Αποστολέας Θέμα: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.  (Αναγνώστηκε 26324 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος realguru

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
    • Skype - devafieromeno
    • Προφίλ
    • icinema.gr
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« στις: 12/01/16, 19:13 »
καταρχας τι ειναι αυττη η ΧΟΥΝΤΑ που την λενε ΑΕΙΠΙ?
Εχω μάθει οτι ο σωκράτης και ο πυθαγορας και ο αριστοτελης ηταν γραμμενοι σε μαι εταιρεία για πνευματικα δικαιωματα που την ελεγαν ΚΡΥΠΤΙΑ.

Ο παπους μου μου ειπε οτι ειμαι απογονος του ιδρυτη της ΚΡΥΠΤΙΑΣ. Μπορω να βγώ και να εισπράξω δικαιώματα?

Τώρα παμε στην ερώτηση
Ειδα εδω οτι αφαιρείτε χαρακτηρες απο τους στιχους επειδη ειναι παρανομο κλπ.

Εγω εφάρμοσα στην σελιδα μου μια αλλη τακτικη


ΠΡΟΣΘΕΣΑ λεξεις
πχ
Χθες μεσανυχτα και κατι κατηφορησα
να πας να γ**ηθεις ΑΕΠΙ

στην μικρη την πλατειτσα πουσε γνωρια
να πας να γ**ηθεις ΑΕΠΙ

Αυτοι οι 2 στιχοι εχουν μεσα μερικες λεξεις που χρησιμοποιησε ο στιχουργος αλλα εχουν και νεες λεξεις μεσα φυσικα με αλλο χρωμα φονου και αλλο μεγεθος ετσι ώστε να μην ενοχλει.
ΜΗΠΩΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ και αυτο?
Ρωτάω τώρα για να ξερω να σκεφτω τιποτα αλλο :)))))))




Δεν δινω εδω την σελιδα ( οποιος θελει να την δει PM )
Ολα ειναι Super Fast και εχω και Recording Studio Για να γραφετε σε καναλια οτι θελετε.

καλη χρονια.





« Τελευταία τροποποίηση: 12/01/16, 19:18 από realguru »
Εκει που υπερτερει ο ανθρωπος σε σχεση με τους υπολογιστες ειναι οτι κανει "λάθη" ενω οι υπολογιστές δεν κανουν. και απο τα λαθη ο ανθρωπος μαθαίνει τα pc οχι .

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #1 στις: 12/01/16, 19:41 »
μαν....δύσκολα
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος realguru

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
    • Skype - devafieromeno
    • Προφίλ
    • icinema.gr
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #2 στις: 12/01/16, 19:44 »
Δηλαδη αυτο ειναι τρελλο ρε μαγγες .
Δηλαδη αν γραψω ενα τραγουδι με μοναδικο στιχο την λεξη


"ΚΑΛΗΜΕΡΑ"


που επαναλαμβανετε τι θα γινει θα πρεπει ολη η ελλαδα να σταματησει να λεει καλημέρα??????????????????????????????


Τι μαλακιες ειναι αυτες







Εκει που υπερτερει ο ανθρωπος σε σχεση με τους υπολογιστες ειναι οτι κανει "λάθη" ενω οι υπολογιστές δεν κανουν. και απο τα λαθη ο ανθρωπος μαθαίνει τα pc οχι .

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #3 στις: 12/01/16, 19:47 »
https://www.youtube.com/watch?v=4xXhBs1Ho18
και
https://www.youtube.com/watch?v=V7NA1vEgsAA
ακουσέ τα  και κάνε focus στους στίχους
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα

Αποσυνδεδεμένος realguru

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
    • Skype - devafieromeno
    • Προφίλ
    • icinema.gr
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #5 στις: 13/01/16, 12:04 »
Ωραία Υστερα απο την ενημέρωση.


Βλέπω τα εξης.

1) Μπορω να εχω το μισο Τραγουδι σε στιχους αφου θεωρείτε απόσπασμα.  ( ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΑ)
2) Μπορώ να πω οτι ειμαι συλέλτης και ολα αυτα τα δωρίζω στην ΕΘΝΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ οταν πεθάνω και ειμαι παλι ( ΝΟΜΙΜΟΣ )


Οποτε ολα καλα.
αλλα δεν απαντα κανεις στο ερωτημα που εθεσα ο παριος εχει βγαλει ενα τραγουδι "ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ".
Αν ολο το τραγουδι ειχε μονο αυτον τον στιχο θα απαγορευοταν να γραψουμε καλημερα τι κανεις???????? στο Web χωρις να πληρώσουμε.?


Οσον αφορα πνευματικα δικαιωματα τώρα το Αρθρο γραφει ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ.
Υπαρχει μια διαφορα ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ μεγαλη μεταξυ του δημιουργου και του συνθέτη.
Αυτος που γραφει στίχους ειναι ΣΥΝΘΕΤΗΣ ( κανει τεριασμα λεξεων ) Δημιουργος ειναι αυτος που ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΛΕΞΗ.
Οι Λεξης προυπάρχουν της ΑΕΠΙ και δεν νομιζω αυτοι που εβγαλαν την γλωσσα να ηταν συμφωνοι με αυτες τις μαλακιες και την ΧΟΥΝΤΑ που επικρατει στον κοσμο πανω σε αυτα τα θεματα.
Εγω λοιπον κόβω το Δευτερο ΡΕΦΡΕΝ απο ολουτς τους στιχους και ετσι ΘΕΩΡΕΙΤΕ αποσπασμα και απο κατω βαζω ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ και ειμαι παλι Νομιμος και αντε γεια.








Εκει που υπερτερει ο ανθρωπος σε σχεση με τους υπολογιστες ειναι οτι κανει "λάθη" ενω οι υπολογιστές δεν κανουν. και απο τα λαθη ο ανθρωπος μαθαίνει τα pc οχι .

Αποσυνδεδεμένος saved

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3705
  • play bass like a badass
    • Προφίλ
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #6 στις: 13/01/16, 12:24 »
Καποτε ειδα μια ταινια(αληθινη ιστορια) οπου ενας εφτιαξε τους γιαλοκαθατιστιρες του αυτοκηνιτου να δουλευουν με σκαλες.Το εδιξε στην φορτ,αυτη του ειπε ειναι πατατα αυτο και δεν μας κανει.Μετα λιγο καιρο ολα τα φορτ ειχαν γιαλοκαθαριστιρες με σκαλες.Εκανε μηνυση ο τυπας και του λεγανε αυτα που μας εδειξες υπιρχαν(σερβομοτερ διακοπτες κτλ)αρα δεν τα ανακαληψες εσυ αρα ουστ απο εδω.Τελικα καιρδισε την δικη γιατι ανακαλιψε την σειρα και οχι τα μαραφετια.Ολες οι λεξηε υπαρχουν αλλα τα τραγουδια-ποιηματα-μυθιστοροματα κτλ τις εχουν με καποια συγκεκρομενη σειρα.Δεν ξερω αν σε καλυπτει αυτο.
The μπασό is the law

Αποσυνδεδεμένος realguru

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
    • Skype - devafieromeno
    • Προφίλ
    • icinema.gr
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #7 στις: 13/01/16, 13:07 »
Η ερώτηση μου νομιζω ειναι αρκετα σαφης.

Γραφω ενα τραγουδι που λεει ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ.
και που επαναλαμβανω τον στιχο 100 φορες σε ολο το τραγουδι μεσα.


Και κυκλοφορει και ειμαι μελος της αεπι.

και ερωτω τωρα Πολυ απλα πραγματα   ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΛΕΕΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΧΡΗΜΑΤΑ???????

ΝΑΙ η ΟΧΙ


τοσο απλη ειναι η ερώτηση μου  εχεις αποψη πανω σε αυτο?

 
οσον αφορα τις λέξεις "δενμ υπηραχαν" καποιος τις ανακάλυψε και ετσι με την λογικη αυτη θα επρεπε να πληρώνουμε δικαιώματα επειδη μιλαμε σωστα?
Είμαι της γνώμης οτι πρεπει να επεκταθει αυτος ο νομος και σε αλλα πραγματα.
Πχ τα χρωματα οποιος χρησιμοποιει πορτοκαλι ( κοκινο και κιτρινο ) να πληρώνει σε αυτον που το βρηκε.
Οποιος μαγειρευει μακαρονια με κιμα να πληρώνει σε αυτον που το βρηκε.
Οποιος μιλαει να πληρώνει.
οποιος κατουράει ορθιος να πληρωνει σε αυτον που το εκανε πρώτος.
Οποιος παιζει μια κλιματα Ιωνιαν ντοριαν να πληρώνει στους αρχαιους

τι λες γιαυτα νομιζω με την λογικη που λες θα πρεπει καποτε να βγει ενας νομος και να τεθει σε ισχυ θα ησουν συμφωνος?

και τι γινετε οσο αφορά το Youtube εκει 1000000  τραγουδια ανεβαίνουν καθημερινα γιατι η αεπι δεν κανει μια μηνυση στο youtube?
ειναι νομιμο το ανέβασμα σε μορφή video?
« Τελευταία τροποποίηση: 13/01/16, 13:19 από realguru »
Εκει που υπερτερει ο ανθρωπος σε σχεση με τους υπολογιστες ειναι οτι κανει "λάθη" ενω οι υπολογιστές δεν κανουν. και απο τα λαθη ο ανθρωπος μαθαίνει τα pc οχι .

Αποσυνδεδεμένος saved

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3705
  • play bass like a badass
    • Προφίλ
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #8 στις: 13/01/16, 14:04 »
Σκεφτικες ποτε να αποζιμιωσεις τον Θεο,γιατι πατας το χωμα που εφτιαξε,αναπνεεις το αερα που εφτιαξε,κοιταζεις ολα οσα υπαρχουν και τα εχει φτιαξει αυτος κτλ..?
Μην το παρακανουμε κιολας.Και εγω δεν συμφωνω με αυτο το περι αειπι η οπως γραφετε τελος παντων,αλλα σε καποια πραγματα πρεπει να συμορφωθουμε.Και να μην ξεχνιομαστε,αφου σκεφτεσε ολους αυτους που εχουν φτιαξει και απο κατι,οταν πας να φας ενα φαγιτο,σε παρακαλω,πληρωσε στο διμοσιο κανα 50-60 ευρω,οχι για μενα,για τον φουκαρα που το μαγιρεψε πρωτος..
The μπασό is the law

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #9 στις: 13/01/16, 14:05 »
Ο νόμος αναφέρει σε πολλά σημεία για τις περιπτώσεις όπου επιτρέπεται η αναπαραγωγή: "στο μέτρο που δικαιολογείται από τον επιδιωκόμενο σκοπό...".
Τώρα, αν είσαι συνθέτης/δημιουργός/κλπ, δεν είναι απόλυτο το τι θεωρείται αντιγραφή και τι όχι. Π.χ. Κανείς δεν θα  σε προσβάλλει (νομικά) αν φτιάξεις ένα νέο αυτοκίνητο που θα έχει κι αυτό 4 ρόδες (κι αν το κάνει, θα χάσει την υπόθεση). Αλλά θα έχεις μπλέξει αν φτιάξεις ένα αυτοκίνητο που να έχει σχήμα, λογότυπο, κλπ. ίδια ή σχεδόν ίδια με αυτό κάποιας άλλης εταιρίας.

Σε κάθε περίπτωση, αρμόδιος κριτής είναι το δικαστήριο. Οπότε, ζυγίζεις τα πράγματα ανάλογα με τα κότσια σου, την οικονομική σου δυνατότητα, το διακυβευόμενο οικονομικό αποτέλεσμα (είτε είσαι ενάγων είτε εναγόμενος), κ.ά., και αποφασίζεις αν θα αποφεύγεις ή θα επιδιώκεις δικαστικές διαμάχες.

Σχετικά με το YouTube, αυτό πληρώνει πνευματικά δικαιώματα σε οργανισμό συλλογικής διαχείρισης (στις ΗΠΑ, φαντάζομαι), και με βάση διεθνείς συμφωνίες κάποια χρήματα διανέμονται στους αντίστοιχους εθνικούς οργανισμούς συλλογικής διαχείρισης και κατ' επέκταση στους δημιουργούς. (Το κατά πόσο συμβαίνει αυτό, ή πόσο δίκαια είναι η διανομή, είναι άλλο θέμα).
Αν ανεβάζεις στο YouTube περιεχόμενο το οποίο δεν είναι δικό σου και δεν έχεις την άδεια του δημιουργού, θεωρείσαι παράνομος και μπορεί να σου ζητηθεί να το αφαιρέσεις (ή στο αφαιρούν αυτοί)
https://www.youtube.com/yt/copyright/el/

Αποσυνδεδεμένος saved

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3705
  • play bass like a badass
    • Προφίλ
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #10 στις: 13/01/16, 14:16 »
Μου εχουν διαγραψει αρκετα covers απο το soundcloud.Θα μαζεψω υπογραφες απο την γειτωνια να τα ανεβασουν παλι :-P
The μπασό is the law

Αποσυνδεδεμένος elrich

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 734
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρομπούζουκο ολέ
    • Προφίλ
    • http://laikikithara.forumgreek.com
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #11 στις: 13/01/16, 14:21 »
περί δημιουργίας και μη δημιουργίας...

φίλε αληθινέ γκουρού

Δημιουργία στη μουσική είναι όταν χρησιμοποιείς φαιά ουσία (οχι υποχρεωτικά και ταλέντο ή έμπνευση) για να συνταιριάξεις λέξεις και νότες.

Αυτό που πληρώνεται μέσω δικαιωμάτων είναι οι εργατοώρες της χρήσης φαιάς ουσίας.
Δεν έχει σημασία αν εσένα σου φαίνεται ανοησία αυτό που έγραψε ο άλλος, αποδεδειγμένα όλα έχουν κάποιο κοινό (βλ. Justin Bieber)
Και ναι, αν κάποιος γράψει ένα τραγούδι μόνο με τη λέξη καλημέρα είναι δημιουργία και δεν μπορείς να το αντιγράψεις αυτούσιο. Διότι γράφει τη λέξη καλημέρα υπό μορφή στίχου 50 φορές και όχι 51 ή 49. Και διότι αυτός το σκέφτηκε πρώτος.
Δε σου απαγορεύει να χρησιμοποιήσεις τη λέξη καλημέρα, αλλά σου απαγορεύει να την χρησιμοποιήσεις με τη συγκεκριμένη στιχοπλοκή και τον συγκεκριμένο αριθμό επαναλήψεων.

Αποσυνδεδεμένος realguru

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
    • Skype - devafieromeno
    • Προφίλ
    • icinema.gr
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #12 στις: 13/01/16, 14:21 »
Ακομα δεν μου εχει απαντησει κανεις σας στο ερωτημα που εθεσα με τον Στιχο "καλημερα"
Μηπως δεν μιλαω σωστα Ελληνικα??
Εκει που υπερτερει ο ανθρωπος σε σχεση με τους υπολογιστες ειναι οτι κανει "λάθη" ενω οι υπολογιστές δεν κανουν. και απο τα λαθη ο ανθρωπος μαθαίνει τα pc οχι .

Αποσυνδεδεμένος realguru

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
    • Skype - devafieromeno
    • Προφίλ
    • icinema.gr
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #13 στις: 13/01/16, 14:22 »
Ακομα δεν μου εχει απαντησει κανεις σας στο ερωτημα που εθεσα με τον Στιχο "καλημερα"
Μηπως δεν μιλαω σωστα Ελληνικα??


δηλάδη αν το τραγουδι μου εχει μια φορα την λεξη καλημερα? ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ να την πει αλλος σωστα? αυτο λες

Για να τελειώσει εδω το θέμα θέλω τα φώτα σας στο εξης.
αν ολα τα ακόρντα που εχω τα δημοσιευσω υπο μορφή video στο Youtube φανταζομαι δνε υπαρχιε προβλημα αφου εδω οι αλλοι δημοσιευουν τραγουδια ολοκληρα και αυτουσια
σωστα?



« Τελευταία τροποποίηση: 13/01/16, 14:25 από realguru »
Εκει που υπερτερει ο ανθρωπος σε σχεση με τους υπολογιστες ειναι οτι κανει "λάθη" ενω οι υπολογιστές δεν κανουν. και απο τα λαθη ο ανθρωπος μαθαίνει τα pc οχι .

Αποσυνδεδεμένος elrich

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 734
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρομπούζουκο ολέ
    • Προφίλ
    • http://laikikithara.forumgreek.com
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #14 στις: 13/01/16, 14:25 »
δηλάδη αν το τραγουδι μου εχει μια φορα την λεξη καλημερα? ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ να την πει αλλος σωστα? αυτο λες

Εφόσον το έχει κατοχυρώσει, ναι, αν και το συγκεκριμένο παράδειγμα είναι ακραίο και δεν κατοχυρώνεται. Υπάρχει ένα ολόκληρο κεφάλαιο στην Νομική περί πνευματικών δικαιωμάτων και τι μπορεί να χαρακτηριστεί ως πρωτότυπη δημιουργία.

Αποσυνδεδεμένος realguru

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
    • Skype - devafieromeno
    • Προφίλ
    • icinema.gr
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #15 στις: 13/01/16, 14:29 »
οκ θα το δεχθω λεπον και δεν θα ανεβασω στιχους και ακορντα.
Μπορω να τα ανεβασω στο youtube? υπομορφή Εικόνων? Αυτο δεν το εχω δει ακομα απο καποιον και λεω να το κανω ετσι και ασ με πανε δικαστικως θα πεσει γελιο μετα.





Εκει που υπερτερει ο ανθρωπος σε σχεση με τους υπολογιστες ειναι οτι κανει "λάθη" ενω οι υπολογιστές δεν κανουν. και απο τα λαθη ο ανθρωπος μαθαίνει τα pc οχι .

Αποσυνδεδεμένος saved

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3705
  • play bass like a badass
    • Προφίλ
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #16 στις: 13/01/16, 14:36 »
Κανε το,και μετα βγες και κυνηγα τον κοσμο
The μπασό is the law

Αποσυνδεδεμένος elrich

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 734
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρομπούζουκο ολέ
    • Προφίλ
    • http://laikikithara.forumgreek.com
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #17 στις: 13/01/16, 14:39 »
οκ θα το δεχθω λεπον και δεν θα ανεβασω στιχους και ακορντα.
Μπορω να τα ανεβασω στο youtube? υπομορφή Εικόνων? Αυτο δεν το εχω δει ακομα απο καποιον και λεω να το κανω ετσι και ασ με πανε δικαστικως θα πεσει γελιο μετα.

μα τι ακριβώς θες να κάνεις? ειλικρινά δεν έχω καταλάβει... πες μας να σε βοηθήσουμε

Αποσυνδεδεμένος realguru

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
    • Skype - devafieromeno
    • Προφίλ
    • icinema.gr
Απ: ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
« Απάντηση #18 στις: 13/01/16, 14:52 »
Πιο καλα σε PM φιλε μου θα σου δείξω τι εννοώ.

Εκει που υπερτερει ο ανθρωπος σε σχεση με τους υπολογιστες ειναι οτι κανει "λάθη" ενω οι υπολογιστές δεν κανουν. και απο τα λαθη ο ανθρωπος μαθαίνει τα pc οχι .

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
απορια

Ξεκίνησε από artistzzz Εφέ

2 Απαντήσεις
2529 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/05/08, 18:01
από jkstigma
7 Απαντήσεις
3441 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/09/08, 18:57
από Amylo
1 Απαντήσεις
2294 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/12/08, 21:43
από Stinky
4 Απαντήσεις
2446 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/01/10, 19:55
από GEO_ZZZZ
απορια

Ξεκίνησε από Iraklis Gk Εφέ

1 Απαντήσεις
2123 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/06/10, 17:13
από adr1anos
6 Απαντήσεις
3128 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/08/10, 19:11
από Frozen Wizard
μια απορια

Ξεκίνησε από RON14 Μπάσο

3 Απαντήσεις
3010 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/04/11, 14:52
από ibanezbass
2 Απαντήσεις
2351 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/05/11, 14:24
από hot_sauce (φλουτσ)
0 Απαντήσεις
1669 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/12/11, 16:41
από lp_fan_1
3 Απαντήσεις
3189 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/12/12, 16:43
από Alex_Under