Αποστολέας Θέμα: 1ος Διαγωνισμός Στίχου kithara.gr - Αξιολόγηση - Βαθμολογία  (Αναγνώστηκε 27642 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3372
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Σας καλωσορίζουμε στο 2ο στάδιο του Διαγωνισμού Στίχου, αυτό της Βαθμολογίας, με διάρκεια από Πέμπτη 15-01-2009 έως και Τετάρτη 28-01–2009 (δυο εβδομάδες).

1) Σε αυτό το χρονικό διάστημα καλούνται όλα τα μέλη μας (όπως ορίζουν οι όροι της παρούσας ανακοίνωσης) να αξιολογήσουν τα θέματα που συμμετέχουν με τις διαδικασίες που πιο κάτω αναφέρονται και στόχο την ανάδειξη των 20 θεμάτων (και 3 αναπληρωματικών) που θα προκριθούν για την τελική αξιολόγηση από την Κριτική Επιτροπή που αποτελείτε από τους: Γιάννη Υφαντή, Γιάννη Ζουγανέλη και Θάνο Καλλίρη.
2) Στο τρίτο και τελικό στάδιο του Διαγωνισμού, θα ανακοινωθεί και η συνολική βαθμολογία των θεμάτων, έτσι όπως εσείς με τις ψήφους σας, θα την έχετε διαμορφώσει. Δεν θα είναι ορατή στην διάρκεια της ψηφοφορίας, για να αποφευχθούν ανεπιθύμητα φαινόμενα, στα πλαίσια πάντοτε της ισοτιμίας και της αμερόληπτης διαδικασίας.
3) Δικαίωμα ψήφου έχει κάθε μέλος εγγεγραμμένο έως και την έναρξη του διαγωνισμού στις 10-11-08.
4) Δικαίωμα ψήφου επίσης έχουν και τα νέα μέλη που έχουν συμμετάσχει στον Διαγωνισμό Στίχου, έχοντας αποστείλει έγκυρο θέμα, το οποίο συμμετέχει στη διαδικασία αξιολόγησης.
5) Δεν έχουν την δυνατότητα ψήφου τα 4 μέλη της Οργανωτικής Επιτροπής του διαγωνισμού.
6) Θα πρέπει να ληφθεί σοβαρά υπ όψιν όλων όσων θα αξιολογήσουν μέσω αυτής της διαδικασίας τις συμμετοχές, πως ο Διαγωνισμός έχει συγκεκριμένη θεματολογία συνεπώς, θα πρέπει το πρώτο κριτήριο για όλους να είναι αυτό.

Επίσης, θα πρέπει να ληφθεί υπ όψιν, πως πρόκειται για θέματα που συμμετέχουν σε διαγωνισμό στίχου και όχι ποίησης.

Τα υπόλοιπα κριτήρια δικά σας!


Ειδικά έπαθλα:

Στους δημιουργούς των 23 θεμάτων που θα αναδειχτούν από αυτή την ψηφοφορία, ως έπαθλο θα προσφερθεί από ένα αντίτυπο του βιβλίου "Νεοελληνική Μετρική", του Θρασύβουλου Σταύρου.
Το συγκεκριμένο βιβλίο θεωρείται ο πολυτιμότερος οδηγός που πρέπει να έχει στα χέρια του κάθε στιχουργός / ποιητής.

Τα 23 αντίτυπα του βιβλίου αυτού είναι μια ευγενική προσφορά του Ινστιτούτου Νεοελληνικών Σπουδών "Ίδρυμα Μανόλη Τριανταφυλλίδη", του Αριστοτέλειου Πανεπιστήμιου Θεσσαλονίκης, το οποίο και ευχαριστούμε θερμά.


Τρόπος εμφάνισης συμμετοχών:

Οι υποψήφιες συμμετοχές, ανακοινώνονται συνολικά σε αυτή τη σελίδα, βάσει του αύξοντα αριθμού που προκύπτει από την ημερομηνία και ώρα αποστολής τους.
Δεν αναγράφεται σε αυτές το όνομα του αποστολέα τους, σύμφωνα με τον κανονισμό συμμετοχής.

Από τη Οργανωτική Επιτροπή, ευχαριστούμε όσους συμμετείχαν και ευχόμαστε καλή συνέχεια σε όλους.

Ψηφίζετε από αυτή τη σελίδα:
http://portal.kithara.gr/modules.php?name=kiDiagStixou


Σας παρακαλούμε να αφιερώσετε τον απαιτούμενο χρόνο για να διαβάσετε όλες τις συμμετοχές και να αποφασίσετε χωρίς βιασύνη πριν ψηφίσετε.

Διευκρίνηση: Για κάθε συμμετοχή ο τελικός βαθμός θα είναι ο μέσος όρος των βαθμών όσων της έδωσαν κάποιο βαθμό. Αν δεν ψηφίσετε κάποια συμμετοχή, δεν είναι το ίδιο σαν να της βάζατε μηδεν, ο μέσος όρος θα βγει χωρίς την δική σας βαθμολογία σε αυτήν, μόνο μεταξύ αυτών που της έδωσαν κάποιο βαθμό.
Διευκρίνηση-2 (αλλαγή): Για κάθε συμμετοχή ο τελικός βαθμός θα είναι το άθροισμα όλων των βαθμών που πήρε. Αυτό σημαίνει ότι αν δεν δώσετε καθόλου βαθμό σε μια συμμετοχή, είναι σαν να της δίνετε τον βαθμό μηδέν.
« Τελευταία τροποποίηση: 15/01/09, 15:54 από Ο Νέος Κιθαρωδός »
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος faidra__

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 16
    • Προφίλ
Έλπίζω η απορία μου να εντάσσεται καλώς σε αυτό το θέμα,συγχωρεστε με αν κακώς επελεξά να την εκφρασω εδω.Θα ήθελα μια διευκρινιστικη οδηγία γιατί έχω ένα διχασμό σχετίκα με την βαθμολογία και δεν θα ήθελα να αδικήσω κανέναν.Αναγράφεται το εξής:Θα πρέπει να ληφθεί σοβαρά υπ όψιν όλων όσων θα αξιολογήσουν μέσω αυτής της διαδικασίας τις συμμετοχές, πως ο Διαγωνισμός έχει συγκεκριμένη θεματολογία συνεπώς, θα πρέπει το πρώτο κριτήριο για όλους να είναι αυτό.

Επίσης, θα πρέπει να ληφθεί υπ όψιν, πως πρόκειται για θέματα που συμμετέχουν σε διαγωνισμό στίχου και όχι ποίησης.

Δηλαδή τα δύο πρωταρχικά κριτήρια είναι αυτά; να ανταποκρίνεται στην θεματολογία και στην στιχουργικη;

Επιμένω στην ερώτηση ενώ ήδη διευκρινίζεται,για να συνειδητοποιήσω τον βαθμό απολύτοτητας των κριτήρίων.Αν υποθέσουμε οτι θεωρω ότι μια δημιουργία πληρεί σε μικρο βαθμο το πρώτο κριτήριο αλλα κατά τα άλλα ανταποκρινεται στα προσωπικά μου κριτήρια σε πολυ ικανοποιητικό βαθμο,πως βαθμολογω;Σαφώς ο διχασμός  θα υποκειται έπειτα στον υποκειμενισμό μου,απλως θα ήθελα αν φυσικά είναι ευκολό σε κάποιον απο τους διοργανώτες να μου διασαφηνίσει πόσο απαγορευτική καθίσταται η μη εκπληρωσή της θεματολογίας(όπως έστω το αντιλαμβανεται ο αξιολογητής).
Και κάτι ακόμα,μιλάμε πάντα για βαθμολόγηση με ακέραιους αριθμούς,έτσι δεν είναι;

Αποσυνδεδεμένος Τζογαδόρος

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Μπορούν τα καινούρια μέλη τουλάχιστον να δουν τους στίχους που συμμετέχουν στο διαγωνισμό;

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3372
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Παράθεση
Δηλαδή τα δύο πρωταρχικά κριτήρια είναι αυτά; να ανταποκρίνεται στην θεματολογία και στην στιχουργικη;

Δεν είναι απαραίτητο να είναι αυτά τα μόνα ή τα πιο σημαντικά κριτήρια. Απλά, να ληφθούν υπόψη. Ετσι κι αλλιώς ο βαθμός που βάζει ο καθένας στο τέλος είναι καθαρά υποκειμενικός και δεν υπολογίζεται με κάποιον μαθηματικό τύπο.

Ναι, η βαθμολόγηση γίνεται με ακέραιους αριθμούς.

Μπορούν τα καινούρια μέλη τουλάχιστον να δουν τους στίχους που συμμετέχουν στο διαγωνισμό;

Ναι, φυσικά. Δοκίμασες το παραπάνω λινκ και δεν φαινόταν;
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Καλή σας μέρα. Οι στίχοι είναι στον "αέρα" και ο πρώτος διαγωνσμός του κιθάρα είναι γεγονός! Όπως όλες οι πρώτες φορές όμως παρουσιάζονται 2 πολύ βασικά προβλήματα για μένα στη διαδικασία ψηφοφορίας τα οποία πιστεύω ότι  ακόμα και αυτή τη στιγμή μπορείτε να φτιάξετε...

1). 63 ποιήματα είναι πάρα πολλά για να τα διαβάσει κάποιος και δίνοντας τη δέουσα προσοχή να τα ψηφίσει με τη μία. Αν μάλιστα κάνει το λάθος (όπως εγώ) να σκεφτεί λογικά, ότι "διαβάζω 10 σήμερα και τα ψηφίζω και 10 αύριο και τα ψηφίζω και αυτά" θα βρεθεί μπροστά στην έκπληξη να μην μπορεί να στείλει ψήφο για τα επόμενα 10 γιατί το σύστημα δέχετε ότι ψήφισα 10 και αγνόησα 53...Είναι σημαντικό πρόβλημα και θα ευνοήσει τα πρώτα ποιήματα σε σχέση με τα τελευταία και είναι τελείως άδικο.

2). Στη λογική του μέσου όρου για τη τελική βαθμολογία, έχει ληφθεί υπ'όψιν το στοιχείο του αριθμού των ψήφων; Δηλαδή π.χ Έστω ένα ποίημα με μέσο όρο 3,5 που όμως βγαίνει από τις ψήφους 50 ατόμων και ένα άλλο ποίημα με μέσο όρο 4,5 που όμως βγαίνει από τις ψήφους 2 ατόμων. Σε αυτή τη περίπτωση είνα πασιφανές ότι το πρώτο ποίημα είναι τελείως "ριγμένο" σε σχέση με το δεύτερο.Γιατί το πρώτο ακόμα και εάν έχει μέσο όρο 3,5 , προκάλεσε τεράστιο ενδιαφέρον σε σχέση με το δεύτερο και πήρε και πολλά περισσότερα 5άρια ή 4άρια.
Θα έπρεπε να μπει και ένα όριο ψήφων για να γίνετε δεκτός ο μέσος όρος (π.χ 10 τουλάχιστον ψήφοι).

Αυτά φίλοι μου πιστεύω ότι είναι πολύ σοβαρά για την ίδια τη διαδικασία και δεν νομίζω ότι δυιλίζω τον κώνωπα, οπότε καλό θα ήταν να ληφθούν σοβαρά υπ'όψιν.Υπάρχει χρόνος για διορθωτικές κινήσεις.
« Τελευταία τροποποίηση: 15/01/09, 10:58 από MACMISIAS »
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
MACMISIAS,

1) Δεν είναι υποχρεωτικό να τα ψηφίσετε με την πρώτη ανάγνωση. Μπορείτε να τα διαβάσετε με την ησυχία σας, όσα θέλετε κάθε μέρα, και να σημειώνετε το νούμερο και τον βαθμό σε ένα χαρτάκι μέχρι να έχετε αποφασίσει για όλα τα ποιήματα.
Ενας μικρός κόπος από εσάς για να γλυτώσουμε επιπλέον κόπο και επιπλεον μέρες για την αλλαγή του προγράμματος ψηφοφορίας.

2) Προσωπικά, δεν πιστεύω ότι θα υπάρξει ιδιαίτερο πρόβλημα. Αν ένα ποίημα είναι πραγματικά καλό ή πραγματικά κακό, τότε πιθανότατα θα έχει πολλούς ψήφους. Ελπίζω ότι η ανταπόκριση των μελών στην ψηφοφορία θα είναι ικανοποιητικά μεγάλη. Βέβαια, δεν αντιλέγω ότι αν κάποιο ποίημα λάβει μόνο λίγες και ακραίες βαθμολογήσεις ίσως είναι κάτι ύποπτο. Θα το σκεφτούμε και θα επανέλθουμε.
« Τελευταία τροποποίηση: 15/01/09, 12:20 από Βραζίλης »

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3372
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Θα δοκιμάσω να το αλλάξω, ώστε να μπορείς να συμπληρώσεις / αλλάξεις ψήφους που έχεις ήδη δώσει. Για την ώρα, κρατήστε τη βαθμολογία σας και σε ένα χαρτί, για καλό και για κακό... ;D
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Βραζίλη μου σέβομαι απόλυτα τη προσπάθειά σας και το κόπο σας. Άλλωστε είδα και το μεράκι σας στη Κοπή της πίτας και μπορώ να πω ότι από εκείνη την ημέρα βλέπω και λίγο αλλοιώς κάποια πράγματα. Όμως ο κόπος που αναφέρεις δεν είναι μικρός...Τέλος πάντων για την επόμενη φορά.
Για το 2ο όμως η κοινή λογική λέει ότι κάποιος στίχος που θα ψηφιστεί από πολλούς θα χάσει σε μέσο όρο.Απλή αριθμητική.Από την άλλη ένας στίχος που για όλους είναι κακός  και θα τον αγνοήσουν,αλλά για έναν αξίζει 5, θα βαθμολογηθεί με μέσο όρο 5 (5/1=5)!!! Αυτά...
« Τελευταία τροποποίηση: 15/01/09, 12:01 από MACMISIAS »
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος lampros.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • lamprosl.blogspot.com
Φίλες και φίλοι ειναι σεβαστές οι ανησυχίες και απορίες όλων... Τούτη την ώρα το βασικό ειναι να γνωρίσετε τα  θέματα που συμμετέχουν...

 ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΕΙΤΕ να ψηφίσετε... Μια δευτερη ματιά είναι πάντοτε ουσιαστική...

Αποσυνδεδεμένος Τζογαδόρος

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Χτες που προσπαθησα ν'ανοιξω το λινκ που εδωσες(κιθαρωδε)δε μου το ανοιγε.Τώρα μου το ανοίγει κανονικά!Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος gianisa

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Θέλω να ρωτήσω τούς φίλους οργανωτές τού διαγωνισμού, επειδή βλέπω ότι γίνονται καί διαγραφές σε κάποια
< διευκρίνηση >. Εγώ έχω ψηφίσει ;  Μπορώ να έχω μιά απάντηση σας παρακαλώ .

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3372
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Διόρθωση: Μετά από γενική απαίτηση, μπορείτε να δείτε και να αλλάξετε τις ψήφους σας όσες φορές θέλετε, μέχρι τη λήξη της ψηφοφορίας.

Όταν επισκέπτεστε τη σελίδα με τα ποιήματα, ήδη εμφανίζονται στις αντίστοιχες θέσεις οι ψήφοι / βαθμοί που έχετε δώσει. Έτσι μπορείτε να ελέγξετε αν έχουν αποθηκευθεί σωστά.

Μπορείτε επίσης να αλλάξετε όσους από τους βαθμούς θέλετε και να ξαναστείλετε την ψήφο σας, όσες φορές θέλετε. Αν αλλάξετε κάποιο βαθμό, ο παλιός βαθμός χάνεται.
« Τελευταία τροποποίηση: 15/01/09, 20:31 από Ο Νέος Κιθαρωδός »
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Συγχαρητήρια για τις διορθώσεις τις τελευταίας στιγμής. Τώρα νομίζω ότι είναι πολύ καλύτερο το σύστημα ψηφοφορίας.Ευχαριστώ πολύ! :up
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος ε?

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 548
    • Προφίλ
χαχαχα της που**νας γινεται  :D

εγω , επειδη ημουν σιγουρος οτι θα πιξουμε στο αληθεια/συνηθια ή αληθεια/βοηθεια ή αληθεια/παραμυθια κτλ ειχα αποφασισει να δωσω την ψηφο μου σε οποιον χρησιμοποιουσε την ριμα αληθεια/ρεβιθια αλλα με απογοητευσατε ολοι!!! μπαι δε γουει , διαβαζοντας τα ανωτερω , συνελαβα στιχη...!

"μου γινες κακη συνηθεια
λες να ψαξω για βοηθεια (?)
σα γυριζεις τα ρεβιθια
κ αρχινας τα παραμυθια
εχεις τοσο ωραια στηθια
που ποιος χεζει την αληθεια"

(σοβαρα τωρα ειναι πολυ καλη προσπαθεια μπραβο σε ολους τους συμμετεχοντες και τους οργανωτες!)

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
χαχαχα της που**νας γινεται  :D

εγω , επειδη ημουν σιγουρος οτι θα πιξουμε στο αληθεια/συνηθια ή αληθεια/βοηθεια ή αληθεια/παραμυθια κτλ ειχα αποφασισει να δωσω την ψηφο μου σε οποιον χρησιμοποιουσε την ριμα αληθεια/ρεβιθια αλλα με απογοητευσατε ολοι!!! μπαι δε γουει , διαβαζοντας τα ανωτερω , συνελαβα στιχη...!

"μου γινες κακη συνηθεια
λες να ψαξω για βοηθεια (?)
σα γυριζεις τα ρεβιθια
κ αρχινας τα παραμυθια
εχεις τοσο ωραια στηθια
που ποιος χεζει την αληθεια"

(σοβαρα τωρα ειναι πολυ καλη προσπαθεια μπραβο σε ολους τους συμμετεχοντες και τους οργανωτες!)

Rakenditos, έγραψες πάλι!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος gianisa

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ΕΡΩΤΗΜΑ

Η τελική αξιολόγηση από την κριτική επιτροπή με τούς Γιάννηδες καί τον Θάνο , τι θα ορίζει ;

Αποσυνδεδεμένος lampros.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • lamprosl.blogspot.com
κανε εναν κόπο να κοιτάξεις την αρχική ανακοίνωση... καθς απάντηση βρίσκεται εκει!

Αποσυνδεδεμένος gianisa

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
κανε εναν κόπο να κοιτάξεις την αρχική ανακοίνωση... καθς απάντηση βρίσκεται εκει!
  Καλέ μου φίλε Λάμπρο με όλο το σεβασμό πού σού έχω, διάβασα την αρχική ανακοίνωση προσεκτικά , καί δεν με φωτίζει .
Όταν εμείς οί στιχοπλόκοι αξιολογούμε από το 1 έως το 23 , η ... τελική αξιολόγηση από τούς Γιάννηδες καί τον Θάνο , ποιά είναι ; Πρέπει να υποθέσω ότι είναι , θεματική 'η στιχομετρική . Τι άλλο να υποθέσω ;
σ' ευχαριστώ !

Αποσυνδεδεμένος lampros.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • lamprosl.blogspot.com
Άρθρο 4:  Κριτική Επιτροπή

Αποτελείται από τρεις καταξιωμένες προσωπικότητες στον χώρο της ποίησης και της μουσικής. Η σύνθεση της δύναται να μεταβάλλεται ανά διαγωνισμό ενώ θα ανακοινώνεται στη σελίδα του διαγωνισμού. Έργο της τώρα,  θα είναι η τελική αξιολόγηση των 20 θεμάτων και η ανάδειξη των 1ου, 2ου, 3ου καθώς και των δύο αναπληρωματικών. Ενστάσεις για την κρίση και το έργο αυτής της επιτροπής δεν δύναται να αξιωθούν, καθώς η τελική αξιολόγηση θα γίνει με κριτήρια που η σύνθεση της ίδιας θα επιτρέπει.

Αποσυνδεδεμένος ILIAS_THE

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Δηλώνω ότι αποσύρω τη συμμετοχή μου από το "1ο Διαγωνισμό Στίχου kithara.gr" για προσωπικούς λόγους.
Σας παρακαλώ να αποσύρετε από τη σελίδα το θέμα που σας έχω αποστείλει και φυσικά να μη ληφθεί υπόψη σας οποιαδήποτε αξιόλογησή του.
Με τη δήλωση αυτή αποδεσμεύομαι από το Κανονισμό Συμμετοχής του διαγωνισμού.
Ζητώ τη κατανόησή σας για οποιαδήποτε κόπο σας προξενήσει η απόφασή μου.
Ευχαριστώ πολύ.

Αποσυνδεδεμένος lampros.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • lamprosl.blogspot.com
210 φορές χρησιμοποιήθηκε η λέξη ‘’αλήθεια’’
στα 64 θέματα του Διαγωνισμού!!!


Ανακαλύψτε … ψηφίστε κι αναδείξτε την!!!

Αποσυνδεδεμένος Ιππέας

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 679
  • Φύλο: Άντρας
  • ...με τ'αλογάκι μου συχνά,τριγυρίζω στα βουνά..
    • Προφίλ
  Διακόσιες δέκα φορές ! Δεν είναι και άσχημα. 210 / 64= 2,3 φορές περίπου ανά δημιουργία, για τους λάτρεις της λεπτομέρειας και των αριθμών.

Αποσυνδεδεμένος gianisa

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Προτείνω να δωθεί ένα ειδικό βραβείο, στον άνθρωπο πού είχε την υπομονή καί μέτρησε, ότι η λέξη ΑΛΗΘΕΙΑ
είναι γραμμένη 210 φορές !!!

Αποσυνδεδεμένος SEIRINE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 134
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ακολουθήστε το κάλεσμα μου...
    • Προφίλ
Προτείνω να δωθεί ένα ειδικό βραβείο, στον άνθρωπο πού είχε την υπομονή καί μέτρησε, ότι η λέξη ΑΛΗΘΕΙΑ
είναι γραμμένη 210 φορές !!!

Εγώ πάλι προτείνω να ειπωθούν 210 ευχαριστώ σε αυτον τον άνθρωπο γιατι υπάρχουν 210 λόγοι για τους οποίους τα αξίζει!!!!
Να 'σαι πάντα καλά Λάμπρο μου!!Σ'ευχαριστούμε για όλα!!

Αποσυνδεδεμένος gianisa

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 26
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ναί ναί συμφωνώ μαζί σου , εάν πρόκειται γιά τον ΚΥΡΙΟ Λάμπρο .
Τον ευχαριστώ καί εγώ γιά άλλη μιά φορά !!!


 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
134 Απαντήσεις
58012 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/02/09, 13:37
από kakoulis
0 Απαντήσεις
6324 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/11/08, 19:22
από Βραζίλης
49 Απαντήσεις
14226 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/11/08, 09:47
από P.D.L.
20 Απαντήσεις
6973 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/02/09, 19:14
από Βραζίλης
62 Απαντήσεις
36841 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/07/09, 20:21
από lampros.
4 Απαντήσεις
4661 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/08/09, 11:52
από Dio4Ever♕
17 Απαντήσεις
12133 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/11/09, 18:54
από nead
0 Απαντήσεις
2824 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/12/09, 09:58
από Ο Νέος Κιθαρωδός
0 Απαντήσεις
2914 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/12/09, 10:02
από Ο Νέος Κιθαρωδός
1 Απαντήσεις
3864 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/07/11, 14:45
από diji grampsas