γκομενα( ;D ;D ;D ;D ;D) ακομα και κανενας φιλος μου δεν παιζει κιθαρα( :( :( :( :( ) τα λεφτα δεν με νοιαζουν μεχρι αυτη την τιμη.Ακομα τα λεφτα δεν θα τα δοσω εγω οποτε δεν θα μεινουν και στην τσεπη μου ρεστα !Δεν εχω εμπειρια στις Greco οποτε δεν μπορω να εκφρασω καποια αποψη για αυτη . Αλλα μια πρωτη σκεψη μου ειναι το γιατι αφου οι  greco βαζουν κατω αυτες τις κιθαρες, η gibson μενει στη κορυφη μαζι με αλλες 5 μαρκες οπως οι ibanez , fender , esp , yamaha και δεν ειναι μετα απο αυτες?? χωρις πλακα τωρα εγω θα προτημουσα μια gibson παρα μια greco . :-\!

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #36 στις: 08/12/08, 16:28 »
To "ελαφρια" που λες δεν ειναι παρα υποκειμενικο....
Σε σχεση με μια στρατ για μενα ειναι πολυ βαρια η les paul... ;)
 


και σε εμανα μια strat φεναιτε πιο βαρια απο lp αλλα οι κιθαρες δεν φτοιαχνονται απο το ιδιο ξυλο και ετσι εξηγειτε αυτο! ;D
και οι ibanez ειναι πιο ελαφριες απο τισ fender σε πολλα μοντελα τους <------ παραδειγαμτος χαρη!!

Αποσυνδεδεμένος Ogun-Sotis

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 366
  • Φύλο: Άντρας
  • Πωτς γκένεν αυτό?
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #37 στις: 08/12/08, 16:42 »
φιλε Stinky Fingers . Επειδη δεν εχω γκομενα( ;D ;D ;D ;D ;D) ακομα και κανενας φιλος μου δεν παιζει κιθαρα( :( :( :( :( ) τα λεφτα δεν με νοιαζουν μεχρι αυτη την τιμη.Ακομα τα λεφτα δεν θα τα δοσω εγω οποτε δεν θα μεινουν και στην τσεπη μου ρεστα !Δεν εχω εμπειρια στις Greco οποτε δεν μπορω να εκφρασω καποια αποψη για αυτη . Αλλα μια πρωτη σκεψη μου ειναι το γιατι αφου οι  greco βαζουν κατω αυτες τις κιθαρες, η gibson μενει στη κορυφη μαζι με αλλες 5 μαρκες οπως οι ibanez , fender , esp , yamaha και δεν ειναι μετα απο αυτες?? χωρις πλακα τωρα εγω θα προτημουσα μια gibson παρα μια greco . :-\!
και γιατί η μαντονα μένει στην κορυφή των τσαρτσ όταν υπάρχουν πολύ μεγαλυτεροι καλλιτέχνες? ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #38 στις: 08/12/08, 17:49 »
Αλλα ειδα μια Gibson Les Paul studio limited edition 799€ !!! (μαζι με βαλιτσα!!!) σε φοβερο χρωμα και ειναι ελαφρια εφοσον δεν ειναι ephiphone!!!
Οι epiphone δν είναι πιο βαριές από τις Gibson....εξαρτάται από το μοντέλο..  :)

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #39 στις: 08/12/08, 18:07 »
Παράθεση
και γιατί η μαντονα μένει στην κορυφή των τσαρτσ όταν υπάρχουν πολύ μεγαλυτεροι καλλιτέχνες? Grin Grin

γιατι η madonna ειναι παγκοσμιος γνωστη εχει κομματια που αρεσουν σε παρα πολλους και συνεχιζει να ανεβαινε! ακομα κανει πολλους δισκους και συναβλιες για φιλανθρωπικους σκοπους και οχι για δικα της κερδη !!..
δεν ξερω αν σε επεισα αλλα θα ηθελα να μαθω :P

Αποσυνδεδεμένος Ogun-Sotis

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 366
  • Φύλο: Άντρας
  • Πωτς γκένεν αυτό?
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #40 στις: 08/12/08, 18:55 »
Παράθεση
και γιατί η μαντονα μένει στην κορυφή των τσαρτσ όταν υπάρχουν πολύ μεγαλυτεροι καλλιτέχνες? Grin Grin

γιατι η madonna ειναι παγκοσμιος γνωστη εχει κομματια που αρεσουν σε παρα πολλους και συνεχιζει να ανεβαινε! ακομα κανει πολλους δισκους και συναβλιες για φιλανθρωπικους σκοπους και οχι για δικα της κερδη !!..
δεν ξερω αν σε επεισα αλλα θα ηθελα να μαθω :P
και η gibson μένει στην κορυφή για τους ίδιους λόγους που μένει και η μαντονα,εξαιτίας της προώθησης δηλαδή

Αποσυνδεδεμένος Stinky

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1522
  • Φύλο: Άντρας
  • <Secondhand King>
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #41 στις: 08/12/08, 19:42 »
Φιλε σε καταλαβαινω. και γω οταν 3εκινησα να πεζω ηθελα οπωσδηποτε να παρω Gibson. Οχι οτι το ειχα ψα3ει η ειχα εμπειρια αλλα μου ειχε καρφωθει στον εγκεφαλο. Τελικα μετα απο αρκετα χρονια και κιθαρες πηρα μια και ξεκ**λωσα. Με την καμια ομως δεν θα επερνα lp studio... Η gibson  μου ειναι του 87 και αρκετα σπανιο οργανο, νομιζω μονο 350 τετοιες ειχαν βγει. Πολυ καλο πραμα για τα δεδομενα μου. Αλλα ακομα θελω να αγορασω μια greco h tokai h burny h electra... Ειναι πολυ καλα οργανα και σε φοβερες τιμες.

Ο σκοπος του φορουμ ειναι να α3ιοποιισουμε ολοι μαζι τις γνωσεις μας και να βοηθησουμε τους αλλους να μην κανουν τα λαθη που καναμε εμεις.
Κανε ενα απλο πραγμα. Βρες μια εικονα απο μια Gibson les paul standard h classic που ειναι το μεσαιο πυροβολικο της Gibson. Παρατηρησε την καλα. Μετα βρες μια απο lp studio και συγκρινε τις. Πολυ γρηγορα θα καταλαβεις οτι το μονο κοινο στοιχειο τους ειναι το ονομα. Τπτ αλλο...
Αμα μπορουσες να πε3εις μουσικη με ενα λογοτυπο τοτε οκ. Αλλα αυτο που εχει σημασια ειναι η ποιοτητα και η κατασκευη...

Αποσυνδεδεμένος studio54

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • SeatNet
ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #42 στις: 08/12/08, 19:51 »
Υποτίθεται ότι ρωτάς να μάθεις κάτι...... και οι περισσότεροι που κάτι ξέρουν σου προτείνουν αντί για Fender-Gibson κλπ Greco ε κάτι περισσότερο θα γνωρίζουν.....
Ο Sticky σου γράφει κάτι που είναι πολύ σωστό, έχω και Gibson, 5-6 fender, Burny, Greco, Electra και Tokai και Cort(ez) και σου λέω ότι η Cort "παίζει να είναι η πιό καλή και σε παίξιμο αλλά και vintage ήχο από όλες (250 euro την πήρα) και η Custom Burny μου του 1980 με EMG 85/85 πλέον βάζει κάτω χαλαρά κιθάρες με τριπλή τιμή και σε ήχο και σε παίξιμο και σε εμφάνιση, απλά δεν γράφει Gibson αλλά ακούγεται καλύτερα (αυτή την αγόρασα 1.000euro περίπου) αλλά αξίζει τα Λ7 της 100%, και αν δεν ήθελα Hard ήχο δεν θα άλλαζα με τίποτα τους VH1 μαγνήτες που φορούσε από μαμά.....

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #43 στις: 08/12/08, 20:16 »
http://www.gibson.com/en-us/divisions/gibson%20usa/products/lespaul/studio/
http://www.gibson.com/en-us/divisions/gibson%20usa/products/lespaul/classic/

δεν μπορω να καταλαβω διαφορα!!!... απλα η Les Paul Classic ειναι ποιο παλια ! εμενα μου αρεσει σε στυλ πολυ ποιο πολυ η Les Paul Studio! εχει και χρυσους μαγνητες .

Ξαναλεω . Δεν με ενδιαφερει να αγορασω μια κιθαρα που μπορει να ειναι καλυτερη απο την gibson για ΤΩΡΑ  ;D. Εχω καρφωθει σε αυτην , απλα θελω γνωμες για το πια κιθαρα να διαλεξω. Ακομα αυτην την κιθαρα θα την κρατησω για ολη μου την ζωη και οσο θα πηγαινει θα ανεβαινει και η αξια της και η ζητηση της! ενω με τις Greco παιζει να ειναι η ιδια σε 20 χρονια παιζει να αυξηθει η τιμη της αλλα παιζει και να πεσει η αξια της! ...


Αποσυνδεδεμένος studio54

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • SeatNet
ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #44 στις: 08/12/08, 20:42 »
Η studio πιθανότατα δεν θα ανεβάσει αξία ποτέ, είναι η φτηνοκιθάρα της Gibson. Η standard αν είναι καλή μπορεί μετά από καμμιά 10αριά χρόνια να αξίζει πάνω από τα Λ7 που θα την αγοράσεις. Tις Japan ρεπλίκες παίζει να μην τις ξαναβρείς αλλά ίσως και να μην μπορείς να τις αγοράσεις, εξάλλου οι τιμές τους είναι τόσο κάτω που δεν πάνε παρακάτω... Πολλές από αυτές είναι LawSuite μοντέλα και σίγουρα 100% ΑΚΡΙΒΕΣ αντίγραφα από μοντέλα 1957-1958 κλπ, ενώ οι κιθάρες που στην 10ετία 1980-1990 που η Gibson κατασκεύαζε ούτε κατα διάνοια δεν έφταναν τις Japan....

Tα λεφτά είναι δικά σου, η επιλογή δική σου, άκου τι σου λέει η καρδιά σου μην τυχών το μετανοιώσεις που επιρρεάστηκες από εμάς.... μόνο να ξέρεις ότι αν κοιτάξεις πίσω από τις ταμπέλες, αργότερα (μετά από καιρό) τα ίδια με μάς θα λες.

Αποσυνδεδεμένος Γεννημενος Κιθαρίστας!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 259
  • Φύλο: Άντρας
  • 1 ki8ara 1000 le3eis !!!
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #45 στις: 08/12/08, 21:03 »
αν εχω την ιδια εμπειρια μακαρι να τα λεω!!! αλλα για τωρα αποκλειετε ;)! ειμαι προς το παρον κολλημενος και ισος να ξεκολλησω οπως ειχα κολλησει με τις fender telecaster και δεν ξεκολλαγα ετσι εχω κολλησει και τωρα με αυτην . Αν δεν την ειχα δει ποτε δεν θα ειχα κολλησει και θα επαιρνα αυτη που με συμβουλεβατε  ;D!.

ευχαριστω για την ωρα σας .
αν θελετε να προσθεσετε κατι πειτε το ελευθερα !  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Αποσυνδεδεμένος studio54

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • SeatNet
ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #46 στις: 08/12/08, 21:10 »
Μόνο κοίτα μην την πάρεις λευκή..... σαν την διαφήμιση της Πρωτοψάλτη θα είσαι....
 ;D :D ;D :D ;D :D ;D

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #47 στις: 08/12/08, 21:26 »
Παράθεση
σαν την διαφήμιση της Πρωτοψάλτη θα είσαι

..χα χα χα...αυτη ηταν ESP LTD  :D :D :D :D
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #48 στις: 08/12/08, 21:28 »
Δεν είναι Gibson εκείνη!
οι τσίπηδες....κοτζάμ Πρωτοψάλτη και της βάλαν LTD....

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Απ: ηλεκτρικη κιθαρα στα 600€ με 700€
« Απάντηση #49 στις: 08/12/08, 21:34 »
....και μαλιστα Truckster χα χα χαχα


From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
35 Απαντήσεις
14456 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/08/04, 16:14
από Αύγουστος
18 Απαντήσεις
6809 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/05/06, 17:26
από Ommadawn
53 Απαντήσεις
72850 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/05/12, 12:08
από psit kostas
49 Απαντήσεις
18049 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/04/08, 16:08
από thanasis93
11 Απαντήσεις
5500 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/03/08, 17:29
από Vicarious
9 Απαντήσεις
5576 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/05/08, 09:20
από Arg0
3 Απαντήσεις
6834 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/11/08, 23:49
από RORY GALLAGHER
21 Απαντήσεις
11770 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/03/09, 06:29
από Sbiblerubleb
4 Απαντήσεις
3082 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/04/09, 18:15
από Paul C Deadpunk
2 Απαντήσεις
3015 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/09/09, 01:25
από Gabriel6th