Αποστολέας Θέμα: Δυο ερωτευμένα νέα παιδιά αυτοκτόνησαν πίνοντας φυτοφάρμακο  (Αναγνώστηκε 16496 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=844936&lngDtrID=244

Τα παιδιά ήταν δεύτερα ξαδέρφια και αποφάσισαν να λύσουν το πρόβλημά τους δίνοντας τέρμα στη ζωή τους. Δεν είναι τραγικό να καταδικάζουν οι ίδιοι οι γονείς τους έναν έρωτα; Πραγματικά σοκαρίστηκα από την εξέλιξη αυτής της υπόθεσης. Αν δεν κάνω λάθος σήμερα απεβίωσε και η κοπέλα.
« Τελευταία τροποποίηση: 04/11/07, 11:17 από parlats »
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
τέτοια μυαλά κουβαλάνε...τέτοιες τραγικές μ...βλακείες κάνουν.....ζωη σε λόγου μας...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Δυστυχώς θα συμφωνήσω με τον Συμεών. Το τραγικό είναι μάλλον ότι αυτοί οι δύο νέοι δεν βρήκαν άλλη διέξοδο στο "πρόβλημά" τους εκτός από την αυτοκτονία...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Δημήτρης (Gear)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • Ψευδοπροφήτης
    • Προφίλ
    • Ψευδοπροφήτες
Πάντα είναι τραγικό όταν νέα παιδιά πεθαίνουνε, ακόμα χειρότερο όταν είναι αυτόχειρες  :-\
Ψευδοπροφήτες

το νέο E.P των Ψευδοπροφητών "τρέξε" είναι πλέον διαθέσιμο από το site μας.

Αποσυνδεδεμένος Ariel_1

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Είμαι αυτό που κυνηγάω...
    • Προφίλ
κάτι τέτοια γεγονότα είναι άσχημα και τραγικά. Για το αποτέλεσμα όμως φταίνε και οι γονείς. Δεν ξέρω τι να πω...είναι σοκαριστικό...

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
τέτοια μυαλά κουβαλάνε...τέτοιες τραγικές μ...βλακείες κάνουν.....ζωη σε λόγου μας...

Ε λοιπόν εγώ θα συμφωνήσω με αυτο...!! Ακριβως, τετοια κολλημενα μυαλά κουβαλάνε εν έτει 2007!! Λες και δεν υπήρχαν άλλοι τρόποι.....!! Τι να πεις...αιωνία τους η μνήμη....

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
τέτοια μυαλά κουβαλάνε...τέτοιες τραγικές μ...βλακείες κάνουν.....ζωη σε λόγου μας...

Ε λοιπόν εγώ θα συμφωνήσω με αυτο...!! Ακριβως, τετοια κολλημενα μυαλά κουβαλάνε εν έτει 2007!! Λες και δεν υπήρχαν άλλοι τρόποι.....!! Τι να πεις...αιωνία τους η μνήμη....
re c mika την πεθανες την κοπελια απο τωρα??????ακομα ζει,με μηχανικη υποστηριξη!
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
τέτοια μυαλά κουβαλάνε...τέτοιες τραγικές μ...βλακείες κάνουν.....ζωη σε λόγου μας...

Ε λοιπόν εγώ θα συμφωνήσω με αυτο...!! Ακριβως, τετοια κολλημενα μυαλά κουβαλάνε εν έτει 2007!! Λες και δεν υπήρχαν άλλοι τρόποι.....!! Τι να πεις...αιωνία τους η μνήμη....
re c mika την πεθανες την κοπελια απο τωρα??????ακομα ζει,με μηχανικη υποστηριξη!

Συγγνώμη αλλά το θέμα στην αρχή ετσι γράφει....εγώ δεν ασχολούμαι με την κουλαμάρα που έχει ο καθένας και παίρνει φυτοφάρμακα.... είναι κρίμα που χάθηκε ή θα χαθεί μια ζωή αλλά δεν φταίει κανένας παρά από αυτούς τους ιδιους...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Κρίμα στα μυαλά που κουβαλάνε νέα παιδιά, ένα ακόμα μεγαλύτερο κρίμα στα μυαλά που κουβαλάνε και κάποιοι μεγάλοι!

Αποσυνδεδεμένος pascal.

  • Δεν Είμαι Δικηγόρος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 699
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αυτό είναι η ζωή; Ε τότε, άλλη μια φορά!
    • Προφίλ
Αν έχεις κουράγιο να αυτοκτονήσεις, έχεις κουράγιο να κάνεις και πολύ ευκολότερα πράγματα, όπως να κλεφτείς π.χ.
Όσα ξέρει η γυναίκα του κιθαρίστα δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος!

Αποσυνδεδεμένος Yngwie who?

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 162
  • Φύλο: Άντρας
  • Born 2 lose, Live 2 win...
    • Προφίλ
Πες τα ρε Μαρία!! ΓΜΤ έχω χάσει φίλο μου από αυτοκτονία και δεν υπάρχει μεγαλύτερη αδικία.. :'(Όντως ήθελε κότσια αυτό που έκαναν,ήταν όμως χαζό. Βλέποντας την κατάσταση απ'έξω σκέφτομαι ότι θα έπρεπε να σηκωθούν να φύγουν οι δυο τους από εκεί και να φτιάξουν τη ζωή τους από την αρχή ΜΑΖΙ!! Αν δυο άνθρωποι αγαπιούνται τόσο πολύ, τίποτα δεν μπορεί και δεν πρέπει να τους εμποδίσει. Όσο για τους γονείς: Χτυπήστε το κεφάλι σας τώρα!! >:(
Κρίμα... :( :'(
Time,time,time again ,I'm just looking for a friend
but noone seems to be around just this monkey that I found
Still he is my only friend...and tonight he grins again!

Αποσυνδεδεμένος eva...

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μια τρελη φρενο πατα τον κοσμο να προλαβει.....
    • Προφίλ
Καπου το ακουσα κι εγω αυτο το περιστατικο!Ειναι οντως θλιβερο!Δεν ειναι οτι τα παιδια ηταν χαζα η ηλιθιοι.Πιστευω οτι ειχαν απελπιστει πολυ,μαλλον δεν ειχαν αλλη αντοχη και δεν ειχαν απο που να στηριχτουν.Σε τετοιες στιγμες η απελπισια σου δυστυχως σε οδηγει σε τετοια ασχημα αποτελεσματα.
"Μoυσικος ανεμος" καθε Τριτη στις 22:00-00:00 στον http://activeradio.gr με μουσικες αγαπημενες!Συντονιστειτε και παρασυρθειτε...
http://activeradio.gr/smf/index.php/topic,364.0.html
http://www.facebook.com/group.php?gid=51018537147

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
παιζουν και αλλα πραγματα ρολο οπως το κοινωνικο περιβαλλον που ζουσαν.στην Κρητη ειναι διαφορετικα τα πραγματα.ας ευχηθουμε να ζησει η κοπελια...

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
κάτι τέτοια γεγονότα είναι άσχημα και τραγικά. Για το αποτέλεσμα όμως φταίνε και οι γονείς. Δεν ξέρω τι να πω...είναι σοκαριστικό...

Για το αποτέλεσμα φταίνε τα δύο πανέξυπνα άτομα που αποφάσισαν να πιουν το φυτοφάρμακο (εδώ κολλάει η φράση "IQ ραδικιού"), αντί να την κοπανήσουν και να ζήσουν τον έρωτά τους στα Χανιά ή οπουδήποτε αλλού, αφήνοντας αμφότερες τις οικογένειες να βράζουν στο ζουμί τους. Δεν είναι ανάγκη ούτε να περιπλέκει ούτε να δραματοποιεί κανείς τη ζωή του σε κάθε δυσκολία...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Στις νέες γεννιές είναι πιο διαδεδομένη η ιδέα της αυτοκτονίας. Δε ξέρω μάλλον είναι οι εποχές που ζούμε. Τα έχουμε όλα (προιόντα χρήματα) και έχουμε υποτιμήσει την αξία της ζωής.

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
κάτι τέτοια γεγονότα είναι άσχημα και τραγικά. Για το αποτέλεσμα όμως φταίνε και οι γονείς. Δεν ξέρω τι να πω...είναι σοκαριστικό...

Για το αποτέλεσμα φταίνε τα δύο πανέξυπνα άτομα που αποφάσισαν να πιουν το φυτοφάρμακο (εδώ κολλάει η φράση "IQ ραδικιού"), αντί να την κοπανήσουν και να ζήσουν τον έρωτά τους στα Χανιά ή οπουδήποτε αλλού, αφήνοντας αμφότερες τις οικογένειες να βράζουν στο ζουμί τους. Δεν είναι ανάγκη ούτε να περιπλέκει ούτε να δραματοποιεί κανείς τη ζωή του σε κάθε δυσκολία...

Δεύτερη φορά που θα συμφωνήσω μαζί σου!!!!! Ε ναι ρε παιδιά, έλεος!! Μιλάμε για τρελή κουλαμάρα που τους εδερνε όχι αστεία!!! Και μην πει κανεις ότι είναι δύσκολο να κλεφτείς γιατί δεν εχεις οικονομική δυνατότητα μετα γιατι μπορεί να ισχύει αυτό, αλλα έλεος!! Και οι παππούδες μου έιχαν ακριβώς την ίδια ιστορία στην Μανη προ αιωνίων χρόνων και κλέφτηκαν και ήρθαν θεσσαλονίκη!!!! Και με κόπους τα έφτιαξαν ξανά όλα από την αρχή!!! Δεν είπαν , ''α οι οικογένειες μας δεν συμφωνούν, αρα τώρα άντε ας πέσουμε από καμια γέφυρα..''
 Εγώ έτσι και αλλιως θεωρώ την αυτοκτονία ως ένδειξη υπέρτατης δειλίας!!! Δεν μπορώ και δεν έχω τα κότσια να αντιμετωπίσω την ζωή και λέω να θέσω τέρμα στην ζωή μου για να γλιτώσω τους κόπους και τα βάσανα της...
Εμ όμως δεν είναι έτσι τα πράγματα....Αμα ο άνθρωπος δεν έχει σκοπό στην ζωή του....

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Θα συμφωνήσω με τη Μαρία....υπάρχουν δυστυχώς λάθη τα οποία δε διορθώνονται...
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος eva...

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 388
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μια τρελη φρενο πατα τον κοσμο να προλαβει.....
    • Προφίλ
Δε ξερω κατα ποσο θα εινια ευκολο για την κοπελα αμα ζησει!Θα εχει χασει τον ερωτα της,το παλικαρι,θα εχει να αντιμετωπισει μια δυσκολη οικογενειακη σταση απεναντι της!Και με δεδομενο την προηγουμενη κινηση αυτοκτονιας θα ειναι πολυ δυσκολα ολα γι'αυτην και θα χρειαστει βοηθεια απ'ολες τις αποψεις (ψυχολογικη υποστηριξη,στηριξη της οικογενειας [πραγμα δυσκολο αφου αυτοι οφειλνται που οδηγηθηκε εκει] κ.α)
"Μoυσικος ανεμος" καθε Τριτη στις 22:00-00:00 στον http://activeradio.gr με μουσικες αγαπημενες!Συντονιστειτε και παρασυρθειτε...
http://activeradio.gr/smf/index.php/topic,364.0.html
http://www.facebook.com/group.php?gid=51018537147

Αποσυνδεδεμένος papous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2467
  • Φύλο: Άντρας
  • Έτσι να συμβιώνουμε, σαν τον σκύλο με τη γάτα...
    • Προφίλ
Αν όντως η συγγένειά τους ήταν η αναφερόμενη, είναι πολύ στενή.

Αυτό προφανώς ήταν το κόλλημα και σίγουρα και οι ίδιοι θα είχαν ένα τραγικό ηθικό δίλημα. Μην κατακρίνετε ανθρώπους αβασάνιστα!
Δεν στενοχωριέμαι για ότι έχασα αλλά για ότι θα μπορούσα να είχα κερδίσει. Αυτό που είχαμε το κουβαλάμε πάντα, αυτό που δεν κερδίσαμε το ονειρευόμαστε.

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Έλα τώρα συγγένια και χαζομάρες.. 3ου βαθμού συγγένια είναι. Που ζούμε δηλαδή; Κατάδικάζουμε το πιο όμορφο συναίσθημα του κόσμου επειδή είναι κόρη του πρώτου ξαδερφού της μάνας μου δηλαδή; Μόνο που το λες κουράζεσαι..
Και στο κάτω κάτω, μερικοί εδώ πέρα, καλύτερα να δείξουν λίγο σεβασμό σε έναν άνθρωπο που έχει φύγει από την ζωή και σε κάποιον άλλον που χαροπαλεύει άσχετα με το γιατί φτάσαν εκεί που φτάσαν και πως. Εντάξει, μπορεί να είναι χαζό να αυτοκτονήσεις αλλά δεν μπορείς να μιλάς έτσι για έναν άνθρωπο που δεν είναι εν ζωή. Έλεος δηλαδή. Δεν ξέρεις τι μπορεί να έχει περάσει ο άλλος για να φτάσει σε αυτό το σημείο. Δεν είχαν κατάθλιψη τα παιδιά. Απελπισμένα ήταν. Ποιος έχει δει το αγάπα με αν τολμάς;
« Τελευταία τροποποίηση: 02/11/07, 09:39 από pa... »
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος pinelopi

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1075
  • Φύλο: Γυναίκα
  • κι όμως δεν είναι μακριά...
    • Προφίλ
Είναι εντυπωσιακό το πόσο εύκολα και αβασάνιστα κρίνουμε, επικρίνουμε και καταδικάζουμε μεταξύ καφέ και τσιγάρου.

Και φυσικά το θέμα δεν είναι αν συμφωνούμε ή διαφωνούμε (θεωρητικά και ακαδημαϊκά πάντα) με την αυτοκτονία σαν ενέργεια. Αυτό είναι άλλου παπά ευαγγέλιο.

Αν δεν μπορούμε να έχουμε έστω και την ελάχιστη ενσυναίσθηση ας σεβόμαστε τουλάχιστον το θάνατο .
όνειρο είναι να ουρλιάζουν χιλιάδες ναι απ' το λαρύγγι του όχι  (Κ.Δ.)

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Αν δεν κανω λαθος η κοπελα ηταν 17 χρονων οποτε το να κλεφτουν δεν ξερω να ηταν εφικτο (ανηλικη;)
Ας μην βιαζομαστε να κρινουμε τους αλλους και οτι κι αν εχουν κανει εφοσον η καταληξη ειναι αυτη που ειναι, ας μην κοροϊδευουμε ή χαρακτηριζουμε...Εξαλλου το iq με το συναισθηματικο iq δεν εχουν σχεση...
Το λαθος ειναι σαφως των οικογενειων τους... Η αντιδραση του ζευγαριου ηταν λαθος, αλλα σε θεματα καρδιας δεν υπαρχει λογικη (δυστυχως ή ευτυχως)
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Αν δεν κανω λαθος η κοπελα ηταν 17 χρονων οποτε το να κλεφτουν δεν ξερω να ηταν εφικτο (ανηλικη;)
Ας μην βιαζομαστε να κρινουμε τους αλλους και οτι κι αν εχουν κανει εφοσον η καταληξη ειναι αυτη που ειναι, ας μην κοροϊδευουμε ή χαρακτηριζουμε...Εξαλλου το iq με το συναισθηματικο iq δεν εχουν σχεση...
Το λαθος ειναι σαφως των οικογενειων τους... Η αντιδραση του ζευγαριου ηταν λαθος, αλλα σε θεματα καρδιας δεν υπαρχει λογικη (δυστυχως ή ευτυχως)

Δεν ξέρω ποιά είναι η σχετική νομοθεσία στην Ελλάδα, αλλά ακόμα και αν έπρεπε να περιμένουν ένα χρόνο για να γίνει η κοπέλα 18 χρονών, δεν το βλέπω ως ιδιαίτερο πρόβλημα. Πάντως έχω την εντύπωση ότι τα κορίτσια μπορούν να παντρευτούν από την ηλικία των 16, οπότε δεν τίθεται καν ζήτημα. Και άτομα με τρίτου βαθμού συγγένεια μπορούν κάλλιστα να παντρευτούν ακόμα και στην εκκλησία.

Όσο για το λάθος την οικογενειών, νομίζω ότι η στάση τους δεν θα έπρεπε να μάς εκπλήσσει ιδιαίτερα. Αντίθετα, η αντίδραση των δύο νέων ήταν πέρα για πέρα υπερβολικά και αδικαιολόγητη. Κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον. Αν ήταν τόσο εύκολη η αυτοκτονία, τότε οι μισοί από εμάς δεν θα έπρεπε να είμαστε εδώ...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Δεν είσαι σε θέση να κρίνεις το πόσο εύκολο ήταν να πάρουν την απόφαση που πήραν. Ούτε εσύ, ούτε κανείς μας.
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Εχεις απολυτο δικιο οτι ηταν υπερβολικη η αντιδραση τους, (λυσεις παντα υπαρχουν, ασχετα αν ειναι δυσκολες ή χρνοβορες κτλ) αλλα ειπαμε... στον ερωτα μπορεις να κανεις τις μεγαλυτερες μλκιες της ζωης σου...
Δυστυχως αυτοι εκαναν μια μλκια που δεν θα μπορεσουν να την μετανιωσουν...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
2316 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/08/02, 18:33
από SKYLLAS
1 Απαντήσεις
14430 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/05/03, 21:23
από FiGaRo
89 Απαντήσεις
52069 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/12/09, 00:07
από Jezus
4 Απαντήσεις
3498 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/05/05, 21:03
από jazzer_n_rocker
17 Απαντήσεις
6160 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/11/05, 17:13
από Καρχαρίας
0 Απαντήσεις
1638 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/11/05, 01:52
από Vern
6 Απαντήσεις
3839 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/02/06, 01:04
από Μουσικόφιλη
3 Απαντήσεις
2898 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/06/07, 11:45
από ΡΕΑ
4 Απαντήσεις
14023 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/10/07, 19:48
από gio123
ποιό wah ρε παιδιά??

Ξεκίνησε από if_it_is? « 1 2 3 » Εφέ

65 Απαντήσεις
20365 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/04/11, 19:15
από Jezus