Η σελίδα της Κιθάρας > Λάθη και προτάσεις

Έχω Ελληνικά Λαϊκά τραγούδια σε Guitar pro

<< < (2/2)

elrich:

--- Παράθεση από: kiwi στις 30/01/13, 17:30 ---πρώτο φάουλ για μένα  έχεις κλειδωμένες τις κατηγορίες στο φορουμ και δεν φτάνει αυτό , εγώ προσωπικά δεν βλέπω κανενα αρχείο για guitar pro  :P αν νομιζεις οτι με το να λοκάρεις της κατηγορίες θα μαζέψεις κόσμο  είσαι πολύ λάθος φίλε μου , το μόνο που θα καταφέρεις πιστευω είναι να έχεις μέλη με 0  ποστ, προσωπικά δεν έμεινα ευχαριστημένος απο το site σου θα ήθελα να το διορθώσεις ... , όσο για τα τάμπ πολύ θα ήθελα να δω την δουλιά σου  άλλα You haven't got the rights to download this file..
 :-[

--- Τέλος παράθεσης ---

Αντί να γκρινιάζεις σαν την κακιά γριά, θα μπορούσες απλώς να μου αναφέρεις ότι έχει γίνει κάποιο λάθος στις ρυθμίσεις του forum που ανέβηκε με την ψυχή στο στόμα μέσα σε μια μέρα.
Όντως δεν είχα τσεκάρει το allow download for members, το έφτιαξα και τώρα μπορεί να κατεβάσει ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ που θα γραφτεί τα tabs και σε ευχαριστώ για την υπόδειξη (που μόνο υπόδειξη δεν ήταν).
Τους λόγους του ότι δεν μπορείς να δεις τις κατηγορίες με τα tabs και φυσικά να τα κατεβάσεις αν δεν γραφτείς πρώτα, τους εξηγώ αναλυτικά και εδώ και στο forum.
Τώρα σε αυτό που μου αναφέρεις, ότι το έκανα εσκεμένα προσπαθώντας να μαζέψω κόσμο... τι να πω... ούτε κόμα σε προεκλογική περίοδο είμαι ούτε 15χρονος που μαζεύω Likes στο facebook.
Λίγη ευγένεια δε βλάπτει απέναντι σε κάποιους που μοχθούν και μοιράζονται αφιλοκερδώς τον κόπο τους και προπαντώς δεν τους ξέρεις κι από χθες.

Αυτά.
 ;D

gas-13:
Boys
περισσοτερο respect δεν βλαπτει. Μιλαμε για εναν ανθρωπο [ELRICH ναι με κεφαλαια] που εχει βοηθησει και βοηθαει πολυ κοσμο [ μηδε και εμου εξαιρουμένου ] αφιλοκερδως και παντα με μεγαλη διαθεση προσφορας.

elrich:

--- Παράθεση από: gas-13 στις 30/01/13, 20:24 ---Boys
περισσοτερο respect δεν βλαπτει. Μιλαμε για εναν ανθρωπο [ELRICH ναι με κεφαλαια] που εχει βοηθησει και βοηθαει πολυ κοσμο [ μηδε και εμου εξαιρουμένου ] αφιλοκερδως και παντα με μεγαλη διαθεση προσφορας.

--- Τέλος παράθεσης ---


Τώρα που πέθανε αυτή συνεχίζω το έργο της  8)

nataliawoj:
Kalo 8emataki kai endiaferon ta tragoudakia. :)

Άχρηστος:

--- Παράθεση από: kiwi στις 30/01/13, 17:30 ---πρώτο φάουλ για μένα  έχεις κλειδωμένες τις κατηγορίες στο φορουμ και δεν φτάνει αυτό , εγώ προσωπικά δεν βλέπω κανενα αρχείο για guitar pro  :P αν νομιζεις οτι με το να λοκάρεις της κατηγορίες θα μαζέψεις κόσμο  είσαι πολύ λάθος φίλε μου , το μόνο που θα καταφέρεις πιστευω είναι να έχεις μέλη με 0  ποστ, προσωπικά δεν έμεινα ευχαριστημένος απο το site σου θα ήθελα να το διορθώσεις ... , όσο για τα τάμπ πολύ θα ήθελα να δω την δουλιά σου  άλλα You haven't got the rights to download this file..
 :-[

--- Τέλος παράθεσης ---
ο ορισμος του ελληνα

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View