Αποστολέας Θέμα: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''  (Αναγνώστηκε 92682 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος studio54

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • SeatNet
''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #250 στις: 17/06/08, 14:27 »
Το θέμα εδώ είναι τελικά πως εκτός από μουσικοί του πληκτρολογίου έχουμε και ψυχολόγους, ιατρούς και δικηγόρους του ίδιου είδους. Έχει κανένας από εσάς τους ανοιχτόμυαλους παιδιά ή μιλάτε φιλολογικά μέχρι να αποκτήσετε τα δικά σας??? Καλά που εγώ ο όχι τόσο φανατικός άντρακλας έχω δύο μάλλον κοντα στην ηλικία σας (17-15).....

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #251 στις: 17/06/08, 17:23 »
δλδ αν δεν εχουμε παιδια δεν μπορουμε να μιλαμε???στην τελικη οταν αποκτησουμε μπορει να αναθεωρισουμε τις αποψεις μας...κανεις δεν λεει οτι πρεπει να εχουμε τις ιδιες αποψεις σε ολη μας την ζωη..αν σκεφτομαι στα 23 μου οπως θα σκεφτομαι στα 40 η κ το αντιθετο......γ***α τα
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #252 στις: 17/06/08, 17:30 »
ρε γκοθ....εψαχνα μια ωρα να βρω που κολλαει αυτο το που υπηρετησες κ μιλας σε ολες τις σελιδες....χαχαχα πολυ καλο
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #253 στις: 17/06/08, 17:42 »
ρε γκοθ....εψαχνα μια ωρα να βρω που κολλαει αυτο το που υπηρετησες κ μιλας σε ολες τις σελιδες....χαχαχα πολυ καλο

Γι'αυτό πόσταρα και το βίντεο μαζί.  ;)

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #254 στις: 17/06/08, 17:46 »
ωραιος αλλα δεν επρεπε να το ποσταρεις εχω κολλησει κ τα βλεπω τωρα ολα κ εχω κ διαβασμα......αλλα δεν εχω παει ακομα στρατο...λες να μην ειμαι αντρας?
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Lo.Lee.Ta

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2145
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Venceremos
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #255 στις: 17/06/08, 17:50 »
Αφήστε ρε το καθένα να κάνει ότι θέλει! Κουμάντο στη ζωή σας μόνο! Έαν δεν σας πειράζουνε, μην τους πειράζετε. Άλλωστε από όλες τις μερίδες, πάντα υπάρχει και ένα μαλακισμένο ποσοστό ανάλογα με τα προσωπικά γούστα του καθένα μας. Π.χ. θα έπρεπε από το Kithara.gr να εξοστρακιστούν όλοι οι ποζεράδες και Oi shredder.

ELEOS .

Ο χριστός δεν παντρεύτηκε ποτέ.
Adios Muchachos!

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #256 στις: 17/06/08, 20:25 »


Ο χριστός δεν παντρεύτηκε ποτέ.
λες να μην ηθελε να τεκνοποιησει γιαυτο; :P
ποσο καφρικο ακουστηκε αραγε; ::) ;D
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #257 στις: 17/06/08, 20:27 »


Ο χριστός δεν παντρεύτηκε ποτέ.
λες να μην ηθελε να τεκνοποιησει γιαυτο; :P
ποσο καφρικο ακουστηκε αραγε; ::) ;D

Ήθελε την ελευθερία του και του άρεσαν τα one night stands?  ;D  ;D  ;D

Αποσυνδεδεμένος SWEET*STRINGS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #258 στις: 17/06/08, 22:12 »
απλά υπάρχει προφανώς και κάτι άλλο που θα μας το σερβίρουν αργότερα.
Ε πες ποιο ειναι αυτο.Αφου τα τιμας τα *ρχιδια που εχεις πες το ξεκαθαρα.
Δε ξέρεις άλλο τρόπο να τα τιμήσω όπως για παράδειγμα να βάλεις το μυαλουδάκι σου μπροστά?

Αποσυνδεδεμένος SWEET*STRINGS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 252
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #259 στις: 17/06/08, 22:34 »
Εντάξει ρε παιδιά α κανάλια βγάζουν ό,τι πουλάει. Ε και ότι είναι ''παράξενο'' ή μη αποδεκτό από όλους πουλάει βέβαια!Τα κανάλια για μενα είναι τροφοτούν πολλά ταμπού με αυτή τη δήθεν ''απομυθοποίηση'' τους (μην ξεράσωωω) και όχι μόνο στο θεμα των ομοφυλόφιλων αλλα σε όλα όσα θεωρούνται ''ταμπού'' από την κοινωνία..
Το ξανάπαμε ρε μίκα μέχρι που τα ταμπού θα θεωρούνται η κρυφή ντροπή ? Δηλαδή η π*ρτούζα πότε θα νομιμοποιηθεί με την ίδια λογική, και πότε τα κοινόβια ?
Ναι συμφωνώνω σε αυτό που λες, ότι εδω λέει ο καθένας τη γνώμη του και το συζητάμε. Οκ ναι γιαυτό άλλωστε υπάρχουν τα φόρουμ. Αλλά ρε παιδί μου όταν βλέπω κάτι ξεχασμένες ναζιστικές απόψεις πραγματικα μου γυρίζει το μάτι! Εντάξει προσωπική άποψη του καθενός, αλλά πρέπει επιτέλους να εκσυγχρονιστούμε και λίγο και να γίνουμε όσο μπορούμε πιο ανοιχτομυαλοι σε κάποια θέματα. 
 Τέσπα, απλά κάποια άτομα δεν μπαίνουν καν στον κόπο να κατανοήσουν αυτά που γράφει ο άλλος και συνεχίσουν να μιλάνε με ταμπού και σεξιστικά υπονοούμενα και δεν ξέρω εγω τι άλλο υπονομευτικό για τους ομοφυλόφιλους και αυτό πραγματικα με τι δίνει στα νέυρα γιατί ένας φίλος μου είναι ομοφυλόφιλος και στεναχωρίεμαι όταν ακουω να μιλάνε τόσο άσχημα για τη διαφορετικότητα του... Παιδιά, άνθρωποι είναι και αυτοί!Δεν δαγκώνουν ούτε πλήττεται ο ανδρισμός σας και η βαρβατίλα σας από την ύπαρξη τους...


 Επίσης ναι συμφνώ ζεκρομανσερ ότι η ελληνική κοινωνία και κατ 'επεκταση και οι ίδιοι οι έλληνες όλων των φύλων δεν είναι έτοιμοι να αποδεχτούν και να πράξουν σωστά όσο αφορά την υιοθεσία παιδιού, ως επι το πλείστον.

Ναί λοιπόν στη συμβίωση.... αλλά  όχι στο γάμο και στην υιοθεσία, αυτό δεν είναι καλό για αρχή ?
Το θέμα εδώ είναι τελικά πως εκτός από μουσικοί του πληκτρολογίου έχουμε και ψυχολόγους, ιατρούς και δικηγόρους του ίδιου είδους. Έχει κανένας από εσάς τους ανοιχτόμυαλους παιδιά ή μιλάτε φιλολογικά μέχρι να αποκτήσετε τα δικά σας??? Καλά που εγώ ο όχι τόσο φανατικός άντρακλας έχω δύο μάλλον κοντα στην ηλικία σας (17-15).....
Εγώ έχω...... μικρότερης ηλικίας, και παραδέχομαι οτι δν θα ήθελα να μου βγεί κάποιο gay, Βέβαια φίλτατε δεν θα 'πρεπε να αποπέρνεις τα μέλη του forum στο κάτω κατω κουβέντα κάνουμε  ;)
πανω κατω δλδ συνφωνεις οτι η κοινωνιας μας δεν ειναι ετοιμη...οι gay αραγε ειναι?ειναι τοσο ανοιχτομυαλοι ωστε να μη μεταλαμπαδευσουν τις ιδεες/πεποιθησεις τους περι σεξουαλικοτητας στα παιδια τους...μαλλον χρησιμοποιησα λαθος λεξη γιατι αρκετοι δεν θα μεταλαμπαδευσουν την ανεση περι σεξουαλικοτητας...πιστεψε με σε μερικα παιδια θα γινει πλυση εγκεφαλου
Να και μια άποψη που δεν την είχα σκεφτεί ...και πιθανολογώ πως ακόμα και σαν ''αποδιοπομπαίοι τράγοι'' (αλλά πάντα σαν μέλη της κοινωνίας) δεν νομίζω πως θα βρούν ποτέ τη γαλήνη που αναζητούν σε νομικά τερτίπια και τελετές.
Ισως αν δούμε σε πιο ''σύγχρονες'' κοινωνίες όπως η Ολλανδία, τα προβλήματα δεν είναι μεγάλης διόγκωσης αλλά δεν λείπουν.  Με γνώμονα πως οι ίδιοι οι gay  έχουν αναλύσει ενδελεχώς τη κοινωνική τους υπόσταση και πιθανή εξέλιξη των ζητημάτων τους σε ευρωπαικές κοινωνίες (αλλά και εδώ) σίγουρα θα έχουν καταλάβει οτι αυτό που πραγματικά θέλουν (κατα τη γνώμη μου) δεν θα το πετύχουν και αυτό δεν είναι άλλο απο κοινωνική καταξίωση και αποδοχή.
Αυτό το στηρίζω επίσης και στο γεγονός πως ακόμα και τώρα παλεύουν για καταξίωση και όχι για αποδοχή στα ΜΜΕ. 

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #260 στις: 17/06/08, 22:45 »
Κοίταξε SWEET STRINGS, πραγματικά 7 σελίδες βαρέθηκα να γραφω τα ίδια και τα ίδια. Δεν θα τα ξαναπώ για χιλιοστή φορά αυτή την αρχή γιατί είμαι υπέρ του γάμου των ομοφυλοφίλων και γιατί είμαι μεν υπέρ της υιοθεσίας παιδιών από ομοφυλόφιλους αλλά δε βρίσκω εντελώς ανέτοιμη την ελληνική κοινωνία γιαυτό το διάβημα. Τα χω πει σε άπειρα ποστ πιο πριν, όπως και πολλοί άλλοι και πιστεύω σας εξηγήσαμε ικανοποιητικά τις απόψεις μας.
Γιαυτό το λόγο, επειδή πλέον έχει γίνει κουραστικό εαν θέλετε πάντε και διαβάστε το θέμα από την αρχή και δείτε τα ποστ μας γιατί είναι κρίμα να σπαταλάμε φαιά ουσία και να γράφουμε συνέχεια τα ίδια πράγματα επειδή εσείς δε λέτε να διαβάσετε με προσοχή αυτά που λεμε.
 Στο κάτω κάτω όπως είπε και ο φίλτατος γκόθικ τις απόψεις μας λέμε, και με βάση του ότι ο καθένας έχει τη δική του κοσμοθεωρία σκέφτεται και αλλιως. Αν δεν θέλεις να κατανοήσεις κάποιες βασικές προυποθέσεις εύρυθμης λειτουργίας του δημοκρατικού πολιτεύματος και βασικούς κανόνες συμβίωσης με όλους τους συνανθρώπους σου είναι πρόβλημα σου και δεν θα στο λύσω εγω.Απλά λέω την άποψη μου, επειδή έμμεσα πλήττομαι και εγω από τη δική σου στάση.
 Τέσπα, και πολύ το κουράσαμε. Εγω προσωπικά μετάνιωσα που έβαλα το θέμα γιατί δεν αποδειχθήκαμε άξιοι να το χειριστούμε σωστά και πάνω από όλα απογοητέυτηκα από τις αναχρονιστικές, οπισθοδρομικές και σεξιστικές απόψεις των ομιλήκων και συνομιλήκων μου...

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #261 στις: 17/06/08, 22:57 »

Ναί λοιπόν στη συμβίωση.... αλλά  όχι στο γάμο και στην υιοθεσία, αυτό δεν είναι καλό για αρχή ?
Προφανως εννοεις την συμβιωση με πληρη εξισωση νομικων δικαιωματων οπως τα ετεροφυλα ζευγαρια. Αλλιως δεν εχει καμια διαφορα με την συμβιωση που γινεται ουτως η αλλως τωρα.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Lo.Lee.Ta

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2145
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Venceremos
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #262 στις: 17/06/08, 23:00 »
Βλέπω ότι το Amylo έχει εξαιρετικά προηγμένης τεχνολογίας απόψεις.....Αγαπητή μου ο Χριστός ήτανε καριερίστας. Δεν είχε χρόνο να φτιάξει οικογένεια. Οπότε και αφιέρωσε την λιγοστή ζωή του στο Έργο του.
Τώρα γιατί βλασφημείς έναν άνθρωπο που δεν σου έφταιξε σε τίποτα, δεν μπορώ να καταλάβω.
Αφού ξέρεις ότι ζηλεύω. Μπορείς να το κάνεις σε μένα που γουστάρω.
Adios Muchachos!

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #263 στις: 17/06/08, 23:24 »
Ναι στο γάμο, όχι στην υιοθεσία κατηγορηματικά όμως.
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος IxNiLaTiS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ
    • Προφίλ
    • ixnilatis33
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #264 στις: 17/06/08, 23:25 »
 :o

 ::)

Βοήθειά μας  ;D
https://soundcloud.com/ixnilatis-1   -  ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #265 στις: 18/06/08, 00:09 »
"Γάμος";Ποιός "Γάμος"; ;D Γάμος είναι μόνο ο Θρησκευτικός...Για τα άλλα στον...συμβολαιογράφο!!! ;)
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #266 στις: 18/06/08, 00:16 »
Εχουμε κολλησει σε μια κωλολεξη εγω αυτο εχω καταλαβει.

Το προβλημα σας ειναι να μην ονομαζεται γαμος? Μωρε ας παρουν τα ιδια νομικα δικαιωματα, και δνε νομιζω να ζητησε κανενας να παντρευτει στην εκκλησια. Το ζητημα ειναι οι ανθρωποι να μπορουν να ζησουν αξιοπρεπως.

Τωρα αν θελετε να κουβεντιασουμε για τον θρησκευτικο γαμο την ιστορια του και την κοινωνικη του παρεμβαση ευχαριστως.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #267 στις: 18/06/08, 00:24 »
Θα πάει αλού το πράγμα μετά. Θα ξεφύγει.
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #268 στις: 18/06/08, 00:56 »
Βλέπω ότι το Amylo έχει εξαιρετικά προηγμένης τεχνολογίας απόψεις.....Αγαπητή μου ο Χριστός ήτανε καριερίστας. Δεν είχε χρόνο να φτιάξει οικογένεια. Οπότε και αφιέρωσε την λιγοστή ζωή του στο Έργο του.
Τώρα γιατί βλασφημείς έναν άνθρωπο που δεν σου έφταιξε σε τίποτα, δεν μπορώ να καταλάβω.
Αφού ξέρεις ότι ζηλεύω. Μπορείς να το κάνεις σε μένα που γουστάρω.
δεν βλασφημω..απλα δεν σεβομαι κατι που οι αλλοι το θεωρουν ιερο..κανω ακριβος αυτο που κανουν και αλλα ατομα εδω μεσα..δεν σεβονται....οχι κατι που θεωρουν αλλοι ιερο..αλλα κατι που θεωρουν αλλοι ευκολονοητο..την ελευθερια και την απαιτηση των αλλων να τους σεβονται οπως και οι ιδιοι σεβονται αντιστοιχα τους αλλους
πριβε θα στα πω αυτα ;) ;D :P
« Τελευταία τροποποίηση: 18/06/08, 01:01 από Amylo »
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #269 στις: 18/06/08, 01:10 »
Kαι να θεσω και μια ερωτηση, ελπιζω οι moderators να μην την κοψουν. Ολοι οσοι θεωρουν, χμ... ανωμαλο τον ομοφυλοφιλικο ερωτα, διοτι το ζητημα προφανως τιθεται και εκει. Τα ετεροφυλα ζευγαρια που κανουν πρωκτικο ερωτα καταδικαζονται εξ ισου? Δηλαδη, το ζητημα ειναι η σεξουαλικη προτιμιση, τα ετεροφυλα ζευγαρια που κανουν πρωκτικο ερωτα δεν το θεωρειτε κατι ομαλο σαν πραξη? Το ιδιο και για τον στοματικο.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #270 στις: 18/06/08, 01:22 »
Kαι να θεσω και μια ερωτηση, ελπιζω οι moderators να μην την κοψουν. Ολοι οσοι θεωρουν, χμ... ανωμαλο τον ομοφυλοφιλικο ερωτα, διοτι το ζητημα προφανως τιθεται και εκει. Τα ετεροφυλα ζευγαρια που κανουν πρωκτικο ερωτα καταδικαζονται εξ ισου? Δηλαδη, το ζητημα ειναι η σεξουαλικη προτιμιση, τα ετεροφυλα ζευγαρια που κανουν πρωκτικο ερωτα δεν το θεωρειτε κατι ομαλο σαν πραξη? Το ιδιο και για τον στοματικο.


Ντάξει, συνάδελφε, τα συγχαρητήριά μου! Επιτέλους μπήκε το ιδανικό σηματάκι στη συζήτηση!






Άιντε πάμε!  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #271 στις: 18/06/08, 01:24 »
Να ρωτήσω εγώ κάτι..... Πόσους απο εσάς (τα αγορακια του κιθαρα) σας χαλάνε οι ομο/αμφι-φυλόφιλες γυναίκες?
Και επειδη ειμαι σιγουρη οτι οποιος πει "εμενα" ειναι ψευτης, γιατι να εχουμε τοοοσο προβλημα με τους αντρες ομοφυλόφιλους και οχι με τις γυναίκες?

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #272 στις: 18/06/08, 01:25 »
Να ρωτήσω εγώ κάτι..... Πόσους απο εσάς (τα αγορακια του κιθαρα) σας χαλάνε οι ομο/αμφι-φυλόφιλες γυναίκες?
Και επειδη ειμαι σιγουρη οτι οποιος πει "εμενα" ειναι ψευτης, γιατι να εχουμε τοοοσο προβλημα με τους αντρες ομοφυλόφιλους και οχι με τις γυναίκες?

Οι γυναίκες ξυρίζονται παντού, και δεν έχουν "κρεμάμενα" μέρη. Άσε που αφού μας αρέσει η μια, γιατί να μη μας αρέσουν δύο (ή και παραπάνω)?
 ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D


Λέω εγώ τώρα, μήπως να χαλαρώσουμε λίγο?  :-\

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #273 στις: 18/06/08, 01:27 »
Μα δεν σου ειπα να πας με αντρα!! Είπα ότι για γαμο ομοφυλόφιλων γυναικών δεν είπε ποτε κανεις τπτ. Δηλαδη το προβλημα ειναι αισθητικό? Σαν θέαμα ?  ;D ;D

όσο για τον γάμο.... Το θέμα είναι αν θα ειναι θρησκευτικος? Ας μην ειναι θρησκευτικός. Ας μην εχουν την ευλογία του θεου. Αλλα ας εχουν ολα τα νομιμα δικαιωματα που εχει ενα ετεροφυλλο ζευγάρι.

Και εγω είμαι κατα τις υιοθεσίας
« Τελευταία τροποποίηση: 18/06/08, 01:30 από scurlet fairy »

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: ''Γάμος μεταξύ ομοφυλόφιλων''
« Απάντηση #274 στις: 18/06/08, 01:28 »
Να ρωτήσω εγώ κάτι..... Πόσους απο εσάς (τα αγορακια του κιθαρα) σας χαλάνε οι ομο/αμφι-φυλόφιλες γυναίκες?
Και επειδη ειμαι σιγουρη οτι οποιος πει "εμενα" ειναι ψευτης, γιατι να εχουμε τοοοσο προβλημα με τους αντρες ομοφυλόφιλους και οχι με τις γυναίκες?

Σε αυτό θα συμφωνήσω...Δηλαδή όταν τη βρίσκεται με λεσβιακέσ τσόντες ας πούμε τί ειναι...?  ::)

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
14 Απαντήσεις
5372 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/10/06, 12:28
από ilektrojohn
11 Απαντήσεις
23911 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/01/10, 00:29
από Αλκιβιαδης
0 Απαντήσεις
2039 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/05/10, 08:19
από fifi
4 Απαντήσεις
6150 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/01/11, 18:52
από denisgiann
7 Απαντήσεις
5019 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/08/11, 11:19
από ScorpionsManiac
6 Απαντήσεις
4233 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/12/11, 04:47
από Snowy
2 Απαντήσεις
24329 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/12/13, 23:05
από Καθόδιος (φλουτσ)
2 Απαντήσεις
3479 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/08/14, 16:37
από modfori
23 Απαντήσεις
8580 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/12/16, 00:15
από saved
0 Απαντήσεις
10583 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/02/18, 14:20
από STEFANOS604