Αποστολέας Θέμα: Ozzy's Crazy train, parody i guess!  (Αναγνώστηκε 7209 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 727
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« στις: 07/03/10, 23:46 »
Το μπαραζ των διασκευων/παροδιων μου συνεχιζεται...

Αυτη τη φορα θυμα επεσε το Crazy Train του γνωστου νυχτεριδοφαγου!

Απολαυστε!

http://www.box.net/shared/nvz3t2mui8

ΜΙΚΕ

Αποσυνδεδεμένος bironi

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 153
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #1 στις: 08/03/10, 03:09 »
...αν πω οτι μου αρεσε σημαινει οτι εχω προβλημα????...χαχα...πολυ καλος ηχος και πολυ καλη τεχνικη...για ανεφερε εξοπλισμο και με τι ηχογραφησες...

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #2 στις: 08/03/10, 04:35 »
Πέρα από το υπερβολικά καλό παίξιμο, τι εξοπλισμό έχεις και έβγαλες τόσο γ**άτο ήχο  :o ?
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 727
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #3 στις: 08/03/10, 13:32 »
Ευχαριστω πολυ!

Αν σας αρεσε θα ανεβασω κι αλλες! Πραγματικα οταν γραφεις καινουρια κομματια και ξεμενεις απο ιδεες, σε χαλαρωνει να τζαμαρεις πανω απο γνωστα τραγουδια. Και καμια φορα βγαινουν και ωραιες ιδεες απο το πουθενα :)

Παιδια ο εξοπλισμος δεν ειναι τπτ αλλο απο καλο ζεσταμα, ενα γνωστο Plugin, καλο κουρδισμα και κεφιιιι. Α και βεβαιως καλοι μαγνητες...Ας πουμε di....ο Lol....



Αποσυνδεδεμένος Theoharris

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 139
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #4 στις: 17/03/10, 20:54 »
Πάρα πολύ καλή δουλειά φίλε μου.
Προσωπικά λατρεύω να ακούω το προσωπικό ύφος του καθενός πάνω σε γνωστά σόλο - parts.
Το να γράψεις πάνω στο σόλο όπως ακριβώς έχει παιχτεί απο το δημιουργό του  προσωπικά δεν μου λέει και πολλά. Δηλαδή τί, να κάτσω να μετράω τις νότες σου και να σου πώ μετά  "...καλό αλλά ξέρεις σου έφυγε ένα bend και άλλαξες λίγο το χαρακτήρα στο σόλο?..."

...στη τελική έτσι δείχνει ο καθένας πόσο αξίζει..και πόσο το έχει έστω και πάνω σε μελωδίες άλλων.
Προσωπικά θέλω να ανοίξω ένα θεματάκι όπου θα μπαίνουν bt από σόλα γνωστών τραγουδιών και το ζητούμενο θα είναι : "εσείς πως θα σολάρατε? " μαγκιά είναι να κρατάς το χαρακτήρα του τραγουδιού και να δείχνεις ταυτόχρονα τις ικανότητές σου...εσύ εδώ μου το έδειξες και με το παραπάνω.. Πιστεύω να συμμετέχεις σε  μια τέτοια προσπάθεια....

Αποσυνδεδεμένος jimtab1mtc

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #5 στις: 18/03/10, 01:54 »
πολυ καλος φιλε! μπραβο!

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 727
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #6 στις: 18/03/10, 22:42 »
Πάρα πολύ καλή δουλειά φίλε μου.
Προσωπικά λατρεύω να ακούω το προσωπικό ύφος του καθενός πάνω σε γνωστά σόλο - parts.
Το να γράψεις πάνω στο σόλο όπως ακριβώς έχει παιχτεί απο το δημιουργό του  προσωπικά δεν μου λέει και πολλά. Δηλαδή τί, να κάτσω να μετράω τις νότες σου και να σου πώ μετά  "...καλό αλλά ξέρεις σου έφυγε ένα bend και άλλαξες λίγο το χαρακτήρα στο σόλο?..."

...στη τελική έτσι δείχνει ο καθένας πόσο αξίζει..και πόσο το έχει έστω και πάνω σε μελωδίες άλλων.
Προσωπικά θέλω να ανοίξω ένα θεματάκι όπου θα μπαίνουν bt από σόλα γνωστών τραγουδιών και το ζητούμενο θα είναι : "εσείς πως θα σολάρατε? " μαγκιά είναι να κρατάς το χαρακτήρα του τραγουδιού και να δείχνεις ταυτόχρονα τις ικανότητές σου...εσύ εδώ μου το έδειξες και με το παραπάνω.. Πιστεύω να συμμετέχεις σε  μια τέτοια προσπάθεια....

Σε ευχαριστω πολυ!

Ναι γιατι οχι

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 727
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #7 στις: 18/03/10, 22:49 »
πολυ καλος φιλε! μπραβο!

thANKS ALOT!!

Αποσυνδεδεμένος Panos the Greek

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 382
  • Φύλο: Άντρας
  • Unforgettable, Irreplaceable, Immortal
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #8 στις: 02/04/10, 19:39 »
To crazy train μοιάζει κομμένο και ραμμένο στο στυλ παιξίματος σου. Αν η εισαγωγή σου είχε λίγο άγριο wah θα ήσουν ακόμα πιό μάγκας. Είχες κάποια γ**άτα long term runs (που ξεκινάς μια scale και την πας με 3nps ή 6ηχα όσο υπάρχει μανίκι καταλήγοντας ακριβώς στην τονική). Αλλά ρε συ, ξεκίνα να χρησιμοιάς το whammy bar, θα σου αρέσει! ;D

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #9 στις: 02/04/10, 20:59 »
Αν και δε νομίζω ότι περιμένεις σχόλιο από μένα την πανάσχετη :P για να μάθεις πόσο καλός είσαι, για μένα ήταν απλά τέεεελειο!!! :up

Αποσυνδεδεμένος Lightstringer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 564
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #10 στις: 02/04/10, 21:17 »
Αν και δε νομίζω ότι περιμένεις σχόλιο από μένα την πανάσχετη :P για να μάθεις πόσο καλός είσαι, για μένα ήταν απλά τέεεελειο!!! :up

α τωρα εισαι ασχετη? Και πριν καμια ωρα σχετικη? Οπου γαμος και χαρα....η gkou πρωτη....


εχμ...στο θεμα μας...και σορρυ για το off topic....φιλε οτι και να ποσταρεις ειναι απλα τελειο....να σαι καλα...btw αν ειχες λαβει μερος στην οντισιον του ozzy εσενα θα επερνε κ οχι τον gus ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 02/04/10, 21:23 από Narcsoul »

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #11 στις: 02/04/10, 21:20 »
Mikemoss, θυμάσαι πόσο και αν σου έχω εκφράσει το θαυμασμό μου ;)
Άλλοι ξύπνησαν ξαφνικά ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Lightstringer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 564
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #12 στις: 02/04/10, 21:23 »
Mikemoss, θυμάσαι πόσο και αν σου έχω εκφράσει το θαυμασμό μου ;)
Άλλοι ξύπνησαν ξαφνικά ;D ;D ;D

f.o

Αποσυνδεδεμένος Panos the Greek

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 382
  • Φύλο: Άντρας
  • Unforgettable, Irreplaceable, Immortal
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #13 στις: 02/04/10, 23:54 »
Κόψτε το..

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 727
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #14 στις: 03/04/10, 04:10 »
Lol σε ολους σας!

Narcsoul thanks man!

Kai gkou επισης ευχαριστω!  :)

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 727
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #15 στις: 08/04/10, 15:40 »
To crazy train μοιάζει κομμένο και ραμμένο στο στυλ παιξίματος σου. Αν η εισαγωγή σου είχε λίγο άγριο wah θα ήσουν ακόμα πιό μάγκας. Είχες κάποια γ**άτα long term runs (που ξεκινάς μια scale και την πας με 3nps ή 6ηχα όσο υπάρχει μανίκι καταλήγοντας ακριβώς στην τονική). Αλλά ρε συ, ξεκίνα να χρησιμοιάς το whammy bar, θα σου αρέσει! ;D

Aφου θιγεις το θεμα του τρεμολο, θα σου απαντησω. Παλιοτερα ημουν πολυ πορωμενος με το τρεμολο...ιδιαιτερα τα φλουντ τα αλλαζα τα φωτα. Αλλα παρατηρησα μερικα πραγματα που με εκαναν να αποφυγω την χρηση τους:
1)Για να μην ξεκουρδιζεται η κιθαρα, πρεπει να ειναι πολυ καλης ποιοτητας και καλολαδωμενο - συντηρημενο. Επειδη το εψαξα πολυ, ουσιαστικα αν θες να εχεις συνεχως ενα γαματο, μαλακο τρεμολο που δεν ξεκουρδιζει πρεπει να εισαι συνεχεια απο πανω του και εχεις να προσεξεις χιλιες δυο παραμετρους. Ειδικα αν το χρησιμοποιεις πολυ, συνεχως κατι θα φθειρεις...ειτε αυτο ειναι οι χορδες, ειτε τα "μαχαιρια" του τρεμολο, ειτε οι δυο μεταλλικοι πυροι πανω στους οποιους ισορροπει το τρεμολο και και και και...Να φανταστεις ο vai που χρησιμοποιει συνεχως τρεμολο, τα αλλαζει κανα δυο φορες το χρονο στις κιθαρες του. Αυτο για μενα που δεν εχω ουτε endorsers ουτε guitar techs, μεταφραζεται σε παρα πολλα ευρω για κατι που ετσι κι αλλιως δεν ειναι βασικο στο παιξιμο μου αλλα και παρα πολυ χρονο χαμενο. Επισης το σεταρισμα απο κανα μισαωρο που μου παιρνει τωρα εκτοξευεται και σε διαρκεια αλλα και σε δυσκολια.
2)Το τρεμολο ειναι πειρασμος. Για μενα αν εντελει καθισω να παιξω με μια κιθαρα με τρεμολο, σιγουρα θα ασχολουμαι με το τρεμολο συνεχως γιατι ειναι ενας ευκολος τροπος για εφφε-φιγουρα-phrasing αλλα στην ουσια σου κλεβει απ το "κανονικο" παιξιμο. Θυμαμαι οσες φορες ξεμυαλιζομουνα με το τρεμολο, μετα σαν να κατεβαινα ενα σκαλι πιο κατω οτι αφορα στην πενα και την ακριβεια στο χειρισμο της. Σαν να "καλομαιθαινε" το δεξι στα dive bombs και τη φιγουρα κι οταν ερχοταν η ωρα για κατι δυσκολο, εμενε πισω. Με πιανεις?
3)Τριτο και κυριοτερο, δεν μου πολυ αρεσει. Δηλαδη και σαν παικτης αλλα και σαν ακροατης, προτιμω να ακουω εναν κιθαριστα να καταφερνει να κανει την κιθαρα του να ακουγεται σαν να εχει τρεμολο, αλλα στην πραγματικοτητα ολα να ειναι κολπακια και Licks χωρις τη χρηση κανονικου τρεμολο....δηλαδη με μεγαλα μπεντς, αρμονικες, Slides, περιεργους δακτυλισμους κτλλ... Και επιπροσθετως, ουτε θεωρω οτι ειμαι ιδιαιτερα καλος στην χρηση του.

Αυτη ειναι η αποψη μου για το θεμα και προερχεται απο την εμπειρια. Σιγουρα υπαρχει κοσμος που τα καταφερνει καλα με το τρεμολο και δημιουργει ωραια περασματα και ηχοχρωματα. Εγω ομως το εχω αποκυρηξει και δυσκολα θα γυρισω πισω. Γι αυτο και ειμαι με τρεμολ νο σε ολες τις κιθαρες μου.

Αποσυνδεδεμένος Vaiking

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 881
  • Φύλο: Άντρας
  • Why should I sit and sigh...
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #16 στις: 08/04/10, 20:54 »
Γειά σου mike και συγχαρητήρια! Αν και δεν είμαι φαν των κιθαριστών που shreddάρουν διαρκώς πάνω σε ένα κομμάτι, εσύ έδειξες πως είχες τη διάθεση απλά να περάσεις καλά με την κιθάρα σου και το "νυχτεριδοφάγο" και πέρασε σε μένα πολύ καλά αυτό!

Όσο για το floyd.. κι εγώ το χρησιμοποιώ σπανίως αλλά... όταν θέλω να το βάλω στο παίξιμό μου θέλω απλά να είναι εκεί!!!

Και πάλι συγχαρητήρια  :) :) :) ;) ;) ;)
The most important second of our lives is the last one...

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 727
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #17 στις: 09/04/10, 00:29 »
Γειά σου mike και συγχαρητήρια! Αν και δεν είμαι φαν των κιθαριστών που shreddάρουν διαρκώς πάνω σε ένα κομμάτι, εσύ έδειξες πως είχες τη διάθεση απλά να περάσεις καλά με την κιθάρα σου και το "νυχτεριδοφάγο" και πέρασε σε μένα πολύ καλά αυτό!

Όσο για το floyd.. κι εγώ το χρησιμοποιώ σπανίως αλλά... όταν θέλω να το βάλω στο παίξιμό μου θέλω απλά να είναι εκεί!!!

Και πάλι συγχαρητήρια  :) :) :) ;) ;) ;)

Nα σαι καλα!

Αποσυνδεδεμένος Snowy

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 390
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • snowy
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #18 στις: 19/04/10, 01:14 »
Mikemoss, θυμάσαι πόσο και αν σου έχω εκφράσει το θαυμασμό μου ;)
Άλλοι ξύπνησαν ξαφνικά ;D ;D ;D

f.o
[οφφ τοπικ]
τωρα το ειδα αυτο! φιλε μου εισαι απαραδεκτος. απλα.
[οφφ τοπικ]
on blackened wings i fly...

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #19 στις: 19/04/10, 16:58 »
Mikemoss, θυμάσαι πόσο και αν σου έχω εκφράσει το θαυμασμό μου ;)
Άλλοι ξύπνησαν ξαφνικά ;D ;D ;D

f.o
[οφφ τοπικ]
τωρα το ειδα αυτο! φιλε μου εισαι απαραδεκτος. απλα.
[οφφ τοπικ]

Κ εγω τωρα το ειδα κ πραγματικα δν μπορω να αποφασισω αν η κατασταση ειναι για γελια η για κλαμματα. ΕΛΕΟΣ υποτιθεται οτι ειμαστε εδω για να λεμε τις αποψεις μας φιλικα κ οχι για να βριζουμε χωρις λογο καποιο αλλο μελος

Αυτα

Τωρα εσυ mike ξερεις τν αποψη μου για σενα στν εχω πει κ απο κοντα να 'σαι καλα κ να πλουτιζεις το forum με τν τρομερη τεχνικη σου

ΥΓ SORRY ΓΙΑ ΤΑ OFF TOPIC
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Rosstrobon

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #20 στις: 19/04/10, 17:11 »
Πολυ καλο αποτελεσμα φιλε.Μπραβο ;)

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 727
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #21 στις: 19/04/10, 22:39 »
Πολυ καλο αποτελεσμα φιλε.Μπραβο ;)

Thanks man!

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 727
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #22 στις: 20/04/10, 00:11 »
Mikemoss, θυμάσαι πόσο και αν σου έχω εκφράσει το θαυμασμό μου ;)
Άλλοι ξύπνησαν ξαφνικά ;D ;D ;D

f.o
[οφφ τοπικ]
τωρα το ειδα αυτο! φιλε μου εισαι απαραδεκτος. απλα.
[οφφ τοπικ]

Κ εγω τωρα το ειδα κ πραγματικα δν μπορω να αποφασισω αν η κατασταση ειναι για γελια η για κλαμματα. ΕΛΕΟΣ υποτιθεται οτι ειμαστε εδω για να λεμε τις αποψεις μας φιλικα κ οχι για να βριζουμε χωρις λογο καποιο αλλο μελος

Αυτα

Τωρα εσυ mike ξερεις τν αποψη μου για σενα στν εχω πει κ απο κοντα να 'σαι καλα κ να πλουτιζεις το forum με τν τρομερη τεχνικη σου

ΥΓ SORRY ΓΙΑ ΤΑ OFF TOPIC

EΥχαριστω και παλι :)

Αποσυνδεδεμένος Germ1984

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #23 στις: 21/04/10, 00:54 »
Απίστευτος για μία ακόμη φορά...Εγώ στη θέση σου θα το έστελνα στον ίδιο τον Ozzy και όχι στο κιθάρα... ;D Επίσης με τέτοιες "τρελές" ικανότητες θα έπρεπε να έχεις πάρει σβάρνα μεγάλους κιθαρίστες (Satriani,Malmsteen,Vai κτλπ) και να τους στέλνεις την δουλειά σου καθώς και διασκευές των κομματιών τους...
Και ΔΕΝ ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...Δεν γίνεται κιθαρίστας σαν και εσένα να ΜΗΝ ζεί από την κιθάρα...

Αποσυνδεδεμένος Mike Moss

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 727
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Ozzy's Crazy train, parody i guess!
« Απάντηση #24 στις: 21/04/10, 12:14 »
Απίστευτος για μία ακόμη φορά...Εγώ στη θέση σου θα το έστελνα στον ίδιο τον Ozzy και όχι στο κιθάρα... ;D Επίσης με τέτοιες "τρελές" ικανότητες θα έπρεπε να έχεις πάρει σβάρνα μεγάλους κιθαρίστες (Satriani,Malmsteen,Vai κτλπ) και να τους στέλνεις την δουλειά σου καθώς και διασκευές των κομματιών τους...
Και ΔΕΝ ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...Δεν γίνεται κιθαρίστας σαν και εσένα να ΜΗΝ ζεί από την κιθάρα...

Να δωσω λογαριασμο paypal να καταθεσετε τπτ?...χαχαχαχα
Να σαι καλα φιλε μου! Το ψαχνω οσο μπορω αλλα, ας με διαψευσουν οι επαγγελματιες, το να γινεις γνωστος ειναι ενα θεμα, το "ζησεις" ενα αλλο πολυ διαφορετικο και ιδιαιτερα στην Ελλαδα!

Ευχαριστω και παλι!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
7 Απαντήσεις
4538 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/04/05, 04:02
από Fteo
0 Απαντήσεις
1544 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/09/06, 13:25
από Ορεστης99
11 Απαντήσεις
4717 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/12/06, 23:15
από woodaki
4 Απαντήσεις
3017 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/05/08, 01:11
από Κιθαρόβιος
13 Απαντήσεις
4253 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/01/10, 21:24
από let me know 796
4 Απαντήσεις
2813 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/03/10, 21:14
από Mike Moss
7 Απαντήσεις
3012 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/04/10, 15:00
από Mike Moss
11 Απαντήσεις
3686 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/01/11, 22:28
από Alani_No.13
3 Απαντήσεις
2501 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/03/13, 19:04
από jackson
1 Απαντήσεις
2022 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/01/14, 14:07
από Sandman1_1