Αποστολέας Θέμα: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )  (Αναγνώστηκε 95393 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος spio

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 208
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι D.J.s δεν είναι μουσικοί
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #25 στις: 07/05/06, 10:00 »
Να ρωτησω βρε παιδια..
Το Σάββατο αυτοί είναι ανοιχτά? Γιατί έστειλα email την Παρασκευή για να μου διευκρινισουν κάποια πράγματα κ δεν μου απάντησαν ακόμα.

Πάντα πρέπει να είναι ανοιχτά.Απλώς έχει πολύ δουλειά και καμιά φορά αργούν να απαντήσουν.
Πάντως αμα σου 'ρθει ένα e-mail γραμμένο στα ελληνικά μη τρομάξεις.Θα σου έχει απαντήσει ο έλληνας απ'τον thomann.
Πώς από τόσο ξεχωριστά παιδιά βγαίνουν τόσο συνηθισμένοι μεγάλοι ;
http://www.knightfight.co.uk/?ac=vid&vid=63069818

Αποσυνδεδεμένος SweetChild

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 46
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #26 στις: 07/05/06, 23:33 »
Ναι, οκ. Το ξέρω αυτό. Αν και εγώ το έστειλα σε Greeklish μήπως δεν αναγνωρίζονται εκεί τα ελληνικά..
There is no esqape from this...
fear,
regret,
loneliness...

Αποσυνδεδεμένος 502

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #27 στις: 22/08/06, 11:20 »
Ξέρει κανείς πόσες μέρες κάνει να έρθει πακέτο από thomann
με UPS Standard? Στο site της UPS γράφει 4 μέρες... ???

Αποσυνδεδεμένος Jose

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 262
  • Φύλο: Άντρας
  • ..you'll reap the harvest you have sown...
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #28 στις: 22/08/06, 12:36 »
Ξέρει κανείς πόσες μέρες κάνει να έρθει πακέτο από thomann
με UPS Standard? Στο site της UPS γράφει 4 μέρες... ???

Σε πέντε εργάσιμες μου ήρθε εμένα αν και ο υπάλληλος απο το Thomann μου είχε πει ότι θα κάνει 7-8 εργάσιμες.
:> 4  8  15  16  23  42

Αποσυνδεδεμένος 502

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #29 στις: 22/08/06, 12:38 »
Εμένα μου είπε 10 μέρες για Αθήνα... Αλλά στο site γράφει 4..
10 μερες ???   :o

Αποσυνδεδεμένος Iommy

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #30 στις: 01/09/06, 17:20 »
Έχω ψωνίσει 2 φορές από τον "Θωμά" τα εξής πράγματα:

Πακέτο Νο.1
1. βαλίτσα για μπάσο
2. μεταλλική βάση για 5 κιθάρες
3. Ζώνες διάφορες (κιθάρας εεε;)

Πακέτο Νο.2
1. Κιθάρα Les Paul
2. Διάφορα μπλιμπλίκια (lock για ζώνες, μαγνήτες, και διάφορα αξεσουάρ)

Ειδικά το 1ο δεν το ζύγισα, αλλά δεν μπορούσα να το σηκώσω μόνος μου και σας πληροφορώ οτι δεν είμαι και κανένας τσιλιβήθρας...

Το πακετάρισμα είναι άψοφο (κυψέλες - μαξιλαράκια με αέρα σε όλο το κουτί) και το καλύτερο είναι οτι σε 2 μέρες από την στιγμή που έλαβαν τα λεφτά (έμβασμα στην τράπεζα) ήρθαν στην πόρτα μου με τις ταχυμεταφορές των ΕΛΤΑ και μάλιστα χωρίς extra χρεώσεις εκτός από τα €20 των συνολικών μεταφορικών εξόδων και για τις 2 περιπτώσεις.

Προσοχή γιατί αν κάνεις κατάθεση στον λογαριασμό του Thomann μέσω τράπεζας και τα ξύνουν εκείνη την στιγμή (οι έλληνες τραπεζικοί γιατί αν τα ξύσει ο γερμανός τον στέλνουν στο γραφείο ανεργίας...) μπορεί να καθυστερήσεις 2-3 μέρες. Για παράδειγμα είχα κάνει κατάθεση την Παρασκευή στις 8:30 το πρωί και ενώ μου είπαν οτι χρειάζεται 1 εργάσιμη μέρα τα λεφτά στην Γερμανία τα έλαβαν την Τρίτη (το πακέτο όπως προείπα ήρθε Πέμπτη στο σπίτι μου). Delay 2 μέρες λόγω ξυσίματος δηλαδή, χώρια οτι πληρώνεις προμήθεια-νταβατζιλίκι στην τράπεζα γύρω στα €15 αν θυμάμαι καλά.   

* Το Σάββατο είναι εργάσιμη ημέρα στον Thomann
* Μη περιμένετε αμέσως απάντηση σε mail, δέχονται χιλιάδες κάθε μέρα! Τηλεφωνήστε στον Κ. Αγγελόπουλο!

Ψήφος στον "Θωμά" χαλαρά...

Αποσυνδεδεμένος Iommy

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #31 στις: 01/09/06, 17:28 »
Ωπ!!! Ξέχασα 2 πολύ σημαντικά πραγματάκια:

1. Η κατάθεση στην τράπεζα είναι πιο γρήγορη από την συναλλαγή με πιστωτική (διαπιστωμένο αυτό)
2. Οι ταχυμεταφορές των ΕΛΤΑ δυστυχώς δεν είναι τόσο ευέλικτες όσο των άλλων ιδιωτικών εταιριών. Για παράδειγμα δεν μπορείς να επιλέξεις την ώρα που θα έρθουν τα πακέτα στην πόρτα σου...δυστυχώς!

Και για να μη νομίζετε οτι κάνω promotion σας λέω οτι τις Ibanez μου τις αγοράζω φθηνότερα στην ελλάδα απ' ό,τι στον Thomann...

Αποσυνδεδεμένος Spiegate7

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 47
  • Φύλο: Άντρας
  • Peter Griffin is alittle god
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #32 στις: 03/10/06, 17:55 »
Παιδιά σορρυ που ρωτάω για ένα τόσο τετριμμένο θέμα αλα έψαξα αρκετά στο forum και δεν βρίκα ανάλογη ερώτηση-απάντηση.Έκανα μια παραγγελία στο Θωμά και μου έστειλε τις τραπεζικές πληροφορίες για τη μεταφορά.Μήπως ξέρετε σε ποιά τράπεζα να πάω για την διαδικασία;Δεν έχω λογαριασμό σε κάποια τράπεζα(αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο).Ευχαριστώ
edit
Επίσης,δεν ξέρω αν εδώ είναι το κατάληλο σημείο για αυτό το post(αλλά εδώ θεώρησα πως ταίριαζε περισσότερο)
« Τελευταία τροποποίηση: 03/10/06, 18:14 από Spiegate7 »

Αποσυνδεδεμένος Ο Νέος Κιθαρωδός

  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3378
  • Φύλο: Άντρας
  • ... και καλό τραγούδι!
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #33 στις: 04/10/06, 07:40 »
Δεν νομίζω να παιζει ρόλο, σε όποια τράπεζα και να πας θα πρέπει να γίνεται...
Όσο πιο πολύ σου αρέσει η μουσική, τόσο πιο πολλή μουσική σου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος gdevelek

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #34 στις: 04/10/06, 10:00 »
αν πληρώσεις με τραπεζικό έμβασμα, θα πληρώσεις και έξοδα στην τράπεζά σου, που θα είναι τουλάχιστον 30Ε (τόσα ήταν όταν πήγα στη Eurobank να βάλω έμβασμα 30Ε και φυσικά τελικά δεν το έκανα)

αν πληρώσεις αποστέλλοντας τραπεζική επιταγή (υποθέτω πως δέχεται τέτοια πληρωμή) θα πληρώσεις μόνο ένα συστημένο γράμμα στη Γερμανία, δηλαδή 3Ε

Αποσυνδεδεμένος Spiegate7

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 47
  • Φύλο: Άντρας
  • Peter Griffin is alittle god
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #35 στις: 04/10/06, 15:01 »
Τελικά πήγα στη Γενική και έσκασα 35 ευρώ(έλεος ρε γμτ).Δε νομίζω πως υπάρχει τρόπος με επιταγή.Άλλός τρόπος για να μην τρώμε στη μάπα το έμβασμα της κάθε τράπεζας δεν υπάρχει για τους μη κατόχους πιστωτικής;Το κόστος αυτού που αγόρασα κόντεψε να φτάσει την τιμή του στην Ελλάδα

Αποσυνδεδεμένος gdevelek

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #36 στις: 04/10/06, 15:05 »
μπορείς να ρωτήσεις το θωμά αν παίρνει τραπεζική επιταγή

και αν η τράπεζά σου έχει web banking, το κόστος είναι μηδαμινό για το έμβασμα

Αποσυνδεδεμένος Marios Demigod

  • Ο μαύρος πειρατής
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 349
  • Φύλο: Άντρας
  • ΗΡΑ ξερω γω...
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #37 στις: 04/10/06, 15:41 »
Άλλός τρόπος για να μην τρώμε στη μάπα το έμβασμα της κάθε τράπεζας δεν υπάρχει για τους μη κατόχους πιστωτικής;

Εγω εχω λογαριασμο στην πειραιως και η cash card που μου δωσανε ειναι VISA electron. Μ'αυτη κανω αγορες απο το ιντερνετ.
Οποιο προβλημα και να υπαρξει (χτυπα ξυλο) δεν θα μου παρουν οσα λεφτα γουσταρουν αλλα το πολυ οσα εχω στο λογαριασμο. Και επειδη αυτον τον χρησιμοποιω μονο γι'αυτη τη δουλεια αντε να μου παρουν 20 ευρω. Βαζω χρηματα μονο οταν σκοπευω να αγορασω κατι.

Αποσυνδεδεμένος Spiegate7

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 47
  • Φύλο: Άντρας
  • Peter Griffin is alittle god
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #38 στις: 04/10/06, 16:08 »
Εγω εχω λογαριασμο στην πειραιως και η cash card που μου δωσανε ειναι VISA electron. Μ'αυτη κανω αγορες απο το ιντερνετ.
Οποιο προβλημα και να υπαρξει (χτυπα ξυλο) δεν θα μου παρουν οσα λεφτα γουσταρουν αλλα το πολυ οσα εχω στο λογαριασμο. Και επειδη αυτον τον χρησιμοποιω μονο γι'αυτη τη δουλεια αντε να μου παρουν 20 ευρω. Βαζω χρηματα μονο οταν σκοπευω να αγορασω κατι.
Τελικά αυτή είναι η καλύτερη λύση.Αυτό θα κάνω για μελλοντικές αγορές.Ευχαριστώ για την ανταπόκριση

Αποσυνδεδεμένος CHRISMES

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 6
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #39 στις: 05/10/06, 01:18 »
Τελικά πήγα στη Γενική και έσκασα 35 ευρώ(έλεος ρε γμτ).Δε νομίζω πως υπάρχει τρόπος με επιταγή.Άλλός τρόπος για να μην τρώμε στη μάπα το έμβασμα της κάθε τράπεζας δεν υπάρχει για τους μη κατόχους πιστωτικής;Το κόστος αυτού που αγόρασα κόντεψε να φτάσει την τιμή του στην Ελλάδα

στην εθνικη που παω εγω μου παιρνουν 17€  ειται ειναι το ποσο που θελω να στειλω  50€  ειται 11.000€
απο εκει και πανω αλλαζει.

Αποσυνδεδεμένος Aggelo

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 38
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #40 στις: 25/10/06, 16:41 »
Και οι προπληρωμένες κάρτες κάνουν δουλειά για αυτό το θέμα. Ούτε πιστωτικές ούτε τπτ. Η Eurobank που ξέρω έχει όριο όμως να βάλεις ως 1000 euro στην κάρτα.

Αποσυνδεδεμένος Marios Demigod

  • Ο μαύρος πειρατής
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 349
  • Φύλο: Άντρας
  • ΗΡΑ ξερω γω...
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #41 στις: 25/10/06, 17:51 »
Cash card που να ειναι Visa electron.

Η καλυτερη επιλογη!  ;)

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #42 στις: 17/12/06, 23:31 »
Παιδια μπορει να κανω παραγγελια στο θωμα σε λιγες μερες..

Επειδη ειμαι ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝΥΣΗΧΟΣ :-X, επειδη πρωτη φορα αγοραζω απο χωρα του εξωτερικου και χωρις αντικαταβολη  :-\ θελω να μου πειτε αναλυτικα τι γινεται....

Ας πουμε, σημερα εκανα register στο θωμα, και εκει που ζητουσε πολη κτλ (Σερρες) τα εβαλα με λατινικους χαρακτηρες δεν πιστευω να πειραζει ε?  :-\



Οκ, τωρα ας υποθεσουμε οτι ερχεται η πολυποθητη (ο θεος να την κανει) ωρα της παραγγελιας.....

Invoice and Delivery Address 

Ολα αυτα τα συμπληρωνω με λατινικους? Δλδ στην διευθηνση αμα βαλω papakialiati kai mitsotaki 666 θα καταλαβουν ε? Ονομα επωνυμο κτλ ολα με λατινικους? Στο ΖΙΡ θελει και παυλες? νομιζω οτι ειναι ο δικος μου 621-22 να το βαλω ως 62122 ή 621-22 ???
Επισης αν στο Company/Organization/Band: το αφησω κενο δεν πειραζει σωστα?

eMail and Phone Number

Εδω πρεπει να βαλω? Δλδ υπαρχει περιπτωση να με παρουν κανα τηλεφωνο ακομα και αν ολα ειναι κανονικα με την παραγγελια μου? Να συμπληρωσω και κινητο? αν ναι με 0030 ή με +30  ???


Μετα.... θα πληρωσω διαμεσω της τραπεζας... εδω κολλαω λιγο... δλδ, αφου συμπληρωσω εγω τα κενα, θα μου στειλουν mail με τα στοιχεια του λογαριασμου και γω θα παω να πληρωσω ετσι?  :-\Οταν πληρωσω θα καταλαβουν οτι ημουν εγω? Πως το κανουν αυτο? ??? Και μολις πληρωσω στελνουν το πακετακι...
Το εμβασμα ποσο ειναι?

Αγχωθηκα παλι.... το ξερω οτι ο θωμας ειναι ενα απο τα πιο αξιοπιστα μαγαζια αλλα πως να το κανουμε, η πρωτη φορα ειναι καπως... :-\

Και ενα τελευταιο... αν υποθεσουμε οτι κανω την παραγγελια τριτη βραδυ, παω τεταρτη και καταθετω τα λεφτα, σε ποσες περιπου μερες θα ερθει το πακετο και πως? (μιλαω για pod xt). Απο δικες σας εμπειριες.

Ευχαριστω οσους απαντησουν.. :-\


Αποσυνδεδεμένος gdevelek

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 55
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #43 στις: 17/12/06, 23:40 »
το τηλέφωνό σου με +30

τα γράμματα στα λατινικά

στο έμβασμα πες τους να σημειώσουν τον αριθμό παραγγελίας και το username σου

αν έχεις webbanking,  το κόστος του εμβάσματος θα είναι ελάχιστο

αν τους στείλεις email θα απαντήσει ο αγγελόπουλος που αναλαμβάνει τις παραγγελίες από ελλάδα

Αποσυνδεδεμένος Yet!

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζω μεσα στις Αναμνησεις...
    • Skype - Radioyet!
    • Προφίλ
    • Radioyet The Realy Greek Internet Radio !
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #44 στις: 18/12/06, 10:33 »
Αγαπητε φιλε... Εγω θα σου προτεινα αφου ειναι η πρωτη σου φορα να παρεις τον Αγγελοπουλο στο Καταστημα τηλεφωνο και εκεινος θα σε βοηθησει να κανεις την παραγγελια σου κανονικα και χωρις λαθος.. Τηλεφωνο 004995469223538 .. Με εκτιμιση.. Χρηστος απο Γερμανια..
www.Radioyet.de Το δικό σας Ελληνικό Ραδιόφωνο ! Κάθε Δευτέρα Τρίτη και Πέμπτη στις 22.00 η Ώρα Ελλάδος!

Αποσυνδεδεμένος ονομα_χρηστη

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 59
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #45 στις: 03/01/07, 14:32 »
αν πληρώσεις με τραπεζικό έμβασμα, θα πληρώσεις και έξοδα στην τράπεζά σου, που θα είναι τουλάχιστον 30Ε (τόσα ήταν όταν πήγα στη Eurobank να βάλω έμβασμα 30Ε και φυσικά τελικά δεν το έκανα)

αν πληρώσεις αποστέλλοντας τραπεζική επιταγή (υποθέτω πως δέχεται τέτοια πληρωμή) θα πληρώσεις μόνο ένα συστημένο γράμμα στη Γερμανία, δηλαδή 3Ε
βρηκα το θεμα λιγο καθυστερημενα και αναρωτιωμουν ποιο απο εσας τα καλα παιδια θα με βοηθησει
Ως μουσικοφιλος οπως και εσεις αποφασισα να παραγγειλω και εχω καποιες αποριες
οταν κανω παραγγελια με email πως στο καλο κανονιζονται οι πληρωμες, ποια ειναι η διαδικασια στην τραπεζα και τι ειναι .....ο κινεζικος ορος "εμβασμα" τι ζητας οταν πας στην τραπεζα?Αν κανω παραγγελια θα μου τηλεφωνησουν?για να καταλαβω και εγω τι γινεται ???
« Τελευταία τροποποίηση: 03/01/07, 14:36 από jcd5 »
Γ****ω την εμπειρια μου
Εm

Αποσυνδεδεμένος sepsis

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 132
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
    • Sepsis Forum
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #46 στις: 04/01/07, 12:09 »
μπήκε και η χώρα μας πλέον στον Thomann  ;D

Αποσυνδεδεμένος Vicarious

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 303
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #47 στις: 09/01/07, 16:03 »
Άλλός τρόπος για να μην τρώμε στη μάπα το έμβασμα της κάθε τράπεζας δεν υπάρχει για τους μη κατόχους πιστωτικής;

Εγω εχω λογαριασμο στην πειραιως και η cash card που μου δωσανε ειναι VISA electron. Μ'αυτη κανω αγορες απο το ιντερνετ.
Οποιο προβλημα και να υπαρξει (χτυπα ξυλο) δεν θα μου παρουν οσα λεφτα γουσταρουν αλλα το πολυ οσα εχω στο λογαριασμο. Και επειδη αυτον τον χρησιμοποιω μονο γι'αυτη τη δουλεια αντε να μου παρουν 20 ευρω. Βαζω χρηματα μονο οταν σκοπευω να αγορασω κατι.

ρε παιδιά το έκανα κι εγώ αυτό με την χρεωστική της πειραιώς, αλλά πήγα να αγοράσω από thomann και μου είπαν ότι δεν μπορούν να χρεώσουν
την κάρτα...

ξέρει κανείς τι παίζει?
visa shop&cash λέει πάνω η κάρτα...
μπορεί να βοηθήσει κάποιος?  :-\

Αποσυνδεδεμένος Marios Demigod

  • Ο μαύρος πειρατής
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 349
  • Φύλο: Άντρας
  • ΗΡΑ ξερω γω...
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #48 στις: 09/01/07, 16:54 »
ρε παιδιά το έκανα κι εγώ αυτό με την χρεωστική της πειραιώς, αλλά πήγα να αγοράσω από thomann και μου είπαν ότι δεν μπορούν να χρεώσουν
την κάρτα...
ξέρει κανείς τι παίζει?
visa shop&cash λέει πάνω η κάρτα...
μπορεί να βοηθήσει κάποιος?  :-\

Αστα φιλε, και εγω τα ιδια επαθα πριν 1 μηνα που πηγα να παραγγειλω κατι απο Θωμα. Πρεπει να μην δεχονται πλεον "Visa electron". Παλιοτερα δουλευε κανονικα!
Τελικα εγω πληρωσα με εμβασμα online* (+6.40 ευρω)

*Αφου εισαι και εσυ Πειραιως, μπορεις να πας στην τραπεζα και με 5 ευρω επιπλεον να εγγραφεις στη Winbank. (online banking) Ετσι διαχειριζεσαι το λογαριασμο σου και διακινεις χρηματα απο το pc σου.
Εγω αυτο εκανα τελικα. Εχει και μικροτερη χρεωση για εμβασματα. Βολευει γενικοτερα

Αποσυνδεδεμένος Vicarious

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 303
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Thomann ( Ερωτησεις-Αγορα-Συμβουλες )
« Απάντηση #49 στις: 09/01/07, 17:26 »
φίλε μου 1000 ευχαριστώ που μου το είπες αυτό!!!
έχω γραφει στην winbank ηδη, και περιμένω να μου στείλουν το pin!!

πιθανόν να σου στείλω κανα pm για καμιά επιπλέον βοήθεια!!!
thnx

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
7 Απαντήσεις
5897 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/12/08, 08:32
από armagedon
0 Απαντήσεις
2928 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/04/09, 17:36
από georgalasg
1 Απαντήσεις
4437 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/07/09, 13:13
από MPARMPOUDIS
8 Απαντήσεις
4761 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/12/09, 19:33
από valex_van_halen
7 Απαντήσεις
9992 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/04/10, 12:58
από Μάνος Καμπούρης (m.k.)
8 Απαντήσεις
6693 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/05/10, 21:24
από loukask6
4 Απαντήσεις
3331 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/08/10, 20:05
από zeromancer
10 Απαντήσεις
6736 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/04/11, 14:49
από vagtanplan
27 Απαντήσεις
9704 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/07/11, 22:40
από omega
2 Απαντήσεις
13010 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/11/13, 16:35
από klaus77