Αποστολέας Θέμα: Nibiru?? 2012-2013 To τελος της ζωης οπως την γνωριζουμε?  (Αναγνώστηκε 52216 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Δεν ξερω ρε παιδια..
Τελευταια απο εναν φιλο επεσε στην αντιληψη μου αυτο το ονομα..Nibiru..
Οποτε καποια στιγμη που βρηκα χρονο,εκατσα και εψαξα αρκετα σχετικα με το θεμα,μια και υπαρχουν πολλες σελιδες,συζητησεις και βιντεο σχετικα με αυτη την κατασταση..Αν και οπως αναφερεται συχνα εκει απο (ισως υπερβολικους?) διαφορους τυπους,η αληθεια δεν εχει γινει ακομα ευρεως γνωστη προς αποφυγην πανικου..

Πραγματικα δεν ξερω κατα ποσο μπορει να ειναι αληθινο ενα τετοιο σεναριο..Η ιδεα παντως ειναι αρκετα τρομακτικη..
Για τι μιλαω λοιπον? Για να μην σας μπερδεψω περισσοτερο αν θελετε ξεκινηστε να βλεπετε αυτα τα 2 βιντεο που υπαρχουν στο youtube και απο εκει και περα μπορειτε ευκολα να ψαξετε μονοι σας και να βγαλετε τα συμπερασματα σας..



Aν καποιος εχει καποιες σχετικες γνωσεις σχετικα με το θεμα θα το εκτιμουσα πολυ αν μας ενημερωσει και εμας μπας και ολα αυτα ειναι εικασιες "φαντασιοπληκτων"..

Φυσικα σχολιαστε και ολοι εσεις σχετικα με αυτο..

Ωραιο θεμα ανοιξα Πασχαλιατικα.. :-\
Alex

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Επειδή βαριέμαι να δω 10λεπτα βίντεο, μήπως μπορείς να κάνεις την περιληψη...?  ;D

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Xμμ..
Θα προσπαθησω εν συντομια..
Nibiru=μεγαλος κοκκινος πλανητης ο οποιος περναει μεσα απο το ηλιακο μας συστημα καθε 3600 περιπου χρονια..
Ειναι ηδη ορατος απο καποια σημεια της γης και θα περασει αναμεσα απο τον ηλιο και τη γη το 2012-2013..
Τα αποτελεσματα του σεναριου ειναι τεραστιες πλημυρες,σεισμοι και αλλα ωραια που θα αφανισουν τα 2/3 του πλθυσμου της γης..
Νομιζω καταφερα και τα ειπα περιεκτικα..Για λεπτομεριες τα βιντεο..

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Xμμ..
Θα προσπαθησω εν συντομια..
Nibiru=μεγαλος κοκκινος πλανητης ο οποιος περναει μεσα απο το ηλιακο μας συστημα καθε 3600 περιπου χρονια..
Ειναι ηδη ορατος απο καποια σημεια της γης και θα περασει αναμεσα απο τον ηλιο και τη γη το 2012-2013..
Τα αποτελεσματα του σεναριου ειναι τεραστιες πλημυρες,σεισμοι και αλλα ωραια που θα αφανισουν τα 2/3 του πλθυσμου της γης..
Νομιζω καταφερα και τα ειπα περιεκτικα..Για λεπτομεριες τα βιντεο..

Καλά και τότε ήταν ανάγκη να είναι ο 3600 στος χρόνος?? Χάθηκε να ναι σε κανα 200αρι χρόνια..??  ;D

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Οι ινκας δεν ειναι που λενε οτι θα καταστραφει ο ανθρωπινος πολιτισμος το 2012? Συνηθως ειναι σωστοι στις αστολογικες τους προβλεψεις (εχουν προβλεψει με ακριβεια μερας ακομα και σημερινες εκληψεις ηλιου πχ). Βεβαια νταξει μου φερνει λιγο σε λιακο φαση το βιντεο :P Κατα καιρους ακουμε διαφορα για την καταστροφη του κοσμου, τα ιδια ηταν και το 2000, ε θα δουμε οτ 2012 το πολυ πολυ. Ακομα και αν ειανι ετσι οπως τα λεει τα πραγματα δεν μπορουμε να κανουμε και πολλα
« Τελευταία τροποποίηση: 26/04/08, 22:05 από Roufus-King Mob »
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Παράθεση
Ωραιο θεμα ανοιξα Πασχαλιατικα..
Alex

Δε λες τίποτα ;D Πάντως όσο πιο πειστικά είναι αυτά τα βίνεο του utube τόσο πιο πολύ τα υποπτεύομαι. Τ 2009 δεν είναι μακριά κα τότε θα είμαστε σίγουροι για το αν υπάρχει κάποια βάση ή αν το βίντεο λέει αρλούμπες. Αν όντως θα είναι ο Νιμπίρου τότε ορατός θα ξέρουμε ότι κάτι παίζει :-\

Καλό Πάσχα! (ευκαιρία να πιστέψουμε οι άπιστοι :P)
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Θα συμφωνήσω με τον συνάδελφο (Roufus). Κάθε φορά που η τελευταία θεωρία καταστροφής του κόσμου αποτυγχάνει να μας πείσει βγαίνει και μια νέα φέρελπις θεωρία με σκοπό να μας ταρακουνήσει και να μας αφυπνήσει όλους. Χλωμό το κόβω, πιο πολύ σενάριο για ταινία μου κάνει, αλλά αν όντως συμβεί το καλύτερο είναι να πάρουμε 20 δάνεια, να πάρουμε ΟΤΙ εξοπλισμό θέλουμε, να κάνουμε κάνα gig και να περιμένουμε να πεθάνουμε χαρούμενοι.

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Χαχα...Σωστος!

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Θα συμφωνήσω με τον συνάδελφο (Roufus). Κάθε φορά που η τελευταία θεωρία καταστροφής του κόσμου αποτυγχάνει να μας πείσει βγαίνει και μια νέα φέρελπις θεωρία με σκοπό να μας ταρακουνήσει και να μας αφυπνήσει όλους. Χλωμό το κόβω, πιο πολύ σενάριο για ταινία μου κάνει, αλλά αν όντως συμβεί το καλύτερο είναι να πάρουμε 20 δάνεια, να πάρουμε ΟΤΙ εξοπλισμό θέλουμε, να κάνουμε κάνα gig και να περιμένουμε να πεθάνουμε χαρούμενοι.

Σωστόος δε λές τίποτααα!!! ΕΤΣΙΙ  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Λοιπόν το δεύτερο βίντεο λέει μπούρδες. Είναι αδύνατον αν σταματήσει η γη να γυρίζει. Ξεχάστε το!
Απο κεί και πέρα μπείτε Wikipedia και ψάξτε... Δεν αναφέρει τπτ! :P
Όπως και να έχει τί μπορούμε να κάνουμε?

Αποσυνδεδεμένος buckethead RULES!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 497
  • Φύλο: Άντρας
  • Slaughterhouse on the Prairie
    • Προφίλ
Ελπίζω να καταστραφεί το 2012 η ζωή όπως την ξέρουμε.
Τότε θα κυριαρχήσει στη γή η επόμενη μορφή στην εξελικτική πορεία του ανθρωπινου είδους. Ο homo bucketheadious. I can't wait.....

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Σκεφτείτε ότι αν όντως ισχύουν όλα τα λεγόμενα, τότε θα'χουν βγεί τα διαστημόπλοια (ελληνικά, ρώσικα, λιθουανέζικα και δεν συμμαζεύεται) καθώς και η χρονομηχανή που μαγειρεύουν τόσο καιρό τώρα, οπότε δεν παίζει πρόβλημα. Όλοι θα σωθούμε.

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Σκεφτείτε ότι αν όντως ισχύουν όλα τα λεγόμενα, τότε θα'χουν βγεί τα διαστημόπλοια (ελληνικά, ρώσικα, λιθουανέζικα και δεν συμμαζεύεται) καθώς και η χρονομηχανή που μαγειρεύουν τόσο καιρό τώρα, οπότε δεν παίζει πρόβλημα. Όλοι θα σωθούμε.

Το 2012???

Προτιμώ τότε να κάνω Party for the worl's end παρα να παρακαλάω να με πάρουν οι κυβερνήσεις στα διαστημόπλοια τους .. Μου θυμίζει ακριβώς το τραγούδι ''Ρέκβιεμ'' του Ιωαννίδη..



''Ήρθε το Τέλος του Κόσμου
Μπήκαν σε κάτι τεράστια ιπτάμενα κλουβιά
και φύγαν να γλιτώσουν
όσοι δεν χώρεσαν τους σκότωσαν
κι έμεινα μόνος.

Μα πως δεν το έμαθα;
Το είπε το ραδιόφωνο, το είχα κλείσει
Το είπε η τηλεόραση, την είχα σπάσει
Το είπαν οι αρμόδιοι, δεν ψήφισα
Κι έμεινα εδώ…

Θα βάλω τα καλά μου
Θα ανέβω στο λόφο
να δω το τελευταίο ηλιοβασίλεμα
θα θυμηθώ ένα παραμύθι
κάπου μακριά οι άνθρωποι
θα νομίζουν πως είναι ακόμα ζωντανοί;

θα ξημερώσει ο Πόνος και θα δεις
το Φως της Σταυρωμένης Κυριακής
θα ‘ναι το Σύννεφο άδειο δίχως λόγια σταματημένα τα ρολόγια
θα ακούν τον χτύπο της βροχής''

Ακριβώς αυτό ίσως να ισχύει για 'μενα..

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Η φωτογραφία είναι αληθινή!!!! Αλήθεια!!!!
Αυτή η φωτογραφία πάρθηκε απο τύπο πολύ κοντά στο Νότιο πόλο, με τη φωτογραφική της γιαγιάς του!!!!!
Και είναι αληθινή!!!!!!!!!!!!!

Που σκατά βρέθηκαν φοινικόδεντρα τώρα στο νότιο πόλο... (10λεπτο βίντεο - 06:14)

Φυσικά, οι πρώτοι πληγέντες θα είναι τα ανθοπωλεία...Ανήμερα του Αγ.Βαλεντίνου, θα καταστραφεί η γή....


Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Η φωτογραφία είναι αληθινή!!!! Αλήθεια!!!!
Αυτή η φωτογραφία πάρθηκε απο τύπο πολύ κοντά στο Νότιο πόλο, με τη φωτογραφική της γιαγιάς του!!!!!
Και είναι αληθινή!!!!!!!!!!!!!
Που σκατά βρέθηκαν φοινικόδεντρα τώρα στο νότιο πόλο... (10λεπτο βίντεο - 06:14)
Δεν προσδιορίζει ακριβώς αν η φωτογραφία τραβήχτηκε από τον Ν. Πόλο αλλά από ένα πολύ νότιο σημείο της Γης, ίσως κάποιο νησάκι κοντά στο Ν. Πόλο που όντως να υπάρχουν φοινικιές.. Βέβαια αυτά δεν είναι να τα πολυαναλύεις και όπως λέμε και στα ελληνικά "too much analysis brings paralysis".. Μπορείς να τρελαθείς άνετα :-[..

Αυτό που δεν μπορώ να συνδέσω είναι πως οι Μάγιας προσδιόρισαν το τέλος της Γης το 2012 ενώ το ημερολόγιο που χρησιμοποιούμε (365 ημέρες) εφευρέθηκε πολύ αργότερα.. Κάποιος έκανε κάποια αναγωγή; Ποιος ξέρει.. Ενδιαφέρον θέμα όμως, αν και εκεί που αναφέρει Ατλαντίδες και Κιβωτούς τα "χαλάει" κάπως.. Πάντως αν υπάρχουν τέτοια ντοκουμέντα, πως δεν είναι ευρέως γνωστό; Προσωπικά αν δεν ήταν ο Alex, θα ερχόταν το 2012 και δεν θα έπαιρνα χαμπάρι :D..

Καλή Ανάσταση σε όλους και προσοχή στα πυροτεχνήματα!!!

Edit: Μόλις ανακάλυψα ότι έχει βγει και PC game για το θέμα.. Worth a look..
« Τελευταία τροποποίηση: 27/04/08, 01:42 από faser »

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Ανήμερα του Αγ.Βαλεντίνου, θα καταστραφεί η γή....




Ε όχι και στα γενέθλιά μου ρε παιδιά!!! >:(  Να το αναβάλλουν για κάποια άλλη ημερομηνία πάραυτα!! :P :P ;D


Για να πω την αλήθεια κ εμένα μ έλεγε ένας φίλος μου για κάτι προβλέψεις των Ινκας και για μια πυραμίδα που κοντεύουμε στο τελος της κ όσο πιο μικρά είναι τα σκαλάκια της τόσο μικρότεροι είναι οι κύκλοι ζωής που τελειώνουν κ όταν φτάσουμε στον τελευταίο και τελειώσει κ αυτός τότε θα συμβεί κάτι τέτοιο και διάφορες άλλες μπούρδες (ήμουν πολύ κατατοπιστική, νομίζω 8))... Δεν κατάλαβα και καλα, αλλα έτσι κ αλλιώς δεν έδωσα σημασία. Δεν τα πιστεύω εγώ αυτά... Είναι αντίστοιχη βλακεία με αυτή που λέγανε όταν μπήκε το 2000 και είχαν γίνει κ κάτι ομαδικές αυτοκτονίες τότε αν θυμάμαι???????
Τες πα... Ασυναρτησίες...  ::)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Αντε και ειναι αλήθεια όλα αυτά. Που ξέρεις μπορεί και να συμβεί.
Αλλά είναι δυνατόν να μην έχει βρεθεί ένας που να βγει στην τηλεόραση και να πει τι γίνεται?
Ότι θα πεθάνουμε σαν τα σκυλιά σε τέσσερα χρόνια? ???
Τότε αγαπητέ Alex, νομίζω ότι πολύ απλά πρέπει να αρχίσουμε να αναρωτιόμαστε γιατην αναισθησία μερκών μερικών και όχι για το τέλος του κόσμου!

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Αντε και ειναι αλήθεια όλα αυτά. Που ξέρεις μπορεί και να συμβεί.
Αλλά είναι δυνατόν να μην έχει βρεθεί ένας που να βγει στην τηλεόραση και να πει τι γίνεται?
Ότι θα πεθάνουμε σαν τα σκυλιά σε τέσσερα χρόνια? ???
Τότε αγαπητέ Alex, νομίζω ότι πολύ απλά πρέπει να αρχίσουμε να αναρωτιόμαστε γιατην αναισθησία μερκών μερικών και όχι για το τέλος του κόσμου!

Εχμμ και αν το λέγαν δηλαδή από τώρα τί θα κάναμε..>?? Δηλαδή εσύθ προτιμάς να περάσεις τέσσερα χρόνια με την προοπτική ότι και να κάνεις είναι μάταιο και ότι θα πεθάνεις..?? Εγω προσωπικά θα προτιμούσα να το μάθαινα το τελευταίο μήνα ακόμα αν γινόταν έτσι ώστε να χαρω τη ζωή μου μέχρι τότε και τουλάχιστον να έχω μια ελπίδα. Το να ξέρω οτι θα πεθανω σε 4 χρόνια θα ήταν σκέτη αυτοκτονία και πίστεψε αν όντως (λεμε τώρα) είναι αλήθεια αυτό πολύ καλά κάνουν και δεν το λένε. Θα επικρατούσε στον πλανήτη πλήρης αταξία και μη σου πω θα καταστρεφόταν πριν της ώρας του...

Αποσυνδεδεμένος sotoman

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 400
  • Φύλο: Άντρας
  • just like Sister Ray said
    • Προφίλ
Τον "πλανήτη" nibiru ανακάλυψε ο Zecharia Sitchin κάνοντας υποθέσεις πως οι αρχαίοι μυθοι δεν ειναι μύθοι αλλα πραγματικότητα. Θεωρείται παρα-ιστορικος και παρα-φυσικός απο την ακαδημαική επιστημονική κοινότητα.
Υποστηρίζει πως εχει αποκαλύψει, μεσα απο τις δικιές του μεταφρασεις αρχαίων σουμεριακών κειμένων, πως οι ανθρωποι ειχαν επισκέψεις απο εξωγήινους κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ.

Προσωπικά θεωρώ τις θεωρίες του τοσο έγκυρες οσο και αυτη η πινακίδα   ::)
ως και σε μένα, σε μένα ακόμα που σας ιστορώ
αντισταθείτε.

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Αγαπητή Μικα συμφωνώ! Δεν είναι η ενημέρωση το έθεσα τελείως λάθος συγγνώμη....;D
Αλλά αν παραγματικά γίνεται κάτι τέτοιο τουλάχιστον ας έχουμε μια λύση ανάγκης ένα κάτι
ρε παιδί μου! Νομίζω το λέω καλύτερα τώρα ;D
Για παραδειγμα μπορεί οι τρύπες του Μετρό στη Θεσσαλονίκη να είναι απλά τρύπες για καταφύγιο! :P

Το να αποκρύψουν ένα τέτοιο γεγονός θα ήταν πάρα πολυ δύσκολο έτσι κι αλλιώς. Απο τη στιγμή που αναφερόμαστε σε αστρονομικές μονάδες, μια χρονική περίοδος των τεσσάρων χρόνων που δίνουν αυτοί ως timeline της καταστροφής είναι αμελητέα. Δε μπορεί ένα τοσο τεράστιο σώμα να πλησιάζει με τέτοιες ταχύτητες τη γη κ να μην βλέπουμε ουσιώδη αποτελεσματα. Γενοκοτερα δηλαδή επικρατεί ένα χάος στη θεωρία αυτή...Για να συμβαίνει τέτοια περιοδική κίνηση με περίοδο 3600 χρόνια σημαίνει ότι αυτό το σώμα ειναι σε τροχιά γύρω από τον ήλιο. Δεν μπορεί να μην το έιχαν καταλάβει. Οι πλανήτες αφήνουν χιλιάδες ίχνη στο διάστημα και 3600 χρόνια είναι τρίχες! Δεν ξέρω... Ειλικρινά έχω μπερδευτεί! Μπορούμε αν θέλετε να στείλουμε στη ΝΑΣΑ...:P

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
επειδη βρηκα και ενα παιχνιδι στο ιντερνετ σχετικο με αυτην την ονομασια δεν ειναι και παραξενο πως μερικοι το συνεδεσαν..

και να ειναι αληθεια θα περιμενουμε το 2012 αλλη λυση δεν υπαρχει εκτος και αν εχουμε ακρες στην νασα

δεν νομιζω καποιος να αμφιβαλλει οτι πολλοι τετοιοι τρομολαγνοι κυκλοφορουν στο ιντερνετ ή αλλοι τυπου λιακοπουλου.

οντως και για το 2000 λεγανε χιλιες δυο π**αριες
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
2013-3600=1687 Π.Χ Ξέρει κανένας να μας πει από παγκόσμια ή Ελληνική ιστορία πληροφορίες για το 1687 Π.Χ ; Ίσως έτσι να έχουμε και την απάντηση για το αν αξίζει να ασχοληθούμε με το θέμα...
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace

Ότι θα πεθάνουμε σαν τα σκυλιά σε τέσσερα χρόνια? ???


οχι και ολοι!!!!!

εγω εχω ενα προαισθημα οτι θα ειμαι στο 1/3 που θα ζησει... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

(.....θα κολυμπησω εως τον χορτιατη και θα σωθω....δεν πιστευω να φτασουν εως εκει τα παλιρροικα κυματα)


[[[[επειδη κανει μπαμ οτι προκειται περι π**αριας η ολη θεωρια επισκεπτειτε το http://www.december212012.com/ για να δειτε περι τινος σοβαρης ιστοσελιδας προκειται...εως και μπλουζακια πουλανε(!!!!!)]]]
« Τελευταία τροποποίηση: 27/04/08, 20:08 από bairn of mosul »
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
επειδη κανει μπαμ οτι προκειται περι π**αριας η ολη θεωρια επισκεπτειτε το http://www.december212012.com/ για να δειτε περι τινος σοβαρης ιστοσελιδας προκειται...εως και μπλουζακια πουλανε


XAXAXAXAXA Shift Happens!!!! Απίστευτο μπλουζάκι!!!!!!
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Εμενα αυτό μου το είχε πει ο φυσικός μου περισυ στο φροντηστήριο.ότι είναι αυτός ο πλανήτης ο οποιός κινήται κ θα συγκρουστεί ή θα περάσει πολυ κοντα στη γη το 2012. Ίσως και να γίνει. Ίσως καταφέρουμε να κάνουμε κατι, π.χ να τον βομβαρδισουμε ώστε να σπασει σε κομματια. Ίσως είναι και βλακείες. Παρ' όλα αυτα γιατί να το αποκλείσουμε? Τόσα δεν συμβαίνουν στο συμπαν? Τότε με την βροχή μετεωρητών που εξαφανίστηκαν οι δυνόσαυροι? Γιατί να μην συμβεί κάτι παρόμοιο? Κ δυστυχώς εδώ φαίνεται το πόσο μικρός , ασήμαντος και ηλίθιος είναι άνθρωπος.... Δεν θα μπορεί να κάνει απολύτως τίποτα παρα να κοιτάει τα "επιτεύγματα" του να καταστρέφονται.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
5 Απαντήσεις
4301 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/10/08, 23:36
από Bekos®
8 Απαντήσεις
3622 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/09, 16:47
από let me know 796
1 Απαντήσεις
2402 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/07/11, 12:43
από kyriakos_t
0 Απαντήσεις
2154 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/07/11, 16:35
από paradoxologos
0 Απαντήσεις
2279 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/07/11, 15:52
από Eagle Of Kamelot
0 Απαντήσεις
2351 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/09/12, 21:13
από ΚΕΠΕΜ
0 Απαντήσεις
4081 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/10/12, 23:09
από gkirle
0 Απαντήσεις
2289 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/11/12, 10:59
από ΚΕΠΕΜ
37 Απαντήσεις
13370 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/08/13, 02:23
από Καθόδιος (φλουτσ)
19 Απαντήσεις
6228 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/01/13, 14:03
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood