Αποστολέας Θέμα: ΕΚΔΗΛΩΣΗ μουσικού ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ!!!!!!  (Αναγνώστηκε 9822 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος italos -_-

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 15
  • Φύλο: Άντρας
  • ...Deep inside my soul, I feel I've no control
    • Προφίλ
Απ: ΕΚΔΗΛΩΣΗ μουσικού ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ!!!!!!
« Απάντηση #25 στις: 28/05/08, 13:15 »
Me and The Band μέσα!! Απλά πες μας αμα θες οποιοδήποτε info  να σου στείλω. Το myspace μας είναι www.myspace.com/meandtheband δηστυχώς παλιά και πρόχειρη ηχογράφηση, αλλά μια ιδέα θα την έχεις. Ανεβάζουμε όπου να'ναι και ένα απο καινούργια μας οπότε έχε το νου σου αν θες. Έχουμε και 3-4 διασκευές/επανεκτελέσεις αν χρειαστούν, πες μας αν είναι να ετοιμάσουμε κ άλλα.  ;)
Ψήσου ρε παιδί μου, σε φάση ξέρω 'γω αού :P

Αποσυνδεδεμένος SWEET*STRINGS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΕΚΔΗΛΩΣΗ μουσικού ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ!!!!!!
« Απάντηση #26 στις: 28/05/08, 22:19 »
Me and The Band μέσα!! Απλά πες μας αμα θες οποιοδήποτε info  να σου στείλω. Το myspace μας είναι www.myspace.com/meandtheband δηστυχώς παλιά και πρόχειρη ηχογράφηση, αλλά μια ιδέα θα την έχεις. Ανεβάζουμε όπου να'ναι και ένα απο καινούργια μας οπότε έχε το νου σου αν θες. Έχουμε και 3-4 διασκευές/επανεκτελέσεις αν χρειαστούν, πες μας αν είναι να ετοιμάσουμε κ άλλα.  ;)

καλοδεχούμενοι και 'σείς !!!!!!!   Θα ''συγκεντρώσω'' τα γκρουπάκια να δούμε καταρχάς πόση ''μουσική ώρα''  έχουμε στη διαθεσή μας και στη συνέχεια θα κανονίσουμε πόσα κομμάτια θα παίξουμε. Επίσης θερμοπαρακαλώ ας δώσουμε μια προτεραιότητα στους μεγαλύτερούς σε ηλικία ως προς την ώρα καθόσον λόγο δουλειάς και παιδιών-συζύγων (παντόφλα ξύλο καταδυνάστευση  ;D ;D) δεν μπορούν πολύ νωρίς, αλλά κατά τα άλλα θα προσπαθήσω να μείνουν όλοι ευχαριστημένοι  ::) Αλλιώς ξέρετε χώστε τα μου στο forum.  Οποίος groupο-Εκπρόσωπος δεν μου έδωσε τηλέφωνο να το κάνει τώρα, ειδικά αν είναι ξανθιά-γαλανομάτα καλλονή, ελεύθερη  :P για να αρχίζουμε τα κονε σιγά σιγά θανκς α λοτ εβριμποντι  εντ σι γιου σουν !!!!!

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: ΕΚΔΗΛΩΣΗ μουσικού ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ!!!!!!
« Απάντηση #27 στις: 29/05/08, 09:34 »

καλοδεχούμενοι και 'σείς !!!!!!!   Θα ''συγκεντρώσω'' τα γκρουπάκια να δούμε καταρχάς πόση ''μουσική ώρα''  έχουμε στη διαθεσή μας και στη συνέχεια θα κανονίσουμε πόσα κομμάτια θα παίξουμε. Επίσης θερμοπαρακαλώ ας δώσουμε μια προτεραιότητα στους μεγαλύτερούς σε ηλικία ως προς την ώρα καθόσον λόγο δουλειάς και παιδιών-συζύγων (παντόφλα ξύλο καταδυνάστευση  ;D ;D) δεν μπορούν πολύ νωρίς, αλλά κατά τα άλλα θα προσπαθήσω να μείνουν όλοι ευχαριστημένοι  ::) Αλλιώς ξέρετε χώστε τα μου στο forum.  Οποίος groupο-Εκπρόσωπος δεν μου έδωσε τηλέφωνο να το κάνει τώρα, ειδικά αν είναι ξανθιά-γαλανομάτα καλλονή, ελεύθερη  :P για να αρχίζουμε τα κονε σιγά σιγά θανκς α λοτ εβριμποντι  εντ σι γιου σουν !!!!!
...  :D και οι παντρεμενοι εχουν ψυχη ... (παντρεμενος)  ;D  ;D  ;D
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
εχεις π.μ του groupο-Εκπρόσωπου με τηλ !

Αποσυνδεδεμένος SWEET*STRINGS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΕΚΔΗΛΩΣΗ μουσικού ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ!!!!!!
« Απάντηση #28 στις: 29/05/08, 19:13 »

καλοδεχούμενοι και 'σείς !!!!!!!   Θα ''συγκεντρώσω'' τα γκρουπάκια να δούμε καταρχάς πόση ''μουσική ώρα''  έχουμε στη διαθεσή μας και στη συνέχεια θα κανονίσουμε πόσα κομμάτια θα παίξουμε. Επίσης θερμοπαρακαλώ ας δώσουμε μια προτεραιότητα στους μεγαλύτερούς σε ηλικία ως προς την ώρα καθόσον λόγο δουλειάς και παιδιών-συζύγων (παντόφλα ξύλο καταδυνάστευση  ;D ;D) δεν μπορούν πολύ νωρίς, αλλά κατά τα άλλα θα προσπαθήσω να μείνουν όλοι ευχαριστημένοι  ::) Αλλιώς ξέρετε χώστε τα μου στο forum.  Οποίος groupο-Εκπρόσωπος δεν μου έδωσε τηλέφωνο να το κάνει τώρα, ειδικά αν είναι ξανθιά-γαλανομάτα καλλονή, ελεύθερη  :P για να αρχίζουμε τα κονε σιγά σιγά θανκς α λοτ εβριμποντι  εντ σι γιου σουν !!!!!
...  :D και οι παντρεμενοι εχουν ψυχη ... (παντρεμενος)  ;D  ;D  ;D
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
εχεις π.μ του groupο-Εκπρόσωπου με τηλ !
μήπως να κάνουμε έρανο για τους παντρεμένους ?????? :P μπαπ παντόφλα  !!!! :P

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: ΕΚΔΗΛΩΣΗ μουσικού ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ!!!!!!
« Απάντηση #29 στις: 29/05/08, 19:18 »
Tελικα εχουμε σιγουρες τις ημερομηνιες που ανεφερες πιο πριν στα μεσα Ιουλιου?
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος SWEET*STRINGS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΕΚΔΗΛΩΣΗ μουσικού ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ!!!!!!
« Απάντηση #30 στις: 29/05/08, 19:50 »
Tελικα εχουμε σιγουρες τις ημερομηνιες που ανεφερες πιο πριν στα μεσα Ιουλιου?
Κώστη 'οχι ρε γμτ ακόμα περιμένω να βρουν και τα υπόλοιπα ραντεβού σε σχέση με κέτερινγκ,ηχητικά κλπ λίγο υπομονή πλιζ και θα επανέλθω θανκσ  ::)

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απ: ΕΚΔΗΛΩΣΗ μουσικού ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ!!!!!!
« Απάντηση #31 στις: 29/05/08, 20:03 »
2-20 Ιουλιου θα ειμαι Ιαπωνια, 27 παιζουμε σε ενα αλλο φεστιβαλ, ολες τις αλλες ημεορμηνιες ειμαστε διαθεσιμοι (ΑΝ παντα κολαμε με το ολο σκηνικο, που δεν το νομιζω...)
Καλη συνεχεια και καλη επιτυχια με το ολο σκηνικο οπως και να εχει, αν ειμαι εδω να βοηθησω με οποιο τροπο μπορω!  :)
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος SWEET*STRINGS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΕΚΔΗΛΩΣΗ μουσικού ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ!!!!!!
« Απάντηση #32 στις: 05/06/08, 22:01 »
Αγαπητοί φίλοι και ενδιαφερόμενοι Δυστυχώς την εν λόγο εκδήλωση δεν προλαβαίνουν να τη πραγματοποιήσουν (η κοινότητα και ο πολιτιστικός σύλογος) λόγο του οτι αργήσαμε να βρούμε τροφοδότες μηχανήματα κλπ κλπ, οπότε μεταφέρεται το Σεπτέβρη και βέβαια θα ενημερωθείτε εκ νέου.
Όλοι όσοι δήλωσαν συμμετοχή  θα ενημερωθούν ξεχωριστά αλλά οφείλω σε όλους τους αναγνώστες μια συγνώμη για την άκυρη προσπάθεια.
Παρακαλώ τους adm's όπως παραμείνει καρφιτσωμένο το θέμα μιας και 2 μήνες είναι θα περάσουν.
Παιδιά εύχομαι καλό καλοκαίρι σε όλους και να περάσετε οσο καλύτερα μπορείτε.
Θα τα λέμε εδω γύρω
Βαγγέλης    :)
 

Αποσυνδεδεμένος yian

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 23
  • Φύλο: Άντρας
  • a bass under my fingers ..
    • Προφίλ
Απ: ΕΚΔΗΛΩΣΗ μουσικού ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ!!!!!!
« Απάντηση #33 στις: 24/08/08, 04:42 »
οπότε μεταφέρεται το Σεπτέβρη .... μιας και 2 μήνες είναι θα περάσουν.

 :)
deadbeat escapement (Patras) bassist

http://myspace.com/deadbeatescapement

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: ΕΚΔΗΛΩΣΗ μουσικού ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ!!!!!!
« Απάντηση #34 στις: 26/08/08, 01:55 »
χμ... τιποτα νεωτερο??

Αποσυνδεδεμένος SWEET*STRINGS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΕΚΔΗΛΩΣΗ μουσικού ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ!!!!!!
« Απάντηση #35 στις: 29/09/08, 20:56 »
Αγαπητοί φίλοι !!! Δυστυχώς  οχι. Προφανώς ο εν λόγο σύλλογος αποφάσισε να στραφεί σε άλλου τύπου σχήματα (λαικά - παραδοσιακά ) και μου ανέφεραν στο παρα 5' αν υπάρχει και κανα γκρουπάκι διαθέσιμο, πράγμα που δεν το δέχθηκα και τους εξήγησα (για τυχόν μελλοντικές εμφανίσεις) οτι οι μουσικοί (ερασιτέχνες και μη) δεν είναι τζουκ-μποξ να τους τραβολογάμε όπου και όποτε μας γουστάρει, αλλά απαιτείται σεβασμός και χρόνος προετοιμασίας.
Ελπίζω να μην χαλάσει η διάθεση μας και καθώς ο εν λόγο σύλλογος κάνει ομολογουμένα μια προσπάθεια και θα υπάρξουν σίγουρα και άλλες εκδηλώσεις.
Να ευχαριστήσω όλους τους φίλους που ενδιαφέρθηκαν και ούτως η άλλως θα τα λέμε εδώ μέσα.
Καλό χειμώνα σε όλους
Βαγγέλης !!!