Αποστολέας Θέμα: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ  (Αναγνώστηκε 13007 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ζωή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Keep it real!!!
    • Προφίλ
      Σκεφτόμαστε με τα παιδιά από τη Θεσσαλονίκη να κανονίσουμε μία ακόμα συνάντηση στην πόλη μας για την Πέμπτη 27 του μηνός,στη "Ραψωδία"(απέναντι από τον Λευκό Πύργο).Η ώρα δεν έχει οριστεί ακόμα σίγουρα,αλλά το πιο πιθανό είναι για τις 7:30 το απόγευμα.Εννοείται...πως μπορούν να έρθουν & όσοι άλλοι θέλουν & μένουν εκτός πόλεως... Περιμένουμε τις απαντήσεις σας.... ;)
Love on the weekend...

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #1 στις: 24/03/03, 12:15 »
χμμ μπορω να πω οχι ή θα φαω ξυλο??? :-\ :-\ ;D :P
Οκ παιδια θα προσπαθησω να ερθω..τι λετε για 8:00 το απογευμα..επειδη εχω μια δουλιτσα αν και δεν ξερω τι ωρα ακριβως αλλα το σιγουρο ειναι οτι θα ερθω (καποια στιγμη)...!!
Αντε θα τα πουμε και απο κοντα...! ;)

jagmaster

  • Επισκέπτης
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #2 στις: 24/03/03, 12:16 »
e,loipon auti tin fora tha eimai ekei...eukairia na me gnwrisete kai na sas gnwrisw... ;D :D 8)

Αποσυνδεδεμένος Heretikos

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
  • Φύλο: Άντρας
  • το παραμυθι τελειωσε , ν'αρχισει κι αλλο
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #3 στις: 24/03/03, 12:43 »
λοιπον , οι περισσοτεροι δεν με ξερετε  , αλλα γνωρισα τα παιδια στον Λαϊλια και ήταν τρομερη εμπειρία . Αν κανονιστεέ θα χαρώ να ακολουθήσω
Τί να την κάνω την πραγματικότητα ;
εγώ έχω το ΌΝΕΙΡΟ ...

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #4 στις: 24/03/03, 13:10 »
Ναι θα γινει σιγουρα η συναντηση...ελπιζω!!!Τι λες Ζωη??..??..? ;D :P ;D ;D ;)

Αποσυνδεδεμένος Mistral

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 861
  • 7 se pairnei aristera, mhn to zorizeis...
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #5 στις: 24/03/03, 17:29 »

Kalispera paidia!
An kai eimai melos logw kapoiwn diskoliwn den simmetexw sto forum.Parakolouthw pantws ti ginetai.Exw stilei kai kapoia tragoudia.Loipon an telika isxiei h synanthsh egw tha rthw, na gnwristoume kiolas an einai.Ante kalh antamwsh re!
Απ'τους τυφώνες κι αν γλυτώσεις, στην στενομυαλιά των στεριανών, θε να πελαγώσεις

Αποσυνδεδεμένος Ζωή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Keep it real!!!
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #6 στις: 25/03/03, 02:03 »
                          ;)ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ ;)                              
Η συνάντηση θα γίνει τελικά την Πέμπτη,στις 7.30 το απόγευμα,στη "Ραψωδία".Οι αργοπορημένοι(Σωτηράκη πες αλεύρι... ;D) να ξέρετε ότι θα καθόμαστε στον 3ο όροφο,στο βάθος αριστερά).Άλλωστε θα φαινόμαστε...νομίζω... ::) :P
Love on the weekend...

Αποσυνδεδεμένος Σωτήρης

  • Σαλονικιός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1061
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #7 στις: 25/03/03, 10:13 »
Οκ Ζωη τελικα και εγω κατα της 7:30 θα ερθω..το μαθημα που εχω τελειωνει 7...αντε τα λεμε!!! ;)

jagmaster

  • Επισκέπτης
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #8 στις: 25/03/03, 11:25 »
loipon, kata 99% tha erthw. pws tha me anagnwrisete? tha foraw to pio geleio mplouzaki pou exete dei pote. einai enas gimnos punk pou exei valei mia swlina sto gennitiko tou organo kai tin krataei (tin swlina) ws mikrofono... an de den ksiristw kiolas provlepw na mou kanoun kamia eksakrivwsi stoixeiwn... ;D

Αποσυνδεδεμένος Νεκταρία

  • Μάνα του λόχου/forum
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 345
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κανείς δεν είναι κανενός.
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #9 στις: 26/03/03, 09:26 »
Κάτι μου λέει ρε συ Πάνο ότι έχεις ένα άλφα κόλλημα με αυτό το μπλουζάκι...  ;) ε;
Πολλές φορές βαθιά αναρωτήθηκα
τριγύρω οι άνθρωποι αν μ΄ αγαπούνε
για ότι φαίνομαι ή αν αληθινά
για ότι είμαι εγώ κοντά μου ζούνε

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #10 στις: 26/03/03, 16:48 »
Σας ζηλευω!!! Αλλα που θα παει θα ερθω και εγω πανω..
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #11 στις: 26/03/03, 17:03 »
Loipon kyrioi kai kai kyries,eiste oloi kalesmenoi ayrio sth deyterh epishmh synanthsh pou tha ginei stis 7:30 sth rapswdia(konta sto leyko pyrgo).Na kserete oti h synanthsh tha ginei ston 3o orofo aristera styo bathos.Isws o koureas ki egw na eimaste ekei apo pio nwris...h synanthsh na kserete oti den akyrwnete me tpt giati akousthkan kati fhmes!Monadikh eksairesh vevaia an o Bush xtyphsei me G-Dam ton topo synanthshs....e me toses vomves olo kai kapoia tha parastathsei! :P
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #12 στις: 26/03/03, 19:24 »
οκ.. το πιθανότερο είναι να είμαι κι εγώ εκεί!!! ;D
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος narine

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #13 στις: 26/03/03, 21:43 »
παιδια θα ερθω οπωσδηποτε,το θεμα ειναι να σας βρω,γιατι ειναι η πρωτη φορα και δεν ξερω καλα το μερος.τα λεμε

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #14 στις: 26/03/03, 22:27 »

παιδια θα ερθω οπωσδηποτε,το θεμα ειναι να σας βρω,γιατι ειναι η πρωτη φορα και δεν ξερω καλα το μερος.τα λεμε
kai pou na evlepes emena thn prwth fora...me ligo tharos para panw kati ginetai(ayto gia th ZWH)xaxaxaxa
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος porky

  • Η κακιά γουρουνίτσα
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 582
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ήθελα να μαι η αφή στην άκρη των δακτύλων σου
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #15 στις: 26/03/03, 22:57 »
Αντε βρε...καλα να περασετε.... ;) :D
Και περιμενουμε νεα....

                 Η γουρουνιτσα
Καλύτερα να μη μιλάς αν δε πολυκατέχεις..μα αν ξέρεις,μη κρατας κρυφό τον θησαυρό που έχεις....
καλύτερα να μη μιλάς κακές αν κάνεις σκέψεις..μα αν συλλογάσαι όμορφα ειναι χρυσές οι λέξεις....
να συλλογάσαι όμορφα....

Αποσυνδεδεμένος porky

  • Η κακιά γουρουνίτσα
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 582
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ήθελα να μαι η αφή στην άκρη των δακτύλων σου
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #16 στις: 26/03/03, 22:59 »

λοιπον , οι περισσοτεροι δεν με ξερετε  , αλλα γνωρισα τα παιδια στον Λαϊλια και ήταν τρομερη εμπειρία . Αν κανονιστεέ θα χαρώ να ακολουθήσω


Αντε βρε καλοριζικος.....στο κλαμπ... ;)
Ειναι να μη κολλησεις ...
       
                        Η γουρουνιτσα
                      (ελπιζω να με καταλαβες...)
Καλύτερα να μη μιλάς αν δε πολυκατέχεις..μα αν ξέρεις,μη κρατας κρυφό τον θησαυρό που έχεις....
καλύτερα να μη μιλάς κακές αν κάνεις σκέψεις..μα αν συλλογάσαι όμορφα ειναι χρυσές οι λέξεις....
να συλλογάσαι όμορφα....

jagmaster

  • Επισκέπτης
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #17 στις: 27/03/03, 15:33 »

Κάτι μου λέει ρε συ Πάνο ότι έχεις ένα άλφα κόλλημα με αυτό το μπλουζάκι...  ;) ε;


distixws i merarxia swtiria eksapelise ekkatharistikes epixeiriseis sta rouxa mou...ola efagan plintirio...a,re autes oi mamades...

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #18 στις: 27/03/03, 23:16 »

καλησπέρα παίδες!
με μεγάλη χαρά ο κουρέας,η winnie κι εγώ σας ανακοινώνουμε ότι η συνάντηση επετεύχθει με απόλυτη επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!! ;D :D
οφείλουμε να πούμε, ότι αισίως φτάσαμε στα 9(!) άτομα +ο κούκος (figaro, για σένα η σπόντα!! ;D) με σειρά προσέλευσης είμασταν οι εξής:
ζωή, εγώ(ίκαρος), ρούλα, λουλού, ρίτσα, rempetopan, winnie, σωτήρης και τελευταίος και καλύτερος ο κουρέας (ο οποίος παρεμπιπτόντως αποθεώθηκε με ένα χειροκρότημα που συγκλόνισε τα πλήθη..!)
ευελπιστούμε στην επομενη συνάντηση να έχουμε μεγαλύτερη προσέλευση και να μας επιτρέψει η ... γκαρσόνα να παίξουμε (όχι κρυφτό, ούτε τον αναπτήρα!!! κιθάρα εννοούμε.. αλλα και τα άλλα καλά είναι! :P)
α!! και για να σκάσουνε μερικοί μερικοί (ονόματα, οικογένειες και υπολήψεις ΔΕΝ θίγουμε) οι γυναίκες ήταν περισσότερες..! :P ;D :D ;)
σας φιλούμε (ασχολίαστο- κάτι είπε ο κουρέας..)
κουρέας, winnie, ίκαρος
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος Ζωή

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Keep it real!!!
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #19 στις: 28/03/03, 02:48 »
AND THE WINNER IS  ???............................................... Ζωή,Ikaros19,Koureas,Loulou,Roula,rebetopunk,Σωτήρης,WINNIE,Χαρά            :o <-- Αχ...ναι sorry... ξέχασα την ESP & τον κούκο  :P

AND THE OSCAR GOES TO.......................................... ::)
.....................................................THESSALONIKH  ;)
   Ευτυχώς η αποστολή εστέφθη με απόλυτη... επιτυχία :D
Πάντως,αυξανόμαστε.... Παράπονο δεν έχουμε...
   Είναι η δεύτερη φορά που πηγαίνω σε συνάντηση.Οφείλω να ομολογήσω πως όλα τα παιδιά ήταν εξαιρετικά!!! Έχω τις καλύτερες εντυπώσεις.Ρίξαμε το γέλιο... Από την αρχή(θυμάσαι Ikare)που δεν είχαμε μαζευτεί όλοι μέχρι το τέλος που είχαμε βάλει με την WINNIE 1 & μοναδικό στόχο,αλλά(δυστυχώς για μας-ευτυχώς για τον Kourea) δεν τον πετύχαμε.The next time... Μην επαναπαύεσαι "Σεβίλογλου"... Καπνιστές ελάχιστοι...αναπτήρες πολλοί... :P ;D
   Ευελπιστούμε την επόμενη φορά να έχουμε ακόμα μεγαλύτερη προσέλευση & να μας αφήσουν να παίξουμε είτε με αναπτήρες-είτε με κιθάρες,γιατί κατά βάθος είμαστε όλοι παιδιά... ;D
  *ΣΗΜΕΙΩΣΗ(1):WINNIE την επόμενη φορά να έχεις τροχίσει τα δόντια του Λαζάρου... ;)
  *ΣΗΜΕΙΩΣΗ(2):Βέβαια μερικοί θα πρέπει να ξεκινήσουν εντατικά μαθήματα καλλιτεχνικής & αεροπορικής φύσεως(βλέπε Χαρά,Ζωή,Loula),γιατί από ανησυχίες όλοι καλά πάμε...
   *ΣΗΜΕΙΩΣΗ(3):Σωτηράκη,ξαναπές αλεύρι... :-X Μία κράτηση σε γυρεύει.... Ελπίζω να κατάλαβες...  :-X ;)
   *ΣΗΜΕΙΩΣΗ(4):Roula,σε θαυμάζω ειλικρινά για τις εναέριες γνώσεις σου... :o
   *ΣΗΜΕΙΩΣΗ(5):rebetopunk,είπαμε... περιμένω μαθήματα παχυντικής δίαιτας... ;D
   *ΣΧΟΛΙΟ(για Ikaro):Με σειρά προσέλευσης είμασταν οι παραπάνω.Με σειρά προέλευσης όμως; :P
   Αυτά είχα να πω... Σας κούρασα,ε; Τι να κάνουμε; Αυτά έχει η Ζωή... ;)
   Σας φιλώ :-*................................C.U.S.O.V.S!!!
Love on the weekend...

Αποσυνδεδεμένος prince

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 121
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #20 στις: 28/03/03, 03:04 »
 ;) :D :)

  Λοιπον,διαβαζοντας  τα  σχολια γαι  την συναντηση  σας,εχω  να  παρατηρησω  τα εξης:Τελίκα ακομη μια φορα  η  ζεστασια και το  κεφι των ανθρωπων απο τα βορεια  ειναι στοιχεια παντα υπαρχτα.Ειναι πολυ καλο οτι εχτε δημιουργησει  εναν πυρηνα και σιγα-σιγα αυξανεστε και η παρεουλα σας γινεται ολοενα και πιο ενδιαφερουσα(νεα μελη ερχονται σχετικα ευκολα,περνατε  ομορφα με αποτελεσμα να ξαναγινεται συναντηση.Ολα τα προαναφερομενα ειναι  τα απαραιτητα εργαλεια για μια υγιη και σωστη στην βαση της μελλοντικη πορεια συναντησεων και οχι μονο.Το επομενο βηματακι,καπου ,καπως ,καποτε με κιθαρουλες......
Ευχομαι,αν τα καταφερω στην επομενη να ειμαι και εγω πανω ,κοντα  σας.
                                         Φιλικα,
                                                  prince
Eίχα μια  καρδιά,μα ήρθες και την πήρες,
και έμεινα μοναχός,με ένα καφάσι μπύρες...

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #21 στις: 28/03/03, 12:16 »
ας πω κι εγώ την..γνώμη μου για την χθεσινή συνάντηση..
λοιπόοον.. όπως εξομολογήθηκα και στα παιδιά, ήμουν λίγο δυσταχτική αλλά τελικά πήγα.. ομολογώ πως αν δεν ήταν ο Σωτήρης να προσέξει την κιθάρα του stakhs ίσως εγώ να μην τους έβλεπα.. αρχικά μιλήσαμε για το πώς γνωρίσαμε το κιθάρα κλπ κλπ.. μετά μόνο.. σόι που δε βγήκα με τον stakh (!) μικρός που είναι ο κόσμος,ε?? εν συνεχεία, ως κλασική, φανατική πρωην-θετική υπερασπίστηκα την κατεύθυνσή μου πράγμα που έκαναν και ο stakhs και ο rebetopunk.. τέλος καλό, όλα καλά..μετά, άρχισαν τα μέλη ν' αποχωρούν σιγά-σιγα (σωτήρη, για ποιόν χτυπά η καμπάνα?)το όλο σκηνικό συνεχίστηκε με το kourea ν' αλλάζει θέσεις :P ..όταν σε κάποια φάση μείναμε η τετράδα του εγκλήματος (winnie,stakhs,koureas,zwh cuervo- να πω την αλήθεια το δίδυμο του εγκλήματος είμασταν τα κοριτσάκια της παρέας και το υποψήφιο θύμα ο koureas.. :P ;D) σκεφτήκαμε (οι.. κρασοπατέρες) η επόμενη συνάντηση να είναι την παρασκευή που μας έρχεται ή το σάββατο και να είναι είτε σε ρεμπετάδικο (α, ρε πατρίδα!!!) είτε σε κάποιο της άθωνος για κρασια.. για περισσότερες πληροφορίες προσεχώς στο φόρουμ..
εν κατακλείδι (είμαι θετική, ας μην ξεχνιόμαστε!! για ποιούς χτυπά η καμπάνα??? ;)) ηταν τέλεια!! το όλο κλίμα ήταν τρομερο!!! (να φανταστείτε, σε καποια φάση είχαν αδειάσει τα γύρω τραπεζάκια!! γιατί άραγε??? "μήπως θέλετε να φύγετε??" -> η ατάκα της βραδιάς απο τον stakhs  :P)
ευελπιστούμε την άλλη φορά να είμαστε περισσότερο (και γιατί όχι και αθηναίοι στην παρέα!!)..
φιλάκια!!
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #22 στις: 28/03/03, 18:15 »
pantws ofeilw na pw oti eixame to gelio!!!Oloi oi kainoyrioi einai kataplhktikoi....epitelous,brhka kai mia synadelfo(Roula)!Syzhthsame gia ta aeroporika mas p.x.pthseis me C-130(taytothtes,eksousiodothseis k.t.l.)....να φανταστείτε, σε καποια φάση είχαν αδειάσει τα γύρω τραπεζάκια!! γιατί άραγε??? "μήπως θέλετε να φύγετε??" -> η ατάκα της βραδιάς απο τον stakhs(by Winnie)
 Entaksei,gelousame pou gelousame,e na mhn katourhthoume kai ligo apo ta gelia?PAntws h parea apo dipla ta epaikse....(psarwmena lykeiopaida)!
Pantws osoi den hrthan,exasan!!!Fysika,o trelos ths pares(mhn me koitate paraksena)eriksa mia idea gia panelladikh synanthsh,gia diakopoules to kalokairi kai diafora tetoia...eytyxws ksylo den efaga :P
Agaphth WINNIE,prepei na mexoume mia makrinh sygkenoia giati san polla koina na exoume...an kai yperasphstika thn thetikh sou katethunsh,wstoso paramenw enas gnhsios thewrhtikos ikaros me myalo pou de xreiazete idiaitero sxoliasmo!!! :P
 
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #23 στις: 28/03/03, 18:24 »
    Wfeilw na omologhsw,oti oi kopeles htan perissoteres apo mas!OLes kefates kai kataplhktikes alla lypamai glykes kai xaritwmenes mou despoinides,H kithara einai omorfoterh  :P  ;D
    ....exei kati kampyles ;D,mia wraia kai glykia fwnh!!!Allo pragma!
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Re:ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 27ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Απάντηση #24 στις: 28/03/03, 18:32 »

σκεφτήκαμε (οι.. κρασοπατέρες) η επόμενη συνάντηση να είναι την παρασκευή που μας έρχεται ή το σάββατο και να είναι είτε σε ρεμπετάδικο (α, ρε πατρίδα!!!) είτε σε κάποιο της άθωνος για κρασια.. για περισσότερες πληροφορίες προσεχώς στο φόρουμ..


 Ksereis ti lene,kaliou rakous kai krasakous para pkamso kai vraki ;D...entaksei eseis krasopateres egw retsinopateras :)
Epeidh Sabbato oi perissoteroi de mporoun proteinw Paraskeyh!Ti les?Na to valw ws diaforetiko thema?...kai den to bazw :)
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
27 Απαντήσεις
10354 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/04/07, 22:34
από Balleader
56 Απαντήσεις
18615 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/06/07, 22:11
από FSL
276 Απαντήσεις
70756 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/04/08, 16:00
από Diagrapste me epitelous
26 Απαντήσεις
10885 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/06/08, 00:00
από Βραζίλης
20 Απαντήσεις
9405 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/07/08, 11:08
από triae
56 Απαντήσεις
20402 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/10/08, 12:58
από Υπνοβάτης...
10 Απαντήσεις
5606 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/03/10, 22:27
από Wise_One
40 Απαντήσεις
19544 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/06/10, 22:57
από Stinky
52 Απαντήσεις
30555 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/03/11, 15:08
από GermanRock
11 Απαντήσεις
29726 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/04/15, 21:54
από Μelexdy