Αποστολέας Θέμα: "Metal Healing Festival" ΠΑΝΙΚΟΣ στη Ξάνθη στις 20 & 21 & 22 -07 -2007  (Αναγνώστηκε 17725 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Χμμμ ξενη εταιρια..Για αυτο και οι τιμες λογικες?Γιατι εγω ξερω οτι στο ροκγουειβ εχει πανω απο 40 το εισητηριο ;D
Παντως δεν περιλαμβανεται και καμια μεγαλη μπαντα εκτος απο the haunted..Eννοω οι rage μου καθονται καπως για headliners οπως και οι ξεθωριασμενοι destruction..Απο κει και περα εχει ονοματα μεσαοιυ μεγεθους  αρκετα rotting christ wastefall firewind primordial ektomorf..Ενταξει..Δεν ειναι γκρινια απλα εναν προσωρινο απολογισμο κανω..
« Τελευταία τροποποίηση: 04/01/07, 12:56 από Kiratzoharris »
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Iced Jacob

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 288
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Χμμμ ξενη εταιρια..Για αυτο και οι τιμες λογικες?Γιατι εγω ξερω οτι στο ροκγουειβ εχει πανω απο 40 το εισητηριο ;D
Παντως δεν περιλαμβανεται και καμια μεγαλη μπαντα εκτος απο the haunted..Eννοω οι rage μου καθονται καπως για headliners οπως και οι ξεθωριασμενοι destruction..Απο κει και περα εχει ονοματα μεσαοιυ μεγεθους  αρκετα rotting christ wastefall firewind primordial ektomorf..Ενταξει..Δεν ειναι γκρινια απλα εναν προσωρινο απολογισμο κανω..

Βασικα εχει αρκετες αξιολογες μεσαιου βεληνεκους μπαντες και κανενα ΜΕΓΑΛΟ ονομα...
Αξιζει τον κοπο πιστευω...
The road to hell is full of good intentions...

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
Ρε αληθινες ειναι οι τιμες??Μηπως μας δουλευουν???
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος dead_men_walking

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
THE GREEK LEGENDS OF DEATH METAL SEPTIC FLESH WILL HEADLINE THE 2nd DAY OF MH FESTIVAL FOR ONLY ONE RE-UNION SHOW IN DEVOTION OF THEIR GREAT OFFER!!!

TRELA!!!!!! ;D ;D ;D
Έπου θεώ, όρκω μή χρώ, τέχνη χρώ, επί ρώμη μή καυχώ βίας μή έχου, ευτυχίαν εύχου '. κακίας απέχου, παιδείας άντέχου!

Αποσυνδεδεμένος sepsis

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 132
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
    • Sepsis Forum
τώρα παίζει να το σκεφτώ σοβαρά...

Αποσυνδεδεμένος pan-The_gunslinger

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 191
  • Φύλο: Άντρας
  • Gallagher's Dreamer
    • Προφίλ
    • blues lovers
Το πρόγραμα συμπληρώθηκε κι έτσι έχουμε:
       ~ 20(Fri) July 2007 ~                   ~ 21(Sat) July 2007 ~                   ~ 22(Sun) July 2007 ~                       

00:00 - 01:15 RAGE                        00:00 - 01:15 SEPTIC FLESH        00:00 - 01:15 DESTRUCTION
22:50 - 23:40 ROTTING CHRIST         22:50 - 23:40 THE HAUNTED        22:50 - 23:40 FIREWIND
21:50 - 22:35 ORPHANED LAND          21:50 - 22:35 NIGHTRAGE           21:50 - 22:35 PENTAGRAM
20:50 - 21:35 ABORTED                  20:50 - 21:35 PRIMORDIAL           20:50 - 21:35 EKTOMORF
19:50 - 20:35 WASTEFALL              19:50 - 20:35 MYST.PROPHECY     19:50 - 20:35 NAER MATARON
18:55 - 19:35 LEAVES EYES            18:55 - 19:35 OVERGARVEN          18:55 - 19:35 TO/DIE/FOR
18:00 - 18:40 COMMUNIC               18:00 - 18:40 LUNARSEA              18:00 - 18:40 RIVERSIDE
17:00 - 17:40 EMERALD SUN           17:00 - 17:40 L.O.S.T                   17:00 - 17:40 DEVISER
16:15 - 16:45 SILENT RAGE            16:15 - 16:45 D.O.P.                     16:15 - 16:45 DEMENZIA

Πιστεύω πως η τρίτη μέρα είναι η καλύτερη από πλευράς συνόλου. Έχει τους δυνατούς και εξελισόμενους Demenzia, τους deviser δεν τους ξέρω οι Riverside και οι Τ/Δ/Φ είναι ΤΡΟΜΕΡΟΙ. Οι Ν.Μ δεν χρειάζονται συστάσεις, η μπάντα από την Ουγγαρια(Εktomorf) με τον Zoltán Farkas σε ρόλο Max Cavallera τα σπάνε με τις μίξεις τους, ενώ οι Pentagram δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ. Το παλιομοδίτικο στυλ τους πιστεύω θα ζεστάνει πολύ τη βραδιά. Οι Firewind θα προσφέρουν πολύ απλά show και στο τέλος θα έρθουν οι Destruction να τα ισοπεδώσουν όλα! Θα πάω και στις τρεις ημέρες αλλά η τρίτη πιστεύω θα είναι και η καλύτερη!

A.Ο.Ξ - RORY - ΘΑΝΑΤΟΣ +ΤΕΛΟΣ!

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Το πρόγραμα συμπληρώθηκε κι έτσι έχουμε:
       ~ 20(Fri) July 2007 ~                   ~ 21(Sat) July 2007 ~                   ~ 22(Sun) July 2007 ~                       

00:00 - 01:15 RAGE                        00:00 - 01:15 SEPTIC FLESH        00:00 - 01:15 DESTRUCTION
22:50 - 23:40 ROTTING CHRIST         22:50 - 23:40 THE HAUNTED        22:50 - 23:40 FIREWIND
21:50 - 22:35 ORPHANED LAND          21:50 - 22:35 NIGHTRAGE           21:50 - 22:35 PENTAGRAM
20:50 - 21:35 ABORTED                  20:50 - 21:35 PRIMORDIAL           20:50 - 21:35 EKTOMORF
19:50 - 20:35 WASTEFALL              19:50 - 20:35 MYST.PROPHECY     19:50 - 20:35 NAER MATARON
18:55 - 19:35 LEAVES EYES            18:55 - 19:35 OVERGARVEN          18:55 - 19:35 TO/DIE/FOR
18:00 - 18:40 COMMUNIC               18:00 - 18:40 LUNARSEA              18:00 - 18:40 RIVERSIDE
17:00 - 17:40 EMERALD SUN           17:00 - 17:40 L.O.S.T                   17:00 - 17:40 DEVISER
16:15 - 16:45 SILENT RAGE            16:15 - 16:45 D.O.P.                     16:15 - 16:45 DEMENZIA

Πιστεύω πως η τρίτη μέρα είναι η καλύτερη από πλευράς συνόλου. Έχει τους δυνατούς και εξελισόμενους Demenzia, τους deviser δεν τους ξέρω οι Riverside και οι Τ/Δ/Φ είναι ΤΡΟΜΕΡΟΙ. Οι Ν.Μ δεν χρειάζονται συστάσεις, η μπάντα από την Ουγγαρια(Εktomorf) με τον Zoltán Farkas σε ρόλο Max Cavallera τα σπάνε με τις μίξεις τους, ενώ οι Pentagram δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ. Το παλιομοδίτικο στυλ τους πιστεύω θα ζεστάνει πολύ τη βραδιά. Οι Firewind θα προσφέρουν πολύ απλά show και στο τέλος θα έρθουν οι Destruction να τα ισοπεδώσουν όλα! Θα πάω και στις τρεις ημέρες αλλά η τρίτη πιστεύω θα είναι και η καλύτερη!


χαμος με τους Septic Flesh+Destruction!!!!! Rage??ΠΩ ΠΩ τι θα χασουμε...
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
εγώ τώρα είναι που πάω με τα μπούνια......λεγαμε με τον σιωπή ότι παιζεται να πάμε....αλλα τώρα septic flesh....δεν χάνονται....

Αποσυνδεδεμένος RBnikos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 324
  • Φύλο: Άντρας
  • we're becoming .... Hostile!!
    • Προφίλ
septi flesh??? oxx thee giati na min meno thessaloniki..alla fantasteite mera me naer mataron,septic flesh kai headliners rotting christ..:P:P:P

Αποσυνδεδεμένος pan-The_gunslinger

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 191
  • Φύλο: Άντρας
  • Gallagher's Dreamer
    • Προφίλ
    • blues lovers
septi flesh??? oxx thee giati na min meno thessaloniki..alla fantasteite mera me naer mataron,septic flesh kai headliners rotting christ..:P:P:P
Άσε εκεί θα γίνουν φασαρίες για το ποιος είναι καλύτερος και γιατί στο χαμερ ψηφίστηκε ο ένας και όχι ο άλλος κ.τ.λ.

A.Ο.Ξ - RORY - ΘΑΝΑΤΟΣ +ΤΕΛΟΣ!

Αποσυνδεδεμένος dead_men_walking

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Επισης έχει ανακοινωθεί και ένα 2ο "Underground Talent Stage" για πιο μικρές μπάντες!
Καλή φάση!Με το ίδιο εισιτήριο (59 ευρώ) πιο πολλές μπάντες,ακόμα 15 μπάντες θα δούμε  ;) ;) :) :)

Μακάρι να πάει καλά μάγγες.Τα παλικάρια το αξίζουν!Εχουν κάνει πολύ καλή δουλειά (μέχρι τώρα)
Καμιά 1.500 - 2.000 άτομα θα έχει πιστευω.
Για εμάς εδω πάνω είναι εκπληξη ενα τετοιο γεγονός με τόσο πολύ κόσμο. :o :o :o


Έπου θεώ, όρκω μή χρώ, τέχνη χρώ, επί ρώμη μή καυχώ βίας μή έχου, ευτυχίαν εύχου '. κακίας απέχου, παιδείας άντέχου!

Αποσυνδεδεμένος pan-The_gunslinger

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 191
  • Φύλο: Άντρας
  • Gallagher's Dreamer
    • Προφίλ
    • blues lovers
Όντως ρε! Αυτοί μάλλον τρέλα πουλάνε και καλά κάνουν! Αυτό είναι το λογικό στη metal σκηνή και όχι το κλέψιμο της DiDi που το παίζει μονοπώλειο. Ανεβείτε εδώ πάνω, κάντε σπάσιμο στο φετινό  Rockwave μπας και δούνε οτι δεν θα έχουν το μονοπώλειο για πολύ ακόμα!

A.Ο.Ξ - RORY - ΘΑΝΑΤΟΣ +ΤΕΛΟΣ!

Αποσυνδεδεμένος King_of_Angmar

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Δε θα πείραζε το να το έκαναν καθαρά για να βγάλουν χρήματα αρκεί να ήταν σωστοί επαγγελματίες. Από τη στιγμή που ο κόσμος όμως δεν αντιδράει αυτοί θα συνεχίσουν να εκμεταλλεύονται. (Στη Σερβία οι Μέιντεν 30Ε, στη Γερμανία 45Ε). Ελπίζω να πάει καλά το φεστιβάλ. Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχει 1 όνομα-κράχτη που θα κάνει τον κόσμο να αφήσει χωρίς δεύτερη σκέψη την Αθήνα για να ανέβει.

Αποσυνδεδεμένος sepsis

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 132
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
    • Sepsis Forum
για να είμαστε και απόλυτα ειλικρινής αν έπαιζαν οι Metallica στην Ξάνθη νομίζετε θα έιχε τόσο το εισητήριο?Ας μη γελιόμαστε, στην Ξανθη δεν υπάρχει το μεγάλο όνομα και γι'αυτό οι τιμές είναι χαμηλές...δε λέω ότι δικαιολογείται τόσο υψηλή τιμή για το RW αλλά μη λέμε και ότι να'ναι

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
για να είμαστε και απόλυτα ειλικρινής αν έπαιζαν οι Metallica στην Ξάνθη νομίζετε θα έιχε τόσο το εισητήριο?Ας μη γελιόμαστε, στην Ξανθη δεν υπάρχει το μεγάλο όνομα και γι'αυτό οι τιμές είναι χαμηλές...δε λέω ότι δικαιολογείται τόσο υψηλή τιμή για το RW αλλά μη λέμε και ότι να'ναι

Φιλε οι τιμες ειναι ακριβες επειδη εινια ξενη εταιρεια.Πηγαινε δες τα φεστιβαλ εξωτερικου  με μεταλλικα και τοολ  και ντεφτονες και και και  περυσι τι τιμες ειχανε.ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΦΤΑΙΝΕ
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Τωρα που το σκεφτομαι προτιμω αυτο το φεστιβαλ απο το ροκγουειβ.Τουλαχιστον εδω παιζουν πιο περιεργες μπαντες...
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος sepsis

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 132
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
    • Sepsis Forum
για να είμαστε και απόλυτα ειλικρινής αν έπαιζαν οι Metallica στην Ξάνθη νομίζετε θα έιχε τόσο το εισητήριο?Ας μη γελιόμαστε, στην Ξανθη δεν υπάρχει το μεγάλο όνομα και γι'αυτό οι τιμές είναι χαμηλές...δε λέω ότι δικαιολογείται τόσο υψηλή τιμή για το RW αλλά μη λέμε και ότι να'ναι

Φιλε οι τιμες ειναι ακριβες επειδη εινια ξενη εταιρεια.Πηγαινε δες τα φεστιβαλ εξωτερικου  με μεταλλικα και τοολ  και ντεφτονες και και και  περυσι τι τιμες ειχανε.ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΦΤΑΙΝΕ

εγώ επιμένω ότι δεν έχουν το μεγάλο όνομα! Οι εταιρείες όντως παίζουν μεγάλο ρόλο αλλά δεν μπορείς να αγνοήσεις ότι δεν έχουν το όνομα...οι μισές από τις μπάντες εκεί θα πλήρωναν για να παίξουν!

Αποσυνδεδεμένος Apollon18

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 381
  • Φύλο: Άντρας
  • Watch the weather change.....
    • Προφίλ
για να είμαστε και απόλυτα ειλικρινής αν έπαιζαν οι Metallica στην Ξάνθη νομίζετε θα έιχε τόσο το εισητήριο?Ας μη γελιόμαστε, στην Ξανθη δεν υπάρχει το μεγάλο όνομα και γι'αυτό οι τιμές είναι χαμηλές...δε λέω ότι δικαιολογείται τόσο υψηλή τιμή για το RW αλλά μη λέμε και ότι να'ναι

Φιλε οι τιμες ειναι ακριβες επειδη εινια ξενη εταιρεια.Πηγαινε δες τα φεστιβαλ εξωτερικου  με μεταλλικα και τοολ  και ντεφτονες και και και  περυσι τι τιμες ειχανε.ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΦΤΑΙΝΕ

εγώ επιμένω ότι δεν έχουν το μεγάλο όνομα! Οι εταιρείες όντως παίζουν μεγάλο ρόλο αλλά δεν μπορείς να αγνοήσεις ότι δεν έχουν το όνομα...οι μισές από τις μπάντες εκεί θα πλήρωναν για να παίξουν!

Μηπως να διαβαζες τι εχω γραψει?????
« Τελευταία τροποποίηση: 28/02/07, 17:08 από Apollon18 »
All you know about me is what I've sold you
I sold out long before you ever heard my name
I sold my soul to make a record....And you bought one!!!

Αποσυνδεδεμένος Kli Klis

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και Μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • The Derive-ational Arcade
Για όσους ενδιαφέρονται να πάνε (και οι υπόλοιποι ευπρόσδεκτοι  ::)): http://forum.kithara.gr/index.php?topic=46441.0
I found Wonderland but Alice wasn't there
The Derive-ational Arcade

Is all that we see or seem
But a dream within a dream?
~Edgar Allan Poe, "A Dream Within A Dream

Αποσυνδεδεμένος dead_men_walking

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Μάγγες απ' όσο ξέρω και κατάλαβα οι οργανωτές έχουν ανακοινώσει άτομα με τηλ/να απο διάφορες πόλεις (ακόμα και τουρκία) γι αυτούς που ενδιαφέρονται να πάνε στο φεστιβάλ με λεοφωρεία που πάνε κατέυθείαν στον χώρο!
Τσεκάρετε τα παρακάτω...
Εχει μείνει μόνο η αθήνα που δεν έχει ανακοινωθεί κάποιος υπευθυνος οργάνωσης και απ'οσο μου είπε κολλητός που μιλάει με τον διοργανωτή ψάχνουν ακόμα!!!
Οποιος ενδιαφέρεται μπορεί να στείλει e-mail να διευκολυνθούν όλοι, τα παλικάρια απαντάνε (είχα στείλει) και δεν το παίζουν ψώνια επειδή είναι διοργανωτές όπως κάνουν άλλοι    :-X :-X :-X

~ ORGANIZED TOUR BUSES WITH RESPONSIBLE FOREMOST PERSONS FROM DIDYMOTEIXO,ALEXANDROYPOLI,KOMOTINI,KAVALA.
~ RESERVE A TOUR BUS SEAT & CONTACT THE RESPONSIBLE PERSON.
~ TO BOOK A SEAT FOR THE TOUR BUS FROM KAVALA YOU CAN CONTACT       => VASILIS (6947 102652).
~ TO BOOK A SEAT FOR THE TOUR BUS FROM KOMOTINI CONTACT                 => KOSTAS (6948 595956).
~ TO BOOK A SEAT FOR THE TOUR BUS FROM ALEXANDROYPOLI CONTACT       => NIKOS (6974 713192).
~ TO BOOK A SEAT FOR THE TOUR BUS FROM DIDYMOTEIXO CONTACT            => YANNIS (6974 160961).
~ TO BOOK A SEAT FOR THE TOUR BUS FROM THESSALONIKI CONTACT            => SIFIS (6976 643388).
~ TO BOOK A SEAT FOR THE TOUR BUS FROM TURKEY CONTACT                     => ADNAN (0535 650 78 60) OR PENA MUZIK EVI-INSTABUL (0212 259 01 95).
~ SOON WILL BE ANNOUNCED THE CONTACTS FOR THE ORGANIZED TOUR BUSES FROM ATHENS.
Έπου θεώ, όρκω μή χρώ, τέχνη χρώ, επί ρώμη μή καυχώ βίας μή έχου, ευτυχίαν εύχου '. κακίας απέχου, παιδείας άντέχου!

Αποσυνδεδεμένος dead_men_walking

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
~ 29/03/2007

~ TOUR BUS FROM ATHENS WILL BE ORGANIZED FROM EAT METAL RECORDS (210-3819741).
~ THE METAL HEALING PARTY AT TEXAS CLUB WILL TAKE PART TOMORROW FINALLY.

~ THE FIRST BANDS FOR THE 2ND STAGE OF METAL HEALING CONFIRMED.

CROSSFIRE, BARE INFINITY & EMBRACE DEPART.

~ TO/DIE/FOR HAD TO CANCEL THEIR APPEARENCE BECAUSE OF THEIR USA TOUR & INACTIVE MESSIAH WILL REPLACE THEM.

Επίσης έχω ακούσει και έχω επιβεβαιώσει και από άλλους ότι θα παίξουν και οι WOTAN, MARAUDER, STRIKELIGHT!

Καλό μου ακούγεται και το 2ο stage.  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 07/04/07, 08:19 από dead_men_walking »
Έπου θεώ, όρκω μή χρώ, τέχνη χρώ, επί ρώμη μή καυχώ βίας μή έχου, ευτυχίαν εύχου '. κακίας απέχου, παιδείας άντέχου!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
9 Απαντήσεις
5427 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/07, 16:41
από Zeppelin
11 Απαντήσεις
6151 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/05/07, 20:48
από penoktonos
39 Απαντήσεις
17214 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/04/08, 09:13
από mick77
7 Απαντήσεις
4830 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/11/08, 23:39
από Νεφελοβάτης
12 Απαντήσεις
6885 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/07/09, 02:02
από Aganippi
64 Απαντήσεις
21914 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/05/10, 07:08
από gkou
2 Απαντήσεις
4907 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/02/10, 14:41
από themos
6 Απαντήσεις
3302 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/03/10, 18:17
από blackmorefan
6 Απαντήσεις
3444 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/01/11, 12:44
από Eagle Of Kamelot
2 Απαντήσεις
2869 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/10/11, 17:15
από freemind