Αποστολέας Θέμα: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?  (Αναγνώστηκε 8098 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
2 θεματα συνεχομενα πάνω κάτω για το ίδιο θέμα ίσως είναι υπερβολή αλλά μου εχουν δημιουργηθεί πολλοι προβληματισμοι τελευταία. Πέρα απο τα παιχνίδια, τύπου line age που γράφω στο άλλο thread υπάρχει κ ένα άλλο φαινόμενο πολύ συχνό τώρα τελευταία. Hi-5, my space κλπ. Λοιπόν μπαίνει ο κωστάκης έκει στα 12 του φτιάχνει το προφίλ του σούπερ γκόμενου και πιάνει "φιλίες" με πολλά κοριτσάκια (ή τελοσ πάντων που δηλώνουν κοριτσάκια μεσω του προφίλ  ::) ) και ειναι ευτυχισμένος όταν το κοριτσάκι με το ψευδόνυμο "sweet girl" του γράψει κάτι καλό στα σχόλια. Κι έτσι ο κωστάκης κάνει τις πρώτες του σχέσεις, ερωτεύεται, γνωρίζει κόσμο κλπ. Ο αντίστοιχος κωστάκης όταν εγώ ήμουν 12 κ αυτός 12 (που δεν ήταν τοσο διαδεδομενα αυτα) θα ερχόταν στο σχολείο, θα έβλεπε ένα κοριτσάκι που του αρέσει, θα έψαχνε τρόπο να της μιλήσει, θα έβλεπε και το κοριτσάκι τον κωστάκη, και με εναν πολύ υγιεστερο τρόπο θα γνωριζόντουσαν και θα εκαναν σχεση.
Ασε που στην πρώτη περίπτωση το "sweet girl" μπορει ή να βγει ενα κακασχημο girl ή να βγεί κανένα "dirty boy"
Αλλα πέρα από αυτό είναι λογικό καποιος να έχει 150 φιλίες μέσω Internet και 2 στην πραγματικοτητα και να νιώθει ευτυχισμένος.
Σημείωση: Αλλο γνωρημίες μέσω φορουμ και αλλο μέσω my space hi 5 κλπ κλπ
ποια ειναι η γνώμη σας πανω σαυτο?

Αποσυνδεδεμένος sotoman

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 400
  • Φύλο: Άντρας
  • just like Sister Ray said
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #1 στις: 13/11/07, 22:57 »
να νιώθει ευτυχισμένος.
ως και σε μένα, σε μένα ακόμα που σας ιστορώ
αντισταθείτε.

Αποσυνδεδεμένος delfinaki

  • Αρχόντισσα των Θαλασσών
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 158
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ουδέν κρυπτόν
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #2 στις: 14/11/07, 11:03 »
Μόνο στο να γνωρίζεις καινούργια άτομα

Η επικοινωνία έχει γίνει δύσκολη άλλωστε

Αποσυνδεδεμένος Einstein

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #3 στις: 14/11/07, 11:41 »
Καταρχην πιστευω οτι αμα σε ηλικια 12 ετων σε απασχολει το θεμα σχεση μαλλον εχεις γερασει πριν την ωρα σου.....και ειναι πραγματικα μαλακια να ψαχνεις γνωριμια με σω internet τη στιγμη που υπαρχει ενας ολοκληρος αληθινος κοσμος εκει εξω

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #4 στις: 14/11/07, 13:04 »
να βγεί κανένα "dirty boy"
XAXAXAXAAXAXAXAXAXAXAAX μιλας για αγριες καταστασεις εσυ :o 8)!!
Καλα για ποια επικονωνια μιλαμε..ειναι ωραιο παντως να περνας την ωρα σου..Και που ξερεις αμα βγει και τιποτα σε καλο :P..Παντως το πιο σιχαμερο ειναι αυτο που βλεπω στο hi5 κυριως οπου μπαινοθν ολοι οι λιγουρηδες και λιγουρες κυριως καια ρχιζουν τα κομεντς..'oh how sweeeeeeeettt''Oh you are beautiful' και σιγα σιγα χοντραινει :P..Εδω ο αλλος ο τυπας ειχε βαλει φωτο που ηταν μεσα στη μπανιερα με αφρουσ στα επιμαχα :PΘεος απλα :P :o

Παντως και οι γνωριμιες μεσω φορουμ μπορει να εχουν το ιδιο αποτελεσμα μιας και εδω ο καθενας μπορει να υποκρινεται κλπ..Παντως ναι υπαρχει καποια διαφορα απο την βαση των 2.Το ενα ειναι φτιαγμενο για γνωριμιες ενω το αλλο ειναι φτιαγμενο για συζητηση σε θεματα που μας ενδιαφερουν.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #5 στις: 14/11/07, 13:15 »
Για γκόμενες μπαίνουμε μόνο στο hi5 όχι στο Space!
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος MechMech

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 591
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #6 στις: 15/11/07, 22:51 »
Παράθεση
τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?

OXI.

Δεν εχω να προσθεσω κατι, ειμαι κατηγορηματικος σ αυτο το ζητημα...

Αποσυνδεδεμένος ΒΑΣΙΛΙΗΣ(ΧΟΥ. ΜΟΥ.)

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 75
  • Φύλο: Άντρας
  • επανασταση
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #7 στις: 15/11/07, 23:03 »
Εγω πιστευω οτι το ιντερνετ βοηθαει πολυ στην επικοινωνια,οχι ομως μεσο σελιδων οπως hi5 ή MySpace γιατι εκει κοροϊδευει ο ενας τον αλλον και ειναι ολοι ευχαριστημενοι...
"Πρεζες ηπαρχουν πολλες...δεν ειναι μονο η ηρωινη,η ηρωινη ομως σκοτωνει...αυτη ειναι η μονη
διαφορα..."

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #8 στις: 16/11/07, 14:37 »
Η δικιά μου άποψη είναι ότι κάθε τεχνολογική εξέλιξη βοηθάει! Το θέμα είναι πως θα την χρησιμοποιήσεις εσύ....
Τώρα θα μου πεις πως μπορεί να κρίνει ένας 12χρονος τι είναι σωστό και τι όχι... Εδώ μπαίνει ο ρόλος των γονιών!
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος x-versous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 730
  • Φύλο: Άντρας
  • Δύσκολοι καιροί για πρίγκιπες !!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • youtube
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #9 στις: 18/11/07, 15:53 »
Τίποτα δεν βοηθάει στην επικοινωνία είμαστε ακοινώνητος λαός (οι νεοέλληνες)
Με θάψανε  πολύ βαθιά μα ούτε που σκεφτήκανε ότι εγώ είμαι σπόρος.

https://www.youtube.com/watch?v=Uded2fw0xho

Αποσυνδεδεμένος analogio

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 348
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #10 στις: 19/11/07, 00:10 »
Το internet εμποδιζει την επικοινωνια φυσικων προσωπων. Βοηθα στην διακοπη και καταργηση της επικοινωνιας, την καθιστα δηλ. δυσχερεστερη, εναν αλυτο και εν πολλοις ανουσιο γριφο. Με σπανιες εξαιρεσεις.
Βοηθα πολυ την εμπορικη επικοινωνια και γενικοτερα την οικονομικη δραστηριοτητα. Επισης βοηθα την πρακτικη ζωη, αλλα βοηθα σε εκεινα που ειναι περιττα, οχι στα αναγκαια. Στην εποχη που ζουμε, το περιττο αποτελει την μεγαλυτερη αναγκη του ανθρωπου. Γι αυτο και ειμαστε αναγκαιως περιττοι.

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #11 στις: 19/11/07, 01:00 »
Το internet βοηθάει στην επικοινωνία όταν πρέπει να συνεννοηθείς με 5 άτομα ταυτόχρονα (ναί, μπάντα  ;D ) και δεν μπορείς να τους μαζέψεις σ'ένα μέρος! Πέραν αυτού, το φαινόμενο που ανέφερε η scurlet fairy είναι γνωστό εδώ και καιρό, αλλά προφανώς ότι κι αν έχει συμβεί δεν βάζει κανείς μυαλό... Τι να πείς...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #12 στις: 19/11/07, 02:59 »
Βοηθάει αλλά είναι σπαστικό κάποιος να έχει το κινητό σου και σου στέλνει e-mail αντί να σε πάρει τηλέφωνο  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος papous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2467
  • Φύλο: Άντρας
  • Έτσι να συμβιώνουμε, σαν τον σκύλο με τη γάτα...
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #13 στις: 19/11/07, 10:57 »
Η χρησιμότητα κάθε μέσου εξαρτάται από τον τρόπο χρήσης του. Η τσάπα δεν βοηθάει και τόσο αν την χρησιμοποιείς για να ανακατέψεις το φαϊ στην κατσαρόλα!

Το διαδίκτυο βοηθάει πολύ στον τομέα για τον οποίο δημιουργήθηκε. Στην έρευνα κάθε είδους. Οι άλλες χρήσεις είναι παρελκόμενα παιχνίδια, καλό κι αυτό για να ξεφεύγεις πότε πότε.
Δεν στενοχωριέμαι για ότι έχασα αλλά για ότι θα μπορούσα να είχα κερδίσει. Αυτό που είχαμε το κουβαλάμε πάντα, αυτό που δεν κερδίσαμε το ονειρευόμαστε.

Αποσυνδεδεμένος analogio

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 348
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #14 στις: 20/11/07, 00:45 »
Βοηθάει αλλά είναι σπαστικό κάποιος να έχει το κινητό σου και σου στέλνει e-mail αντί να σε πάρει τηλέφωνο  ;D ;D

Ισως φοβαται να ακουση φωνη που δεν ειναι δικη του  ;D Το πιο πιθανον ειναι οτι θελει να σκεφτεται τον διαλογο με ανεση και ασφαλεια. Θα κοπουν και τα e-mail καποια στιγμη, που θα παει.

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #15 στις: 23/11/07, 02:52 »
πλακα με κανεις????


φυσικα και βοηθαει
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος delfinaki

  • Αρχόντισσα των Θαλασσών
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 158
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ουδέν κρυπτόν
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #16 στις: 23/11/07, 13:27 »
Βοηθάει αλλά είναι σπαστικό κάποιος να έχει το κινητό σου και σου στέλνει e-mail αντί να σε πάρει τηλέφωνο  ;D ;D

Βαριόμαστε και να μιλήσουμε, ο γραπτός λόγος πέφτει σύννεφο

Αποσυνδεδεμένος Under_A_Veil

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 13
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #17 στις: 02/12/07, 00:04 »
Πιστεύω ότι βοηθάει. Εμένα με έχει βοηθήσει πάντως... 'Εχω επικοινωνήσει καλύτερα με ανθρώπους μέσω ίντερνετ απότι με ανθρώπους γνωστούς μου, στον πραγματικό κόσμο. Γιατί το μέρος που ζω είναι μικρό, ενώ το ίντερνετ είναι ένας ολόκληρος κόσμος. Βρίσκεις ευκολότερα αυτό που θέλεις. 'Ισως και να ανοιγόμαστε πιο πολύ.
Μπορεί να ακούγεται παράλογο, ειδικά σε κάποιον μεγαλύτερης ηλικίας... Αλλά νομίζετε ότι και στην πραγματικότητα επικοινωνούμε?.. Επιφανειακά επικοινωνούμε...

Για το myspace και το hi5 συγκεκριμένα δεν νομίζω ότι βοηθάνε και τόσο στην επικοινωνία, συνήθως όσοι ασχολούνται με αυτά είναι αρκετά κοινωνικοί και στον πραγματικό κόσμο.
Ηθικη και μαλακιες

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #18 στις: 02/12/07, 11:13 »
Δε νομιζω οτι βοηθαει στην επικοινωνια...Εγω πλεον το αντιμετωπιζω μονο ως ανεξαντλητη πηγη γνωσης
...Θα ελεγα ομως οτι βοηθαει μονο μεχρι του σημειου του να γνωρισεις καποιον...μετα δεν ειναι ικανοποιητικος τροπος επικοινωνιας..
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #19 στις: 02/12/07, 14:28 »
Καμιά φορά χρειάζεται και το ίντερνετ. Εγώ πολλές φορές που δεν έχω κάρτα στο κινητό στέλνω μέηλ στους φίλους μου (μόνο που αργούν να το δουν, αλλά αυτό είναι μια μικρή, ασήμαντη λεπτομέρεια!  ::) ;D). Ή όταν θέλω να αναπτύξω ένα θέμα, το γράφω σε μέηλ και στέλνω μνμ σε αυτόν που το έγραψα και του λέω ότι έχει μέηλ. Γτ σε ένα μνμ δεν ξέρω πια τι να πρωτογράψω...
Επίσης, μέσω του ίντερνετ γνωρίζεις και καινούριους ανθρώπους (αν και αυτό δεν είναι πάντα καλό). Εγώ έχω γνωρίσει παιδιά μέσω του ίντερνετ (και συγκεκριμένα μέσω του κιθάρα.γρ) και τελικα μου βγήκε σε καλό...
Αλλά οπωσδήποτε, είναι πάντα καλύτερη η face to face επικοινωνία... Είναι πιο ανθρώπινη, πιο ζεστή...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #20 στις: 15/01/08, 14:08 »
Το γιατι καποιοι καταφευγουν στην επικοινωνια μεσω ιντερνετ ισως να οφειλεται στο γεγονος οτι κρυφη του ταυτοτητα τους βοηθαει να λενε ενα λογο παραπανω.....

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #21 στις: 15/01/08, 14:27 »
(μόνο που αργούν να το δουν, αλλά αυτό είναι μια μικρή, ασήμαντη λεπτομέρεια!  ::) ;D).

Aν αυτό το λες για μένα, να ξέρεις ότι ο κόσμος διαβάζει εκείνη την ώρα...  :P ;D

Ένα θα πω...Παν μέτρον άριστον! Χαλαρά και αν προκύψει κάτι καλό γιατί να μη δώσεις συνέχεια..? Όταν ας πούμε ταιριάζεις με έναν άνθρωπο που γνώρισες μεσω ενός προφαιλ ή ενος φόρουμ, γιατί να μη γίνετε και φίλοι αφου συννεοήστε, καταλαβαίνεστε και περνάτε καλά..? Απλά δεν πρέπει να αφηνόμαστε εκ ολοκλήρου στο νετ για να βρούμε φίλους και να έχουμε και προσωπικ΄ζωή πέρα από εικονική...Μέτρο επιτέλους..!

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #22 στις: 15/01/08, 14:52 »
(μόνο που αργούν να το δουν, αλλά αυτό είναι μια μικρή, ασήμαντη λεπτομέρεια!  ::) ;D).

Aν αυτό το λες για μένα, να ξέρεις ότι ο κόσμος διαβάζει εκείνη την ώρα...  :P ;D


Όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται...  :P :P ;D

Ένα θα πω...Παν μέτρον άριστον! Χαλαρά και αν προκύψει κάτι καλό γιατί να μη δώσεις συνέχεια..? Όταν ας πούμε ταιριάζεις με έναν άνθρωπο που γνώρισες μεσω ενός προφαιλ ή ενος φόρουμ, γιατί να μη γίνετε και φίλοι αφου συννεοήστε, καταλαβαίνεστε και περνάτε καλά..? Απλά δεν πρέπει να αφηνόμαστε εκ ολοκλήρου στο νετ για να βρούμε φίλους και να έχουμε και προσωπικ΄ζωή πέρα από εικονική...Μέτρο επιτέλους..!

+1
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος VasilisG.J.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 126
  • Φύλο: Άντρας
  • Απο 'δώ και πέρα εγώ κ' η γάτα μου!...
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #23 στις: 15/01/08, 16:12 »
Το γιατι καποιοι καταφευγουν στην επικοινωνια μεσω ιντερνετ ισως να οφειλεται στο γεγονος οτι κρυφη του ταυτοτητα τους βοηθαει να λενε ενα λογο παραπανω.....

Έχεις πολύ δίκιο!! δεν συμβαίνει με 'μένα, αλλά το έχω παρατηρήσει σε πολλούς φίλους μου!!!
Τώρα το αν βοηθάει στην επικοινωνία... δεν είμαι και πολύ σίγουρος. νομίζω πως ναι μέχρι κάποιο βαθμό όμως.. αν η επικοινωνία συνεχίζεται και εκτος ιντερνετ τότε ναι!
''Με έχουν κουράσει τα ολόχρυσα κλουβιά σας...''

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: τελικα το Internet βοηθαει στην επικοινωνια?
« Απάντηση #24 στις: 18/01/08, 20:13 »
Αν και λίγο πολύ θα τα ξέρετε, διαβάστε αυτό το άρθρο σχετικά με την κατάχρηση του Ίντερνετ...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
21 Απαντήσεις
8263 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/09/03, 17:27
από lidia
3 Απαντήσεις
2867 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/07/09, 02:11
από jim.ni
6 Απαντήσεις
3027 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/06/11, 12:23
από Απόλλων
4 Απαντήσεις
21362 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/07/13, 03:48
από foulis
2 Απαντήσεις
3314 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/12/13, 15:43
από vlassiss
4 Απαντήσεις
3509 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/01/15, 08:54
από Βραζίλης
0 Απαντήσεις
2038 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/07/16, 00:50
από ΠΟΙΟΣ
0 Απαντήσεις
1537 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/02/20, 14:57
από Ioannis Anastassakis
0 Απαντήσεις
976 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/05/22, 16:55
από Ioannis Anastassakis
0 Απαντήσεις
957 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/06/22, 14:26
από Ioannis Anastassakis