Αποστολέας Θέμα: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής  (Αναγνώστηκε 9223 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Μιας που έχουμε και τα περί παντός θέματα για πείτε μου,ποιό ήταν το πιο ακραίο ξέσπασμα οργής που είχατε ποτέ σας, είτε στην εφηβεία σας είτε σε μια  μεγαλύτερη ηλικία?Θα έχει ενδιαφέρον...για να ακούσω...!
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος norway

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Φύλο: Άντρας
  • 0001 0011 0100 1001
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #1 στις: 22/01/09, 07:32 »
Δεν ειχα ποτε καποιο ακραιο ξεσπασμα οργης το πολυ πολυ να ριξω καμια μπουνια στο τραπεζι (οχι δυνατη  ;D) οταν μου παιρνει καποιος fragg στο UT
"Without evil there could be no good so it must be good to be evil sometimes" Satan

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #2 στις: 22/01/09, 13:49 »
Η πιο ακραια αντιδραση που ειχα ποτε πιστευω οτι ειναι αυτη το καλοκαιρι που μας περασε..Ημουν πολυ εκνευρισμενη με τους δικους μου για μερες και ενω εφτιαχνα βαλιτσες και ηταν ολα ετοιμα και πακεταρισμενα με πολυ κοπο για να φυγω την επομενη μερα ταξιδι,ερχεται ο αδερφος μου και αναποδογυριζει ολη τη βαλιτσα ..Το αποτελεσμα??????Σηκωσα χερι πανω του και δυστυχως τον χτυπησα πολυ ασχημα ..Ξεσπασα ολα μου τα νευρα σε εκεινον με λιγα λογια..Ημουν απαραδεκτη γμτ ???
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #3 στις: 23/01/09, 10:58 »
Άστ'α...Όταν πήγαινα γυμνάσιο μια φορά είχα δώσει ένα χαστουκάκι στη μικρή μου την αδερφή επειδή είχε κάνει κάτι απαράδεκτο...και μετά το είπε στη μάνα μου και παρολίγο να μην πάω σε ένα πάρτυ,ευτυχώς με έσωσε ο πατέρας και πήγα.. ;D Δεν πιστεύω να τα έψαλλαν και σε εσένα ;D?
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #4 στις: 23/01/09, 23:06 »
Ημουν μεγαλη για να μου τα ψαλουν .απλα κοιταξαν να με κανουν να μην με τσιτωνουν τοσο συχνα ;D
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος Blacksheepιος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #5 στις: 06/02/09, 10:47 »
Ανεξελεκτο ουρλιαχτο :"FUUUUUUUUUUUUUUUUUUCKKKK!"  :P
Λεσπολιαρης αταλαντος κιθαροπαιχτικος αμνος.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #6 στις: 06/02/09, 10:57 »
πρόσφατο έιναι...σχετικά άντε κανα διμηνο να εχει....επι 4 βδομάδες με το γκρουπ καναμε την ίδια συζήτηση...ότι ο άλλος μας κιθαριστας δεν μαθαινει τα κομμάτια....ε στην 5η βδομάδα δεν αντεξα.....παρατησα την κιθάρα επιτόπου βγήκα στο σαλόνι του στούντιου και αρχισα να κατεβάζω καντήλια και να χτυπάω ότι έβρισκα μπροστά μου.... :P μέχρι και μένα χτυπούσα.... :P
« Τελευταία τροποποίηση: 06/02/09, 11:26 από master of puppets »

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #7 στις: 06/02/09, 11:17 »
Ανεξελεκτο ουρλιαχτο :"FUUUUUUUUUUUUUUUUUUCKKKK!"  :P

πρόσφατο έιναι...σχετικά άντε κανα διμηνο να εχει....επι 4 βδομάδες με το γκρουπ καναμε την ίδια συζήτηση...ότι ο άλλος μας κιθαριστας δεν μαθαινει τα κομμάτια....ε στην 5η βδομάδα δεν αντεξα.....παρατησα την κιθάρα επιτόπου βγήκα στο σαλόνι του στούντιου και αρχισα να κατεβάζω καντήλια και να χτυπάω ότι έβρισκα μπροστά μου.... :P μέχρι και μένα χτυπούσα.... :P

A!Εσυ είσαι καλός.. ;D.Καλά να χτυπάς όλα τα υπόλοιπα, αλλά και τον εαυτό σου?Κρίμα δεν είναι? :P
Θυμάμαι πριν 2 χρόνια μου είχε τύχει κάτι παρόμοιο...να έχω ξελαρυγγιαστεί στις πρόβες και τα παιδιά να έρχονται απροετοίμαστα! :wall Τι να έκανα, σηκώθηκα και έφυγα.
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #8 στις: 06/02/09, 11:17 »
μπα εγω ειμαι πιο χαλαρος μονο μια φορα στο σπιτι μου μετα απο χοντρο καυγα πηγα στο δωματιο μου εκλεισα με δυναμη την πορτα κ της εριξα και μια ωραιοτατη κλοτσια με αποτελεσμα να φυγει λιγο η πορτα απο την θεση της..βασικα εσπασε η κασα??(το γυρω γυρω)
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #9 στις: 06/02/09, 11:24 »
Έχω χτυπήσει την πόρτα του δωματίου μου να ανοίξει για να μπω μέσα....αλλά απο την πλευρά με τους μεντεσέδες με αποτέλεσμα να βάλω το χέρι μέσα στην πόρτα...

Και πριν από λίγο καιρό, σε μία απίστευτη έκρηξη, έσκισα την μπλούζα που φόραγα και τράβηξα κλωτσιά σε ένα πολυθρονάκι που βρέθηκε μπροστά μου...


Τώρα...στον δρόμο έχω κατέβει από το αμάξι αρκετές φορές...αλλά μόνο μία τράβηξα κλωτσιά στο φτερό ενός ταξιτζή που είχε διπλοπαρκάρει και είχε κλείσει έτσι όλο το ρεύμα.....αυτά μόνο!!!!
www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #10 στις: 06/02/09, 11:27 »
ΑΑ καλα ολοι οι τρελοι εδω ειμαστε :-X :-X :-X
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #11 στις: 06/02/09, 11:43 »
Ρε κωλόπαιδο!!!! και έψαχνα ποιος κλώτσησε το ταξί μου!!!!!! δεν θα σε πιάσω στα χέρια μου... ( πλακίτσα ) .. Εγώ το χειρότερο....ρόμπα έτσι... νευρίασα κάποια στιγμη και πανω στα νέυρα μου έπιασα το τηλέφωνο και το πέταξα στον τοίχο...Ελα που όμως αστόχησα και έφυγε πετώντας απο το παράθυρο..και μιλάμε μια χαραμάδα είχα ανοιχτή, επίτηδες να το έκανα δεν θα το πετύχαινα....παλι καλα που δεν χτύπησα κανενα ανθρωπα...ακόμα το έχω τύψεις...:p
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #12 στις: 06/02/09, 11:44 »
Ρε κωλόπαιδο!!!! και έψαχνα ποιος κλώτσησε το ταξί μου!!!!!! δεν θα σε πιάσω στα χέρια μου... ( πλακίτσα ) .. Εγώ το χειρότερο....ρόμπα έτσι... νευρίασα κάποια στιγμη και πανω στα νέυρα μου έπιασα το τηλέφωνο και το πέταξα στον τοίχο...Ελα που όμως αστόχησα και έφυγε πετώντας απο το παράθυρο..και μιλάμε μια χαραμάδα είχα ανοιχτή, επίτηδες να το έκανα δεν θα το πετύχαινα....παλι καλα που δεν χτύπησα κανενα ανθρωπα...ακόμα το έχω τύψεις...:p

χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα....μόνο εσύ θα το έκανες αυτό....χαχαχαχαχαχαχα ;D ;D ;D :P

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #13 στις: 06/02/09, 12:02 »
Ρε κωλόπαιδο!!!! και έψαχνα ποιος κλώτσησε το ταξί μου!!!!!! δεν θα σε πιάσω στα χέρια μου... ( πλακίτσα ) .. Εγώ το χειρότερο....ρόμπα έτσι... νευρίασα κάποια στιγμη και πανω στα νέυρα μου έπιασα το τηλέφωνο και το πέταξα στον τοίχο...Ελα που όμως αστόχησα και έφυγε πετώντας απο το παράθυρο..και μιλάμε μια χαραμάδα είχα ανοιχτή, επίτηδες να το έκανα δεν θα το πετύχαινα....παλι καλα που δεν χτύπησα κανενα ανθρωπα...ακόμα το έχω τύψεις...:p
ωραιος....
axxaxaaxaxaxax ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #14 στις: 06/02/09, 14:59 »
Ρε κωλόπαιδο!!!! και έψαχνα ποιος κλώτσησε το ταξί μου!!!!!! δεν θα σε πιάσω στα χέρια μου...

Μα τον φούστη....είχε κλείσει ΤΕΛΕΙΩΣ το ένα ρεύμα. Και το άλλο ρεύμα είχε κίνηση και δεν μπορούσα να τον προσπεράσω. Του κόρναρα να φύγει και δεν έφευγε. Κάποια στιγμή καταφέρνω και τον προσπερνάω. Σταματάω δίπλα του και του λέω ότι έχει κλείσει όλο τον δρόμο, μου απαντάει ότι περιμένει μια γιαγιάκα. Του λέω ότι δεν με νοιάζει και με έβρισε....
Περνάω μπροστά του....κατεβαίνω....φόραγα και μπότες....και πήγα και πάτησα το δεξί πάνω στο φτερό του....τον έβρισα κι έφυγα.... >:D 0:)
www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #15 στις: 06/02/09, 15:14 »
Δεν έχω κάνει ποτέ μου κάτι ιδιαίτερα ακραίο, γιατί απλούστατα δεν αντέχω να βλέπω να σπάνε πράγματα, ούτε καν να το ακούω. ::)
Την τελευταία φορά που νευρίασα πάρα πολύ, ήταν με τους δικούς μου πριν 6-7 μήνες, επειδή διαφωνούσαμε και το μόνο που έκανα όταν πια είχα απηυδήσει, ήταν να τους φωνάξω με όλη μου τη δύναμη ότι η ζωη μου ειναι δικη μου και αει συχτηρ (κάτι τέτοιο τέλος παντων ::)) και μετά πήγα στο δωμάτιό μου κοπανώντας την πόρτα... Περιττό να πω οτι μετά είχε κλείσει η φωνή μου κ είχα απίστευτο πονοκέφαλο απο την πίεση... Και δεν δικαιώθηκα κιόλας, γτ ποτέ δεν δικαιώνεται όποιος φωνάζει, οπότε δεν το ξανακάνω (ελπίζω ::))...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος συννεφάκι

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 384
  • Φύλο: Γυναίκα
  • * floating around*
    • Προφίλ
    • Tomb Raider GR
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #16 στις: 06/02/09, 20:26 »
Πήρα το μπουκάλι με την κέτσαπ και άρχισα να το αδειάζω πάνω στην αδερφή μου!
(όπως στις ταινίες..)
Με πίεζε να φάω κάτι μπιφτέκια που δεν μου άρεσαν με το ζόρι..
"I shut my eyes and all the world drops dead, I lift my lids and all is born again. I think I made you up inside my head.."
                           S.P.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #17 στις: 06/02/09, 20:31 »
Την πιο παραξενη αντιδραση οργης την εχω δει απο το κιθαριστα της μπαντας που ειμαι τωρα.

Ειχαμε κλεισει οντισιον για ορισμενες τραγουδιστριες. Επι ενα 3ωρο ακουγαμε το μακρυ και το κοντο της καθεμιας μεχρι που εμφανιστηκε ενα σουργελο.
Απο τα 4 κομματια ειχε μελετησει το ενα κι αυτο σε αλλη τονικοτητα τελειως.

Ξεκιναμε μια φορα το κομματι, ξεκιναμε δευτερη, ξεκιναμε τριτη..ε..καπου εκει το μισοαποτελειωσε. Οποτε με χαρα που καταφερε κατι τετοιο γυριζει προς τον κιθαριστα και κανει "Αχ, ωραια δε το ειπα;" κι αυτος με μια φυσικοτητα της κανει "Υπεροχα. Απο εκει η πορτα, φευγεις οπως εισαι" ;D

Μετα μας ειπε πως εαν δεν εφευγε θα την καρυδωνε επιτοπου. Τη συγκεκριμενη την ειχε πετυχει σε αλλες 2 μπαντες που εκαναν παρομοιες οντισιον 3-4 χρονια πριν και παντα ηταν ετσι σουργελο :D
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #18 στις: 06/02/09, 21:03 »
"Υπεροχα. Απο εκει η πορτα, φευγεις οπως εισαι" ;D

Χαχαχα, θεούλης!

Εγώ πάλι δεν έχω σχεδόν ποτέ εκρήξεις οργής... Μία όμως που με έκανε να νιώσω πολύ άσχημα ήταν στην περσινή συναυλία αποφοίτησης της τάξης μου. Κάποιες ώρες πριν αρχίσουμε, έχουμε κάνει ελάχιστες πρόβες τα κομμάτια, έχουμε προβλήματα με τα ηχητικά, τα έχω πάρει με την ανευθυνότητα πολλών, είμαι μέσα στα νεύρα και το άγχος και ένας κιθαρίστας που θα παίζαμε μαζί ένα κομμάτι έχει χτυπήσει το χέρι του με αποτέλεσμα να έρθει τελευταία στιγμή. Οπότε έρχεται και μου λέει "Πάμε να ροκάρουμε;" για να του απαντήσω "Άντε μου στο διάολο κι εσύ...". Και ήταν ίσως ο μόνος που δεν έφταιγε...
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #19 στις: 06/02/09, 21:11 »
Ναι η οργάνωση στο σχολείο σου όντως σε φέρνει στα όριά σου. Έπαιξα εκεί φέτος (ο ντράμερ μας είναι τώρα στη Β' Λυκείου) και η κατάσταση στις πρόβες ήταν ό,τι να ναι...
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος newGuitarMan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #20 στις: 06/02/09, 21:25 »
Χα μερικα απο αυτα που εχετε γραψει παραπανω ειναι θεεικα, οπως αυτο με το ιπταμενο τηλεφωνο και το σκισιμο της μπλουζας (hulk και ετσι) ;D ;D

Εγω απο απο την αλλη ειμαι μαλλον απο τους ανθρωπους που συγκρατουνται αλλα οταν δεν παει αλλο τους παιρνει ολους ο διαγαλος :P

Σε μια εκρηξη οργης που θυμαμαι καθομουν στον καναπε στο σαλονι, ο οποιος βρισκεται διπλα ακριβως στο πασο της κουζινας το οποιο απο την πλευρα του καναπε ειναι ξυλινο και απο την αλλη πλευρα εχει παγκο οπου βαζουμε διαφορα πραγματα...κατι εγινε και τα πηρα ασχημα οποτε εριξα ενα μπουκετο στο πασο και ακουσα ενα βαζο γεματο (γ**ατο) γλυκο κυδωνι να κυλαει αργα αργα απο τον παγκο και να πεφτει στο πατωμα (χιλια κομματια εγινε) :o  :P
Ακομα δεν εχω καταλαβει πως το καταφερα αυτο...

Τωρα θυμηθηκα και κατι αλλες εκρηξεις οργης πολυ πιο παλια που επαιζα συχνα ξυλο με ενα φιλο μου (για πλακα) και του ειχα σπασει ουκ ολιγες φορες τα γυαλια προσπαθωντας να τον εκδικηθω για καποια δυνατη μπουφλα που ειχα φαει ::)

Αποσυνδεδεμένος Bekos®

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 206
  • Φύλο: Άντρας
  • ♫ A Change Of Seasons
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #21 στις: 06/02/09, 23:35 »
Τωρα θυμηθηκα και κατι αλλες εκρηξεις οργης πολυ πιο παλια που επαιζα συχνα ξυλο με ενα φιλο μου (για πλακα) και του ειχα σπασει ουκ ολιγες φορες τα γυαλια προσπαθωντας να τον εκδικηθω για καποια δυνατη μπουφλα που ειχα φαει ::)
...Με αποκορύφημα τότε που, προσπαθώντας να του ανταποδώσεις μια μπούφλα που σου είχε ρίξει, του έριξες μια στριφογυριστή κλωτσιά (!!) σπάζοντας στα δύο τα γυαλιά του...!!!!  :o  :P  :kick
Το αστείο της υπόθεσης ήταν ότι έπειτα διαμαρτυρόσουν ότι δεν έφταιγες εσύ, αλλά ο Γεράσιμος που... αντί να κάνει πίσω, έφερε υπερβολικά κοντά το κεφάλι του!!!!
 :P :P
« Τελευταία τροποποίηση: 06/02/09, 23:41 από Bekos® »
J. R. R. Tolkien:
If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.

Αποσυνδεδεμένος newGuitarMan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #22 στις: 07/02/09, 00:01 »
Τωρα θυμηθηκα και κατι αλλες εκρηξεις οργης πολυ πιο παλια που επαιζα συχνα ξυλο με ενα φιλο μου (για πλακα) και του ειχα σπασει ουκ ολιγες φορες τα γυαλια προσπαθωντας να τον εκδικηθω για καποια δυνατη μπουφλα που ειχα φαει ::)
...Με αποκορύφημα τότε που, προσπαθώντας να του ανταποδώσεις μια μπούφλα που σου είχε ρίξει, του έριξες μια στριφογυριστή κλωτσιά (!!) σπάζοντας στα δύο τα γυαλιά του...!!!!  :o  :P  :kick
Το αστείο της υπόθεσης ήταν ότι έπειτα διαμαρτυρόσουν ότι δεν έφταιγες εσύ, αλλά ο Γεράσιμος που... αντί να κάνει πίσω, έφερε υπερβολικά κοντά το κεφάλι του!!!!
 :P :P
lol! ;D Παλιες ενδοξες εποχες :P

Αποσυνδεδεμένος xTitan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 174
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #23 στις: 07/02/09, 00:12 »
Thrashed my Ibanez RG350 in front of my mum n girlfriend!!!  ;D >:D

Kατι σαν αυτο:


Now you know who's the boss!  :P

F*****g guitar wouldn't stay in tune.

Αυτα... no regrets.  0:)
More guitars please!!!

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΑΚΡΑΙΕΣ αντιδράσεις...οργής
« Απάντηση #24 στις: 07/02/09, 01:42 »
ε ibanez ήταν.....τι regret να έχεις?:P