Σελίδες:
  • #1 από zeromancer στις 17 Nov 2010
  • Γεια χαρά.παίδες ανοίγω τον υπολογιστή και δεν με βγάζει στα windows αλλά μετά το μέτρημα της μνήμης απλά αναβοσβηνει ο κερσορας.τι πρέπει να κάνω;ξέρω φορματ.κάτι άλλο;αα δεν με βαζΕι σε safe. Mode
    tnx
  • #2 από master of puppets στις 17 Nov 2010
  • Κουράγιο....... :-\


    άμα δεν σε βγάζει σε safe mode νομίζω τα πράγματα είναι δύσκολα....
  • #3 από TheVrachnoprofiter στις 17 Nov 2010
  • Χμ, δοκίμασε να μπεις στα Bios Setup (συνήθως με Delete, μόλις ανοίξει το pc) και να ελέγξεις τα boot options, μήπως έχει επιλεγεί κάτι άλλο απ' τον σκληρό δίσκο. Αν δεν γίνει τίποτα, δοκίμασε, αν το έχεις, να μπουτάρης ( ;D ;D ) με το cd των windows. Επίσης, ίσως δουλέψει το να αποσυνδέσεις κάποιον εξωτερικό δίσκο ή άλλη συσκευή.
  • #4 από m@ster k@frer στις 17 Nov 2010
  • μπουτάρης ( ;D ;D )
    Για το Θεό ρε ... :P
  • #5 από zeromancer στις 17 Nov 2010
  • Ευχαριστώ όλα τα παιδάκια.μίλησα με εναν φίλο κ μου έδωσε μια χαρά...άλλο πράγμα. Κατα πάσα πιθανότητα έχει καεί ο δίσκος κ έχει πρόβλημα στο πάρτισιον γιατί δεν με αφήνει ούτε να μπουταρω ούτε να Ψωμιάδω(κακό αστείο).μάλλον θα με χάσετε για λίγο καιρό 
  • #6 από Μητσάκος στις 17 Nov 2010
  • Δοκίμασε να δείς αν μπορείς να κάνεις boot από κάποιο Ubuntu Live CD. Κατέβασε το Ubuntu, κάψε ένα δισκάκι και μπούταρε επιλέγοντας δοκιμή χωρίς εγκατάσταση.
  • #7 από Βραζίλης στις 17 Nov 2010
  • Ξεκίνα με το CD των windows και κάνε εγκατάσταση πάνω στα παλιά windows (χωρίς να επιλέξεις format/διαμόρφωση δίσκου).
  • #8 από zeromancer στις 18 Nov 2010
  • Με το που βάζω το σιντι δεν το διαβάζει. Γράφει error to the line και μετά ένα path. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω
  • #9 από TheVrachnoprofiter στις 18 Nov 2010
  • Αν είναι έτσι, μάλλον για πρόβλημα της μητρικής μου φαίνεται... Δοκίμασε τον σκληρό δίσκο σε άλλο pc (αν μιλάμε για tower) και δες αν καμίνει (οκ, ξέρω, ψόφισε...).
  • #10 από zeromancer στις 18 Nov 2010
  • θα προσπαθήσω να κάνω μπουτ κ με τα λινουξ αλλά δύσκολο. Το βλέπω. Ευχαριστώ πάντως. Να ναι καλά το iPod touch.
    Μητρική ε; Εμενα μου κάνει πιο πολύ για δίσκο αλλά ότι και να ναι το ίδιο χάλια είναι.
    Πωπω είναι απίστευτη φάση να γραφεις με το iPod touch
  • #11 από zeromancer στις 23 Nov 2010
  • i back bitches :o για να ενημερωσω τα παιδια που ασχοληθηκαν:
    τελικα ηταν οι μνημες ::) αν και φαινομενικα τις αναγνωριζε ο υπολογιστης αυτες κρασαραν...αρκουσε να βγουν και να ξαναμπουν κα τωρα ολα ειναι ωραια...ευχαριστω ολους σας αλλα πιο πολυ εμενα γιατι ειμαι μεγαλο τσακαλι :P
  • #12 από Μητσάκος στις 23 Nov 2010
  • 2 φορές την έχω πατήσει με μνήμες, αλλά γενικά πετάνε ένα BSOD και το PC κάνει άμεσα reboot... Tέσπα, αφού βρήκες άκρη είσαι κομπλέ.
Σελίδες: