Σελίδες:
  • #1 από wild child στις 16 Sep 2006
  • Καλησπέρα σε όλους! είναι κανενας από αυτό το forum γραμμένος στο forum του greek kiss army? αν όχι και σας αρέσουν οι KISS να γραφτείτε, είναι καλό αλλά δεν υπάρχει μεγάλη συνέπεια από μέρος του συντονιστή του...έχει όμως ωραίες συζητήσεις μεταξύ μελών!  ;)

    http://www.kissonline.gr

  • #2 από panos4657 στις 16 Sep 2006
  • Τι θα γινει θα ερθουν εδω ποτε οι KISS;
  • #3 από juggernot breaker* στις 16 Sep 2006
  • Τι θα γινει θα ερθουν εδω ποτε οι KISS;

    ζητανε πολλααααααααααααααααααααα λεφτα.... ::)
  • #4 από wild child στις 16 Sep 2006
  • Τι θα γινει θα ερθουν εδω ποτε οι KISS;
    δε το κόβω να έρχονται... :'(
  • #5 από YmiRLinG στις 16 Sep 2006
  • Τι θα γινει θα ερθουν εδω ποτε οι KISS;
    Οι ac/dc πιο ευκολα ερχονται απο τους KISS
  • #6 από juggernot breaker* στις 17 Sep 2006
  • ακουγονται πολλα για αc/dc εδω και 2-3 χρονια αλλα ακομα να βγει κατι επισημο...
    θα πεθανουν και ακομα θα λενε πως ερχονται.... ;D
  • #7 από wild child στις 17 Sep 2006
  • a! sτο forum του greek kiss army ειμαι με ονομα black me ;)
  • #8 από wild child στις 07 Oct 2006
  • παιδιά, γίνετε μέλη δεν κοστίζει τπτ...
    μπα και ξυπνήσει ο Ρήγας(administrator)
  • #9 από Baphomet (Πέτρος) στις 11 Oct 2006
  • Θυμάμαι πως κάποτε ετοίμαζαν ένα cd tribute στους Kiss Με ελληνικά συγκροτήματα...είχα στείλει και ρώτησα για πληροφορίες γιατί με ενδιέφερε αλλά απάντηση δεν πήρα. Βγήκε τελικά αυτό το cd ή ναυάγησε??
  • #10 από Kiratzoharris στις 11 Oct 2006
  • Τι θα γινει θα ερθουν εδω ποτε οι KISS;
    Οι ac/dc πιο ευκολα ερχονται απο τους KISS
    Συγκρινεις τα ασυγκριτα ::)..
  • #11 από Dark_kronos στις 13 Oct 2006
  • @wild child μην το ψαχνεις, το site ναυαγισε πριν καν στιθει... Σε μια φαση ειχε μια μικρη ελπιδα που συζιταγαμε μεταξυ μας (με τον admin εξαφανισμενο φυσικα...) αλλα χαθικε και αυτη, πειρανε δρομο ολα τα μελη, ξεκολισα και εγω απο τους KISS και δεν ασχολουμε πια (με εβγαλε και προσφατα απο mod) και το forum εμεινε τελιως ακυβερνιτο... Τωρα βεβαια μπαινει συχνα ο admin, ανανεωσε και το site βλεπω και μια κινιση στο forum αλλα ελπιδες δεν υπαρχουν, δεν υπαρχει κοσμος... Ασε που εχει 400+ μελη αλλα το 80-90% απο αυτα ειναι διαφιμιστικα bot.... ::)
  • #12 από wild child στις 14 Oct 2006
  • εσύ γιατί ξεκόλλησες απ τους kiss ρε??? έχουμε καιρό να τα πούμε απο msn γιατί κάηκε η motherboard και δεν το έχω φτιάξει ακόμα και δεν μπαίνω συχνά.... :-\
  • #13 από Dark_kronos στις 18 Oct 2006
  • Ξεκολισα... το θελε η μοιρα και εγινε...(πολυ μελο την ειδα :P) Βασικα εχω πεσει σταο πιο σκληρα...  :P Καπια στιγμη μαλλον θα γυρισω και στους KISS, απλα δεν με εκφραζουν πια αυτην την εποχη.
    Για αυτο δεν μπαινεις συχνα ε; Τεσπα...τι να κανουμε αυτα εχει η ζωη... Καπια στιγμη θα το φτιαξεις...
  • #14 από kissonline στις 27 Oct 2006
  • Τι να σας πω... (admin εδώ).

    Πρώτα πρώτα... το site kissonline.gr ΔΕΝ είναι ένα φόρουμ απλό. Είναι μια τεράστεια οικογένεια που από 1996 απέκτησε και site (kissonline.8m.net έπειτα το greekiss.com και τώρα το kissonline.gr) για να τα λέμε και πιο συχνά. Έπεσαν κάτι δουλειές στην μέση και για λίγους μήνες υπο-λειτουργούσαμε (το ίδιο και οι KISS) και πλέον είμαστε BACK-ΟΝLINE για τα καλά.

    Ετοιμάζονται πολλά, το forum (το παλιό) κλείνει και πλέον ΜΟΝΟ μέλη θα έχουν hudge access. Το site είναι έτοιμο σχεδόν και λείπουν λίγα πράγματα ακόμα. Πιστέυω πως σε 2 βδομάδες δεν θα του λείπει τίποτα. Παράλληλα βγήκαν όλοι οι mods για να γίνεται εκλογή τους από τα μέλη κάθε χρόνο. Θα μάθετε σύντομα λεπτομέριες. Όσο για τις μπλούζες... και που κυκλοφόρησαν... ΚΑΝΕΝΑΣ δεν πήρε από τα Online μέλη....... ούτε ο Dark_Kronos δεν πήρε... αλλά θα είχε τους λόγους του.

    Το kissonline δεν πήρε από κανέναν ΠΟΤΕ λεφτά και είναι μη-κερδοσκοπικό Fan Club. Και στις νέες αιτήσεις καταφέραμε να ΜΗΝ ζητάμε λεφτά από κανέναν. Το μόνο που ζητάμε είναι να μας στηρίζετε με την συμμετοχή σας στο Greek KISS Army.
     
    Για όσους με βρίζουν (τελείως άδικα... αλλά το καταλαβαίνω λόγο ηλικίας τους) θα απαντήσω από κοντά στο KISS PARTY 2006 που θα γίνει στην Αθήνα. Το GREEK KISS ARMY ξαναλέω ΔΕΝ είναι ούτε φόρουμ ούτε site που γράφει κάποιος καβλωμένος. Είναι μια κοινότητα που απαρτίζεται από πάρα πολλά OFFLINE μέλη και πλέον και ONLINE.

    Τέλος δηλώνω πως οι KISS είναι τρελό κόλλημα και ξεκολλάς μόνο αν τους έμαθες τα 2 χρόνια που μας πέρασαν.

    Λοιπόν παρακαλώ τέλος οι πισώπλατες ρουφιανιές και οι κατηνιές προς εμένα και το kiss army... και σας περιμένω όλους από το KISSONLINE.GR

    Φιλιά και καλά να περνάτε!

    Γιάννης Ρ.
    Admin
  • #15 από wild child στις 31 Oct 2006
  • Τι να σας πω... (admin εδώ).

    Πρώτα πρώτα... το site kissonline.gr ΔΕΝ είναι ένα φόρουμ απλό. Είναι μια τεράστεια οικογένεια που από 1996 απέκτησε και site (kissonline.8m.net έπειτα το greekiss.com και τώρα το kissonline.gr) για να τα λέμε και πιο συχνά. Έπεσαν κάτι δουλειές στην μέση και για λίγους μήνες υπο-λειτουργούσαμε (το ίδιο και οι KISS) και πλέον είμαστε BACK-ΟΝLINE για τα καλά.

    Ετοιμάζονται πολλά, το forum (το παλιό) κλείνει και πλέον ΜΟΝΟ μέλη θα έχουν hudge access. Το site είναι έτοιμο σχεδόν και λείπουν λίγα πράγματα ακόμα. Πιστέυω πως σε 2 βδομάδες δεν θα του λείπει τίποτα. Παράλληλα βγήκαν όλοι οι mods για να γίνεται εκλογή τους από τα μέλη κάθε χρόνο. Θα μάθετε σύντομα λεπτομέριες. Όσο για τις μπλούζες... και που κυκλοφόρησαν... ΚΑΝΕΝΑΣ δεν πήρε από τα Online μέλη....... ούτε ο Dark_Kronos δεν πήρε... αλλά θα είχε τους λόγους του.
    Το kissonline δεν πήρε από κανέναν ΠΟΤΕ λεφτά και είναι μη-κερδοσκοπικό Fan Club. Και στις νέες αιτήσεις καταφέραμε να ΜΗΝ ζητάμε λεφτά από κανέναν. Το μόνο που ζητάμε είναι να μας στηρίζετε με την συμμετοχή σας στο Greek KISS Army.
    Για όσους με βρίζουν (τελείως άδικα... αλλά το καταλαβαίνω λόγο ηλικίας τους) θα απαντήσω από κοντά στο KISS PARTY 2006 που θα γίνει στην Αθήνα. Το GREEK KISS ARMY ξαναλέω ΔΕΝ είναι ούτε φόρουμ ούτε site που γράφει κάποιος καβλωμένος. Είναι μια κοινότητα που απαρτίζεται από πάρα πολλά OFFLINE μέλη και πλέον και ONLINE.

    Τέλος δηλώνω πως οι KISS είναι τρελό κόλλημα και ξεκολλάς μόνο αν τους έμαθες τα 2 χρόνια που μας πέρασαν.
    Λοιπόν παρακαλώ τέλος οι πισώπλατες ρουφιανιές και οι κατηνιές προς εμένα και το kiss army... και σας περιμένω όλους από το KISSONLINE.GR
    Φιλιά και καλά να περνάτε!

    Γιάννης Ρ.
    Admin
    1ον: το ότι έπεσαν κάτι δουλειες μας το λες ενα χρόνο τώρα...η ανανέωση που έγινε ήταν αρκετά σημαντική και πολύ ωραία...επίσης δεν είπε κανείς ότι είναι μόνο forum...
    2ον: αυτό που έκανες με τους mod είναι σωστό αν και ο dark_kronos ήταν πολύ καλός γιατί ασχολούταν πάρα πολύ και απαντούσε συνέχεια σε όλους και πόσταρε ...τώρα εσύ ξέρεις γιατί τον έβγαλες και δικό σου θέμα αλλά αφού θα αποφασίζουμε εμείς θα ναι καλύτερα νομίζω...
    3ον: εγώ προσωπικά δε πήρα τη μπλούζα γιατί δεν ξετρελάθηκα...τώρα ότι δεν πήρε ούτε ο dark_kronos δε ξέρω τι σημασία έχει και γιατί το λες έτσι...
    4ον: επειδή χρειαζόμαστε στήριξη έβαλα αυτό το pοst εδώ...όπως βλέπεις με κάθε τρόπο προσπαθούμε να βοηθήσουμε το site...
    5ον: δε νομίζω να σε έβρισε κανένας και αν κάποιος είπε κάτι δεν είναι και τελειως άδικα θα υπάρχαν λόγοι...ένα χρόνο εξαφανισμένος είσαι...αντε να δούμε αν θα γίνει πάρτυ...
    6ον: αυτό για το κόλλημα σωστό αν και νομίζω ότι αν ασχοληθεί κάποιος με τους kiss έστω και τώρα αλλά πραγματικά και όχι επιφανιακά δε νομίζω να ξεκολλήσει τόσο εύκολα...
    7ον: όσον αφορά τις ''πισώπλατες ρουφιανιές'' δεν νομίζω να είπε κανεις τίποτα...και εγώ προσωπικά ότι έχω να σου πω στο λέω δε κρίβω τπτ ούτε το λέω πίσω απ τη πλάτη σου!

    τελείως φιλικά
    (black me-Μαριλίζα)
  • #16 από fertis στις 07 Feb 2007
  • o κιss βγαζουν τωρα δισκους

    [το συνημμένο έχει διαγραφεί από τον Διαχειριστή]
Σελίδες: