Αποστολέας Θέμα: Παραλίες....  (Αναγνώστηκε 9557 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Παραλίες....
« Απάντηση #25 στις: 28/05/08, 17:05 »
Παιδιά, Ιερισσός, Νέα Ρόδα, Ουρανούπολη και τα ρέστα έχει και γ**ώ τις παραλίες, χωρίς πολύ κόσμο, καθαρές κτλ. ;)
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
Απ: Παραλίες....
« Απάντηση #26 στις: 28/05/08, 19:20 »
Παιδιά, Ιερισσός, Νέα Ρόδα, Ουρανούπολη και τα ρέστα έχει και γ**ώ τις παραλίες, χωρίς πολύ κόσμο, καθαρές κτλ. ;)

+10000 ...camping KOMITSA δαγκωτο! πηγα μονος και μονο τα κοκκαλα μου δεν αφησα εκει πανω  :o..μπραβο ρε joevaicci που τ ανεφερες! τι μου θυμησες τωρα... 8)


οσο αφορα τα μερη μου στο Ιονιο, οπωσδηποτε να δοκιμασετε σε Λευκαδα(Εγγρεμνοι)Συβοτα(πολλες παραλιες για τα πιο απαιτητικα γουστα) και Αντιπαξους(λιμανακι)...ολα τα παραπανω για ηρεμη φαση αλλα νερα ''γεια σας'' ;)


καλες βουτιες!
« Τελευταία τροποποίηση: 28/05/08, 19:27 από taxfreesax »

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Παραλίες....
« Απάντηση #27 στις: 29/05/08, 03:18 »
Φιλαράκι θα σου πω την καλύτερη παραλία πανελλαδικώς (μόνο που αντί για άμμο έχει βότσαλα). Κομίτσα δίπλα ακριβώς στο τείχος που χωρίζει το Αγ. Όρος. όλος ο κόλπος δικός σου, ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ νερά, μηδέν κόσμος και όλο το δάσος του Αγ. Όρους να μπλέκεται μέσα στη θάλλασα και το τοπίο είναι απλά μαγεία.
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος SWEET*STRINGS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Παραλίες....
« Απάντηση #28 στις: 29/05/08, 19:30 »
Παιδιά, Ιερισσός, Νέα Ρόδα, Ουρανούπολη και τα ρέστα έχει και γ**ώ τις παραλίες, χωρίς πολύ κόσμο, καθαρές κτλ. ;)
εκει στην Ιερισσό καν 5 -6 χλμ πριν την ΄πέφτεις στους χωματόδρομους κα βγαίνεις σε μια παραλία που λέγεται ''κακούδια'' πσσσσσσσσσ χάσιμο..........ρε παιδιά του βορρά σας ζηλεύω έχει τόσα ωραία μέρη εκεί κοντά σας   :)

Αποσυνδεδεμένος George_JimMorrison

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 521
  • Φύλο: Άντρας
  • Η εκδικηση μας θα ειναι το γελιο των παιδιων μας..
    • Προφίλ
Απ: Παραλίες....
« Απάντηση #29 στις: 05/08/08, 01:50 »
Παντως το θεμα δεν ειναι να δουμε που εχει καλες παραλιες. Το θεμα ειναι να δουμε τι κανουμε γι αυτη την κατασταση. Γιατι, οι παραλιες ανηκουν στο δημοσιο, αρα θεωρητικα σε ολους μας. Με το να τις φραζει καποιος μιλαμε για κλοπη στεγνα. Ειναι σαν να φραξω ενα δασος με το ετσι θελω. Το καλο ειναι οτι το θεμα εχει αρχισει να ανοιγει. Αν δει καποιος τι εγινε και στο Ελληνικο περισυ (και πολλα μπραβο στους κατοικους του Ελληνικου). Καιρος ειναι να γινει παντου
...Lend me your ears and i will sing you a song and i 'll try not to sing out of key...
..oh i get by with a little help from my friends...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Παραλίες....
« Απάντηση #30 στις: 11/08/08, 17:17 »
Παντως το θεμα δεν ειναι να δουμε που εχει καλες παραλιες. Το θεμα ειναι να δουμε τι κανουμε γι αυτη την κατασταση. Γιατι, οι παραλιες ανηκουν στο δημοσιο, αρα θεωρητικα σε ολους μας. Με το να τις φραζει καποιος μιλαμε για κλοπη στεγνα. Ειναι σαν να φραξω ενα δασος με το ετσι θελω. Το καλο ειναι οτι το θεμα εχει αρχισει να ανοιγει. Αν δει καποιος τι εγινε και στο Ελληνικο περισυ (και πολλα μπραβο στους κατοικους του Ελληνικου). Καιρος ειναι να γινει παντου
Nαι αλλα καλα θα εκανε ο δημος να εβαζε και κανεναν ολο το χειμωνα να καθαρισει τη παραλια απο τα μπαζα που μαζευτηκαν..υπηρχαν μπολικες καταγγελιες οτι ο δημαρχος περα απο την αρχικη του ενεργεια το Μαιο του 2007 δεν εκανε τιποτα αλλο..Τι μιλαω και εγω βεβαια που ολη η ακτη εκοντα στο σπιτι μου ειναι πασπαλισμενη απο διαφορων ειδων clubs ρεστοραντ πολυτελειας κεντρα καφετεριες και αλλες μα...ς... ::)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος morpheas

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 312
    • Προφίλ
Απ: Παραλίες....
« Απάντηση #31 στις: 11/08/08, 17:28 »
tax πάμε στους εγγρεμνούς τα δυό μας με το υπερπολυτελέστατο γιότ μου :P ;D ??
πραγματικά πάντως είναι ότι πιο ωραίο έχω δει!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
20 Απαντήσεις
13701 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/06/11, 18:52
από sofitia