Αποστολέας Θέμα: Η συμμορία των κιθαρωδών......(οργανωση ληστείας στο σπίτι του mace...:P)  (Αναγνώστηκε 25180 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Οκ το σχεδιο κανονιστικε.
Κατα τις 3κ20 το βραδυ, θα εισβαλλουμε στο σπιτι του mace.

Μην περιμενετε να μας δειτε γιατι ειμαστε νιντζα.

Και οι νιντζα δεν φαινονται στο σκοταδι.

Αθορυβοι σαν γατες, γρηγοροι σαν τον κεντερη και πανουργοι σαν την αλεπου θα βουτηξουμε τις κιθαρες.
Οποιος μας εμποδισει θα αντιμετωπισει την βιαιοτητα ενος ρακουν καθως τρωει μπροκολο.

OVD GanG
OVD GanG?=?


οδηγίες προς ληστευομένους:
1) συνεχίστε να ζείτε κανονικά...μν αγχωθείτε καθόλου...μν πάρετε κανένα μέτρο...θα είναι άχρηστο...
2) αν κατά τη διάρκεια της ληστείας ακούσετε κάποιον ύποπτο θόρυβο...απλά αγνοήστε τον...
3) αν επιλέξετε να καλέσετε την αστυνομία σας υπενθυμίζω πως θα έχετε τα ίδια οφέλη με το να ΜΗΝ την καλέσετε...

αυτά...παρακαλώ προσθέστε κ άλλα οι συμμορίτες...

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
4)Σεβαστείτε το συνκιθαρωδό. Κάντε ένα κόπο να αλλάξετε χορδές σε όλα τα όργανα.
5)Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα αν υπάρχουν πίτσες σε αναλογία 2:3, ή και παραπάνω.
6)Και καμια μπυρίτσα?
7)Οποιοσδήποτε ενισχυτής οφείλει να είναι εκτός λειτουργίας για παραπάνω απο 20΄.Κρίμα δεν είναι να πάθουν κάτι οι λάμπες?
8)Παρουσια manual και λοιπων εγγράφων ταξινόμημένων ανα όργανο, θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως.
9)Διόρθωση επι του "2". Αν ακούσετε επαναλαμβανόμενα "ψιτ", πάει να πεί οτι δε ξέρουμε πως δουλεύει κα΄τι απο τα μηχανηματα και θέλουμε βοήθεια.Ή απλά για το κουβάλημα.
10)Μέχρι την ημέρα της ληστείας καλό θα είναι να έχετε εντρυφήσει σε διάφορα είδη μουσικής. Τζαμμάρισμα για κατηγοριοποίηση του εξοπλισμού, είναι πολύ πιθανό να ζητηθεί.
11)Θέλουμε καθαρό χαλάκι μπροστά απο κάθε παράθυρο. Θα σε ξαφρίσουμε, που θα σε ξαφρίσουμε, μη μας λες μετά οτι σε γεμίσαμε και λάσπες.
12)Εφόσον ζητηθεί νωρίς, μπορούμε να σου φέρουμε τσιγάρα ή κατι άλλο απο το περίπτερο της γειτονιάς.Αλλα να τα έχεις ακριβώς.Δε θα σου χαλάμε 50€ κλπ..
13)Αν κάθεσαι και διαβάζεις ως εδώ, καλό είναι να κάνεις μερικά μαθήματα αυτοσεβασμού.

Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Vicarious

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 303
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
....ααααα.....ενταξει....δε ζητατε και πολλα ρε παιδια....ευτυχως ειστε καλοι ανθρωποι  :D :D :D :D

+10000 για το χαλακι χα αχα χαχα
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ

....εεεε,δε τρωγεστε πια....θα καλεσω για ενισχυσεις taxfreesax (...ετσι για ξεκαρφωμα)....θα σας δειξω εγωωωω....


μαλλον για ΚΑΡΦΩΜΑ εννοεις φιλτατε,αλλα εχεις δικιο,δε βρεθηκαμε να τα πουμε,κατι ξερει ο macmisias,giannis 70 και κατι πηρε το ματι και του gabriel6th  ΜΟΝΟ....

τωρα που ειμαι ζεστος.....οσοι πιστοι προσελθετε...


Αποσυνδεδεμένος morpheas

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 312
    • Προφίλ
Παιδιά.. ξέρω αντι-μυγικό κουμφού!
Ακόμα κάνω και για χακεράς άμα λάχει!
Χμ.. τί άλλο είπαμε?
Α.. έχω και μάσκες(ενεργού άνθρακα)!!

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
τωρα που ειμαι ζεστος.....οσοι πιστοι προσελθετε...




Aμα νομιζεις αγαπητε οτι θα μας εμποδισεις επειδη πηρες το ΚΟΚΚΙΝΟ χαπι και μπαινεις στο ΜΑΤΡΙΞ, σε πληροφορω οτι θα εχουμε ΧΑΚΕΡΑ, που χρησιμοποιει SLACKWARE LINUX, ειναι POWER USER, και θα σε κανει DELETE.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
τωρα που ειμαι ζεστος.....οσοι πιστοι προσελθετε...




Aμα νομιζεις αγαπητε οτι θα μας εμποδισεις επειδη πηρες το ΚΟΚΚΙΝΟ χαπι και μπαινεις στο ΜΑΤΡΙΞ, σε πληροφορω οτι θα εχουμε ΧΑΚΕΡΑ, που χρησιμοποιει SLACKWARE LINUX, ειναι POWER USER, και θα σε κανει DELETE.


ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχαχαχαχαχαχα ;D ;D ;D ;D ;D

ελιωσααααααχαχαχαχαχαχα......lol....λοιπόν...προτείνω να έχουμε δυο χακεράδες.......ποτέ δεν ξέρεις......

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
τωρα που ειμαι ζεστος.....οσοι πιστοι προσελθετε...




Aμα νομιζεις αγαπητε οτι θα μας εμποδισεις επειδη πηρες το ΚΟΚΚΙΝΟ χαπι και μπαινεις στο ΜΑΤΡΙΞ, σε πληροφορω οτι θα εχουμε ΧΑΚΕΡΑ, που χρησιμοποιει SLACKWARE LINUX, ειναι POWER USER, και θα σε κανει DELETE.


ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχαχαχαχαχαχα ;D ;D ;D ;D ;D

ελιωσααααααχαχαχαχαχαχα......lol....λοιπόν...προτείνω να έχουμε δυο χακεράδες.......ποτέ δεν ξέρεις......
ναι γιατι μπορει ο ενας να παει για τσιχλες...
μη μεινουμε και ξεκρεμαστοι...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
4)Σεβαστείτε το συνκιθαρωδό. Κάντε ένα κόπο να αλλάξετε χορδές σε όλα τα όργανα.
5)Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα αν υπάρχουν πίτσες σε αναλογία 2:3, ή και παραπάνω.
6)Και καμια μπυρίτσα?
7)Οποιοσδήποτε ενισχυτής οφείλει να είναι εκτός λειτουργίας για παραπάνω απο 20΄.Κρίμα δεν είναι να πάθουν κάτι οι λάμπες?
8)Παρουσια manual και λοιπων εγγράφων ταξινόμημένων ανα όργανο, θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως.
9)Διόρθωση επι του "2". Αν ακούσετε επαναλαμβανόμενα "ψιτ", πάει να πεί οτι δε ξέρουμε πως δουλεύει κα΄τι απο τα μηχανηματα και θέλουμε βοήθεια.Ή απλά για το κουβάλημα.
10)Μέχρι την ημέρα της ληστείας καλό θα είναι να έχετε εντρυφήσει σε διάφορα είδη μουσικής. Τζαμμάρισμα για κατηγοριοποίηση του εξοπλισμού, είναι πολύ πιθανό να ζητηθεί.
11)Θέλουμε καθαρό χαλάκι μπροστά απο κάθε παράθυρο. Θα σε ξαφρίσουμε, που θα σε ξαφρίσουμε, μη μας λες μετά οτι σε γεμίσαμε και λάσπες.
12)Εφόσον ζητηθεί νωρίς, μπορούμε να σου φέρουμε τσιγάρα ή κατι άλλο απο το περίπτερο της γειτονιάς.Αλλα να τα έχεις ακριβώς.Δε θα σου χαλάμε 50€ κλπ..
13)Αν κάθεσαι και διαβάζεις ως εδώ, καλό είναι να κάνεις μερικά μαθήματα αυτοσεβασμού.


χαχαχαχαχαχα ελιωσα ε..χαχαχαχα και αν η βιλα εχει βοθρο την αδειαζω ετσι για να μην ειμαστε και αχαριστοι.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
ΗΜΑΡΤΟΝ.....προς διευκολυνση σας,λεω απο τωρα οτι Κυριακες βραδια λειπω λογω live....:)....ορματε...
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
παγίδα είναι....μην τον πιστεύετε......θα κάνουμε εμεις τις ερευνες μας κύριε mace.... ;D ;D δεν χρειαζόμαστε διευκολύνσεις.... ;D :P

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
ΗΜΑΡΤΟΝ.....προς διευκολυνση σας,λεω απο τωρα οτι Κυριακες βραδια λειπω λογω live....:)....ορματε...

Καλό...Και ανέφερες οτι έχεις την Μ-ΙΙ για τα live....Οχι ρε, που να χτυπιέσαι, θα έρθουμε όταν θα είναι και αυτή σπίτι....
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
ΗΜΑΡΤΟΝ.....προς διευκολυνση σας,λεω απο τωρα οτι Κυριακες βραδια λειπω λογω live....:)....ορματε...

Καλό...Και ανέφερες οτι έχεις την Μ-ΙΙ για τα live....Οχι ρε, που να χτυπιέσαι, θα έρθουμε όταν θα είναι και αυτή σπίτι....

ωχ...αυτό δεν το είχα σκεφτεί.....και η parker και η m II θα λείπουν απο το σπίτι.......φουστιά πήγε να μας παίξει.....καλα καταλαβα με το δαιμόνιο μυαλό μου ότι ειναι παγίδα....όχι κύριε mace......θα έρθουμε εκει που δεν το περιμένεις.......πλεον καμία σκια δεν θα είναι ασφαλής (πάντα ήθελα να το πω αυτο... ;D ;D :P)

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ΘΈΤΩ ΕΡΏΤΗΜΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΈΖΙ!

ο καθένας θα πάρει από ένα κομμάτι από κάθε είδος? (δλδ εναν ενισχυτή, μία κιθάρα και μία πεταλιέρα/πετάλι)
ή με ένα κομμάτι οποιουδήποτε τύπου θα φύγει από το σπίτι?? ??


είναι σοβαρή ερώτηση και θέλω μια σοβαρή απάντηση....
λέω να το βάλω και ψηφοφορία....

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Επισης σταυροκατσαβιδο για να ξεβιδωσετε τα rack units.....τα οποια θα εχουν παγιδευτει με 200000 volt.....ψητοι 8α γινετε μπου χα αχ αχα χα..... :D :D :D :D :D
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
τον mace κλεβουμε η τον thomann ρε παιδια..Εγω λεω να αφησουμε και προκυρηξη ''επαναστατικος αγωνας''..εχει γινει της μοδας!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
τον mace κλεβουμε η τον thomann ρε παιδια..Εγω λεω να αφησουμε και προκυρηξη ''επαναστατικος αγωνας''..εχει γινει της μοδας!


σταματα εσύ ρε σκατατζή..... :Pδεν ξες..... ;D ;D ;D εσύ ο οδηγός θα είσαι.......δεν θα μιλάς..... ;D :P ::)

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Φτουυυ ρε π**στη μου....νομιζα οτι με ειχατε ξεχασει  >:(....βλεπω υποπτες κινησεις εξω απο το σπιτι αποψε  :-\
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Φτουυυ ρε π**στη μου....νομιζα οτι με ειχατε ξεχασει  >:(....βλεπω υποπτες κινησεις εξω απο το σπιτι αποψε  :-\


ΜΠΟΥΥΥΥΥΥΥΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧγκουχγκ ουχΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

it's show time..... ;D ;D ;D σου το ειπα...καμια σκια δεν θα ειναι ασφαλής πλεον.........ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.... :P

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
βοθρατζης με λαπτοπ που ξανακουστηκε χαρχαρχαρχαρ
www.vothroekkenwseis-fataoulas.gr


YG.σου kλεβω και to ασυρματο χοχοχοχοχο
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
ρε..."Ο ΑΧΟΡΤΑΓΟΣ" είπαμε....ποιος φαταούλας?

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Παντως αν θελετε αλλο ενα ατομο ,+1 για μενα
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος mace

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • I STILL LOVE MY PARKER...but I love my rack better
    • Προφίλ
    • Telos Epoxis
Ωχχχ....τι συμμετοχη της τελευταιας στιγμης ηταν αυτη;;;;;Φτουυυυυ.....ολο και αυξανεστε και ειμαστε και Καδο μια βδομαδα τωρα....ευτυχως η χθεσινη νυχτα ηταν ηρεμη.Μονο κατι γατες νιαουριζαν εξω απο το παραθυρο μεχρι τη στιγμη που τις πηρε χαμπαρι ο σουπερ αγριος,μοβορος,τερατωδης,αδυσώπητος,παντοδυναμος σκυλος που εφερα σπιτι τις τελευταιες μερες (βλ. φωτο)....χα χααχαχα



....ενταξει...μιλαμε για το απολυτο killing machine (...μαζι με τον John Rambo βεβαια)....το νου σας.
From childhood's hour I have not been...As others were; I have not seen...As others saw; I could not bring...My passions from a common spring...From the same source I have not taken...My sorrow; I could not awaken .....E.A.POE

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Αυτο ?τι να σου κανει αυτο??χαχαχαχα στο καλο σου..ανατσουτσουρωσα τωρα ;D
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!