Σελίδες:
  • #1 από CK στις 12 Feb 2008
  • Δια στόματος του GENE SIMMONS σε ραδιοφωνική συνέντευξη που έδωσε χθες,
    είπε πως στην Ευρώπη θα έρθουν και στην Ελλάδα και στην Αθήνα στο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ.

    18 ΜΑΙΟΥ 2008 - KISS OLYMPIC STADIUM

    http://kissonline.gr/news.php
  • #2 από King_of_Angmar στις 12 Feb 2008
  • Σας το έλεγα εγώ... :P Η Didi θα τους φέρει... Μακάρι να μαζέψει κόσμο.. Εγώ δυστυχώς σαν μαθητής που είμαι θα γράφω εξετάσεις εκείνη την περίοδο, οπότε δεν θα καταφέρω να κατέβω...
  • #3 από Mίκα στις 12 Feb 2008
  • Γιατι γιατι ΓΙΑΤΙΙΙ ΤΟΤΕ????!!!! Γιατί όχι ενα μήνα μετα??????!!! Γιατί να πέφτει η συναυλία του αγαπημένου μου συγκροτηματος όταν λογικά εγω θα γραφω Πανελλήνιες????>:( >:( :-\ :-\ :'( :'( :'( :'( :'(
  • #4 από sanders στις 12 Feb 2008
  • ενταξει δν υπαρχει αυτο, εχω μεινει πολυ βλακας..... :o :o Αν δεν μαζευτουν 100.000 κοσμος στο ολυμπιακο σταδιο να μην ξαναερθει κανενας :P
  • #5 από YmiRLinG στις 12 Feb 2008
  • Χαχα δεν ειναι ασχημη φαση. Ισως παω για το ιστορικο της υποθεσης μιας και ποτε δεν ημουν φαν.
  • #6 από fake7 στις 12 Feb 2008
  • αυτα ειναι!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  • #7 από Tagima στις 13 Feb 2008
  • ωραία...!!!
  • #8 από Arg0 στις 13 Feb 2008
  • Αν δεν μαζευτουν 100.000 κοσμος στο ολυμπιακο σταδιο να μην ξαναερθει κανενας :P

    100.000 για τους Kiss στην Ελλάδα  ???

  • #9 από Spell@lchemist! στις 13 Feb 2008
  • Αν δεν μαζευτουν 100.000 κοσμος στο ολυμπιακο σταδιο να μην ξαναερθει κανενας :P

    100.000 για τους Kiss στην Ελλάδα  ???


    εγω ειδα 10.000 και ειπα οκ..
    αλλα 100.000?:P
    ε ενταξει,στην Ελλαδα δεν υπαρχει και τοσο μεγαλο fanbase
  • #10 από s.s. στις 13 Feb 2008
  • πππφ ωραια μεσα στις πανελληνιες...

    καλα ησυχαστε με τον κοσμο για κανα τριανταρι χιλιαρικα το βλεπω και αυτο γιατι ειναι στο ολυμπιακο σταδιο.στην μαλακασα δεν ειχαν πανω απο 20
  • #11 από Χάρης(DJ Ha) στις 13 Feb 2008
  • πππφ ωραια μεσα στις πανελληνιες...

    καλα ησυχαστε με τον κοσμο για κανα τριανταρι χιλιαρικα το βλεπω και αυτο γιατι ειναι στο ολυμπιακο σταδιο.στην μαλ**ασα δεν ειχαν πανω απο 20

    Σιγα μην φερνανε τους Kiss  να παιξουν στο Terra Vibe. ::)
    Eνω με το Ολυμπιακο Σταδιο ,πονταρουν να ερθουν κ μεγαλυτερης (σχετικα) ηλικιας ατομα, ;)
    που δυσκολα θα πηγαιναν, αν γινοταν στα χωραφια :P (κατα την ταπεινη μου γνωμη)
  • #12 από s.s. στις 13 Feb 2008
  • πππφ ωραια μεσα στις πανελληνιες...

    καλα ησυχαστε με τον κοσμο για κανα τριανταρι χιλιαρικα το βλεπω και αυτο γιατι ειναι στο ολυμπιακο σταδιο.στην μαλ**ασα δεν ειχαν πανω απο 20

    Σιγα μην φερνανε τους Kiss  να παιξουν στο Terra Vibe. ::)
    Eνω με το Ολυμπιακο Σταδιο ,πονταρουν να ερθουν κ μεγαλυτερης (σχετικα) ηλικιας ατομα, ;)
    που δυσκολα θα πηγαιναν, αν γινοταν στα χωραφια :P (κατα την ταπεινη μου γνωμη)
    το προσφατο παρελθον(black sabbath) οπου πενηνταρηδες παρακολουθουσαν την συναυλια δεν επιβεβεβαιωνει αυτο που λες.
    γενικα νομιζω οτι εαν καποιος γουσταρει ενα συγκροτημα πολυ δυσκολα θα αποτραπει στο να παει απο το χωρο διεξαγωγης της συναυλιας(ανεξαρτητου ηλικιας)
  • #13 από Χάρης(DJ Ha) στις 13 Feb 2008
  • το προσφατο παρελθον(black sabbath) οπου πενηνταρηδες παρακολουθουσαν την συναυλια δεν επιβεβεβαιωνει αυτο που λες.
    Δεν εχεις αδικο.
    Το σκεφτηκα υπο το πρισμα της "γκλαμουριας" δλδ rolling stones , george michael, kiss  κ ετσι... ;)
  • #14 από sanders στις 13 Feb 2008
  • Ρε παιδια,  νταξει οι Kiss ειναι... που θα παιζανε.... αφου τους ξερουμε τωρα τους simmons-stanley! Οπως και να χει ομως.....
    Alright athens you want the best and you got the best the hottest band in the world Kiiiiisssss
  • #15 από fake7 στις 13 Feb 2008
  • Ρε παιδια,  νταξει οι Kiss ειναι... που θα παιζανε.... αφου τους ξερουμε τωρα τους simmons-stanley! Οπως και να χει ομως.....
    Alright athens you want the best and you got the best the hottest band in the world Kiiiiisssss

    που να ερθουν και Alternate Current/Direct Current...!!!
  • #16 από sanders στις 13 Feb 2008
  • πω πω ναι.... λετε να γινει τπτ τρελο και να τους δουμε και αυτους φετος ή του χρονου?? Παντως απο την στιγμη που ο Λωρης καταφερε τους Kiss (αν τελικα ερθουν) τοτε ολα τα μπορει!!! ;)
  • #17 από master of puppets στις 13 Feb 2008
  • ε...μαλακια....αν μου το λεγατε πριν τρια τεσσερα χρονια οταν ημουν ακομα γυμνασιο, θα ειχα βγει στο μπαλκονι και θα ουρλιαζα με το βρακι μου για σημαια.....τώρα τους εχω ψιλοξεχάσει....ασε που εκεινη την περιοδο θα γραφω πανελληνιες...
  • #18 από YmiRLinG στις 13 Feb 2008
  • Ρε παιδια οταν λεει ΟΑΚΑ λογικα δεν εννοει μεσα στο γηπεδο των 80.000 θεσεων. Μαλλον οπως εγινε και το fly beeyong festival στην αγορα. Πως στα κομματια να γεμισει το ΟΑΚΑ ολακερο? Μονο οι rolling stones το γεμιζουν.
  • #19 από fake7 στις 13 Feb 2008
  • πω πω ναι.... λετε να γινει τπτ τρελο και να τους δουμε και αυτους φετος ή του χρονου?? Παντως απο την στιγμη που ο Λωρης καταφερε τους Kiss (αν τελικα ερθουν) τοτε ολα τα μπορει!!! ;)

    3 ζητω για τον Λωρη...................
  • #20 από Arg0 στις 13 Feb 2008
  • 3 ζητω για τον Λωρη...................

    Για να δω τι θα λέτε όταν βγούν οι τιμές...  ::)

    Ρε παιδια οταν λεει ΟΑΚΑ λογικα δεν εννοει μεσα στο γηπεδο των 80.000 θεσεων. Μαλλον οπως εγινε και το fly beeyong festival στην αγορα. Πως στα κομματια να γεμισει το ΟΑΚΑ ολακερο? Μονο οι rolling stones το γεμιζουν.

    Θα 'χει πολύ ενδιαφέρον αν γίνει στην Αγορά του ΟΑΚΑ, πως θα το περιφράξει. Όταν πέρσυ έκανε καταγγελία κατά τις Hot Beez για τα container που χρησιμοποιούσαν για περίφραξη...
  • #21 από s.s. στις 13 Feb 2008
  • Ρε παιδια οταν λεει ΟΑΚΑ λογικα δεν εννοει μεσα στο γηπεδο των 80.000 θεσεων. Μαλλον οπως εγινε και το fly beeyong festival στην αγορα. Πως στα κομματια να γεμισει το ΟΑΚΑ ολακερο? Μονο οι rolling stones το γεμιζουν.
    παντως και η σακιρα εκανε περσυ στο σταδιο και το ψιλογεμισε απο οτι ειδα στην τηλεοραση.βεβαια η σκηνη ηταν στον μισο αγωνιστικο χωρο
  • #22 από Dark_kronos στις 13 Feb 2008
  • Καταρχην μην χαιρεστε... Δεν ειναι επισημα δηλωμενο... Και το στοματακι του Gene εχω παψει να το εμπιστευομαι εδω και καιρο... Αμα δεν το δω στην επισημη λιστα με της συναβλιες των kiss δεν το πιστευω....

    Κατα δευτερων σιγα μην δεχτουν οι KISS να παιξουν για λιγο κοσμο... Χαλαρα θα θελουν μεσα στο γηπεδο θεωροντας οτι θα γινετε και σφαγη για τα εισιτιρια...

    Και γιατι μεσα στις εξετασεις ρε μαμωτο;... Περσυ οι motorhead, φετος οι Kiss....arg!
  • #23 από Neikos στις 13 Feb 2008
  • και μονο στην ιδεα ανατριχιαζω!!!!
    παντως δε πιστευω πως χωρις καλο support θα ξεπερασουν τα 4.000 κοσμο.....με πολυ δυσκολια
  • #24 από fake7 στις 13 Feb 2008
  • και μονο στην ιδεα ανατριχιαζω!!!!
    παντως δε πιστευω πως χωρις καλο support θα ξεπερασουν τα 4.000 κοσμο.....με πολυ δυσκολια

    4000....μηπως 40000?
  • #25 από Arg0 στις 13 Feb 2008
  • και μονο στην ιδεα ανατριχιαζω!!!!
    παντως δε πιστευω πως χωρις καλο support θα ξεπερασουν τα 4.000 κοσμο.....με πολυ δυσκολια

    4000....μηπως 40000?

    40.000 στην Αθήνα στην Georgia, οχι στην Ελλάδα...
Σελίδες: