Αποστολέας Θέμα: Κόμπλεξ την ώρα του live...  (Αναγνώστηκε 47579 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #25 στις: 20/05/03, 18:41 »
Εγώ πάλι, δεν μπορώ με τίποτα να παίξω μπροστά σε κόσμο. Όσες φορές το επιχείρησα μου έπεσε η φυσαρμόνικα. Προσπαθώ να το ξεπεράσω. Από την άλλη όποτε έπαιζα στους γονείς μου, μου έλεγαν να πάω στο δωμάτιό μου. Ο αδερφός μου όμως με έβαζε να του παίζω για να κοιμάται.

Να παιζεις συχνοτερα για να ξεαγχωθεις....και κρατα την καλα την ρημαδα την φυσαρμονικα....τωρα η αντιδραση των γονιων σου ειναι κατα την γνωμη μου φυσιολογικη..σπανια οι γονεις μας μοιραζονται με μας τις ιδιες μουσικες ανυσηχιες....τωρα το γεγονος με τον αδερφο σου χριζει μελετης...τι λες???
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος Γεωργία

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 55
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ..η ζωή μου μία μουσική, και η μουσική η ζωή μου
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #26 στις: 20/05/03, 20:25 »
Υπάρχει κανείς εδώ που να μην έχει ποτέ άγχος πριν παίξει σε κόσμο, αλλά όταν αρχίζει να παίζει να αρχίσει και να τρέμει? Αυτό συμβαίνει με εμένα και είναι κι αυτό άσχημο..
Έχεις τα χρώματα, έχεις τα πινέλα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα..

Αποσυνδεδεμένος Γιώτα Μή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 225
  • Φύλο: Γυναίκα
  • - -
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #27 στις: 20/05/03, 20:55 »
oi prwtes moy emphaniseis htan sto gimnasio se sxolikes giortes....thn 1h phora eixa poli agxos kai trak.hmoyn k psarwmenh san prwtaki.meta xalaraa....moy arese k to eyxaristiomoyn....
me philoys paizw poli aneta...k me sigeneis an omws toys aresoyn ta tragoydia poy paizw...neoteroys dil.giati thioi k alloi den ta xeroyn kan!!!!!
k telos exw paixei mia phora se sinaylia.se arketa megalo theatro.me to silogo moy.ekei egine to ela na deis.....etrema oloklirh!!!!!!akoma k otan epaiza etrema.......ase poy dio komatia ta epaixa prima vista k xwris partitoyra.oti epiana me to ayti....de karphwthika omws...tha moy edina Oscar!!!!!!!ligoi to katalaban odws!!!!!aytaaa......
...La vita e una continua lotta...

FiGaRo

  • Επισκέπτης
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #28 στις: 20/05/03, 22:29 »
Υπάρχει κανείς εδώ που να μην έχει ποτέ άγχος πριν παίξει σε κόσμο, αλλά όταν αρχίζει να παίζει να αρχίσει και να τρέμει? Αυτό συμβαίνει με εμένα και είναι κι αυτό άσχημο..

Χμ.. εμενα δεν συμβαινει ακριβως αυτο αλλα αρχιζω να εχω αγχος λιγο πριν αρχισει η παρασταση, ενω οταν ανεβαινω στη σκηνη ιδρωνουν τα χερια μου, κ τρεμουν... βασικα τρεμω ολοκληρος...

Ευτυχως δεν ανεβαινω συχνα σε σκηνη...

Αποσυνδεδεμένος Θοδωρής

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1694
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #29 στις: 20/05/03, 22:52 »
Οταν είμαι εγώ και τα άλλα μέλη της ορχήστρας καλά προετοιμασμένοι ,δεν έχω αγχος .Το μεγαλύτερο άγχος το έχω για τον ηχολήπτη κατα την διάρκεια της συναυλίας .

Αποσυνδεδεμένος Stefania

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο νους μας είναι αληταριό που όλο θα δραπετεύει!!
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #30 στις: 21/05/03, 11:03 »
Εμένα μου την σπάει το αγόρι μου που όταν είμαστε οι δύο μας παίζει με τις ώρες... αστείρευτος!
Και όταν παίρνει την κιθάρα σε καμιά εκδρομή που είμαστε περισσότερα άτομα την πάει μια βόλτα και την ξαναφέρνει  >:(
Αδυνατεί να πάιξει και νομίζω άκουσα μόνο μια ή δυο φορές ολοκληρωμένο ένα κομμάτι...
Στο βυθο της μουσικης συνταξιδευουμε. Στο βυθο της μουσικης τα ιδια πραγματα σ'ακολουθουν μετουσιωμενα. Η ζωη παντου μιμειται τον εαυτο της. Κι εσυ κρατωντας το φωσφορο στην παλαμη σου κυκλοφορεις ασαλευτη μεσα στις ινες της πελωριας τυχης.
- Ελύτης -

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #31 στις: 21/05/03, 11:09 »
Παράθεση
τωρα το γεγονος με τον αδερφο σου χριζει μελετης...τι λες???

Δηλαδή?
« Τελευταία τροποποίηση: 21/05/03, 23:37 από cheguevara »

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #32 στις: 21/05/03, 11:44 »
Φιλε Τσε..δεν βλεπω την παραθεση σου ...τι εννοεις???
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος The Guitarist

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 22
  • Φύλο: Άντρας
  • I love Iron Maiden and my guitars!
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #33 στις: 21/05/03, 17:51 »
Μπορει να το ξερεις εσυ και τα υπολοιπα μελη του γκρουπ οτι εγινε, ομως αν το καλυψεις ομορφα, τοτε το κοινο οχι μονο χαμπαρι δεν παιρνει, αλλα το ευχαριστιεται!!

Ναι σε αυτό συμφωνώ και εγώ! Σε μια συναυλία που κάναμε με την μπάντα ο άλλος κιθαρίστας έπιασε μια φάλτσα νότα αλλά ο μπασίστας μας το κάλυψε με εκπληκτικό τρόπο και κανείς δεν το κατάλαβε!
And I know all the pain
that you feel the same as me
and I dream of the rain
as it fall upon the leaves!

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #34 στις: 21/05/03, 23:39 »
Παράθεση
τωρα το γεγονος με τον αδερφο σου χριζει μελετης...τι λες???

Δηλαδή?

Τωρα που την βλεπω θα απαντησω....δεν ξερω τι να πω...απλα λεω οτι καλο θα ηταν να μελετηθει...
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #35 στις: 21/05/03, 23:41 »
Ο αδερφός μου είναι αμελέτητος. Δεν μελετάται. Ομελέτα θες?

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #36 στις: 21/05/03, 23:43 »
Με ψιλοκομμενη φυσαρμονικα?????
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος Holy Diver

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 519
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • Το Όνειρο Ενός Περιέργου
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #37 στις: 05/07/03, 06:00 »
Emena me entharinoun poli ta kala logia. Imouna se ena party kai moy eipan na pekso. Stin arhi imouna trackarismenos kai epeza tragoudia ston vathmo diskolias tou Blietzgrieg Bop. Molis omos irthe i mitera tis kopelas pou ekane to party kai mou eipe: "Me tetoia heria gia kithara ti na to kaneis to basket"(eiha apoklistei mia vdomada prin) lithikan ta heria mou! Se misi ora iha xetharepsei toso pou arhisa na pezo solo stis pentatonikes!


Oson afora ta faltsa: Akouste ton dickinson na leei to trooper sto raising hell... Panaitsa mou! Ipervolika faltsa! :o :-X
reveduncurieux.blogspot.com

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #38 στις: 09/08/03, 14:07 »
Προσωπική μου άποψη είναι ότι δεν πρέπει να υπάρχει άγχος αλλά θα την έλεγα μια ανησυχία. Δηλαδή αν ο κόσμος θα ευχαριστηθεί με αυτό που θα παίξεις, αν θα του αρέσουν τα τραγούδια κλπ. Τώρα αν γίνει κανά φάλτσο ή καμιά στραβοκιθαριά και τι έγινε ρε παίδες? Εδώ οι Σκόρπιονς στο ΣΕΦ κάναν ένα κάρο λάθη. Στο Χόλιντεη ο Σένκερ έπαιζε Λα+ και ο Ματίας (πώς το λένε) έπαιζε Ρε-. Σημασία έχει ότι ο κόσμος που έρχεται σε ένα live έρχεται για να ακούσει. Λίγοι είναι που θα κρίνουν. Και αν σε κρίνουν κατάμουτρα τότε να τους πείτε ευγενικά βέβαια να ανέβουν να παίξουν αυτοί. ;D

Αποσυνδεδεμένος mystic

  • Είμαι Μόρτης
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 307
  • Φύλο: Άντρας
  • No Pain... No Gain
    • Προφίλ
    • Τουριστικός οδηγός Χαλκιδικής
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #39 στις: 09/08/03, 15:39 »
Swstos o parlats !!! Kai ama kaneis k kana la8aki siga mhn to katalabei kaneis, ektos kai an uparxei kanenas musikos mprosta.

Αποσυνδεδεμένος Vagabond

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 581
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Είμαι ένας μικρός αλήτης που τον τρώει ο καιρός
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #40 στις: 23/08/03, 15:49 »
Νά 'στε καλά ρε παιδιά που μου δείχνετε ότι δεν είμαι η μόνη ;D Την μοναδική φορά που έπρεπε να τραγουδήσω μπροστά σε μικρόφωνο κόντεψα να λιποθυμίσω. Μπορώ να πω ότι αυτό μου δημιούργησε τόση ανασφάλεια, που μου ήταν σχεδόν αδύνατο να τραγουδήσω μόνη μου μπροστά σε κόσμο (με μικρόφωνο ή άνευ) για πολλά χρόνια. Το εντελώς περίεργο είναι ότι αυτό μου το κόλλημα το ξεπέρασα σε κάποια συνάντηση του kithara.gr όταν κάποιο καλό παιδάκι έπαιξε ένα τραγούδι στο οποίο δεν μπόρεσα να αντισταθώ ;) Και αυτό που διαπίστωσα είναι ότι το πρόβλημα απλά το μεγαλοποιούμε μέσα μας και δεν είναι τα πράγματα τόσο φριχτά όσο νομίζουμε. Ακόμα έχω άγχος όταν είναι να παίξω κιθάρα μπροστά σε κόσμο, αλλά τουλάχιστον πλέον το προσπαθώ... είναι ένα πολύ μικρό σκαλοπατάκι που πρέπει να ξεπεράσουμε. Απλά το βλέπουμε μέσα από παραμορφωτικό καθρέφτη μεγεθυμένο και τεράστιο... εμείς νομίζουμε πως το κοινό μας κρίνει το κάθε λάθος μας και σκέφτεται "μα καλά τί άσχετος/η" ενώ στην ουσία οι περισσότεροι μας θαυμάζουν που παίζουμε "τόσο καλά" κι ας είμαστε πραγματικά ημιάσχετοι...
« Τελευταία τροποποίηση: 23/08/03, 15:50 από Vagabond »
Ο δικός μου ο δρόμος μ' έχει χρόνια διαλέξει...

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #41 στις: 24/08/03, 17:00 »
...Απλά το βλέπουμε μέσα από παραμορφωτικό καθρέφτη μεγεθυμένο και τεράστιο... εμείς νομίζουμε πως το κοινό μας κρίνει το κάθε λάθος μας και σκέφτεται "μα καλά τί άσχετος/η" ενώ στην ουσία οι περισσότεροι μας θαυμάζουν που παίζουμε "τόσο καλά" κι ας είμαστε πραγματικά ημιάσχετοι...


   Αυτο ειναι γεγονος! Σε μια εκδηλωση του ωδειου μου, παλια, ηταν να παιξω κατι πολυ δυσκολα κομματια, και απο την πολυ μελετη τα δαχτυλα μου ειχαν ματωσει, με αποτελεσμα να νομιζω οτι την ωρα που επεζα ολα ειχαν παει τοσο στραβα που ολοι θα με χλευζαν! Ολα ομως "ξεκαθαρισαν" μετα το χειροκροτημα και τα συγχαρητηρια!  ;)
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος Sound of Rock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 450
  • Φύλο: Άντρας
  • Den Exoume Ipothesi
    • Προφίλ
    • Formula 1 Review
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #42 στις: 26/08/03, 10:20 »
auto ine to deutero mou post se auti ti sizitisi.. to proto itan prin arketo kero... alla opos fenete arxisa kai xeperno to provlima mou.. piga dio fores camping me filous auto to summer..  kai ithelan na paro tin kithara mou.. stin arxi den tolmousa na tragoudiso, apla epeza kai tous afina na tragoudoun... me to telos tou kalokairiou arxisa kai ego na tragoudo... tora an kai xero oti den exo kali foni den exo provlima sto na tragoudo me parea... oso gia ta live.. mono kithara.. allos tragouda.. alla kai sta live den exo toso agxos tin ora pou pezo.. exo prin kai meta.. otan vgo sti skini kai do ton kosmo pou perimeni na mas akousi xexno ta panta... i just make sure that i have fun and that the audience will enjoy it. .thats all.. ;D  :D 8)
Formula 1 Review
Lyrics. Wasted Time Between Solos.

Αποσυνδεδεμένος Dominius

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν μας χ....ς ρε Νταλάρα???
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #43 στις: 08/12/03, 23:10 »
Paizw live me diafora group h apla gia filous mou edw kai 8 xronakia kai soy lew pws einai fysiologiko na exeis agxos...auto einai to mono sigouro!Tora exoume 2 periptwseis.AN paizeis gia filous den egine tipote,,,einai filoi soy kai akoma an kaneis lathaki den tha sou paroun to kefali,,,ase pou an tragoudane oloi mazi den fainontai lathi kai faltsa.Tora an paizei me group mprosta se megalo koino einai ligo poio duskoli h fash,,,alla genika an sugkentrwtheis stin mousiki soy den exeis problima,,,ego tremw panta mexri to prwto lepto,,,meta no prob!!! To symperasma omos einai ena,,,na thumasai giati paizeis....PAIZEIS GIA XABALE KAI GIA NA DIASKEDASEIS....min kollas,min masas kai DIASKEDASE to oso perissotero mporeis!!!

Αποσυνδεδεμένος R-o-r-y

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Άντρας
  • rory
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #44 στις: 03/01/04, 19:05 »
pies dio mpires kai meta tha eisai entaksei

Αποσυνδεδεμένος kostis88

  • Ο γραντζουνιστής
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 298
  • Φύλο: Άντρας
  • τι αλλο να πω πια??
    • Προφίλ
    • rigorous_rifle
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #45 στις: 04/01/04, 01:46 »
εγω κομπεξ ειχα μονο στο πρωτο live..το πρωτο μου live θα μεινει στην ιστορια..περπαταω εξω απο την αιθουσα μουσικης του δημου με μια παρεα που ηταν ολοι στο ιδιο συγκροτημα εκτος απο μενα,βλεπουμε οτι ειχε συναυλια με αποτελεσμα ολοι να θελουν να παιξουν αλλα τους ελειπε μπασο...ετσι με πειθουν και παιζω εγω μπασο σε τραγουδια που δεν ηξερα... προσπαθουσα να παιξω οτι επαιζε ο κιθαριστας βλεποντας τον!!!ειχα τετοιο αγχος που με επιασε το στομαχι μου αλλα και ενα τρελο κατουρημα και με το που τελειωσαμε παω στη τουαλετα και κατουραγα για κανα 5λεπτο..μετα απο αυτη τη συναυλια καθιερωθηκα σαν μονιμος μπασιστας στο group.... ;D
Ειμαι ενας φασιστοκουμουνοσοσιαλιστικοκαπιταλιστης οικολογος

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #46 στις: 29/01/04, 16:19 »
Λογικο ειναι το αγχος στη συναυλια...υπαρχει ομως το δοκιμασμενο φαρμακο.....ΜΠΥΡΕΣ (με μετρο,να μην γινουμε και τυφλα και δεν ξερουμε τι παιζουμε ετσι?) και τσιτα ο ηχος και οι παραμορφωσεις για να γουσταρουμε!!! 8) ;) :)
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος Devil Driver

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Death to true metal
    • Προφίλ
Re:Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #47 στις: 14/09/04, 21:35 »
Εγώ τα είδα όλα στο πρώτο μου live. Κόρινθος 28/8/2004 Κέντρο Νεότητας Κορίνθου, υπαίθριος χώρος, κοινό 500-1000 άτομα μέταλλα και μη.
5 πράσινες πριν, πονοκέφαλος, χωρίς soundcheck, άρων άρων στη σκηνή, με headbanging μέχρι το πάτωμα και μετά τα συγχρητήρια του κόσμου. Υπάρχει και DVD ντοκουμέντο

Αποσυνδεδεμένος Winmmisterakias

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 80
  • Φύλο: Άντρας
  • Εκει που τελειωνει η λογικη αρχιζει ο Winmmister
    • Προφίλ
Απ: Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #48 στις: 06/02/05, 17:36 »
ξεχνα τα ολα... σου προτεινω να μην παιξεις ποτε μπροστα στους γονεις σου πιστευω οτι δεν το εκτιμανε και ειδικα οταν ο πατερας σου λες οτι ειναι αιωνιος ροκας αστα να πανε... ειναι δυσκολα ακομα και τελειος να εισαι παντα θα σου τη λεει!!! τωρα αφου λες οτι τραγουδας και παιζεις μπροστα στους φιλους σου ειναι καλο αυτο μην μασας!!!! εγω στο πρωτο μου λαιβ ελεγα στο συγκροτημα μου κανουμε μια τελεια προβα μην μασατε και ολα πηγαν αρκετα καλα ασχετα που εμενα δεν μου αρεσε  ;D ;D
Winmmisterakias ή αλλιως Winstonerakias

Αποσυνδεδεμένος manolios19

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 31
  • Η υπομονη ειναι το κλειδι για ολες τις κλειδαριες
    • Προφίλ
Απ: Κόμπλεξ την ώρα του live...
« Απάντηση #49 στις: 06/02/05, 21:48 »
Πωπω αυτο το κομπλεξ ειναι το χειροτερο...! 8)
Μια συμβουλη θα δωσω!!!
Το μεγαλυτερο λαθος ειναι να φοβασαι μηπως το κανεις!!!
Απλα απολαυστε το live!!! ;)

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
4286 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/05/03, 12:52
από Braindamaged
0 Απαντήσεις
2102 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/01/04, 22:19
από ερεβος
26 Απαντήσεις
9002 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/06/04, 22:44
από ερεβος
5 Απαντήσεις
4473 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/05/04, 18:24
από Γιώτα Μή
3 Απαντήσεις
2795 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/09/04, 17:52
από poet
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ..... ΣΕ LIVE....

Ξεκίνησε από FiGaRo « 1 2 » Συναντήσεις

34 Απαντήσεις
11502 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/10/04, 13:24
από freemind
28 Απαντήσεις
11039 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/05/05, 22:59
από Arg0
28 Απαντήσεις
12586 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/01/08, 16:13
από Ikaros
20 Απαντήσεις
7494 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/08/09, 00:37
από Spell@lchemist!
33 Απαντήσεις
9956 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/10/10, 11:07
από Guitarholic_punk