Διάφορα > Κάδος ανακύκλωσης

Spamming και λοιπά δαιμόνια...

<< < (13/14) > >>

johnjohn:
 το καλύτερο θα ήταν να σβηστούν όλα τα ποστ εκτός το αρχικό
εκτός αν θεωρείτε άσχετο με αυτό το φόρουμ.

hot_sauce (φλουτσ):

--- Παράθεση από: Απόλλων στις 16/06/18, 09:04 ---Καθαρά από περιέργεια φίλε panixgr, τι θα είχε γίνει αν το μέλος που εκδήλωσε τη δυσφορία του για τις κατ' επανάληψιν αναφορές σου στους "αλήτες του Thomann", ακόμα και σε άσχετες συζητήσεις, είχε 5750 μηνύματα (λέμε ένα νούμερο εντελώς στην τύχη... ::) ) αντί για 100; Θα δεχόσουν το σχόλιό του με λιγότερο απαξιωτική διάθεση;

--- Τέλος παράθεσης ---
Αυτό το είδα κι εγώ και είπα να το αφήσω έτσι αλλά, μιας και αναφέρθηκε, θα δηλώσω κι εγώ την απορία μου σχετικά με την βαρύτητα των δηλώσεων κάποιου αναλογικά με τα ποστ του. Να τονίσω πως δεν υποστηρίζω τον τρόπο με τον οποίο εκφράστηκε ο @mackay αλλά...τι στο καλό επιχείρημα είναι αυτό??  ;D


--- Παράθεση από: Στόκας στις 16/06/18, 12:07 ---Ασχολούμαι με την μουσική και την κιθάρα ξέρεις.


Φορουμ = Κοινότητα


Μολις μπω σε ενα φορουμ θελω να γνωρίζω την ιστορία του

--- Τέλος παράθεσης ---
Αν θέλεις να γνωρίζεις την ιστορία του διάβασε παλαιότερα θέματα. Η τακτική που επέλεξες να ξέρεις πως είναι ελαφρώς κουραστική για τα καθημερινά μέλη. Φαντάσου 2-3 άτομα να κάνουν αυτό που έκανες εσύ. Χάος.

@johnjohn

Νομίζεις πως όλο αυτό γίνεται γιατί ο @Στόκας ξεκίνησε ένα θέμα για anime?? ;D ;D

saved:
Αφου εδω σπαμαρουμε οσο θελουμε..
BASSAWWWWWW!!!! :yeah :yeah :yeah :roll :roll :roll :roll

Στόκας:
Α ωραία ονομαστηκε το θέμα μου..

modfori:

--- Παράθεση από: Στόκας στις 20/06/18, 09:44 ---Α ωραία ονομαστηκε το θέμα μου..

--- Τέλος παράθεσης ---
και είρωνας

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View