Αποστολέας Θέμα: Νάκας = κλέφτης?  (Αναγνώστηκε 59404 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Lord-George

  • Επισκέπτης
Re:Nakas = kleftis?
« Απάντηση #75 στις: 02/11/02, 23:25 »
Φίλε Sotriani με ενδιαφέρει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να ακούσω τις απόψεις σου και εμπειρίες για το Bon Studio!!!

Απλά απάντησε στο καινούργιο θέμα που θα ανοίξω.

Αποσυνδεδεμένος mabsoloist

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #76 στις: 21/03/06, 23:31 »
Ο Νακας δεν ειναι μονο κλεφτης αλλα κανει και οτι θελει εγω να φανταστειτε ειχα παει στο quitar shop στην Χαριλαου Τρικουπη διαλεξα κιθαρα και ενισχυτη για να αγορασω αλλα ανεφερα οτι μενω Περιστερι και μου ειπαν οτι δεν μποριυσα να αγορασω την κιθαρα απο εκει αλλα επρεπε να παω στο αντιστοιχο καταστημα στο Περιστερι για να τα αγορασω. : :o Τρελα ε!!!Τους μουτζωνεις και φευγεις.

Αποσυνδεδεμένος Son of the sun

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 172
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Therion Official Website
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #77 στις: 21/04/06, 04:46 »
Είναι όντως μεγάλος κλέφτης...Ό,τι πουλάει αυτός σε άλλα καταστήματα το βρήσκεις 50/100Ε λιγότερο.
The burden is mine...
The burden is mine....Alone....

Αποσυνδεδεμένος andy I

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 84
    • Προφίλ
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #78 στις: 15/09/06, 18:02 »
παντος γνωστος μου πηρε καρτα ηχου απο τον αχωνευτο (Νακα) και την πηρε σε καλη τιμη.
Αλλα μεσω γνωστου την πηρε ιδια τιμη με του thomann
Ημουν ibanezakias ...αλλα μου περασε...
εγινα epiphonakias..
ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ???

Αποσυνδεδεμένος Σταυροφόρος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
  • Fox-2 kill...
    • Προφίλ
    • Ο προσωπικός μου χώρος :p
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #79 στις: 15/09/06, 18:13 »
Συμφονώ, ο Νάκας είναι φαρμακείο αν και αυτό ίσως ισχύει περισσότερο στην Αθήνα γιατί ένα μαγαζί του στην Καβάλα είχε σχετικά χαμηλές τιμές.

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #80 στις: 15/09/06, 22:55 »
Τα ελληνικά μαγαζιά τα έχουν πιο ακριβά σε σχέση με το εξωτερικό γιατί
εμείς οι έλληνες παίρνουμε μεγαλύτερους μισθούς απ' ότι οι ευρωπαίοι
είναι απλά τα πράγματα..

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #81 στις: 15/09/06, 23:39 »
Αντίστοιχα όμως οι ντομάτες κ το ελαιόλαδο είναι πιο φτηνά στην Ελλάδα, γιατί οι Έλληνες έχουν μεγαλύτερους μισθούς από τους ευρωπαίους...Με κούφανες μαυροπρόβατε...
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #82 στις: 15/09/06, 23:53 »
I didnt couf you. I was speaking ironically Zepelin...

Αποσυνδεδεμένος Nexis

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 251
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #83 στις: 19/10/06, 16:18 »
Τον τελευταίο καιρό βιώνω μία πολύ κακή εμπειρία με τόν Νάκα. Η όλη κατάσταση δέν έχει εξελιχθεί μέχρι τέλους ακόμη και μόλις τελειώσει πιθανόν να αναφερθώ εκτενέστερα..

Αποσυνδεδεμένος mogli

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 156
  • Φύλο: Άντρας
  • η γνώση και η αμάθεια πληρώνονται
    • Προφίλ
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #84 στις: 19/10/06, 16:42 »
απο τη στιγμη που ειναι ομιλος ο νακας κανει οτι θελει.ετσι ειναι αυτα παιδια.εχει παρει σβαρνα και ανοιγει παντου.απλα πιστευω οτι καλυτερα να αγορασεις κατι σε ενα αλλο μαγαζι γιατι τουλαχιστον θα απευθυνεσαι στο αφεντικο ενω ο νακας ειναι απροσωπος
μέσα απ'τα σκοτάδια κι απ'το φως ξεπηδώ σα γελοτοποιός με τον εαυτό μου έχω γίνει ένα και ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟΝΙ ΚΑΝΕΝΟΣ!!Στα παιχνίδια όλων σας έκανα χαλάστρα για κανέναν πού**η δε θυσιάζομαι{....}ειν'η ζωή μια φυλακή και τα κλειδιά χαμένα.....

Αποσυνδεδεμένος andy I

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 84
    • Προφίλ
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #85 στις: 19/10/06, 16:58 »
Ξεχασαμε κατι... Ο Νακας ειναι αποκλειστικος αντιπροσωπος. Πουλαει στην ανωτερη ενδεικτικη τιμη. Απο κει και περα το καθε μαγαζι για ανταγωνιστικους λογους κατεβαζει η ανεβαζει τιμες
για παραδειγμα εχετε ρωτησει ποσο εχει ενα αυτοκινητο σε μια τυχαια αντιπροσωπεια και ποσο στον επισημο εισαγωγεα? και αν δεν μιλαμε για τιμες για τα εξτρα
Ημουν ibanezakias ...αλλα μου περασε...
εγινα epiphonakias..
ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ???

Αποσυνδεδεμένος nikos12345

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #86 στις: 15/09/10, 19:46 »
O NAKAS KATA TH DIKH MOY GNOMH EXEI TIMES TSIMPIMENES, ALLA AYTO POY ME EXEI EKNEVRISEI PRAGMATIKA, EINAI OTI KAPOI YPALLILOI, KAI SIGEKRIMENA TOY NAKA AGIAS PARASKEYHS, DEN EXOYN TN DIATHESH NA EKSIPIRETISOYN OUTE EMENA, ALLA OUTE KAI POLLA GNOSTA MOY ATOMA SE SOVARES APOFASEIS POY EPREPE NA PARW/OYME GIA ORGANA EPAGELMATIKOU SKOPOY. ETSI LOGOY ADIAFORIAS KAI VARIESTIMARAS TWN DYO YPALLILWN EXEI KOSTISEI SE MENA/MAS XRHMATA LOGO LATHOYS EPILOGHS
EGW PROIDOPOIW TON KATHENA OSO YPARXOYN AUTOI OI YPALLILOI (POY DEN EPREPE NA YPARXOYN) NA EINAI PROSEKTIKOI.   

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #87 στις: 15/09/10, 20:13 »
Καλως ηρθες και καλα κανεις κι αναφερεις το προβλημα σου, αλλα θα ηταν ακομα καλυτερα εαν εγραφες με μικρους κι ελληνικους χαρακτηρες ;)
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #88 στις: 15/09/10, 22:42 »
Kαι κατά προτίμηση όχι σε μια συζήτηση η οποία είναι ανενεργή εδώ και τέσσερα χρόνια...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Ibanezos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 228
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #89 στις: 15/09/10, 23:01 »
Kαι κατά προτίμηση όχι σε μια συζήτηση η οποία είναι ανενεργή εδώ και τέσσερα χρόνια...

Απ οτι φαινεται μερικα πραγματα μενουν αναλλοιωτα στο χρονο :-X

Αποσυνδεδεμένος nikos12345

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #90 στις: 16/09/10, 14:56 »
Μάγκες με συγχωρήτε για τους αγγλικούς χαρακτήρες τους οποίους έγραψα αλλά δεν είχα προσέξει πως δεν επιτρέπεται. Όσο αναφορά τη συζήτηση η οποία είναι τεσσάρων χρόνων το ήξερα πριν γράψω, απλά μόνο στο <Νάκας = κλέφτης?> μπορούσα ελεύθερα να γράψω μια τέτοια απάντηση...
« Τελευταία τροποποίηση: 17/09/10, 21:16 από nikos12345 »

Αποσυνδεδεμένος fuZZed

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 199
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #91 στις: 17/09/10, 07:39 »
Τι το θελες κ το ξεθαψες.... Ετυχε προχτες να δω μια ακουστικη που χα αγορασει απ αυτον (πριν 4 χρονια βεβαια) 550e να πωλειται αλλου 380e, κ εφαγα μεγαλη ηττα.... :-[
slow the eggs - σιγα τ αυγα!!

Αποσυνδεδεμένος Χάρος(Χάρης)

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 81
  • Φύλο: Άντρας
  • Κατα-κατα-κατα-καταρεω.....
    • Προφίλ
Τα τοπικα μαγαζια κατακλεβουν!
« Απάντηση #92 στις: 18/04/11, 16:56 »
Ειναι γεγονος.ο νακας με εκλεψε.15 ευρω το 6 μετρο καλωδιο κιθαρας.ενω στο ιντερνετ κανει 6 ευρω το 10 μετρο.εσας σας κλεβουν με παρομοιες καταστασεις?

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2506
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Τα τοπικα μαγαζια κατακλεβουν!
« Απάντηση #93 στις: 18/04/11, 16:59 »
Ειναι γεγονος.ο νακας με εκλεψε.15 ευρω το 6 μετρο καλωδιο κιθαρας.ενω στο ιντερνετ κανει 6 ευρω το 10 μετρο.εσας σας κλεβουν με παρομοιες καταστασεις?

Σου εβαλε πιστολι στο κεφαλι ο Νακας και ψωνισες απο αυτον? Επιδη δε νομιζω, τοτε εσυ εκλεψες την τσεπη σου. Καλο ειναι να κανουμε πρωτα ερευνα για να αποφευγουμε τετοιες περιπτωσεις, κανεις δε μας αναγκαζει να ψωνισουμε ντε και καλα απο ενα συγκεκριμενο μαγαζι.

Αποσυνδεδεμένος zepfan

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Τα τοπικα μαγαζια κατακλεβουν!
« Απάντηση #94 στις: 18/04/11, 17:05 »
Ειναι γεγονος.ο νακας με εκλεψε.15 ευρω το 6 μετρο καλωδιο κιθαρας.ενω στο ιντερνετ κανει 6 ευρω το 10 μετρο.εσας σας κλεβουν με παρομοιες καταστασεις?

Σου εβαλε πιστολι στο κεφαλι ο Νακας και ψωνισες απο αυτον? Επιδη δε νομιζω, τοτε εσυ εκλεψες την τσεπη σου. Καλο ειναι να κανουμε πρωτα ερευνα για να αποφευγουμε τετοιες περιπτωσεις, κανεις δε μας αναγκαζει να ψωνισουμε ντε και καλα απο ενα συγκεκριμενο μαγαζι.
+1
H σωστη σειρά ειναι :
πρώτα τσαρκα στο ιντερνετ και μετά βολτα στα μαγαζιά.
Το αναποδο βλάπτει σοβαρά την τσεπη! ;)
Never argue with an idiot.He will drag you down to his level and beat you with experience...

Αποσυνδεδεμένος Χάρος(Χάρης)

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 81
  • Φύλο: Άντρας
  • Κατα-κατα-κατα-καταρεω.....
    • Προφίλ
Απ: Τα τοπικα μαγαζια κατακλεβουν!
« Απάντηση #95 στις: 18/04/11, 17:07 »
Ειναι γεγονος.ο νακας με εκλεψε.15 ευρω το 6 μετρο καλωδιο κιθαρας.ενω στο ιντερνετ κανει 6 ευρω το 10 μετρο.εσας σας κλεβουν με παρομοιες καταστασεις?

Σου εβαλε πιστολι στο κεφαλι ο Νακας και ψωνισες απο αυτον? Επιδη δε νομιζω, τοτε εσυ εκλεψες την τσεπη σου. Καλο ειναι να κανουμε πρωτα ερευνα για να αποφευγουμε τετοιες περιπτωσεις, κανεις δε μας αναγκαζει να ψωνισουμε ντε και καλα απο ενα συγκεκριμενο μαγαζι.
μα γενικα παρτε το αποφαση πως ολα τα μαγαζια κλεβουν ολιγο και καλο ειναι να κανουμε μεγαλες παραγγελιες απο το ιντερνετ.ειδα στο σαιτ του νακα οτι δεν εκανε τοσο αρα αυτος που εχει το καταστημα και αντιπροσοπευει τον νακα τις ετσουξε τις τιμες

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Τα τοπικα μαγαζια κατακλεβουν!
« Απάντηση #96 στις: 18/04/11, 17:13 »
Νιρβανας μεσα στο forum υπαρχουν παρομοια θεματα.  Αξιοποιησε την αναζητηση που βρισκεται δεξια στο κεντρικο παραθυρο του forum για να δεις εαν υπαρχουν παρομοια θεματα. Δεν ειναι αναγκη να ανοιγεις συνεχως νεα για τα ιδια πραγματα ;)
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1443
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: Τα τοπικα μαγαζια κατακλεβουν!
« Απάντηση #97 στις: 18/04/11, 19:23 »
Ειναι γεγονος.ο νακας με εκλεψε.15 ευρω το 6 μετρο καλωδιο κιθαρας.ενω στο ιντερνετ κανει 6 ευρω το 10 μετρο.εσας σας κλεβουν με παρομοιες καταστασεις?

θα το εκτιμούσα παρα πολύ αν μου παρέβαλες με λινκ ποιο καλώδιο πήρες να κάνω την σύγκριση των τιμών,γιατί ενα καλώδιο 6 μέτρων ποιότητας πανηγύρι ναι το παίρνω με 5 ε, ενα καλώδιο τίμιο σε ποιότητα και τιμή το παίρνω 20 ε και ενα σουπερ το παίρνω με 200ε. οποτε μήπως εκανες μια εσφαλμένη διατύπωση
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2506
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Νάκας = κλέφτης?
« Απάντηση #98 στις: 18/04/11, 21:39 »
Ειναι γεγονος.ο νακας με εκλεψε.15 ευρω το 6 μετρο καλωδιο κιθαρας.ενω στο ιντερνετ κανει 6 ευρω το 10 μετρο.εσας σας κλεβουν με παρομοιες καταστασεις?

Σου εβαλε πιστολι στο κεφαλι ο Νακας και ψωνισες απο αυτον? Επιδη δε νομιζω, τοτε εσυ εκλεψες την τσεπη σου. Καλο ειναι να κανουμε πρωτα ερευνα για να αποφευγουμε τετοιες περιπτωσεις, κανεις δε μας αναγκαζει να ψωνισουμε ντε και καλα απο ενα συγκεκριμενο μαγαζι.
μα γενικα παρτε το αποφαση πως ολα τα μαγαζια κλεβουν ολιγο και καλο ειναι να κανουμε μεγαλες παραγγελιες απο το ιντερνετ.ειδα στο σαιτ του νακα οτι δεν εκανε τοσο αρα αυτος που εχει το καταστημα και αντιπροσοπευει τον νακα τις ετσουξε τις τιμες

Aρκετοι απο εμας εχουμε ψωνισει στην Ελλαδα σε καλυτερη τιμη απο τον Thomann...μηπως να παρεις εσυ αποφαση οτι δεν ειναι ολα ετσι οπως νομιζεις?

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
15 Απαντήσεις
6774 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/08/08, 20:58
από Ibanezακιας
3 Απαντήσεις
2536 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/01/10, 15:40
από Μιχάλης13
0 Απαντήσεις
1602 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/02/11, 10:04
από ZaranisPetros
2 Απαντήσεις
3327 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/02/14, 01:10
από ilis
7 Απαντήσεις
23725 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/02/16, 20:36
από AnimaPura
0 Απαντήσεις
1760 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/02/18, 00:46
από MoonLight14