Αποστολέας Θέμα: Σχολεία: Γιατί να είναι τόσο οπισθοδρομικά;  (Αναγνώστηκε 73714 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Σου κάνει παρατήρηση ο καθηγητής γιατί φιλίθηκες με την κοπελιά σου στο προαύλιο
Σου τη μπαίνουν για αυτά που φοράς
Είσαι υποχρεωμένος να πεις την προσευχή το πρωί ακόμα και αν δεν θες
Σε πετάνε έξω επειδή έτσι τους ******
Εσύ τι κάνεις;

Edit Dave Murray:Απαγορευονται οι βωμολοχιες στο Forum.
« Τελευταία τροποποίηση: 06/09/06, 20:59 από D@ve Murray »

Αποσυνδεδεμένος Joef - Über Alles

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 501
  • Φύλο: Άντρας
  • Φυλακισμενος στην πραγματικοτητα των ξενων κοσμων
    • Προφίλ
υπομονη!!

τους γραφεις στα @@
γραφεις και καλα στις εξετασεις απο αυτα που εμαθες στο φροντιστηριο και μετα
πας στο πανεπιστημιο και υσηχαζεις!
κανω εκπομπη στο activeradio.gr καθε τεταρτη 12-2"fragile dreams" θα την ακουσετε χοντρα :D
ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ...ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!
Life's a B!tch 'till You Die, So Fuck The World and Let's Get High!

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Ήμουν σε μια τάξη που ήμασταν όλοι ένας κι ένας διαλεγμένοι, μέχρι και συμβούλιο συγκλήθηκε ειδικά για μας και μετά κάλεσαν τους γονείς μας.Ουδέποτε πέταξαν κάποιον από μας έξω χωρίς λόγο.
Δε νομίζω πως το να πηγαίνουν τα κορίτσια με τη φούστα μέχρι τον αφαλό και τίγκα στο make up είναι εμφάνιση που αρμόζει σε σχολείο.
Για την προσευχή και γω έχω αντιρρήσεις γιατί μας υποχρεώνουν να τη λέμε ακόμα και αν δε θέλουμε.
Ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα.Καλή η ελευθερία και η δημοκρατία αλλά με μέτρο.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
καλα δεν συζητάω για ιδιωτικά όπως η Ώθηση. Ο μπασίστας μας γράφει από τα τέλη Αυγούστου εξετάσεις για να χωριστούν σε τμήματα τα παιδιά.
Τα τμήματα χωρίζονται ως εξής:

Καλοί-Μέτριοι-Κακοί

Πείτε μου είναι σωστό αυτό;;;;
Πώς να νιώθει ένας ''κακός'' όταν τον κοροιδέυουνε;(γιατί σίγουρα θα υπάρχουν και τέτοιοι μαλ**ες) 'Η το αντίθετο να λένε κάποιον φλώρο;

Αφήστε που έχουν και δικά τους βιβλία. Δεν κάνουν την ύλη από τα βιβλία όπως κάνουν όλα τα σχολεία πανελλαδικά.

Λιγάκι off topic αλλά τεσπα.
« Τελευταία τροποποίηση: 06/09/06, 18:53 από Garvin »

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Συμφωνω με τη θεια.
Φυσικα να υπαρχει δημοκρατια.Δεν τιθεται θεμα.Αλλα καλοι ειναι και καποιοι κανονες.
Ας πουμε να μην φερνει ο αλλος το σκυλο του στο σχολειο και τετοια.
Ακομα..Αν υπηρχε πληρης δημοκρατια θα μπορουσε καποιος να καπνιζει μεσα στην ταξη.Αλλα ας πουμε εμενα η τον καθηγητη με πειραζει..οποτε? 8)
Η ενας αλλος δεν μπορει να βλεπει πολυ κοντες φουστες γιατι "εξαγριωνεται"( ;D) αρα καλο ειναι αυτα να απαγορευονται.Οπως και ο καφες μεσα στην ταξη.Δεν λεω ωραια η φραπεδια τα πρωινα αλλα δεν λεει ο αλλος να σκιζεται να κανει μαθημα και συ να τον πινεις..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Σου κάνει παρατήρηση ο καθηγητής γιατί φιλίθηκες με την κοπελιά σου στο προαύλιο
Σου τη μπαίνουν για αυτά που φοράς
Είσαι υποχρεωμένος να πεις την προσευχή το πρωί ακόμα και αν δεν θες
Σε πετάνε έξω επειδή έτσι τους κ**λωσε...
Εσύ τι κάνεις;

το να φιληθεις δημοσια δεν είναι κακο εκτος σχολειου...εντος σχολειου, ειναι λαθος...σορρυ κιολας, αλλα...η σαξουαλικη απευελυθερωση στα σχολεια...ειναι μαλλον λάθος παιδεια, ασε τα παρατραγουδα...και αυτο εινια το λιγοτερο...
Σου τη μπαινουν;; καλα σου κανουν..σαν χωρος με κανονες, οφειλεις να τους σεβαστεις...
χριστιανος εισαι και εντασεται στους κανονες...
επειδη τους κ***λωσε;; αληθεια;; φαινεται απο την συμπεριφορα σου και εδω σεβεσαι πολύ τους κανονες συμπεριφορας....καλα κανουν και σε πετανε..
δεν θα γινω καθηγητης....αχχχχχχ!!!!!! παρτυ θα κανω!!!!
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Δε νομίζω πως τα τμήματα που αναφέρεις έχουν σκοπό να κοροιδεύουν οι μεν τους δε.
Δεν ξέρω αν σου χει τύχει να κάνεις μάθημα με παιδιά που είναι πολύ καλύτεροι από σενα ή με παιδιά πολύ χειρότερους μαθητές από σένα και να βαριέσαι ελλεινά χωρίς να μαθαίνεις και τίποτα περισσότερο.
Μην είμαστε τόσο καχύποπτοι.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Δε νομίζω πως τα τμήματα που αναφέρεις έχουν σκοπό να κοροιδεύουν οι μεν τους δε.
Δεν ξέρω αν σου χει τύχει να κάνεις μάθημα με παιδιά που είναι πολύ καλύτεροι από σενα ή με παιδιά πολύ χειρότερους μαθητές από σένα και να βαριέσαι ελλεινά χωρίς να μαθαίνεις και τίποτα περισσότερο.
Μην είμαστε τόσο καχύποπτοι.

nai alla pisteuw pws ine antipaidagwgiko. oloi sto sxolio prepei na ine isoi.

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Μα ακριβώς αυτό είναι το θέμα.Να είναι ίσοι.Δε μπορεί να κάνει το ίδιο μάθημα ένας καθηγητής σε μαθητή του 19 και σε μαθητή του 10.Άλλες ανάγκες ο ένας άλλες ο άλλος.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Σου κάνει παρατήρηση ο καθηγητής γιατί φιλίθηκες με την κοπελιά σου στο προαύλιο
Σου τη μπαίνουν για αυτά που φοράς
Είσαι υποχρεωμένος να πεις την προσευχή το πρωί ακόμα και αν δεν θες
Σε πετάνε έξω επειδή έτσι τους κ**λωσε...
Εσύ τι κάνεις;

το να φιληθεις δημοσια δεν είναι κακο εκτος σχολειου...εντος σχολειου, ειναι λαθος...σορρυ κιολας, αλλα...η σαξουαλικη απευελυθερωση στα σχολεια...ειναι μαλλον λάθος παιδεια, ασε τα παρατραγουδα...και αυτο εινια το λιγοτερο...
Σου τη μπαινουν;; καλα σου κανουν..σαν χωρος με κανονες, οφειλεις να τους σεβαστεις...
χριστιανος εισαι και εντασεται στους κανονες...
επειδη τους κ***λωσε;; αληθεια;; φαινεται απο την συμπεριφορα σου και εδω σεβεσαι πολύ τους κανονες συμπεριφορας....καλα κανουν και σε πετανε..
δεν θα γινω καθηγητης....αχχχχχχ!!!!!! παρτυ θα κανω!!!!

έχει τύχει σε φίλο μου να του λέει η διευθύντρια έλα να πεις την προσευχή αλλιώς θα πάρεις διήμερη. Αυτό κατά την άποψή μου είναι λάθος. Κανόνες; Ποιοι κανόνες; Να λες στην γυμνάστρια ότι δεν έχεις παπούτσια για την παρέλαση και δεν έχεις λεφτά να αγοράσεις λόγω οικονομικών προβλημάτων και να σου λέει κόψε το λαιμό σου και βρες αλλιώς διήμερη (η οποία έρχεται στο μάθημά της με τζιν και μπότες); Να μπαίνει ο καθηγητής με το τσιγάρο στο χέρι; Να κοιμάται ο καθηγητής μέσα στην τάξη; Πού είναι οι κανόνες;

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
πλακα κανεις ετσι;; δλδ αν ενα ( που δεν το πιστευω ) παιδι δεν εχεω να παρει παπουτσια πρεπει και ολοι ο ιυπολοιποι να το κανουν;; αν σου πει η καθηγητρια να πας για προσευχη και εχεςι υποχρεωση νατο κανεις τοσο εσυ οσο και ολοι οι υπολοιποι, ναι...φαε και διημερη...οτι ο καθηγητης κοιμαται μεσα στην ταξη η καπνιζει , σε πληροφορω οτι αν του κανεις αναφορα θα εχει κυρωσεις....γιαυτο ασε τις δικαιολογιες τωρα...οσον για την οικονομικη στενοτητα σαν δικιολογια...ενταξει...ΟΛΑ ανεξαρτητως τα 15χρονα στην γειτονια μου κατεβαινουν για καφε καθε μερα και ο καφες κανει 7ε και βαλε...μην τρελαθουμε τωρα...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Αν γινονται αυτα που λες να κανετε ολη η ταξη μια καταγγελεια.Θα γινει ο χαμος και θα σας δειξει η τηλεοραση.Απο την αλλη ειναι ωραιο να μπανει ο μαθητης με τη φραπεδια και το τσιγαρο στο χερι?

Οσο για αυτο που λες σιμο για την προσευχη δεν ειναι σωστο..Δεν μπορει να σε αναγκασει να πεις ροσευχη..Δεν εχεις υποχρεωση.Δεν ειναι μεσα στους κανονες.Δλδ αν σου πει πηγαινε και πλυνε το αμαξι μου θα πας?
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Και ποιο το πρόβλημα δηλαδή; Θα αλλάξει η επίδοση μου στο σχολειο αν κόψω το μαλλί ή βγάλω το σκουλαρίκι; Και ποιο το πρόβλημα αν μία κοπέλα κατεβάζει το παντελόνι και ανεβάζει το string; Δεν λέω ότι είναι παράδειγμα προς μίμηση,αλλά ποιο το πρόβλημα αν ο/η συγκεκριμένος/η μαθητής/τρια δεν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα στη λειτουργία του σχολείου. Αν δηλαδή αυτή βγάζει 20, ποιο το πρόβλημα;;;;

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Αν γινονται αυτα που λες να κανετε ολη η ταξη μια καταγγελεια.Θα γινει ο χαμος και θα σας δειξει η τηλεοραση.Απο την αλλη ειναι ωραιο να μπανει ο μαθητης με τη φραπεδια και το τσιγαρο στο χερι?

οχι βεβαια. και οι μαθητες κανουν χοντρές μαλ***ες.

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
εγώ είμαι ο καλύτερος μαθητής της τάξης μου μακράν(δεν είμαι ψώνιο ισχύει). Μου τηνσπάει όταν στην φύσική κάνουμε τα ίδια για τους γκαραγκίόζηδες που δεν διαβάζουν τίποτα. Αλλά να μια μέρα κάναμε αγγλικά και της τι είπα τις καθηγήτριας με απλό και λιτό τρόπο εκείνη τι έκανε με πέταξε έξω επειδή ήξερ ότι είχα δίκιο. Στο διάλυμα πήγα έξω και έπαιξα χιονοπόλεμο με τους φίλους μου με φώναξαν στο γραφείο μόνο εμένα!! στην επόμενη ώρα δεν είχα κάνει ασκήσεις όπως άλλα δεκα παιδιά σε εμένα τα ρίξανε. Θέλω να πω πως υπάρχει φασισμός στο σχολείο όταν ειδικά είσαι καλός μαθητης υπάρχουν δυο-τρεις καθηξητές που σε μισούνε. Και κάτι ακόμα την κοπελιά σου δεν μπορείς να της φιλήσεις μήπως στην πούνε και σε ξράξουνε. Όπως γίνεται στα χωριά δεν ξέρω τι γίνεται αλλά το σχολείο μένει πάντα πίσω.

Όσον αφορά την Ώθηση την Καργάκου την Λεόντιο το Αρσάκειο ΑΥΤΆ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΣΧΟΛΕΊΑ ΕΊΝΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΉΣΕΙΣ
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Να βγούμε γυμνοί τότε έξω αφού δεν ενοχλούμε κανέναν.
Δεν πας στο σχολείο ντυμένος όπως στα μπουζούκια.Λίγη λογική να υπάρχει και μέτρο.
Δε νομίζω πως είναι ωραίο να βλέπεις ένα κοριτσάκι 14 χρονών να πηγαίνει με το μάτι τίγκα στη σκιά στις 8 το πρωί να κάνει μάθημα...
Εμένα αυτό με ενοχλεί......κάθε πράγμα στον καιρό του και στην ώρα του...

Δε νομίζω πως οι καθηγητές τη λένε στους καλούς μαθητές το αντίθετο θα λεγα.
Έχω γλυτώσει πολλά πετάγματα έξω από την αίθουσα επειδή ήμουν καλή μαθήτρια.
« Τελευταία τροποποίηση: 06/09/06, 19:33 από FSLunemployed »
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Οσο για αυτο που λες σιμο για την προσευχη δεν ειναι σωστο..Δεν μπορει να σε αναγκασει να πεις ροσευχη..Δεν εχεις υποχρεωση.Δεν ειναι μεσα στους κανονες.Δλδ αν σου πει πηγαινε και πλυνε το αμαξι μου θα πας?
αλλο το ενα και αλλο το αλλο γιαννη....αν και να σου πω την αληθεια...ακριβως τους κανονες τους σχολειου δεν τους θυμαμαι...τους ειχα διαβασει καποια στιγμη ( δεν ημουν παντα ετσι..τοτε ημουν ταραχοποιος οσο με επαιρνε και λιγο παραπανω...;D) αλλα πιστευω οτι εκπιπτει καπως στους κανονες..οπως και το να ακολουθησεις στην εκκλησια...ειναι υποχρεωση να ξερεις την προσευχη και απο την στιγμη που το ζητα καθηγητης και δεν πας σημαινει οτι απλα αψηφας τον καθηγητη, πραγμα που επιφερει ποινη...αλλα αν θες το ρωταω...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
πλακα κανεις ετσι;; δλδ αν ενα ( που δεν το πιστευω ) παιδι δεν εχεω να παρει παπουτσια πρεπει και ολοι ο ιυπολοιποι να το κανουν;; αν σου πει η καθηγητρια να πας για προσευχη και εχεςι υποχρεωση νατο κανεις τοσο εσυ οσο και ολοι οι υπολοιποι, ναι...φαε και διημερη...οτι ο καθηγητης κοιμαται μεσα στην ταξη η καπνιζει , σε πληροφορω οτι αν του κανεις αναφορα θα εχει κυρωσεις....γιαυτο ασε τις δικαιολογιες τωρα...οσον για την οικονομικη στενοτητα σαν δικιολογια...ενταξει...ΟΛΑ ανεξαρτητως τα 15χρονα στην γειτονια μου κατεβαινουν για καφε καθε μερα και ο καφες κανει 7ε και βαλε...μην τρελαθουμε τωρα...

pistepse me oti dn milaw gia paidia pou lene oti dn exoun kai pigainoun kai pinoun kafe me 7 eurw. to sigekrimeno paidi meni sxedon se paraga. kai oso gia ton ka8igiti dn ypirksan kirwseis,tounadion,i dieu8idria mas eipe na skeftume prwta ton euato mas.

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Να βγούμε γυμνοί τότε έξω αφού δεν ενοχλούμε κανέναν.
Δεν πας στο σχολείο ντυμένος όπως στα μπουζούκια.Λίγη λογική να υπάρχει και μέτρο.
Δε νομίζω πως είναι ωραίο να βλέπεις ένα κοριτσάκι 14 χρονών να πηγαίνει με το μάτι τίγκα στη σκιά στις 8 το πρωί να κάνει μάθημα...
Εμένα αυτό με ενοχλεί......κάθε πράγμα στον καιρό του και στην ώρα του...

Δε νομίζω πως οι καθηγητές τη λένε στους καλούς μαθητές το αντίθετο θα λεγα.
Έχω γλυτώσει πολλά πετάγματα έξω από την αίθουσα επειδή ήμουν καλή μαθήτρια.

oxi oi ka8igites na vrizoun tous kalous. oi kakoi na koroideuoun tous kalous. diavase to ligaki pio prosextika. Allo 14 ,kai allo 17. Milame gia ligaki gia gynaikes pleon,kai oxi koritsakia pou to paizoun kapws. oi ka8igites rezileuoun tous kakous brosta se oli tin taksi an tous sikwsoun ston pinaka kai dn kseroun na poune ma8ima.

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Κάνε μια βόλτα από ένα δυο γυμνάσια και μετά έλα πες μου για τι ηλικίες μιλάω και αν έχω δίκιο.
Ακόμα και στα 17 που είναι λιγάκι γυναίκες που λες κι εσύ το βρίσκεις ωραίο να πηγαίνουν ντυμένες για τα μπουζούκια?
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Κάνε μια βόλτα από ένα δυο γυμνάσια και μετά έλα πες μου για τι ηλικίες μιλάω και αν έχω δίκιο.
Ακόμα και στα 17 που είναι λιγάκι γυναίκες που λες κι εσύ το βρίσκεις ωραίο να πηγαίνουν ντυμένες για τα μπουζούκια?

kala afto ine gousto....kakogousto. De milame gia tis ypervoles. milaw gia tin austirotita twn ka8igitwn pou ine travigmeni orismenes fores.

Αποσυνδεδεμένος rocknrolldemon

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 192
  • Φύλο: Άντρας
  • I love rock n roll
    • Προφίλ
Να βγούμε γυμνοί τότε έξω αφού δεν ενοχλούμε κανέναν.
Δεν πας στο σχολείο ντυμένος όπως στα μπουζούκια.Λίγη λογική να υπάρχει και μέτρο.
Δε νομίζω πως είναι ωραίο να βλέπεις ένα κοριτσάκι 14 χρονών να πηγαίνει με το μάτι τίγκα στη σκιά στις 8 το πρωί να κάνει μάθημα...
Εμένα αυτό με ενοχλεί......κάθε πράγμα στον καιρό του και στην ώρα του...

Δε νομίζω πως οι καθηγητές τη λένε στους καλούς μαθητές το αντίθετο θα λεγα.
Έχω γλυτώσει πολλά πετάγματα έξω από την αίθουσα επειδή ήμουν καλή μαθήτρια.

. oi ka8igites rezileuoun tous kakous brosta se oli tin taksi an tous sikwsoun ston pinaka kai dn kseroun na poune ma8ima.

μην λες και εσύ ότι θες ρε γκάρβιν άμα ο άλλος είναι άσχετως δεν τον ρεζηλευει ο καθηγητής. ας διάβαζε... μην λέμε ότι θέλουμε τώρα!!!
I can achieve the immortality by not wearing out, you can achieve the immortality simply by doing one great thing

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Ο χαρακτηρισμός τον πείραξε και όχι η κατάστασή του?
Στην τάξη μου είχα παιδιά κουμπιά που έφταναν οποιονδήποτε στα άκρα.
Σαφώς και δεν είναι ενδεδειγμένη συμπεριφορά από ένα καθηγητή αλλά υπάρχουν και όρια στην υπομονή.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Αρπάζεσαι πολύ εύκολα αλλά σε δικαιολογώ λόγω ηλικίας.Με επιχειρήματα μιλάμε ανταλλάσουμε αποψεις μην εξάπτεσαι και άσε τις νουθεσίες κατά μέρος.
« Τελευταία τροποποίηση: 08/09/06, 08:56 από FSLunemployed »
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
στουρναρι ε;;; καλα....εμενα οι καθηγητες μου με φωναζαν μ***κισμενο..και εσεις για το στουρναρι;;;καλα κρασια...και θα μιλαω καλυτερα οταν θεωρησω οτι μιλαω με ατομα που αξιζουν την καλοσυνη μου και το σεβασμο μου..
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
32 Απαντήσεις
11503 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/06/08, 14:11
από Xaris(πρωην Jizm)
16 Απαντήσεις
9246 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/09, 02:05
από Fteo
13 Απαντήσεις
4226 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/10/10, 09:47
από Guitarholic_punk
0 Απαντήσεις
1641 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/11/11, 17:21
από STEFANOS604
0 Απαντήσεις
1463 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/11/11, 02:01
από Eagle Of Kamelot
1 Απαντήσεις
2055 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/10/12, 13:05
από tsirigotis
13 Απαντήσεις
27661 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/15, 15:44
από saved
13 Απαντήσεις
8097 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/12/16, 11:00
από talfarlow
1 Απαντήσεις
1036 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/09/22, 01:31
από Xefos6
0 Απαντήσεις
21 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα Χθες στις 16:25
από Ioannis Anastassakis