Αποστολέας Θέμα: To EURO 2008 ξεκινά...κι εμείς είμαστε παρόντες!!!  (Αναγνώστηκε 66180 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Εγω νομιζω πως, με εξαιρεση 4-5 παικτες, οι καλυτεροι Ελληνες ποδοσφαιριστες αυτη τη στιγμη ειναι στην εθνικη ομαδα...

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Ακόμα και την εθνική νέων να έπαιρνε όπως είναι τώρα, καλύτερα θα είχε παίξει νομίζω..
Τεσπά, δεν θέλω αν φανώ κριτής του rehhagel αλλά αυτό δνε ήταν ποδόσφαιρο αλλά αντιποδόσφαιρο και η ομάδα χρειάζεται (όπως και τα τελευταία 4 χρόνια) ανανέωση.
Για το euro 2004 πάντως δεν συμφωνώ ότι δεν παίζαμε καθόλου.. Η Γαλλία ζήτημα είναι να έκανε μια ευκαιρία όσο ήταν 0-0 (στον προημιτελικό) ενώ εμείς είχαμε δοκάρι και πιθανώς γκόλ που ακυρώθηκε.. Τα ίδια και με την Πορτογαλλία 2 φορές. Η Τσεχία πιστεύω λογικά μας είχε κλείσει στην περιοχή μιας και μιλάγαμε για μια από τις καλύτερες ομάδες του κόσμου (τότε). Το ίδιο και η Ισπανία.
Τότε ήταν απλώς ποδόσφαιρο με έμφαση στην άμυνα..

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Παράθεση από: moonchild* στις 26/05/08, 21:16
Οι φανέλες των διεθνών

Τερματοφύλακες
1. Νικοπολίδης
12. Χαλκιάς
13. Τζόρβας

Αμυντικοί
2. Σεϊταρίδης
3. Πατσατζόγλου
4. Σπυρόπουλος
5. Δέλλας
11. Βύντρα
15. Τοροσίδης
16. Κυργιάκος
18. Γκούμας
19. Αντζας

Μέσοι
6. Μπασινάς
8. Γιαννακόπουλος
10. Καραγκούνης
21. Κατσουράνης
22. Τζιόλης

Επιθετικοί
7. Σαμαράς 
9. Χαριστέας
14. Σαλπιγγίδης
17. Γκέκας
20. Αμανατίδης
23. Λυμπερόπουλος


Κι άμα κάνουμε τίποτα σ αυτό το Euro.....σφυρίξτε μου κλέφτικα. Ετοιμαστείτε για πολλά μπαλάκια, και γρήγορο αποκλεισμό
Για μένα το πρόβλημα βρίσκεται στη μεσαία γραμμή.Όχι ότι είχε πολύ καλύτερους να πάρει(ο Νίνης ίσως),αλλά κακά τα ψέμματα,ο μοναδικός "δημιουργικός" χαφ που έχει πάρει,είναι ο Καραγκούνης,άντε και με πολύ φαντασία ο Γιαννακόπουλος.Και οι δύο όμως "γεράσανε" και φυσικά κανένας τους δεν είχε και ποτέ τη "φονική" πάσα του Τσιάρτα.Οπότε για να περάσει η μπάλλα σε επιθετικούς ,ειδικά "βαριά" κορμιά,με προυποθέσεις ευκαιρίας,είναι πολύ δύσκολο.Αναγκαστικά λοιπόν θα πρέπει ο Σαλπιγγίδης να μην λείπει από μέσα ,μπας και με την ταχύτητά του και την ικανότητα που έχει να τρέχει τους αμυντικούς,γίνει τίποτα επιθετικά.Οι Ρώσοι έχουνε πρόβλημα στο κέντρο της άμυνας ,αλλά ποιός θα κάνει μια καλή κάθετη πάσα ή σέντρα;Η μοναδική σέντρα της προκοπής εχθές έγινε από τον Δέλλα και εκεί παρά λίγο να σκοράρουμε (έστω και με αυτογκόλ).Εχθές οι μοναδικοί που ξεχώρισαν για μένα,ήταν ο Δέλλας,ο Κυργιάκος,ο Χαριστέας και ο Καραγκούνης όσο άντεξε .Και αυτοί λόγω "φιλότιμου",όχι ιδιαίτερης απόδοσης.Δουλειά έκανε και ο Κατσουράνης αλλά είχε και τρομερή έφεση "στο πούλημα" της μπάλλας.
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Όσο παίζει ο Χαριστέας, μη περιμένετε να βάλουμε γκολ. Ο τύπος είναι εγγύηση για τις αντίπαλες άμυνες.

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Παιδιά μην αγχώνεστε!!!
Όλα πήγαν όπως έπρεπε....
Για μένα έπρεπε να χάσουμε χθες για να πέσουν οι τόνοι, το υφάκι κάποιων και να ξεκολλήσουμε λίγο από την νοοτροπία του οτι θα βάζουμε γκολ μόνο με κεφαλιες!!!
Η ρωσια δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο μόνο στις αντεπιθέσεις την διέκρινα... οπότε νίκη με την ρωσία και τουλάχιστον χ με τους αδιάφορους ισπανούς και είμαστε μέσα!!!
Και αν δεν μας κάτσει δεν γ**ιέται έχουμε και το dvd του 2004 να βλέπουμε να γουστάρουμε!!!!
Ετσι και αλλιώς αυτά τα πραγματα μια φορα γίνονται..............
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Όσο παίζει ο Χαριστέας, μη περιμένετε να βάλουμε γκολ. Ο τύπος είναι εγγύηση για τις αντίπαλες άμυνες.

Τι λες ρε μεγάλε;; Εκτός ότι χθες ήταν ο μόνο που κατάφερε να απειλήσει έστω και λίγο την Σουηδία στο προηγούμενο καθάρισε έναν προημιτελικό και έναν τελικό. Μη λέμε ό,τι θέλουμε τώρα. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Πως την απείλησε δηλαδή ? :P
Έκανε καμία σοβαρή φάση?

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Όσο παίζει ο Χαριστέας, μη περιμένετε να βάλουμε γκολ. Ο τύπος είναι εγγύηση για τις αντίπαλες άμυνες.

Τι λες ρε μεγάλε;; Εκτός ότι χθες ήταν ο μόνο που κατάφερε να απειλήσει έστω και λίγο την Σουηδία στο προηγούμενο καθάρισε έναν προημιτελικό και έναν τελικό. Μη λέμε ό,τι θέλουμε τώρα. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα
Φίλε pa...,εντάξει ο Χαριστέας ήταν πολύ φιλότιμος εχθές,αλλά δυστυχώς για εμάς ,δεν έχει και πολύ μεγάλη σχέση με τον Χαριστέα του 2004...Μακάρι βέβαια να μας διαψεύσει,όλοι το θέλουμε...
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Όσο παίζει ο Χαριστέας, μη περιμένετε να βάλουμε γκολ. Ο τύπος είναι εγγύηση για τις αντίπαλες άμυνες.
ισχυει!
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Ο χαριστεας το 2004 αλλα και στην συνεχεια και μαλλον ποτε δεν μου αρεσε..Χτες ομως τον ειδα οτι κατι εκανε..Και μια απο τις ελαχιστες ευκαιρεις μας.
Ο Καραγκουνης ειναι απο τους ελαχιστους που επαιξαν αλλα ηταν φανερα κουρασμενος και δεν τον εβγαλε..
Η αμυνα δεν μου αρεσε καθολου..Μειναμε ξεκρεμαστοι μπολικες φορες ο Δελας μπολικες φορες επαιζε το ρολο μεσου(μου θυμισαν παλιο Παναθηναικο) και πρσοπαθουσε να βγαλει σεντρα στον Γκεκα..ημαρτον..ενω ο Κυριακος δεν ηταν και στα καλυτερα του..

Γενικως ημασταν αδυναμοι αλλα το μεγαλυτερο φταιξιμο το ριχνω στον Ρεχαγκελ..Πας πρωτο παιχνιδι με την θεωρητικα ευκολοτερη ομαδα του ομιλου και παιζεις ετσι?Για ποιον λογο?Δεν ειπα να παιξεις επιθετικα αφου φαινεται οτι οι παιχτες ειναι κουρασμενοι και δεν θα αντεχαν αλλα παιξε τουλαχιστον οπως επαιξε η Σουηδια..Κανονικο ποδοσφαιρο δηλαδη..Και μην λεμε οτι θελουμε συνεχεια στη περιοχη μας ειχαν καποια στιγμη θα το εβαζαν.


Οσον αφορα την τακτικη του στο επομενο παιχνιδι,απο δηλωσεις του ακουσα οτι θα συνεχισει να παιξει με τον τροπο που επαιξε χτες..Οτι και να παθουμε μας αξιζει και να θελετε βαλτε ντιβιντι και βγειτε στις πλατειες ???
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Ο χαριστεας το 2004 αλλα και στην συνεχεια και μαλλον ποτε δεν μου αρεσε..Χτες ομως τον ειδα οτι κατι εκανε..Και μια απο τις ελαχιστες ευκαιρεις μας.
Ο Καραγκουνης ειναι απο τους ελαχιστους που επαιξαν αλλα ηταν φανερα κουρασμενος και δεν τον εβγαλε..

Πολύ σωστά!
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Sorry παιδες..Αλλα εγω μονο χαλια βλεπω..
Μαλλον καλα λενε εξω για μας οτι εχουμε ουσιαστικα μια ομαδα με 11 αμυντικους παιχτες..
Καθε "κουφη" ευκαιρια που μπορει να εχουμε ειναι ενα καθαρα συμπτωματικο φαινομενο..Βαρεθηκα να βλεπω μπαλιες στο κενο χθες..
Δεν εχουμε καμια απολυτως ικανοτητα σαν ομαδα να βγαλουμε μια οργανωμενη επιθεση..
Αμυνα και ξανα αμυνα και αν ποτε πιασουμε μια κεφαλια στο 80-90 και περασουμε εχει καλως..Αλλα οπως ειπα συμπτωση ειναι..Δεν εχουμε ομαδα.

Δεν εχω τπτ κατα της αμυντικης στασης..Αλλα κατανταει γελιο το θεμα..Μονιμως και σε καθε παιχνιδι απλα μας πιεζουνε και εμεις προσπαθουμε να τους κρατησουμε μακρια..
Μηπως θα επρεπε να αλλαξει και λιγο η νοοτροπια μας και να παιξουμε λιγο μπαλα?
Δεν ξερω για σας αλλα προσωπικα προτιμω να χασουμε αλλα να κανουμε μια αξιοπρεπη εμφανιση..Και χθες απλα δεν υπηρχαμε στο γηπεδο..
Ομαδες σαν την Ολλανδια δεν περνανε τοσο συχνα στις τελικες φασεις αυτων των διαργανωσεων αλλα τουλαχιστον ολοι αναγνωριζουν τις δυνατοτητες τους ως επιθετικη ομαδα και θελω να πιστευω πως τουλαχιστον ευχαριστιουνται την καθε τους προσπαθεια παιζοντας "μπαλα"..

Sorry που τα χωνω αλλα εχω βαρεθει το ξενερωτο ποδοσφαιρο απο την Εθνικη μας..
Γνωμες ειναι αυτα και πιθανοτατα θα διαφωνειτε μαζι μου αλλα τα ιδια θα ελεγα και να κερδιζαμε χθες..Αλλο νικη και αλλο "μπαλα"..Και εμεις δεν παιζουμε το 2ο..
Αυτα..

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
το θέμα είναι απλό... παίκτες έχουμε... έχω δει όλους τους αγώνες του euro και όλες τις ομάδες και σιγά τα ωά. Αν εξαιρέσουμε ισπανία, ολλανδία όλοι οι άλλοι θα μπορούσαν να είναι στα μέτρα μας. Αλλά φοβόμαστε υπερβολικά. Αν την Σουηδία δεν την είχαμε σε όμιλο euro, αλλά σε προκριματικά θα την κερδίζαμε μέσα έξω. Στα προκριματικά δεν έπαιζε έτσι η Ελλάδα, ήταν αμυντική μεν ομάδα αλλά όχι αυτό το χάλι το χτεσινό... τι φοβούνται? σιγά την ομάδα την σουηδία που θα μας έβαζε 5 γκολ! Καλύτερη ήταν η Νορβηγία που αποκλείσαμε!

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Έτσι ακριβώς είναι Πέτρο. Χθες παίξανε πάρα πολύ αμυντικά και δεν υπήρχε λόγος να γίνει τέτοιο παιχνίδι. Η Εθνική μπορεί να πιέσει σε όλο το γήπεδο και να δημιουργήσει προβλήματα στις αντίπαλες άμυνες. Φάνηκε στα προκριματικά αυτό. Χθες έχω την εντύπωση ότι είχε μεγάλη ευθύνη ο πάγκος. Λάθος εκτίμηση ίσως. Δεν ξέρω. Θέλει ανανέωσει το σύστημα της ομάδας.
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Ρε παιδια διαβαζω τοση ωρα τα ποστ και κανετε λες και δεν ξερετε τον Ρεχαγκελ τοσα χρονια.
Εφτιαξε το αβατο εκει στην εθνικη,του εκατσε και το γιουρο 2004 τοτε που επιανε με τον κωλο μπαρμπουνια ε και;Περιμενε κανεις να αλλαξει κατι;
Παιρνει στην εθνικη τον Τζιολη και δεν παιρνει την παιχτουρα τον Νινη που ειναι κ**λωμενος για μπαλιτσα και ισως ο μοναδικος παικτης που δεν εχει δυο δεξια ποδια.
Αγνοει τον Στολτιδη και του κανει μια τυπικη προσκληση την οποια ο οποιοσδηποτε αξιοπρεπης ανθρωπος δεν θα αποδεχοταν.
Βαζει αριστερο μπακ τον Τοροσιδη και αγνοει τον Παντο-ναι ρε συ τον Παντο που οσες φορες παιζει στον Ολυμπιακο ειναι ο πιο σταθερος παιχτης σε οποια θεση και να παιξει.
Εχει αυτη την τρελλη εμμονη με παιχτες που δεν αγωνιζονται ουτε αναπληρωματικοι στις ομαδες τους,μονο και μονο για να μην χαλασει η συνταγη της σουπας.
Τετοιο αντιποδοσφαιρο ουτε η παλια αντιπαθητικη Ιταλια δεν επαιζε,οχι μονο τωρα αλλα και στο γιουρο 2004...βαρεθηκαμε να βλεπουμε γιομες και πασουλες εξω απ'την περιοχη.
Πρωταθλητρια Ευρωπης υποτιθεται οτι εισαι και παιζεις με την Σουηδια,δεν εισαι Μαλτα και παιζεις πρωτο αγωνα με τη μικτη κοσμου και φοβασαι μην διασυρθεις.Δεν ειναι καθε μερα του ΑιΓιαννιου οπως πριν 4 χρονια,που οτι και να εκανες σου επιανε.
Δεν ξερω αν θα προκριθει η Ελλαδα στην επομενη φαση,αλλα το σιγουρο ειναι οτι αυτο το πραγμα που επαιζε και παιζει δεν λεγεται ποδοσφαιρο και εγω προσωπικα δε γουσταρω να το βλεπω.Πενηντα φορες να ξαναδω την Ολλανδια καλυτερα η οποια θυμιζε την ομαδαρα του 74 και το ολοκληρωτικο ποδοσφαιρο.Χιλιες φορες να βλεπουμε την Πορτογαλια και τα τσαλιμια των λουζερ παρα αυτο το πραμα.

υ.γ. Ελεος με τον Βερνικο!Ο ανθρωπος ειναι μυρωδιας απο μπαλλα,απο μεταδοσεις και εχει αι κιου 2χρονου λοβοτομημενου χιμπαντζη.Καποιος να τον μαζεψει μπας και καταφερουμε να δουμε εναν αγωνα με ανοιχτη τη φωνη της τηλεορασης.

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Γεμίσαμε προπονητές
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Γεμίσαμε προπονητές
Συναδελφος και εσυ;

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Όχι, δε θα το λεγα..
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Καλά ρε παιδιά, χαλαρώστε με τον Νίνη, προσωπικά δεν πιστεύω πως θα τράβαγε και πολύ... (-τραβάνε μήπως οι υπόλοιποι? -όχι αλλά έχουν μια Α εμπειρία)...

Θα συμφωνήσω όμως για τον Στολτίδη!!


Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
δυο πραγματα παντως δε θελω να δω στο επμενο αγωνα... τον δελλα και και το σαμαρα....

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
O Σαμαρας να μεινει μακρια απο το χορταρι, το βοσκαει ::)
Ο Χαριστεας ο κακομοιρης μεχρι και αμυνα ετρεχε, νταξει τι να σου κανει, πρπει να τουκατσει η φαση για να βαλει γκολ. Δεν εχουμε κεντρο αυτο ειανιτ ο ζητημα. Δεν εχουμε παιχτη που "θα κανει τηνδιαφορα". Ολοι οι παιχτες δουλευουν σαν συνολο αλλα ακολουθουν πιστα το σχεδιαγραμμα. Το ποδοσφαιρο θελει και πρωτοβουλιες για να παει μπροστα. Αν φοηβηθει ο ρεχαγκελ και την ρωσια την εχουμε πατησει.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ο Σαμαράς όμως προσπάθησε πιο πολύ από τον Χαριστέα. Ο Χαριστέας παίζει απλά και μόνο επειδή ήταν στην Εθνική του 2004, αν δεις τις εμφανίσεις του στη Νυρεμβέργη ήταν απογοητευτικός, σύν οτι την έριξε στη Β Εθνική. Ενώ η Σέλτικ του Σαμαρά πήρε το πρωτάθλημα Σκωτίας!
Επίσης ο Δέλλας δεν ευθυνόταν για κανένα από τα γκολ που φάγαμε, και τον θεωρώ παίχτη κλάσης ακόμα και στα 32 του.

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
ατοπημα του Καραγκουνη να μη μοιραστει τη φαση και να χαρουμε ενα ανετο γκολ και να ανοιξουμε εμεις το σκορ..φανερο αγχος σε ολο το φασμα του αγωνα..μετα το σκορ απο τη Σουηδια χαθηκε το κουραγιο και σφραγιστηκε με το δευτερο γκολ-ντομινο-κολοφαρδια των Σουηδων..

κριμα στον κοσμο που ταξιδεψε να στηριξει...τι? πιο πολυ για ποζερια μου φανηκε παρα συνειδητοποιηση της ''θεσης'' των παικτων...θαρρεις πως κατεβηκαν για προπονηση... :(

ξενερωσα πολυ ασχημα αποψε



 Πρέπει να μάθουμε όταν στηρίζουμε μία ομάδα, μία χώρα ή έστω και ένα άλογο στον ιππόδρομο να είμαστε μαζί και στα καλά και στα άσχημα.

δε νομιζω στον ιπποδρομο να στηριζει κανενας το loser αλογακι του που του κοστισε ενα μισθο στοιχηματιζοντας πανω του...ενα αυτο...και δευτερον,οκ να τη στηριξουμε την εθνικουλα μας..μεσα..εγω καθομαι και βλεπω μπαλα που δεν ασχολουμαι ποτε..αλλα τι να δω στην τελικη? και να το παω λιγο πιο περα..εμενα που δεν ασχολουμαι πώς θα με φερει ΑΥΤΗ η εθνικη στα γηπεδα..με τετοια εμφανιση?..αυτη η εθνικη εμενα και αλλα 20 εκατομμυρια Ελληνες πως με στηριζει ? και φυσικα δεν μπαινω στο τριπακι της ΤV περι διθυραμβων και τυμπανοκρουσιων για την Εθνικη Ελλαδος,αλλα περιμενω να δω κι εγω εστω μια σωστη και δομημενη ενεργεια...αυτα και δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο..ολοι μαζι ειμαστε,μια ομαδα εχουμε αγαπη και για αυτην ποναμε...αλλα αυτους που αγαπαμε μαλωνουμε...

καλη επιτυχια στη συνεχεια στην Εθνικη μας..ευχομαι ο τιτλος αυτου του θεματος να επαληθευτει  8)
« Τελευταία τροποποίηση: 11/06/08, 17:49 από taxfreesax »

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Παιδια, ας εχουμε λιγη υπομονη...ας μην ξεχναμε πως πριν 10 χρονια δε σκεφτομασταν καν το πως ειναι να παιζει σε ευρωπαικο πρωταθλημα η εθνικη Ελλαδος...

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
Παιδια, ας εχουμε λιγη υπομονη...ας μην ξεχναμε πως πριν 10 χρονια δε σκεφτομασταν καν το πως ειναι να παιζει σε ευρωπαικο πρωταθλημα η εθνικη Ελλαδος...

απο υπομονη ο Ελλην....αλλο καλο!!..το θεμα ειναι ομως να βαδιζουμε μπροστα..οχι να τρεχουμε προς τα πισω

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
17 Απαντήσεις
6934 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/04/06, 16:06
από analogia
22 Απαντήσεις
12383 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/08/11, 03:27
από FAIRY-The return!
1 Απαντήσεις
7269 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/11/08, 12:36
από Μαργαρίτα Π.
17 Απαντήσεις
32284 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/12/12, 10:03
από Archangel
0 Απαντήσεις
1602 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/06/11, 21:47
από Γιάννης Σ.
0 Απαντήσεις
24251 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/09/15, 12:47
από ΚΕΠΕΜ
1 Απαντήσεις
2587 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/07/16, 11:24
από Πέτροc
5 Απαντήσεις
5231 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/03/19, 12:29
από Dagoth
0 Απαντήσεις
1012 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/07/20, 01:16
από ΠΟΙΟΣ
0 Απαντήσεις
1128 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/09/20, 21:20
από ΧΩΡΙΑΤΗΣ