Ειδικά θέματα > Τα καλύτερα...

Service κιθάρας στην Αθήνα.

(1/19) > >>

skie:
 ??? exo 2 ilektrikes kai mia akoustiki kithara (fender -cyclone -epiphone ) pou mporo na kano service kalo sthn perioxi ton athinon ;;;;;;;;;

christosl:
Όταν ειχε σπασει η κλασικη μου,την ειχα παρει στο rockpile στη Χαριλαου Τρικουπη.Ο υπευθυνος εκει εκανε σπουδαια δουλεια πανω στην κιθαρα μου και ουτε που φαινοταν οτι ειχε σπασει(το ξυλο οπου βρισκονται τα κλειδια ειχε γινει κομματια).Χρεωνει 17-18 χιλιαρικα την επισκευη,ανεξαρτητως της ζημιας.Σου το συνιστω ανεπιφυλακτα

D@ve Murray:
Egw eimai peiraia kai phgainw tis kithares mou sto zozef gia servis.. einai kalos kai mexri twra den exw kanena parapanw.. mono mporei ligo na stis arghsei.. alla apo douleia einai swstos.

Βραζίλης:
christoslazarou με προλαβες :) κι εγω τον Πητερ θα προτεινα (στο rockpile) που τον γνωριζω και εχω δει τη δουλεια του.
Εχω κι εγω μια Cyclone, που τη πηρα απο αυτον. Εσενα πως σου φαινεται αυτη η κιθαριτσα; η δικια μου παντως εχει πολυ ανετο και λεπτο μπρατσο, αυτο μου εκανε κλικ (περα απο τη φτηνη τιμη)

Lord-George:
Λοιπόν εγώ θα πάω την ηλεκτρική μου στο:

Rock Stuff    Jimmy's
Πωλήσεις και επισκευές μουσικών οργάνων
Δ. Ιμβρίδης - Χ.Τρικούπη 41
Αθήνα
τηλ. 010-3819349 fax 010-2583835

Παρεπιπτόντως
Χρήστο Λαζάρου το rockpile που ακριβώς στη Τρικούπη πέφτει? Πήγα χτες μια βόλτα και δεν το είδα...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View