Αποστολέας Θέμα: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY  (Αναγνώστηκε 27393 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος morello

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • KNOW YOUR ENEMY
    • Προφίλ
    • SAVAOTH
posoi apo esas exoun agorasi metaxirismena apo to ebay?pigan ola kala?apo poia xora paragilate?eixate kai egiisi?
« Τελευταία τροποποίηση: 12/12/03, 13:25 από Dave Murray »
Solo, I'm a soloist on a solo list
All live, never on a floppy disk
Inka, inka, bottle of ink
Paintings of rebellion
Drawn up by the thoughts I think

psomas

  • Επισκέπτης
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #1 στις: 16/11/03, 16:07 »
δεν έχω προσωπική εμπειρία, αλλά έχω ακούσει διάφορα. Ψάξε το.

Αποσυνδεδεμένος Lightstringer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 564
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #2 στις: 16/11/03, 19:43 »
Εχω αγορασει γυρω στα 70 πραγματα απο εκει - απο Αμερικη,Αγγλια,Γερμανια...Ολα καλα - εγγυηση δεν εχεις βεβαια αλλα ολα καλα...

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #3 στις: 17/11/03, 03:00 »
kai gw exw agorasei kamia dekaria pragmata apo ameriki kai kanada,ola irthan,kapoia kathisterisan ligo(exartatai apto varos kai tin xwra i kathisterisi)...twra perimenw kati alla exei argisei narthei kai to psilofovamai.
padws an den exeis pistwtiki kai steileis metrita de mporoun na sou poun psemata oti de pigan giati apto site tou taxidromiou ths amerikis (www.usps.com) mporeis na deis an kai pote eftase to gramma sou..
na prosexeis na exoun kala feedback oi pwlites kai na protimas magazia apo tous idiwtes...
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

Αποσυνδεδεμένος papasouzas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 35
  • Φύλο: Άντρας
  • maiden rules!!!Up ThE iRoNs
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #4 στις: 02/09/04, 12:17 »
re paidia ego exo dei sto e-bay enan pou poulaei sony-erricson p900,nokia 6600 k tetoia montela olokainourgia......100$!! ellinmiki timi 700euro...den sas mirizei kati?
LivE FasT....PlaY JacKsoN

Αποσυνδεδεμένος JimQ

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #5 στις: 10/09/04, 11:42 »
Εχω αγορασει γυρω στα 70 πραγματα απο εκει - απο Αμερικη,Αγγλια,Γερμανια...Ολα καλα - εγγυηση δεν εχεις βεβαια αλλα ολα καλα...
  Μπηκα στο ebay αλλα οι κηθαρες προοριζονταν μονο για τις ΗΠΑ.Πως θα γινει παραγγελια για Ελλαδα? :-[

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #6 στις: 10/09/04, 18:32 »
Υπαρχουν και κιθαρες που τις στελνουν worldwide. Επισης πολλες φορες ενω λενε μονο για Αμερικη, ειναι διατεθιμενοι , να στειλουν κι εξω. Οποτε αν δεν βλεπεις πουθενα στην περιγραφη να το τονιζουν οτι στελνουν μονο στην Αμερικη , κανε εναν κοπο και στειλε τους e-mail και ρωτα τους αν μπορουν να στειλουν και Ελλαδα (και βεβαια ποσο θα κανουν τα μεταφορικα ετσι ;)
Υπαρχουν πολλα posts για το θεμα, κι επειδη εχω αρκετη πειρα στο θεμα , εχω γραψει σε αρκετα απο αυτα. Θα σου προτεινα να ψαξεις και να τα βρεις και να τα διαβασεις ...
See ya !
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #7 στις: 30/11/04, 11:42 »
Ένα μόνο λέω...Αυτόν τον καιρό ψάχνομαι για ενισχυτή(κεφαλή 100άρα και πάνω) και μπήκα EBAY να δω τι παίζει.Λοιπόν τσέκαρα τους Mesa Boogie και διαπίστωσα ότι οι τιμές του Triple Rectifier(150W - full λαμπάτος) κυμαίνονταν από 1200$ έως 1500$.Βρήκα μία καλή περίπτωση με σχεδόν καινούργιο κομμάτι, footswitch, covers, manual και μετά από κανα δυό e-mails μου είπε ότι μπορεί να μου τον δώσει και 1200$, δλδ στην τιμή που άνοιξε την δημοπρασία! ;)  Τα μεταφορικά βρίσκονται έυκολα από το site της FedEx και αν σου δώσει ο πωλητής το zip code της περιοχής που βρίσκεται μπορείς να βρείς ακριβώς πόσο θα σου έρθουν τα μεταφορικά.Για τον συγκεκριμένο ενισχυτή είναι γύρω στα 250$.Άρα πάμε στα 1450$.Όταν θα έρθει στην Ελλάδα, όπως με διαφώτισε και ο Great Cornholio, πληρώνεις +22% δασμό.Άρα πάμε στα 1770$.Κατι ψιλά από δω κι απο κεί πείτε ότι φτάνει τα 1800$.Σε € είναι  1358€!!!. :) Απλώς δεν έχω όλα τα λ7 ακόμα για να τον πάρω... >:( :(

Στην Ελλάδα τον συγκεκριμένο ενισχυτή τον αγοράζεις με 2800€!!! ::)  

Αποσυνδεδεμένος rory duke

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #8 στις: 20/01/05, 10:12 »
Αν   ο   πωλητηs   γραψει   εξω   απο    το   πακετο   GIFT   δεν   πληρωνεται    τιποτα    απο   τελωνειο.
Αυτο   κανονιζεται   με   e-mail    με   τον    πωλητη, φτανει    να  μην   το  παρακανουμε   δεν   γινεται
να  παραγγειλειs   50   κιθαρεs    και   ολεs   να   ειναι   GIFT, τελωνειακοι   ειναι   οχι   ηλιθιοι.

Αποσυνδεδεμένος Σιδηρόπουλος

  • Το ζώον
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1768
  • Φύλο: Άντρας
  • Engineers Do It With Models
    • Προφίλ
    • pink floyd
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #9 στις: 20/01/05, 21:16 »
φιλε αν σου ειναι ευκολο μην βαζεις πολλα κενά μεταξύ λέξεων.. ειναι    δύσκολο    στο    διαβασμα   και      κουρστικ ο
Είμαι ο Βασίλης και είμαι καλα...

Αποσυνδεδεμένος Devil Driver

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Death to true metal
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #10 στις: 22/01/05, 00:15 »
Έχω 2 αρνητικά reviews από βλακία κάτι φίλων μου και δεν μου στελνει κανείς τπτ!! Και θέλω να πάρω έναν τελικό πολύ απελπιστικά! Υπάρχει τρόπος να σβήσω το προφίλ μου και να φτιάξω καινούργιο?

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #11 στις: 28/01/05, 12:35 »
Αν   ο   πωλητηs   γραψει   εξω   απο    το   πακετο   GIFT   δεν   πληρωνεται    τιποτα    απο   τελωνειο.
Αυτο   κανονιζεται   με   e-mail    με   τον    πωλητη, φτανει    να  μην   το  παρακανουμε   δεν   γινεται
να  παραγγειλειs   50   κιθαρεs    και   ολεs   να   ειναι   GIFT, τελωνειακοι   ειναι   οχι   ηλιθιοι.

Τι είπες τώρα ρε φίλε? ;D
Για εξηγήστε το μου λίγο αυτό όποιος ξέρει, γιατί δεν το έχω ξανακούσει... ::)

Αποσυνδεδεμένος Devil Driver

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Death to true metal
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #12 στις: 31/01/05, 15:50 »
Γεια χαρα!

Βρήκα κάτι που θέλω να αγοράσω στο Ebay και πατάω το Buy it now αλλά μου λέει ότι πρέπει να επιβεβαιώσουν ότι είμαι αξιόπιστο άτομο και μου ζητάνε αριθμό πιστωτικής κάρτας, ημερομηνία λήξης!! Λένε ότι η κάρτα δεν θα χρεωθεί.

Ξέρω ότι είναι λίγο δύσκολο αυτό που ζητάω αλλά μήπως κάποιος θα μπορούσε να μου δώσει τον αριθμό της κάρτας του με πμ ή καλύτερα να προβεί κάποιος άλλος για να αγοράσει το προϊόν και να το πληρώσω εγώ?

Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος Tzeleberfidon

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 55
  • Φύλο: Άντρας
  • L-153 Team
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #13 στις: 31/01/05, 16:18 »
Δεν υπάρχει λόγος να ζητάς την κάρτα άλλου. Χρησιμοποίησε τη δική σου. Όπως λέει, δεν θα γίνει χρέωση.
L-153 Navy Team

Αποσυνδεδεμένος Devil Driver

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Death to true metal
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #14 στις: 31/01/05, 16:20 »
Άμα είχα θα την έβαζα...

Αποσυνδεδεμένος Tzeleberfidon

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 55
  • Φύλο: Άντρας
  • L-153 Team
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #15 στις: 31/01/05, 16:44 »
Ζήτα από γονείς. Ερχεται Πάσχα.
L-153 Navy Team

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #16 στις: 31/01/05, 16:56 »
Για να κάνεις αγορά μέσω Ebay πρεπει (τουλαχιστον ο πιο ασφαλης και ευκολος τροπος) να εχεις μια πιστωτικη καρτα , μεσω της οποιας θα δημιουργησεις εναν λογαριασμο στο paypal... Εκει θα σε χρεωσουν (προσωρινα) 3$ περιπου και οταν παρεις τον επομενο λογαριασμο της καρτας σου θα σου εχει την χρεωση και διπλα εναν τετραψηφιο κωδικο, τον οποιο πας και τον συμπληρωνεις στον λογαριασμο που εχεις ανοιξει στο paypal. Ετσι σου επιστρεφονται τα 3$ , "ξεκλειδώνεται" τελειως ο λογαριασμος σου στο paypal (ενω πριν να βαλεις τον 4ψηφιο κωδικο, μπορεις να ξοδεψεις μονο μεχρι 300-400€, μετα την εισαγωγη του κωδικου , γινεσαι verified member και μπορεις να χρεωσεις στην καρτα σου οσα θες και επιτρεπει η καρτα σου) και βέβαια μπορεις να κανεις οποιαδηποτε αγορα, όντας πλεον verified member.
Αυτά όμως πρέπει να τα κάνεις πριν να αρχίσεις να χτυπάς δημοπρασίες ή buy it now αντικείμενα κτλ...
Γιατί κάθε φορά που χτυπάς μια δημοπρασίαμ ή ένα buy it now, δεσμευεσαι οτι μπορεις και οτι ΘΑ το αγορασεις... Αν δεν το αγορασεις , "πατας" την δεσμευση σου και βεβαια παιρνεις αρνητικο feedback (και πιθανον και κυρωσεις απο το Ebay, που μπορει να σου κλεισει και τον λογαριασμο σου) το οποιο φυσικα ειναι πολυ κακο, ειδικα αν δεν εχεις κανει αλλη αγορα (οποτε με την πρωτη σου αποπειρα αγορας στο Ebay, εχεις σκορ feedback  -100% !!!), πραγμα που βεβαια κανει πολυ χλωμη την εικονα σου σαν αγοραστης και σαν ebayer γενικοτερα... Απλα δεν σε εμπιστευονται πλεον και δυσκολα θα δεχτουν να κανουν business μαζι σου...
Οποτε πριν κανεις κινησεις, μαθε πως λειτουργουν τα πραγματα , κανε οτι πρεπει να κανεις και μετα ξεκινα διαδικασιες...
Αρα, πρωτα κανε λογαριασμο στο Ebay, μετα βγαλε μια πιστωτικη καρτα (κατα προτιμηση mastercard) και μετα κανε ενα λογαριασμο στο paypal, περιμενε για τον κωδικο σου (κανα μηνα) , ενεργοποιησε τον λογαριασμο σου στο paypal και μετα κανε οτι θες...
Φυσικα υπαρχουν και αλλοι τροποι πληρωμης , οι οποιοι ομως δεν ειναι ουτε τοσο ασφαλης, ουτε τοσο γρηγοροι και φυσικα δεν τους δεχονται πολλοι (οι περισσοτεροι δεχονται standard paypal, λογω των παραπανω πλεονεκτηματων που σου ανεφερα)...
Αν παντως στη δημοπρασια που χτυπησες , δεχονται και αλλον τροπο πληρωμης , τοτε πληρωσε τους οπως μπορεις (wire trasfer κτλ). Για περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με τους τροπους πληρωμης, διαβασε το Help του Ebay στο σχετικο αρθρο και θα μαθεις οσα θες...
Οσο για αυτο που λες, να σου δωσει καποιος την καρτα του , ή το νουμερό της, ή να αγορασει κάποιος αλλος για σενα, καταλαβαινεις οτι φυσικα δεν ειναι ρεαλιστικο...  ;) Εδω καλα καλα, ουτε κολλητος σου δεν θα το εκανε για σενα, ποσο μαλλον αγνωστοι...
Απλα, φροντισε στο μελλον να ψαχνεις κατι πολυ καλα και μετα να κανεις κινησεις...
Τωρα , αν δεν δεσμευτηκες τελικα να αγορασεις τιποτα (κι αυτο θα εγινε μονο αν δεν σε αφησε το ebay) no problem, απλα εχασες μια καλη ευκαιρια (που σιγουρα θα ξαναβρεις αργα ή γρηγορα). Αν ομως δεσμευτηκες και δεν μπορεις να πληρωσεις, τοτε στην καλυτερη περιπτωση , θα ξεκινησεις την "περιπετεια" σου στο Ebay με ενα πολυ ασχημο αρνητικο σκορ και στην χειροτερη θα κλεισουν τον λογαριασμο σου... (και οχι δεν μπορεις να κανεις αλλον λογαριασμο με αλλο username κτλ, εκτος αν ειναι απο αλλον υπολογιστη  ;) )
Οπως και να εχει , τωρα ξερεις 5 πραγματα και τι πρεπει να κανεις...  ;)
Τα λεμε...
« Τελευταία τροποποίηση: 31/01/05, 17:01 από Great Cornholio »
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Tzeleberfidon

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 55
  • Φύλο: Άντρας
  • L-153 Team
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #17 στις: 31/01/05, 17:00 »
Μπράβο Great Cornholio. Αυτό το κείμενο το ήθελα και εγώ.
L-153 Navy Team

Αποσυνδεδεμένος drakoumel

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 508
  • Φύλο: Άντρας
  • Levi Apprentice
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #18 στις: 31/01/05, 23:52 »
Οχι ρε παιδια...τι του λετε του ανθρωπου...
Ρε συ Τζατζικι....μην τους ακους ρε συ...αμα σου δωσει κανενας καμμια πιστωτικη....φερτην και απο εδω...κατι "δοκιμες" θελω και εγω να κανω....
Abruptly awakened from the serenity of dreams to reality where terror reigns supreme

Αποσυνδεδεμένος Devil Driver

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Death to true metal
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #19 στις: 01/02/05, 15:10 »
Πως όμως και που θα βγάλω πιστωτική?
Δεν κάνω φορολογική δήλωση.
Έχω μόνο ταυτότητα και ΑΦΜ

Αποσυνδεδεμένος Jericho

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Άντρας
  • Κυκλοφορώ και οπλοφορώ...
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #20 στις: 01/02/05, 15:30 »
Αν είσαι φοιτητής πήγαινε μια βόλτα από την Αγροτική τράπεζα ή την Πειραιώς, μαζί με την φοιτητική σου ταυτότητα και την Αστυνομική σου ταυτότητα. Έχουν φοιτητικές πιστωτικές για φοιτητές, με μόνη διαφορά από τις "απλές" πιστωτικές ότι δεν έχουν συνδρομή μέχρι να αποφοιτήσεις !

Δοκίμασε το !
Ibanez RG 270 DX - Digitech RP7 - Peavey Bravo 112

Ζητείται δάσκαλος κιθάρας, πληροφορίες εντός...!

Αποσυνδεδεμένος Devil Driver

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Death to true metal
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #21 στις: 01/02/05, 15:34 »
Kαλό αυτό που είπες.
Έχουν όμως τα ίδια προνόμια με τις κανονικές? Δεν πιστεύω να έχω πρόβλημα ε?
Η Εurobank δεν είναι η Πειραιώς?

Αποσυνδεδεμένος Jericho

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Άντρας
  • Κυκλοφορώ και οπλοφορώ...
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #22 στις: 02/02/05, 00:34 »
Είναι οι ίδιες με τις "κανονικές", μόνο που γλυτώνεις τα 20 - 30 € το χρόνο για συνδρομή ! Κατά τα άλλα δεν υπάρχει διαφορά (900 € πιστωτικό όριο, λογαριασμός κάθε μήνα κλπ). Επίσης όχι η Eurobank δεν έιναι η Πειραιώς !
Ibanez RG 270 DX - Digitech RP7 - Peavey Bravo 112

Ζητείται δάσκαλος κιθάρας, πληροφορίες εντός...!

Αποσυνδεδεμένος Tzeleberfidon

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 55
  • Φύλο: Άντρας
  • L-153 Team
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #23 στις: 02/02/05, 02:29 »
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ EUROBANK ΠΑΙΔΕΣ. Απαράδεκτη τράπεζα. Δοκιμάστε κάτι σε low profile, πχ Γενική αγροτική, για καλύτερα επιτόκια και όρους.
L-153 Navy Team

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Διαδικτυακος χωρος δημοπρασιων EBAY
« Απάντηση #24 στις: 02/02/05, 06:53 »
Πηγαινε στην Τραπεζα Κυπρου και βγαλε μια ΧΡΕΩΣΤΙΚΗ καρτα (visa electron) και θα εισαι και ασφαλης και οκ. Η διαφορα με την πστωτικη ειναι οτι μπορεις να χρεωσεις ΜΟΝΟ οσα λεφτα εχεις στην τραπεζα. Με αλλα λογια βρισκεις κατι που να κανει 300 ευρω? Βαζεις 300 ευρω στην τραπεζα και το αγοραζεις με την καρτα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΧΡΕΩΣΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. Η διαδικασια για την εκδοση της καρτας ειναι υποθεση μισης ωρας και φυσικα μπορεις να την χρησιμοποιεις για καθε χρηση ειτε ηλεκτρονική ειτε κανονικά.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
9 Απαντήσεις
5677 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/08/05, 17:17
από Devil Driver
4 Απαντήσεις
7814 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/12/07, 10:18
από JaYmZ
0 Απαντήσεις
2638 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/11/08, 20:59
από ΣΤΕΛ
35 Απαντήσεις
10735 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/07/09, 09:41
από Fminmaj7
14 Απαντήσεις
4615 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/11/09, 18:26
από Stinky
2 Απαντήσεις
2663 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/02/10, 13:29
από FABRICAUDIO
11 Απαντήσεις
4423 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/01/11, 16:05
από Eagle Of Kamelot
0 Απαντήσεις
1792 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/08/11, 23:23
από freemind
2 Απαντήσεις
9943 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/02/14, 15:57
από Μητσάκος
0 Απαντήσεις
10413 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/18, 14:26
από chrisroditis