Αποστολέας Θέμα: Kithara.gr Jamming Night στο Mosquito (Βασ. Κων/νου 8, Ν. Σμύρνη) - 13/12/2009  (Αναγνώστηκε 40815 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Kάτοπιν λοιπόν λαϊκης απαίτησης το Kithara.gr κάνει το πρώτο του Jamming Night.

Η ιδέα απλή, μαζευόμαστε όλοι με της κιθάρες μας, της πεταλιέρες ή τα πεταλάκια μας στο μαγαζί και σολάρουμε, μόνοι ή σε ντουέτα πάνω σε backing tracks που έχουμε επιλέξει, ακούμε καλή μουσική (πέρα από αυτήν που θα δημιουργήσουμε θα έχουμε φροντίσει να δώσουμε στον DJ αρκετά κιθαριστικά κομμάτια για έμπνευση), πίνουμε τα ποτάκια μας (με μέτρο όμως, μή παίζουμε και τύφλα) και προπάντων περνάμε καλά.

Πότε? Κυριακή 13 Δεκεμβρίου

Που? Mosquito, Βασ. Κων/νου 8 στη Ν. Σμύρνη (είναι κοντά σε τραμ κι έχει δίπλα τεράστιο parking)

Τι πρέπει να φέρετε? Τις κιθάρες σας, τις πεταλιέρες ή τα πεταλάκια σας και όρεξη για solo.

Πως θα γίνει? Θα συγκεντρωθούν 30 backing tracks, σε 6 κατηγορίες Blues, Rock, Metal, Fusion, Songs και Bass (το songs είναι γνωστά τραγούδια από διάφορα είδη μουσικής) τα οποία θα ανεβάσουμε σε αυτό το topic. Ύστερα επιλέγετε 2 κομμάτια που θέλετε να παίξετε, ένα μόνος κι ένα σε ντουέτο με κάποιο από τα άλλα μέλη που έχει δηλώσει όπως και το τι εξοπλισμό έχετε (πεταλάκια ή πεταλιέρα) και προβάρετε (ή όχι) τα κομμάτια της επιλογής σας. Μαζευόμαστε όλοι στο Mosquito την Κυριακή και περνάμε καλά!

Τα backing tracks θα δημοσιευτούν προς επιλογή την 1η Δεκέμβρη και μπορείτε να δηλώσετε μέχρι και την Κυριακή 13 Δεκέμβρη. Η σειρά με την οποία θα παίξετε θα οριστεί με κλήρωση εκείνο το βράδυ.

Όσο αφορά τον εξοπλισμό που θα έχει το μαγαζί είναι κονσόλα και ηχολήπτη, monitor και έναν ενισχυτή κιθάρας Laney TF50 για να κουμπώσουν πάνω όσοι θα φέρουν πεταλάκια (οι έχοντες πεταλιέρες θα μπουν κατευθείαν στην κονσόλα). Αν κάποιος θέλει να προσφέρει τον ενισχυτή του (combo μόνο please) τον οποίο όμως θα πρέπει να φέρει από την αρχή και να πάρει όταν τελειώσει η βραδύα ας μου στείλει Π.Μ.

Επίσης αν κάποιος θέλει να προτείνει ένα backing track ευχαρίστως.

Άντε και καλά σόλο!


Πίνακας Backing Tracks

BluesRockMetalFusionSongsBass
Slow Blues in E80s Rock Ballad Masters of Metal  Full Track Fusion  Black Magic Woman  Trippin Jazz Lounge
Βlues Shuffle in EFuriousLatin GrooveMaggot BrainOld School Rock
Medium Funky BluesC Minor FusionEmpty Rooms
Fast Blues in EFunky FusionIf You Love Me
Blues Shuffle in FOld Blue Ribbon
Slow Blues in GA Man And His Blues 
Blues in C


Λίστα Συμμετοχών

Σόλο:
G.K. - 80s Rock Ballad
Snowy - If You Love Me
mpamps - A Man And His Blues
VagTanPlan - Black Magic Woman
armagedon - Slow Blues in G

Ντουέτο:
Arg0 + armagedon - Latin Groove


Σημείωση: Τα links δεν ισχύουν πια.
« Τελευταία τροποποίηση: 01/03/10, 12:31 από Arg0 »
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Μπραβο Arg0 πολυ ωραια ιδεα!
Count me in εμενα και τα πεταλακια μου! Αντε να βλεπω συμμετοχες..!


Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Οι μπασιστες στην απεξω?

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Οι μπασιστες στην απεξω?

Καθόλου στην απ' έξω... Θες να έρθεις να σολάρεις με μπάσο? Μέσα!  ;D
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος themos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1005
  • Φύλο: Άντρας
  • Αγιάτρευτος ροκαμπιλάς
    • Προφίλ
    • Picos Apicos & The Pina Coladas
Πολύ ωραία ιδέα! Δυστυχώς η ημερομηνία είναι λίγο περίεργη για μένα- έχω γενέθλια εκείνη τη μέρα. Βέβαια θα μπορούσα και να τα γιορτάσω jam-άροντας...
Picos Apicos & the Pina Coladas on the Web:

www.picosapicos.gr
MySpace
Facebook

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Πολύ ωραία ιδέα! Δυστυχώς η ημερομηνία είναι λίγο περίεργη για μένα- έχω γενέθλια εκείνη τη μέρα. Βέβαια θα μπορούσα και να τα γιορτάσω jam-άροντας...

Πολύ καλή ιδέα!  ;)
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Ελα Θεμο θα σου δωσουμε και περισσοτερο χρονο στο backing track.
Ελπιζω να μας κερασεις ωραια σολο. ;)


Αποσυνδεδεμένος themos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1005
  • Φύλο: Άντρας
  • Αγιάτρευτος ροκαμπιλάς
    • Προφίλ
    • Picos Apicos & The Pina Coladas
Ελα Θεμο θα σου δωσουμε και περισσοτερο χρονο στο backing track.
Ελπιζω να μας κερασεις ωραια σολο. ;)

Νομίζω ότι θα το χαρείτε περισσότερο αν με κεράσετε εσείς, καθότι μιλάς με γνωστό άμπαλο της πεντατονικής  ;D.
Παρόλα αυτά, αν κατεξαίρεση εντάξουμε ένα rockabilly backing track, πιθανόν να σας μυήσω στη διάσημη τεχνική μου του persistent-and-constant-one-note-per-12bar-soloing  :P. Μετά τις πρώτες 3 μπύρες βέβαια. 
Picos Apicos & the Pina Coladas on the Web:

www.picosapicos.gr
MySpace
Facebook

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ


...καθότι μιλάς με γνωστό άμπαλο της πεντατονικής  ;D.

Της ιδιας σχολής ειμαστε...;D

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Παρόλα αυτά, αν κατεξαίρεση εντάξουμε ένα rockabilly backing track, πιθανόν να σας μυήσω στη διάσημη τεχνική μου του persistent-and-constant-one-note-per-12bar-soloing  :P. Μετά τις πρώτες 3 μπύρες βέβαια. 

Η δικια μου τεχνικη (αυτη των συνεχομενων παυσεων) ειναι σαφως πιο ''ψαγμενη" μουσικα.
Απαιτει αυτοσυγκρατηση και ικανοτητα να βαζεις κατω το εγω σου... Μιλαμε για το υπερτατο σολιστικο challenge. ;D


Αποσυνδεδεμένος Snowy

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 390
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • snowy
Ωραια πρωτοβουλια, το εγραψα και στο αλλο thread. Η μερα με βολευει οποτε εκτος απροοπτου θα ειμαι κει  :) :)

Σχετικα με τα backing tracks υπαρχει δυνατοτητα υποβολης; Μπορουμε και μεις να προτεινουμε καποια;

Αντε να γνωριστουμε και απο κοντα μερικες-μερικες φατσες ;D
on blackened wings i fly...

Αποσυνδεδεμένος themos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1005
  • Φύλο: Άντρας
  • Αγιάτρευτος ροκαμπιλάς
    • Προφίλ
    • Picos Apicos & The Pina Coladas
Παρόλα αυτά, αν κατεξαίρεση εντάξουμε ένα rockabilly backing track, πιθανόν να σας μυήσω στη διάσημη τεχνική μου του persistent-and-constant-one-note-per-12bar-soloing  :P. Μετά τις πρώτες 3 μπύρες βέβαια. 

Η δικια μου τεχνικη (αυτη των συνεχομενων παυσεων) ειναι σαφως πιο ''ψαγμενη" μουσικα.
Απαιτει αυτοσυγκρατηση και ικανοτητα να βαζεις κατω το εγω σου... Μιλαμε για το υπερτατο σολιστικο challenge. ;D

Αααα, πρέπει να κάνουμε ένα σεμινάριο συνδυαστικής τεχνικής εμείς οι δύο. Για ένα 12μετρο παίζεις την ίδια νότα, κατά προτίμηση την τονική, αν τα καταφέρεις, και σε όγδοα -ποιοι είμαστε να παίξουμε και 16α; Για ολόκληρο το επόμενο αφήνεις την μπάντα/το backing track να παίζει σε ένδειξη καλλιτεχνικού μεγαλείου, ενώ κοιτάς την ανύπαρκτη θαυμάστρια στο βάθος του μπαρ με νόημα. Όου γέα.
Είναι δύσκολο, αλλά μιλάμε για εγγυημένη επιτυχία.  ;D ;D ;D
Θα χαρώ πολύ να βρεθούμε μαζί on stage αλλά σε παρακαλώ να κάνω εγώ τις περισσότερες παύσεις.  ;D ;D ;D
Picos Apicos & the Pina Coladas on the Web:

www.picosapicos.gr
MySpace
Facebook

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Θα χαρώ πολύ να βρεθούμε μαζί on stage αλλά σε παρακαλώ να κάνω εγώ τις περισσότερες παύσεις.  ;D ;D ;D

Αα μη μου χαλας τα σχεδια...Exω συνθεσει μια υπεροχη δισολια στο σημειο των παυσεων. Οσο για το on-stage duet μεσαααα.!
« Τελευταία τροποποίηση: 22/11/09, 05:23 από G.K. (the Greek) »


Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Θα κανω το παν να ειμαι και γω εκει ...βλεπω οτι το κλιμα το σολιστικο ειναι οπως πρεπει...θα βοηθησω αρκετα με το ΒΒ στυλ  3 νοτες και 4 ριφ θα τα μοιραστω μαζι σας (ειπαμε ειναι θεμα φιλινκ)...μαζι με τον αχωριστο φιλο Χοσε Κουερβο.

Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος AtticanSky

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 276
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
και γω επιθυμώ να συμμετέχω αμπάλως στις καλλιτεχνικές σας παύσεις! ;D ;D ;D

Στη ζωή, όπως και στο χορό, η χάρη γλιστράει πάνω σε πόδια με φουσκάλες...

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Σχετικα με τα backing tracks υπαρχει δυνατοτητα υποβολης; Μπορουμε και μεις να προτεινουμε καποια;

Εννοείται!  ;D
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Panos the Greek

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 382
  • Φύλο: Άντρας
  • Unforgettable, Irreplaceable, Immortal
    • Προφίλ
Δεν έχω ξαναέρθει σε συνάντηση του κιθάρα και αυτή φαίνεται μια πολύ καλή ευκαιρία! Προτείνω το εξής backing πάντως http://www.box.net/shared/xghr5zjjrb

Αποσυνδεδεμένος Snowy

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 390
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • snowy
Ωραιο το τρακ του φιλου Πανου.

Λοιπον, φιλε αργκο, εχω μαζεψει με τον καιρο παρα πολλα τρακς σε διαφορα μουσικα ειδη και τα περισσοτερα ειναι αρκετα καλης ποιοτητας ηχου. Αν ολα πανε καλα και καταφερω να ερθω απλα να κραταω το cd-ακι μαζι μου ή πρεπει να ανεβασω καποια εδω ή κατι αλλο;

edit: διαβασα προσεκτικοτερα το πρωτο ποστ. Η απορια μου παραμενει επειδη τα τρακς που εχω να προτεινω ειναι αρκετα και μου ειναι λιγο δυσκολο να τα ανεβασω ολα :-\
Μαλλον θα κανω ενα ξεκαθαρισμα και θα καταληξω σε 3-4 8)

« Τελευταία τροποποίηση: 23/11/09, 05:36 από Snowy »
on blackened wings i fly...

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
ΘΑ ήθελα να ζητησω έναν ενδιαφέρον κανόνα: Κανείς να μή μπορεί να επιλέξει να παίξει πάνω σε backing track που έχει δώσει ο ίδιος
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Θες να το κανεις τελειως εκτος εδρας ε?  ;)


Αποσυνδεδεμένος Snowy

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 390
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • snowy
ΘΑ ήθελα να ζητησω έναν ενδιαφέρον κανόνα: Κανείς να μή μπορεί να επιλέξει να παίξει πάνω σε backing track που έχει δώσει ο ίδιος


Καλη ιδεα! ;)


Να προτεινω και γω 4-5 τρακς (θα ακολουθησουν κι αλλα απο μεριας μου)

http://www.box.net/shared/oyvyv6pijf

http://www.box.net/shared/u2tk7dhgh7

http://www.box.net/shared/hds39dp08f

http://www.box.net/shared/kvpe7prfx5

http://www.box.net/shared/k9sag5kaow

Καλο θα ηταν να εξασφαλιζαμε με καποιο τροπο και ενα 2ο ενισχυτη κιθαρας σε περιπτωση που 2 ατομα χωρις δυνατοτητα συνδεσης στην κονσολα (που εχουν πεταλια δλδ) θελουν να τζαμαρουν μαζι.
on blackened wings i fly...

Αποσυνδεδεμένος nobody

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 56
    • Προφίλ
    • DERANGED
Kάτοπιν λοιπόν λαϊκης απαίτησης το Kithara.gr κάνει το πρώτο του Jamming Night.

Η ιδέα απλή, μαζευόμαστε όλοι με της κιθάρες μας, της πεταλιέρες ή τα πεταλάκια μας στο μαγαζί και σολάρουμε, μόνοι ή σε ντουέτα πάνω σε backing tracks που έχουμε επιλέξει, ακούμε καλή μουσική (πέρα από αυτήν που θα δημιουργήσουμε θα έχουμε φροντίσει να δώσουμε στον DJ αρκετά κιθαριστικά κομμάτια για έμπνευση), πίνουμε τα ποτάκια μας (με μέτρο όμως, μή παίζουμε και τύφλα) και προπάντων περνάμε καλά.

Πότε? Κυριακή 13 Δεκεμβρίου

Που? Mosquito, Βασ. Κων/νου 8 στη Ν. Σμύρνη (είναι κοντά σε τραμ κι έχει δίπλα τεράστιο parking)

Τι πρέπει να φέρετε? Τις κιθάρες σας, τις πεταλιέρες ή τα πεταλάκια σας και όρεξη για solo.

Πως θα γίνει? Θα συγκεντρωθούν 30 backing tracks, σε 5 κατηγορίες Blues, Rock, Metal, Fusion και Songs (το songs είναι γνωστά τραγούδια από διάφορα είδη μουσικής) τα οποία θα ανεβάσουμε σε αυτό το topic. Ύστερα επιλέγετε 2 κομμάτια που θέλετε να παίξετε, ένα μόνος κι ένα σε ντουέτο με κάποιο από τα άλλα μέλη που έχει δηλώσει όπως και το τι εξοπλισμό έχετε (πεταλάκια ή πεταλιέρα) και προβάρετε (ή όχι) τα κομμάτια της επιλογής σας. Μαζευόμαστε όλοι στο Mosquito την Κυριακή και περνάμε καλά!

Τα backing tracks θα δημοσιευτούν προς επιλογή την 1η Δεκέμβρη και μπορείτε να δηλώσετε μέχρι και την Κυριακή 13 Δεκέμβρη. Η σειρά με την οποία θα παίξετε θα οριστεί με κλήρωση εκείνο το βράδυ.

Όσο αφορά τον εξοπλισμό που θα έχει το μαγαζί είναι κονσόλα και ηχολήπτη, monitor και έναν ενισχυτή κιθάρας Laney TF50 για να κουμπώσουν πάνω όσοι θα φέρουν πεταλάκια (οι έχοντες πεταλιέρες θα μπουν κατευθείαν στην κονσόλα). Αν κάποιος θέλει να προσφέρει τον ενισχυτή του (combo μόνο please) τον οποίο όμως θα πρέπει να φέρει από την αρχή και να πάρει όταν τελειώσει η βραδύα ας μου στείλει Π.Μ.

Επίσης αν κάποιος θέλει να προτείνει ένα backing track ευχαρίστως.

Άντε και καλά σόλο!


Καλημερες,
ενδιαφερουσα φαση, αν εχουμε και κανα ηλεκτρονικο ντραμερονι, πειτε να φερω μπασακι να κανοθμε ακομα πιο αφασια φαση
History teaches us that men behave wisely once they've exhausted any other alternative.

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Πολύ καλά τα backing tracks που προτείναν οι Panos the Greek και Snowy. Μπαίνουν μέσα στην λίστα. Αν θέλει να προτείνει κάποιος κάτι σε rock/metal ας το κάνει.

ΘΑ ήθελα να ζητησω έναν ενδιαφέρον κανόνα: Κανείς να μή μπορεί να επιλέξει να παίξει πάνω σε backing track που έχει δώσει ο ίδιος

Από την στιγμή που θα ανακοινωθούν τα backing tracks και ο κάθε ενδιαφερόμενος θα έχει 2 εβδομάδες να το προπονήσει δεν νομίζω ότι έχει σημασία.

Καλο θα ηταν να εξασφαλιζαμε με καποιο τροπο και ενα 2ο ενισχυτη κιθαρας σε περιπτωση που 2 ατομα χωρις δυνατοτητα συνδεσης στην κονσολα (που εχουν πεταλια δλδ) θελουν να τζαμαρουν μαζι.

Πολύ καλή ιδέα! Αλλά πρέπει να βρεθεί κάποιος να φέρει 2ο ενισχυτή.  :-\ Εγώ τον Laney μου τον βάζω πάντως...

Καλημερες,
ενδιαφερουσα φαση, αν εχουμε και κανα ηλεκτρονικο ντραμερονι, πειτε να φερω μπασακι να κανοθμε ακομα πιο αφασια φαση

Δυστυχώς ντραμς δεν παίζουν στην παρούσα φάση. Πάντως μιας και βλέπω να ενδιαφέρονται η μπασίστες, να βάλουμε και κανά μπασιστικό backing track στο παιχνίδι?
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος vagtanplan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
  • My name is TONIC.....Pentatonic .....!!!
    • Προφίλ
Σημερα το απογευμα θα ανεβασω καποια πολυ καλα μπακινκ τραξ προς διαθεση και μελετη (οχι την Ελεονορα  :P)....!!!
Χαου μπλου κεν γιου γκετ.....

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Πολυ ωραια τα backing tracks παιδια!
Θα υπαρχει δυνατοτητα να παιξουμε πανω σε backing track απο το youtube?
Η ζηταω πολλα?


 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
6 Απαντήσεις
39465 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/12/12, 02:11
από hot_sauce (φλουτσ)
14 Απαντήσεις
6552 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/05/06, 18:58
από Ommadawn
10 Απαντήσεις
5767 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/04/06, 10:50
από verdict94
160 Απαντήσεις
53901 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/08/09, 03:15
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
0 Απαντήσεις
3447 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/12/08, 19:52
από Βραζίλης
44 Απαντήσεις
16897 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/03/10, 21:09
από vagtanplan
0 Απαντήσεις
1422 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/08/11, 21:40
από Ibanezos
0 Απαντήσεις
1648 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/05/12, 18:08
από VaBassix
3 Απαντήσεις
3065 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/05/12, 17:01
από VaBassix
12 Απαντήσεις
4575 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/11/13, 14:05
από freemind