Αποστολέας Θέμα: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)  (Αναγνώστηκε 8403 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ChristosK

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • recordings
Ελπίζω να με συγχωρέσετε για τη μακρότατη απουσία, είχα παραπάνω από σοβαρούς λόγους να είμαι εκτός βάσης και, δυστυχώς θα είμαι για ένα-δύο μήνες ακόμη στην τρεχάλα...
 
Στα επί της ουσίας, παραθέτω ένα ακόμη κομμάτι από τον ανεπανάληπτο μάγο της ηλεκτρικής κιθάρας, τον οποίο ανυπομονώ να ξανασυναντήσω, αλλά δυστυχώς θα αργήσω να κατέβω στην πατρίδα για λίγο καιρό...
 
 http://www.killersixgun.com/C_Storm_free_sample.mp3
 
Είναι ένα guest solo από το πρόσφατο άλμπουμ των Killer Sixgun, στο οποίο παίζει ένας ακόμη πάρα-πάρα πολύ αξιόλογος κιθαρίστας, ο Lakis Ragazas, τον οποίο είχα την τιμή να συναντήσω στο σπίτι του Σωτήρη 12 χρόνια πριν... Είναι τιμή του Λάκη που το έβαλε στην ιστοσελίδα του, έχω δει σε ξένα φόρουμ τα καλύτερα λόγια, κι εγώ δεν έχω λόγια να περιγράψω το clip... Είναι και απίστευτη σύνθεση... Μπράβο βρε Σωτήρη, παίζεις ακόμη όπως παλιά, αλλά τι να λέμε, συγκρίνουμε το άπειρο με το άπειρο... Για την ιστορία, αυτό είναι ένα από τα σόλο που ο Σωτήρης έγραψε στο πόδι... Αλλά πάντα έτσι είναι ο Γκόγκος, κυλάει στις φλέβες του η μουσική, υποκλίνομαι ταπεινά
 

Αποσυνδεδεμένος KostasVap

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 249
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #1 στις: 19/09/06, 04:17 »
 Ανακάλυψα το site  αυτό πριν 1  - 2 μήνες και άκουσα το clip. Όπως οτι έχω ακούσει από το Σωτήρη Γκόγκο, και αυτό είναι καταπληκτικό!  Άσε, μου έχουν πέσει τα σαγόνια τώρα που το ξανακούω.. ;D ;D


Να σε βλέπουμε πιο συχνα.. :)
« Τελευταία τροποποίηση: 19/09/06, 04:19 από crissoliva »
"...life imitates art far more than art imitates life."

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #2 στις: 19/09/06, 10:13 »
  Υποκλινομαι!Μαγος!!!
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…


Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3356
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #4 στις: 19/09/06, 11:13 »
Κάποιος να μαζέψει το σαγόνι μου!  ::)

Αποσυνδεδεμένος Stelios Sovolos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #5 στις: 19/09/06, 13:26 »
Εσύ παίζεις ή φιλαράκος σου ?

Anyway είναι αιχμή δόρατος το κλιπάκι

Ανεβάστε κι’ άλλο σύντομα  ;)

Αποσυνδεδεμένος Night.Crawler

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 161
    • Προφίλ
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #6 στις: 19/09/06, 19:47 »
very coooooooool stuff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #7 στις: 23/09/06, 23:35 »
Καταρχην καλως ηρθες και παλι Χρηστο.
Το σολο το εχω ακουσει εδω και πολυ καιρο κι ελεγα να το ανεβασω με την πρωτη ευκαιρια.Με προλαβες ομως...
Τι να πω που δεν το εχω ξαναπει?Δε νομιζω πως εχει μεινει και τπτ αλλο πλεον!Απλα τα λογια ειναι περιττα οσον αφορα τον Σωτηρη.

Αποσυνδεδεμένος ScullShot

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 264
  • Φύλο: Άντρας
  • The Economy Picker!
    • Προφίλ
    • MySpace page
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #8 στις: 24/09/06, 16:04 »
hello κι εγώ το είχα ξανακούσει το solo οπως και το flying high που είχατε ανεβάσει πιο παλία κι επαθα πλάκα  :o Δεν τον ξέρω τον κύριο μήπως έχει καμια ιστοσελίδα η τπτ τετιο?
« Τελευταία τροποποίηση: 24/09/06, 16:07 από ScullShot »
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former: Albert Einstein

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1308
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #9 στις: 24/09/06, 16:53 »
 :o....... :o.......... :o


Και αυτός ο άνθρωπος δεν έχει βγάλει δίσκο;



 :o....... :o......... :o
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος ChristosK

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • recordings
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #10 στις: 23/10/06, 07:33 »
Καταρχην καλως ηρθες και παλι Χρηστο.
Το σολο το εχω ακουσει εδω και πολυ καιρο κι ελεγα να το ανεβασω με την πρωτη ευκαιρια.Με προλαβες ομως...
Τι να πω που δεν το εχω ξαναπει?Δε νομιζω πως εχει μεινει και τπτ αλλο πλεον!Απλα τα λογια ειναι περιττα οσον αφορα τον Σωτηρη.

Κώστα ευχαριστώ πάρα πολύ για το καλοσώρισμα, ελπίζω να πιάσει τόπο... Επειδή δυστυχώς δεν κατάφερα να κατέβω καθόλου Ελλάδα και παρόλο που ήθελα να σου το πω κατ' ιδίαν, αξίζει να το πω στο φόρουμ. Γράφεις καταπληκτική μουσική. Οι συνθέσεις σου αγγίζουν ψυχές και με έχει βοηθήσει πολύ η μουσική σου που ακούω πάρα πολύ συχνά, τις δύσκολες ώρες που έχω περάσει φέτος (και με τις υποχρεώσεις που με έχουν κάνει να εξαφανιστώ).
 
Συναφώς, πρέπει να πω και πάλι πως εσύ και ο Σωτήρης πρέπει να βρίσκεστε, έχετε πολλά κοινά. Νόμιζα κι εγώ πως τα είχαμε πει όλα για το Σωτήρη, αλλά να τονίσω κάτι που πρόσφατα κατάλαβα (αφότου μίλησα και μαζί του στο τηλέφωνο μετά από χρόνια).
Ο Σωτήρης για κάποιο πολύ μυστήριο λόγο εμπνέει τον κάθε κιθαρίστα
που τον  βλέπει να παίζει μπροστά του, σωστά? Ε, κάπου στο βάθος αυτού του μυστήριου λόγου είναι πως αυτός ο άνθρωπος όταν πιάνει την κιθάρα στα χέρια του, για κάποιο λόγο, έρχεται στη φάση που οι ψυχολόγοι ονομάζουν "ζώνη - (the zone)", δηλαδή μία κατάσταση πλήρους συγκέντρωσης που τίποτε δεν τον αποσπάει. Το παίξιμό του και ο αυτοσχεδιασμός του χαρακτηρίζονται από μία ροή και μία ακρίβεια που οφείλονται κυρίως στο ότι η κιθάρα τον απελευθερώνει απόλυτα. Εσύ Κώστα το έχεις αυτό όταν γράφεις μουσική, όταν συνθέτεις, και αυτός είναι ο λόγος που πρέπει να τα λέτε με το Σωτήρη. Να ηχογραφήσετε μαζί βρε παιδιά, είναι θαύμα που εσείς οι δύο βρίσκεστε στην ίδια πόλη. Θα κάνει καλό και στους δυό σας, ακούστε το σα γνώμη από κάποιον που βλέπει τα πράγματα απ' έξω...
 
Νόμιζα για χρόνια πως το μαγικό παίξιμο του Σωτήρη οφείλεται στη μελέτη που έχει ρίξει, και αυτός το ίδιο νομίζει (για τα λίγα που πιστεύει πως ξέρει - διότι είναι μουσικός που καταλαβαίνει το άπειρο της μουσικής και ειλικρινά πιστεύει πως ξέρει μόνο 5 πράγματα).  Ε, όχι... Χωρίς να υποτιμώ τη σημασία της σκληρής μελέτης, είναι ταλέντο και έμφυτη καλλιτεχνικότητα... Επειδή ξαναμιλήσαμε τώρα στα 30's μας, μετά από 11 χρόνια, και πολλά έχουν αλλάξει, κατάλαβα καλά πως ο άνθρωπος αυτός είναι καλλιτέχνης ανεκτίμητης αξίας, διότι έχει την ικανότητα να περνάει σε υπερβατικά επίπεδα μέσω της τέχνης, απλά διότι είναι ευαίσθητος και ευγενής άνθρωπος και έχει βρει το κατώφλι για να εξωτερικέυεται. Εξ' ου και η μαγεία που βγαίνει από τα χέρια του σε ένα guest solo του ενός λεπτού...

Αποσυνδεδεμένος ChristosK

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • recordings
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #11 στις: 23/10/06, 07:38 »
:o....... :o.......... :o


Και αυτός ο άνθρωπος δεν έχει βγάλει δίσκο;



 :o....... :o......... :o


Αν με ρωτούσες πριν λίγο καιρό αν θα βγάλει ποτέ δίσκο δε θα ήξερα τι ακριβώς να απαντήσω. Επειδή όμως μίλησα μαζί του πρόσφατα, ξέρω πως σύντομα θα κυκλοφορήσει υλικό, όχι διότι μου είπε κάτι τέτοιο, απλά γιατί κατάλαβα πως τώρα έχει έρθει η ώρα να βγάλει κάποια ύλη προς τα έξω. Και θα το δείς πως θα μας λυτρώσει σύντομα...

Αποσυνδεδεμένος ChristosK

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • recordings
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #12 στις: 23/10/06, 07:45 »
Εσύ παίζεις ή φιλαράκος σου ?

Anyway είναι αιχμή δόρατος το κλιπάκι

Ανεβάστε κι’ άλλο σύντομα  ;)


Ο Σωτήρης Γκόγκος παίζει, είναι μία εξαιρετική μορφή σαν άνθρωπος και σα μουσικός.
 
Ανυπομονώ να βρω χρόνο να δω τα βίντεο κλιπ σου, κάτι που είδα μου έκανε φοβερά καλή εντύπωση και χαίρομαι που υπάρχουν μουσικοί που αφοσιώνονται στην κιθάρα. Αν τύχει και δεις το Σωτήρη να παίζει μπροστά σου θα καταλάβεις περισσότερα, αξίζει, ό,τι κι αν έχεις δει μπροστά σου, το εννοώ το "ό,τι κι αν έχεις δει μπροστά σου", διότι ο κιθαρίστας αυτός έχει πάρα πολύ σπάνια ισορροπία στο παίξιμό του, δεν περιγράφεται εύκολα με λόγια...

Αποσυνδεδεμένος ChristosK

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • recordings
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #13 στις: 23/10/06, 07:49 »
hello κι εγώ το είχα ξανακούσει το solo οπως και το flying high που είχατε ανεβάσει πιο παλία κι επαθα πλάκα  :o Δεν τον ξέρω τον κύριο μήπως έχει καμια ιστοσελίδα η τπτ τετιο?

Ελπίζω να έρθει και η ιστοσελίδα σύντομα, αν κάποιος πάρει μια κάμερα, τον βιντεοσκοπήσει να παίζει και βάλει το κλιπ στο ίντερνετ, η σύγχρονη κιθάρα θα έχει κερδίσει ένα μόνιμο εμπνευστή, θα πάει κι άλλο μπροστά η κιθάρα...

Αποσυνδεδεμένος ChristosK

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • recordings
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #14 στις: 23/10/06, 08:00 »
Κάποιος να μαζέψει το σαγόνι μου!  ::)

Το σαγόνι που φεύγει είναι μια ιστορία πολύ παλιά με το Σωτήρη, από τους πανάρχαιους καιρούς που το shredding ήταν μόδα και θεωρείτο μαγκιά. Αλλά τυφλωμένοι κάποτε από το σκοταδισμό του shredding πολλοί νομίζαμε (κι εγώ ο άθλιος) πως εκεί ήταν η αξία αυτού του κιθαρίστα, και αυτό τον στενοχωρούσε και το Σωτήρη κάπου-κάπου. Διότι το υπόβαθρο αυτού του μουσικού είναι τα πολύ κλασικά blues και το ορθόδοξο rock, έχει ακούσματα πολύ παλιά και πολύ θεμελιώδη, αν το προσπαθήσεις, πάρα πολύ δύσκολα θα καταλάβεις τισ επιρροές του. Το σημαντικότερο απ' όλα είναι πως στα 10 δευτερόλεπτα ξεχωρίζεις πως παίζει ο Γκόγκος και κανείς άλλος.


Αποσυνδεδεμένος ChristosK

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • recordings
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #15 στις: 23/10/06, 08:15 »
Ανακάλυψα το site  αυτό πριν 1  - 2 μήνες και άκουσα το clip. Όπως οτι έχω ακούσει από το Σωτήρη Γκόγκο, και αυτό είναι καταπληκτικό!  Άσε, μου έχουν πέσει τα σαγόνια τώρα που το ξανακούω.. ;D ;D


Να σε βλέπουμε πιο συχνα.. :)

Να'σαι καλά φίλε μου, ελπίζω κι εγώ να βρίσκω την ευκαιρία να μπαίνω πιο συχνά στο φόρουμ, στενοχωριέμαι αφάνταστα που έχω κρεμάσει τόσους καλούς φίλους και θαμώνες εξαιρετικού χαρακτήραeδώ στο φόρουμ, ίσως σε λίγο καιρό αυτό που μου είναι τώρα πολυτέλεια να ξαναγίνει καθημερινότητα...
 
Πάντως πρέπει να εκφράζουμε στους μουσικούς ποθ μας αγγίζουν αυτό ποθ μας συμβαίνει, διότι όχι μόνο δεν το ξέρουν, δυστυχώς δε μπορούν ούτε καν να το φανταστούν...

Αποσυνδεδεμένος vangelis

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1241
  • Φύλο: Άντρας
  • ..pera apo ton orizonta...
    • Προφίλ
    • Music
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #16 στις: 23/10/06, 11:17 »
superwow...παρα πολύ καλό...καθαρότατο παίξιμο, πολύ ενδιαφέρουσες αρμονίες...ιδιαίτερα μου άρεσε το blues feeling  που άκουσα...και αυτό κάνει αυτό το σολο να ξεχωρίζει...
Vangelis
― Παλιέ μου φίλε τί γυρεύεις;
χρόνια ξενιτεμένος ήρθες
με εικόνες που έχεις αναθρέψει
κάτω από ξένους ουρανούς
μακριά απ' τον τόπο το δικό σου.
Seferis

Αποσυνδεδεμένος kostas vretos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • broken open
    • Προφίλ
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #17 στις: 27/10/06, 22:28 »

Κώστα ευχαριστώ πάρα πολύ για το καλοσώρισμα, ελπίζω να πιάσει τόπο... Επειδή δυστυχώς δεν κατάφερα να κατέβω καθόλου Ελλάδα και παρόλο που ήθελα να σου το πω κατ' ιδίαν, αξίζει να το πω στο φόρουμ. Γράφεις καταπληκτική μουσική. Οι συνθέσεις σου αγγίζουν ψυχές και με έχει βοηθήσει πολύ η μουσική σου που ακούω πάρα πολύ συχνά, τις δύσκολες ώρες που έχω περάσει φέτος (και με τις υποχρεώσεις που με έχουν κάνει να εξαφανιστώ).
 
Συναφώς, πρέπει να πω και πάλι πως εσύ και ο Σωτήρης πρέπει να βρίσκεστε, έχετε πολλά κοινά. Νόμιζα κι εγώ πως τα είχαμε πει όλα για το Σωτήρη, αλλά να τονίσω κάτι που πρόσφατα κατάλαβα (αφότου μίλησα και μαζί του στο τηλέφωνο μετά από χρόνια).
Ο Σωτήρης για κάποιο πολύ μυστήριο λόγο εμπνέει τον κάθε κιθαρίστα
που τον  βλέπει να παίζει μπροστά του, σωστά? Ε, κάπου στο βάθος αυτού του μυστήριου λόγου είναι πως αυτός ο άνθρωπος όταν πιάνει την κιθάρα στα χέρια του, για κάποιο λόγο, έρχεται στη φάση που οι ψυχολόγοι ονομάζουν "ζώνη - (the zone)", δηλαδή μία κατάσταση πλήρους συγκέντρωσης που τίποτε δεν τον αποσπάει. Το παίξιμό του και ο αυτοσχεδιασμός του χαρακτηρίζονται από μία ροή και μία ακρίβεια που οφείλονται κυρίως στο ότι η κιθάρα τον απελευθερώνει απόλυτα. Εσύ Κώστα το έχεις αυτό όταν γράφεις μουσική, όταν συνθέτεις, και αυτός είναι ο λόγος που πρέπει να τα λέτε με το Σωτήρη. Να ηχογραφήσετε μαζί βρε παιδιά, είναι θαύμα που εσείς οι δύο βρίσκεστε στην ίδια πόλη. Θα κάνει καλό και στους δυό σας, ακούστε το σα γνώμη από κάποιον που βλέπει τα πράγματα απ' έξω...
 
Νόμιζα για χρόνια πως το μαγικό παίξιμο του Σωτήρη οφείλεται στη μελέτη που έχει ρίξει, και αυτός το ίδιο νομίζει (για τα λίγα που πιστεύει πως ξέρει - διότι είναι μουσικός που καταλαβαίνει το άπειρο της μουσικής και ειλικρινά πιστεύει πως ξέρει μόνο 5 πράγματα).  Ε, όχι... Χωρίς να υποτιμώ τη σημασία της σκληρής μελέτης, είναι ταλέντο και έμφυτη καλλιτεχνικότητα... Επειδή ξαναμιλήσαμε τώρα στα 30's μας, μετά από 11 χρόνια, και πολλά έχουν αλλάξει, κατάλαβα καλά πως ο άνθρωπος αυτός είναι καλλιτέχνης ανεκτίμητης αξίας, διότι έχει την ικανότητα να περνάει σε υπερβατικά επίπεδα μέσω της τέχνης, απλά διότι είναι ευαίσθητος και ευγενής άνθρωπος και έχει βρει το κατώφλι για να εξωτερικέυεται. Εξ' ου και η μαγεία που βγαίνει από τα χέρια του σε ένα guest solo του ενός λεπτού...

Το ξερεις οτι συμφωνω απολυτα μαζι σου.Περιμενω πως και πως τη στιγμη που θα ξελασκαρω λιγο για να βρεθω και παλι μαζι του...

Αποσυνδεδεμένος Μάνος Καμπούρης (m.k.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 848
  • Φύλο: Άντρας
  • Stranger in us all...
    • Skype - manos.kampouris1
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΓΚΟΣ, C-Storm (Guest Solo - Killer Sixgun)
« Απάντηση #18 στις: 27/10/06, 22:56 »
 Για άλλη μια φορά, καταπληκτικός!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
12 Απαντήσεις
4581 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/08/06, 00:25
από Boogieman (του Kithara.gr!!!)
7 Απαντήσεις
2800 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/07/08, 13:13
από Arg0
5 Απαντήσεις
3070 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/04/09, 22:37
από ag313
24 Απαντήσεις
8094 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/02/11, 11:03
από kirk (IBANEZ RG370) hammet
12 Απαντήσεις
3619 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/01/13, 16:58
από kkmspm (φλουτσ)
0 Απαντήσεις
2360 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/11/14, 02:17
από Ioannis Anastassakis
3 Απαντήσεις
4602 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/02/15, 15:49
από Ioannis Anastassakis
3 Απαντήσεις
3162 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/12/14, 13:23
από Yiannis Papadopoulos
19 Απαντήσεις
8256 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/10/16, 19:25
από Panos Konstantinou
12 Απαντήσεις
8777 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/08/18, 17:51
από UnderGround