Αποστολέας Θέμα: Opeth  (Αναγνώστηκε 17252 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #25 στις: 01/09/06, 01:29 »
Εδω υπαρχουν ανθρωποι που δεν τους ξερουν καν, και θα μας πεις οτι σου εκανε εντυπωση το οτι δεν του αρεσουν;


μπορει να θεωρηθω απαραδεκτη αλλα εγω ειμαι μια απο αυτους που δε τους γνωριζουν!!! ::) ::) ::)

μήπως υπαρχει καποιο link να τους βρω!
να μου στειλει όποιος θελει π.μ. όμως! μη το καψουμε το site! ;)

ευχαριστω εκ των προτερων όποιον εχει τη καλη διάθεση να μου δωσει τα φωτα του!!! :)


α μπα, για μενα καθολου!   εγω δεν εχω τετοια κολληματα...  ;)
αν δυσκολευεσαι πες μου να βοηθησω!
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: Opeth
« Απάντηση #26 στις: 01/09/06, 10:26 »
Βάλια μου, τους ακουσα! η μουσικη τους σπέρνει...!!! ;D
εμμμ...τωρα απο λογια ετσι βαραβαρα που τα λενε δε καταλαβαινω τιποτις... ::)

αλλα Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥΣ ΣΠΕΡΝΕΙ ΛΕΜΕΕΕ!!! ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Opeth
« Απάντηση #27 στις: 01/09/06, 10:49 »
ξέρετε πιο είναι το αγπημένο συγκρότημα του τραγουδιστή των OPETH? το έχει δηλώσει  οτι είναι οι whitesnake!

συγκλονιστηκε ο ψυχικος μου κοσμος με αυτη την τοσο σημαντικη πληροφορια

Ο ψυχικός σου κόσμος ήταν συγκλονισμένος από πριν αν κρίνω από τις συχνές ειρωνικές σου απαντήσεις!
Ούτε εγώ γνώριζα ποιοι είναι οι Opeth, ο καθένας ακούει το είδος που του αρέσει αλλά χωρίς να μηδενίζουμε τα υπόλοιπα!!

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: Opeth
« Απάντηση #28 στις: 01/09/06, 10:52 »
ξέρετε πιο είναι το αγπημένο συγκρότημα του τραγουδιστή των OPETH? το έχει δηλώσει  οτι είναι οι whitesnake!


ε, τωρα αρχισαν να μου αρεσουν περισσοτερο!!! ;D

Αποσυνδεδεμένος Bachante

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Don't look too far..
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #29 στις: 01/09/06, 14:18 »
Παιδια εγω απο Opeth εχω μονο ενα cd και αυτο ειναι το  Still Life....

O agaphmenos mou diskos ao osous exoun bgalei. Kalo omws tha nai na tous pareis olous, katarxhn epeidh sth pleiopsyfeia tous spernoun kai epeidh osa atoma xerw na akoun opeth exoun o katheneas diaforetiko agaphmeno disko! O enas damnation, o allos deliverance, MAYH klp, klp

Αποσυνδεδεμένος godbluff

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #30 στις: 01/09/06, 15:58 »
Εδω υπαρχουν ανθρωποι που δεν τους ξερουν καν, και θα μας πεις οτι σου εκανε εντυπωση το οτι δεν του αρεσουν;



μπορει να θεωρηθω απαραδεκτη αλλα εγω ειμαι μια απο αυτους που δε τους γνωριζουν!!! ::) ::) ::)

μήπως υπαρχει καποιο link να τους βρω!
να μου στειλει όποιος θελει π.μ. όμως! μη το καψουμε το site! ;)

ευχαριστω εκ των προτερων όποιον εχει τη καλη διάθεση να μου δωσει τα φωτα του!!! :)


Εδώ έχει αρκετές πληροφορίες και 2 κομματια που μπορειτε να ακουσετε:
http://www.progarchives.com/Progressive_rock_discography_BAND.asp?band_id=1122

Μεγαλη σουιδικη μπαντα με στοιχεια απο διαφορες κατηγοριες οπως ατμοσφαιρικο, προγκρεσιβ, ντεθ μεχρι και μλακ. Οπως
ειπε και ο φιλος μου ο Bachante καθε δισκος διαφερει απιστευτα απο τους αλλους, πραγμα που τους κανει πολυ μεγαλη μπαντα.

Οσο για αυτο: "ξέρετε πιο είναι το αγπημένο συγκρότημα του τραγουδιστή των OPETH? το έχει δηλώσει  οτι είναι οι whitesnake!" αμφιβαλω.... Λατρευει symphonic progressive του 70' και ειναι μαλιστα και σιλεκτης. Ενας απο τους ηρωες του ειναι ο steven wilson (porcupine tree, blackfield, no-man) με τον οποιο εχει συνεργαστει πολλες φορες και ο andy latimer των camel των οποιο ευχαριστει αναμεσα σ αλλους στο τελευταιο σιντι.

GarvinFromBlackout

  • Επισκέπτης
Απ: Opeth
« Απάντηση #31 στις: 02/09/06, 05:33 »
Ωραία όλα αυτά...γιατί όμως να μην τα λέγαμε σε ένα από τα τόσα thread που έμμεσα ή άμεσα αναφέρονται στους Opeth?

Δεν είναι υποχρεωμένοι να ψάχνουν όλα τα θέματα τα οποία έμμεσα ή άμεσα αναφέρονται σε αυτό που θέλουν να γράψουν. Φαντάσου να θέλεις να ανοίξεις καινούργιο θέμα και να κάθεσαι να ψάχνεις σε όλο το forum μήπως υπάρχει κάτι παρόμοιο. Και στην τελική αυτό είναι θέμα των συντονιστών. Μπορούν να τα μαζέψουν όλα σε ένα. Αν υπάρχουν πέντε θέματα πχ που να αναφέρονται στο ίδιο θέμα περίπου,ο συντονιστής μπορεί να το κάνει 1.

GarvinFromBlackout

  • Επισκέπτης
Απ: Opeth
« Απάντηση #32 στις: 02/09/06, 06:03 »
Ας σκύψουμε το κεφάλι και ταπεινά ας προσκυνήσουμε τον Akerfeldt και την παρέα του... Opeth,fathers of the Progressive Death Metal....

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #33 στις: 02/09/06, 06:29 »
Δεν είναι υποχρεωμένοι να ψάχνουν όλα τα θέματα τα οποία έμμεσα ή άμεσα αναφέρονται σε αυτό που θέλουν να γράψουν.

5 μήνες μετά το θυμήθηκες εσύ να μου κάνεις παρατήρηση και μάλιστα 6 ώρα το πρωί?!  ???

Τα ναρκωτικά από τόσο μικρή ηλικία βλάπτουν...με ρέγουλα και στις κατάλληλες ποσότητες για να μη μας πίνουν. :P

Παράθεση
Φαντάσου να θέλεις να ανοίξεις καινούργιο θέμα και να κάθεσαι να ψάχνεις σε όλο το forum μήπως υπάρχει κάτι παρόμοιο.

Υπάρχει ένα κουμπάκι που φέρει το όνομα "Αναζήτηση" κι έχει μαγικές ιδιότητες. Συγκεκριμένα ελαχιστοποιεί το χρόνο εύρεσης της πληροφορίας. Τι γλυτώνουμε με λίγα λόγια; Το browsing από σελίδα σε σελίδα. Ευτυχώς εν έτει 2006 μας γλύτωσαν οι developers από τέτοιες σκοτούρες. Το μόνο που απομένει είναι να ενημερώσουμε και τους χρήστες! ;)

Παράθεση
Και στην τελική αυτό είναι θέμα των συντονιστών. Μπορούν να τα μαζέψουν όλα σε ένα. Αν υπάρχουν πέντε θέματα πχ που να αναφέρονται στο ίδιο θέμα περίπου,ο συντονιστής μπορεί να το κάνει 1.

Να 'σαι καλά για την ενημέρωση. Προφανώς 1.5 χρόνο εδώ μέσα, δεν είχα πάρει χαμπάρι τι μπορούν και τι δεν μπορούν να κάνουν οι mods/admins, αλλά δοξάζω Τον Ύψιστο που βρέθηκες στο δρόμο μου και μου το γνωστοποίησες. Μη το θεωρήσεις έπαρση...ταπεινή παρατήρηση ενός ευγνωμονούντα είναι.
« Τελευταία τροποποίηση: 02/09/06, 15:33 από schizm »

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Opeth
« Απάντηση #34 στις: 02/09/06, 09:12 »
Δεν είναι υποχρεωμένοι να ψάχνουν όλα τα θέματα τα οποία έμμεσα ή άμεσα αναφέρονται σε αυτό που θέλουν να γράψουν. Φαντάσου να θέλεις να ανοίξεις καινούργιο θέμα και να κάθεσαι να ψάχνεις σε όλο το forum μήπως υπάρχει κάτι παρόμοιο. Και στην τελική αυτό είναι θέμα των συντονιστών. Μπορούν να τα μαζέψουν όλα σε ένα. Αν υπάρχουν πέντε θέματα πχ που να αναφέρονται στο ίδιο θέμα περίπου,ο συντονιστής μπορεί να το κάνει 1.

Κάνεις λάθος garvin. Είμαστε όλοι υποχρεωμένοι να ψάχνουμε πριν βάλουμε άλλο θέμα, αφενός για να μην επαναλαμβανόμαστε, αφετέρου να ηρεμούν και λίγο οι συντονιστές και οι αντμινς. Ξέρεις και αυτοί έχουν δουλειές, σπίτι, παιδιά κλπ. Αν ο καθένας κάνει ότι θέλει εδώ μέσα, δεν θα έχουν άλλη δουλειά να κάνουν εκτός από τη ξεδιάλυση των βλακειών που γράφουμε όλοι μας!

Δεν είναι ούτε δύσκολο ούτε κόπος πριν βάλετε ένα θέμα να κάνετε μια μικρή αναζήτηση.

PS: Αυτό που έγραψες μου θυμίζει όταν ήμασταν μικρά: Ε ας λερωθεί, θα το πλύνει η μαμά!

GarvinFromBlackout

  • Επισκέπτης
Απ: Opeth
« Απάντηση #35 στις: 02/09/06, 12:32 »
PS: Αυτό που έγραψες μου θυμίζει όταν ήμασταν μικρά: Ε ας λερωθεί, θα το πλύνει η μαμά!


 ;D ;D. Αλλα αυτό το forum έχει τόοοσα θέματα.

Αποσυνδεδεμένος inthewoods

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 395
  • ελευθερία στην έκφραση, ζωή δίχως τάξεις
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #36 στις: 02/09/06, 20:08 »
ξέρετε πιο είναι το αγπημένο συγκρότημα του τραγουδιστή των OPETH? το έχει δηλώσει  οτι είναι οι whitesnake!

συγκλονιστηκε ο ψυχικος μου κοσμος με αυτη την τοσο σημαντικη πληροφορια

Ο ψυχικός σου κόσμος ήταν συγκλονισμένος από πριν αν κρίνω από τις συχνές ειρωνικές σου απαντήσεις!
Ούτε εγώ γνώριζα ποιοι είναι οι Opeth, ο καθένας ακούει το είδος που του αρέσει αλλά χωρίς να μηδενίζουμε τα υπόλοιπα!!

Ναι αστα και εχω παει και σε ενα σωρο ψυχιατρους αλλα τπτ δν καταφεραν.
Εγω παλι,γνωριζα ποιοι ειναι οι opeth.Αλλα αυτο που κολλαει?Οπως επισης ο καθενας ακουει το ειδος που του αρεσει ,χωρις να μηδενιζει τα υπολοιπα αλλα και αυτο παλι που κολλαει?
Εκτος αν νομιζες πως το "ειρωνικο" μου σχολιο ηταν επειδη δν μου αρεσουν οι opeth ή οι whitesnake.Ασχετα λοιπον με το αν με αρεσει ειτε το ενα συγκροτημα ειτε το αλλο ο fanboy-σμος ειναι κατι που ειρωνευομαι.Τι να κανουμε ο αkerfeldΤ ακουει whitesnake.ΟΥΑΟΥΥΥΥΥ.Ολοι κανουμε λαθη βεβαια,αυτος γιατι να μην κανει?
Α ρε σεις το μαθατε?Ο akerfeldt ακουει και tool απιστευτο?Τι ωραia που εγραψα κατι και εγω για την αγαπημενη μου μπαντα

« Τελευταία τροποποίηση: 02/09/06, 20:16 από inthewoods »
Ξέρω πως ποτέ δε σημαδεύουνε στα πόδια. Στο μυαλό είναι ο Στόχος, το νου σου ε;

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Opeth
« Απάντηση #37 στις: 02/09/06, 22:15 »
Ναι αστα και εχω παει και σε ενα σωρο ψυχιατρους αλλα τπτ δν καταφεραν.
Εγω παλι,γνωριζα ποιοι ειναι οι opeth.Αλλα αυτο που κολλαει?Οπως επισης ο καθενας ακουει το ειδος που του αρεσει ,χωρις να μηδενιζει τα υπολοιπα αλλα και αυτο παλι που κολλαει?
Εκτος αν νομιζες πως το "ειρωνικο" μου σχολιο ηταν επειδη δν μου αρεσουν οι opeth ή οι whitesnake.Ασχετα λοιπον με το αν με αρεσει ειτε το ενα συγκροτημα ειτε το αλλο ο fanboy-σμος ειναι κατι που ειρωνευομαι.Τι να κανουμε ο αkerfeldΤ ακουει whitesnake.ΟΥΑΟΥΥΥΥΥ.Ολοι κανουμε λαθη βεβαια,αυτος γιατι να μην κανει?
Α ρε σεις το μαθατε?Ο akerfeldt ακουει και tool απιστευτο?Τι ωραia που εγραψα κατι και εγω για την αγαπημενη μου μπαντα

Δεν έχει σημασία αν σου αρέσουν οι Opeth ή οι Whitesnake. Σημασία έχει ότι απάντησες με μισή πρόταση σε αυτό το θέμα και αυτή ήταν σκέτη ειρωνία. Αν δεν συμπαθείς το συγκεκριμένο μέλος που ειρωνεύτηκες είναι άλλη ιστορία αλλά και πάλι αν ειρωνευόμαστε μέλη που διαφωνούμε με τις απαντήσεις τους, πάει το κλείσαμε το μαγαζί. Εγώ απλά έχω πει ότι δεν είναι σωστό να είμαστε ακυρωτικοί σε συγκροτήματα που δεν ακούμε. Προτάσεις τύπου, φλώροι οι τάδε, άσχετοι οι τάδε (μάλιστα πολλές φορές χωρίς επιχειρήματα), είναι άκυρες!

Αποσυνδεδεμένος Fys

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 182
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #38 στις: 04/09/06, 11:22 »
Ας σκύψουμε το κεφάλι και ταπεινά ας προσκυνήσουμε τον Akerfeldt και την παρέα του... Opeth,fathers of the Progressive Death Metal....
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά οι Death, Atheist, Cynic, Pestilence είναι κάποια χρόνια πιο πριν...
Shatter the myth, don't cut yourself, on your words against dreams made of steel, stronger than any faith that inflicts with pain and fear...
Chuck Schuldiner RIP (13/5/1967 - 13/12/2001)

Αποσυνδεδεμένος whitesnake

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 14
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #39 στις: 05/09/06, 20:24 »
ξέρετε πιο είναι το αγπημένο συγκρότημα του τραγουδιστή των OPETH? το έχει δηλώσει  οτι είναι οι whitesnake!

συγκλονιστηκε ο ψυχικος μου κοσμος με αυτη την τοσο σημαντικη πληροφορια

Ο ψυχικός σου κόσμος ήταν συγκλονισμένος από πριν αν κρίνω από τις συχνές ειρωνικές σου απαντήσεις!
Ούτε εγώ γνώριζα ποιοι είναι οι Opeth, ο καθένας ακούει το είδος που του αρέσει αλλά χωρίς να μηδενίζουμε τα υπόλοιπα!!

Ναι αστα και εχω παει και σε ενα σωρο ψυχιατρους αλλα τπτ δν καταφεραν.
Εγω παλι,γνωριζα ποιοι ειναι οι opeth.Αλλα αυτο που κολλαει?Οπως επισης ο καθενας ακουει το ειδος που του αρεσει ,χωρις να μηδενιζει τα υπολοιπα αλλα και αυτο παλι που κολλαει?
Εκτος αν νομιζες πως το "ειρωνικο" μου σχολιο ηταν επειδη δν μου αρεσουν οι opeth ή οι whitesnake.Ασχετα λοιπον με το αν με αρεσει ειτε το ενα συγκροτημα ειτε το αλλο ο fanboy-σμος ειναι κατι που ειρωνευομαι.Τι να κανουμε ο αkerfeldΤ ακουει whitesnake.ΟΥΑΟΥΥΥΥΥ.Ολοι κανουμε λαθη βεβαια,αυτος γιατι να μην κανει?
Α ρε σεις το μαθατε?Ο akerfeldt ακουει και tool απιστευτο?Τι ωραia που εγραψα κατι και εγω για την αγαπημενη μου μπαντα



φίλε ηρέμησε απλά είπα ποιο είναι το αγαπημένο grroup του τραγουδιστή των opeth (για χαβά ) ..δεν χρειάζεται να εκνευρίζεσαι και να γράφεισ κατεβατά .ηρέμησε αγορι μου .... και προσπάθησε να μην είσαι ειρωνικόσ με καινουργιά μέλη¨ ;D ;) :)
« Τελευταία τροποποίηση: 06/09/06, 12:19 από whitesnake »

Αποσυνδεδεμένος mr.bassman

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #40 στις: 06/09/06, 17:38 »
Το κανουργιο τους cd δεν μου πολυαρεσει παντως..
συμφωνώ!!!

Αποσυνδεδεμένος mille

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
  • Oh God why have you forsaken me?
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #41 στις: 06/09/06, 18:23 »
Το ghost reveries σπερνει απορω πως δεν αρεσει πιστευω οτι οσοι  ακουνε πραγματικα opeth εχουν ενθουσιαστει  ??? ???
Nevermore to feel the pain...

Αποσυνδεδεμένος agrypnos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #42 στις: 05/09/07, 10:16 »
τους_ειδα_το_2006!!!!!!
ο_ο_κοσμος_ηταν_σχεδον_στο_ιδιο_υψος_με_την_σκηνη,και_τους_χαζευες!!
τελειος_συγχρονισμος-αυτοματοι_σχεδον_αλλα_παραλληλα_τοσο_συναισθηματικοι-φοβεροι_ΚΑΛΗΤΕΧΝΕΣ!!!!....τους_λατρευω...
« Τελευταία τροποποίηση: 05/09/07, 10:18 από bazz1982 »
p.o.y(proof-of-youth)

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #43 στις: 05/09/07, 14:59 »


Πανω Απ Ολα!!!
« Τελευταία τροποποίηση: 05/09/07, 15:01 από Spell@lchemist! »
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #44 στις: 29/01/08, 14:36 »
Ανακάλυψα τους opeth τον τελευταίο καιρό και από κάποια τραγούδια που άκουσα έχω πάθει πλάκα!! :o Και κάπου εδώ θέλω να σας ρωτήσω...

...μήπως έχετε να μου προτείνετε 5-6 καλά τραγουδάκια των opeth για αρχή? Ευχαριστώ...

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #45 στις: 30/01/08, 14:03 »
ακου για αρχη το BlackWater Park...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: Opeth
« Απάντηση #46 στις: 05/02/08, 12:56 »
Ανακάλυψα τους opeth τον τελευταίο καιρό και από κάποια τραγούδια που άκουσα έχω πάθει πλάκα!! :o Και κάπου εδώ θέλω να σας ρωτήσω...

...μήπως έχετε να μου προτείνετε 5-6 καλά τραγουδάκια των opeth για αρχή? Ευχαριστώ...

Παρε να ακουσεις το Damnation.
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Opeth
« Απάντηση #47 στις: 12/02/08, 14:34 »
παιδια ...ειμαι πολυ μικρος για να μιλησω για τους Opeth......(οχι στην ηλικια)
οι τυπαδες απλα δεν υπαρχουν....δεν εχω βρει ακομα καποιο μελανο σημειο στα τραγουδια τους....
ακομα θυμαμαι πως ενιωσα την πρωτη φορα που ακουσα το τραγουδη Deliverance.... :'( :'(
ειχα παθει σοκ!!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
46 Απαντήσεις
15906 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/09/08, 01:23
από ερεβος
50 Απαντήσεις
14382 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/04/09, 15:36
από Neikos
12 Απαντήσεις
3519 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/11/10, 20:49
από let me know 796
1 Απαντήσεις
3308 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/02/12, 15:45
από A-nik-i
0 Απαντήσεις
1487 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/02/12, 23:50
από Eagle Of Kamelot
6 Απαντήσεις
3273 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/04/13, 16:03
από dio21
3 Απαντήσεις
2830 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/04/13, 16:06
από dio21
2 Απαντήσεις
2593 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/05/13, 11:22
από happydreamer
4 Απαντήσεις
3980 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/05/14, 12:36
από happydreamer
2 Απαντήσεις
3349 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/01/16, 22:48
από GreekDudeCovers