Αποστολέας Θέμα: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy  (Αναγνώστηκε 8549 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Το έχετε δει; Δεν δίνω εδώ link γιατί το περιεχόμενο του δεν είναι κατάλληλο, ενώ στο youtube απαγορεύτηκε η δημοσίευση του. Με δυσκολία θα το χαρακτήριζα μουσικό, πιο πολύ πορνογραφικό. Όσοι θέλουν να το δουν μπορούν να βρουν Link στην ιστοσελίδα της μπάντας. Πάντως εμένα προσωπικά με σόκαρε το περιεχόμενο του και δεν είμαι και ο πιο πουριτανός τύπος. Η πορνογραφία δεν κρύβεται πίσω από το δάχτυλό της και ούτε κρύβει το τι είναι, οπότε δεν έχω πρόβλημα με αυτό. Η μουσική είναι όμως τέχνη και μια τέτοια κίνηση μόνο σαν τέχνη δε θα τη χαρακτήριζα. Προσωπικά πρώτη φορά αισθάνθηκα αυτό που λέμε προσβολή της δημόσιας αιδούς. Και οι Massive attack είχαν σε videoclip τους μια γυμνόστηθη να κάνει strip dancing αλλά το αποτέλεσμα ήταν πολύ καλλιτεχνικό και όμορφο. Φαντάζομαι και άλλοι θα είχαν κάνει αντίστοιχα video. Απλά αυτό μόνο με την τσόντα που είχε γυρίσει ο Snoop Dogg θα μπορούσε να συγκριθεί  ;D

Μου φαίνεται ότι οι Γερμανοί απλά θέλουν να δημιουργηθεί ντόρος γύρω από το όνομα τους και σίγουρα φαίνεται να το πετυχαίνουν...

EDIT
Ο τίτλος διορθώθηκε αυτόματα

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #1 στις: 19/09/09, 17:08 »
ρε παιδια εγω μονο το girl thingy βρηκα και αυτο σε censored
γενικα ειμαι κατα των απαγορευσεων...και σιγουρα δεν φταινε οι rammstein για την πορνογραφια(οπως πολυ σωστα λες).ειδικα στο νετ δεν πιστευω πως ενα παιδακι δεν μπορει να βρει πιο ακραια πραγματα απο το βιντεοκλιπ.αρα δεν νομιζω οτι ειναι σοκαριστικο..οσον αφορα την τεχνη και ο giger τεχνη κανει..ολα καλα

οκ το βρηκα και κανονικο τα σπαει
« Τελευταία τροποποίηση: 19/09/09, 17:16 από zeromancer »
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #2 στις: 19/09/09, 17:15 »
Το τραγούδι λέγεται πούσυ ( :P ). Το φόρουμ το διορθώνει αυτόματα  ;D
Αν μπεις στο official site τους, δίνουν link για το που μπορείς να το δεις.

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #3 στις: 19/09/09, 17:20 »
το ειδα.χαχαχαχα απιστευτο.το κανει girl thingy.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα
ντξ μετα απο αυτο τα εχω δει ολα...κορυφαιο. you are my girl thingy.....whats new girl thingycat???
ρε σεις εχει κανεις κανα κομματι των girl thingycat dolls???
ντξ τα σπαει
« Τελευταία τροποποίηση: 19/09/09, 17:22 από zeromancer »
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Joevaicci

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1302
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα Riff...
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #4 στις: 19/09/09, 17:41 »
Ντάξει αηδιαστικά επιτηδευμένο. Δε μ ενόχλησε το περιεχόμενο καθαυτό αλλά το ότι κάνει μπαμ ότι βγάλανε το clip αυτό μόνο και μόνο για να προκαλέσουν και να συζητηθούν.
''My advice to aspiring guitarists? -Always wear sunblock and use a condom!'' - Steve Vai

Αποσυνδεδεμένος edgar_jp ♫

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #5 στις: 19/09/09, 18:22 »
ο τύπος με το μακρί ξανθό μαλλί και τα γυαλιά, είναι θεός!  είναι ίδιος με τον Garth από το Wayne's World! χχαχαχαχα!
Η ζωή είναι ένα αγγούρι...

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #6 στις: 19/09/09, 20:43 »
Θεωρώ ότι σίγουρα μεγάλο ρόλο έπαιξε το γεγονός ότι θέλουν να σοκάρουν και με αυτόν τον τρόπο να μαζέψουν δημοσιότητα. Γιατί μη ξεχνάμε ότι η δισκογραφική και το management των Rammstein θέλουν να "σπάσουν" την αγορά της Αμερικής.

Παρ' όλα αυτά και το τραγούδι και το videoclip τα σπάνε άγρια!  :metal :metal :metal :metal
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος corpse_bride

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 95
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #7 στις: 19/09/09, 22:33 »
ΛΟΛ! κανονικη τσοντα ομως! χαχαχαχ! Ελεεινο τραγουδι.
ευωδιαζουν αγριοκερασα οι σιωπες....

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #8 στις: 25/09/09, 11:52 »
Δεν το ειδα ακομη (ειμαι σε δημοσιο υπολογηστη κ δε λεει), αλλα δεν μπορω να φανταστω οτι υπαρχει περιθωριο να με σοκαρουν οι Rammstein... τοσα χρονια τους μαθαμε! Αφου δεν μας επηρεαζουν το βιντεο του Mann gegen Mann και οι στιχοι του Heirate miche, δεν πιστευω να παθουμε τπτ μ'αυτο... Θα'θελα να το δω ομως, ετσι απο περιεργεια.

Οταν βρω ευκαιρια κ το δω, θα εκφρασω γνωμη...
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #9 στις: 26/09/09, 15:03 »
Αν ηξερα τι λενε οι στιχοι και αν σχετιζονται με το βιντεο τοτε θα μπορουσα να εχω μια πιο ολοκληρωμενη εικονα για το τι πραγματικα εννοουν και να εκφρασω μια πιο ολοκληρωμενη αποψη. Ετσι παντως οπως το ειδα το βιντεο σιγουρα μου δειχνει οτι οι rammstein θελουν να σοκαρουν και το κανουν χωρις κανεναν ενδιασμο. Απλα δεν ξερω τι ακριβως θελουν να πουν με αυτο.
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #10 στις: 27/09/09, 11:12 »
Βασικα ακομη δεν ειδα το βιντεο, αλλα διαβασα τους στιχους... Στην ουσια το τραγουδι ειρωνευεται τους γερμαναραδες που δεν μπορουν να μαμησουν στη δικη τους χωρα κ πανε στο εξωτερικο να την πεσουν στην οποιαδηποτε (εννοειεται παντα μετα απο μπολικη καταναλωση μπυρας  ;D). 'Νταξ... Ειναι ενα μανιφεστο κλασικων γερμανικων σεξιστικων κλισε. Οταν δω κ το βιντειο θα εχω μια πιο ολοκληρομενη αποψη.

Παιζει να μπορει να το κανει πασα κανεις?
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #11 στις: 28/09/09, 18:11 »
Βασικα νταξ γιατι μας φαινεται τοσο περιεργο(ενταξει ειναι λιγο :P)..Οι Rammstein στο παρελθον εχουν ξανα κανει πλακα και εχουν σοκαρει..Και φυσικα το καναν για να συζητηθουν..Το θεμα ειναι οτι το τραγουδι δεν λεει και πολλα..Θα μου πεις ειναι σινγκλ εμπορικο κ ετσι..αλλα δεν μου λεει τιποτα..Χιλιες φορες benzin δηλαδη 8)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Serviani

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 653
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #12 στις: 28/09/09, 18:18 »
Μήπως τελικά ήταν ο καλύτερος τρόπος προώθησης του συγκεκριμένου τραγουδιού;  ;D

Αποσυνδεδεμένος Spartan Amplifications

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #13 στις: 28/09/09, 22:20 »
Για να δεις το Video Un-censored  μπες στο  http://www.visit-x.net/rammstein

Από κει και πέρα, το οπτικό μέρος –μπορεί- να είναι καλό…

Αλλά το κομμάτι είναι Μεγάλη Μούφα...

Η κιθάρα εξαφανισμένη, η ερμηνεία στα γερμανό - αγγλικά αστεία (αλήθεια από πότε το dick έγινε dick-e?...)

Ο ερωτισμός του Moskau

, του Engel

και του Sonne

εξαφανισμένος…
Το Gothic στοιχείο από το Du Riechst So Gut

δεν υπάρχει…

Περίμενα πολύ περισσότερα από τους Rammstein από μια απλή τσόντα…
« Τελευταία τροποποίηση: 29/09/09, 08:30 από Spartan Amplifications »

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #14 στις: 17/10/09, 17:09 »
τα σπαει....   ;D
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #15 στις: 30/10/09, 13:15 »
Οπως το ειπατε... μια τσοντα! ;D

Οχι πως αυτο ειναι απαραιτητα κακο... :P

Θα συμφωνησω παντως ως προς τη μουσικη... καμια σχεση με τους Rammstein που ξεραμε...μηπως εχουν αρχισει να βαριουνται?
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #16 στις: 30/10/09, 15:18 »
Η αλήθεια είναι ότι έχω κάνει φιλότιμες προσπάθειες, αλλά ποτέ μου δεν κατάφερα να συμπαθήσω τους rammsrein, έτσι κι αλλιώς...
Τες πα, το τραγούδι είναι άθλιο κ μουσικά και στιχουργικά (τουλάχιστον μουσική γράφανε κάποτε καλή). Όσο για το βίντεο κλιπ... Απλως μία τσόντα, τπτ παραπάνω...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Spartan Werewolf

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #17 στις: 01/11/09, 03:55 »
Βλέποντας σε μια δεύτερη ανάγνωση το video clip Pussy των Rammstein http://www.visit-x.net/rammstein, αυτό που με ενόχλησε δεν είναι τόσο το οπτικό του μέρος, το οποίο είναι εξόχως και επιτηδευμένα σκηνοθετημενο, ούτε και οι αστείοι στίχοι του με όλα αυτά τα σεξιστικά cliché …

Αυτό που με ενόχλησε είναι το «ξεπούλημα» των Rammstein  μέσω του Αμερικανικού management και Δισκογραφικής τους, για να κάνουν invasion σε μια μεγαλύτερη (Αμερικανική) αγορά υιοθετώντας και προβάλλοντας τις ψυχώσεις που έχουν οι πουριτανοί Αμερικάνοι για την σεξουαλικότητα (που εξακολουθεί να είναι για αυτούς taboo) ώστε να την ανάγουν σε ένα σημαντικό παράγοντα της Αμερικάνικης υποκουλτούρας ( Subculture ) …

Λογικά ο ArgO  θα πει: “That’s why they call it Music Business…” Και δεν διαφωνώ σε αυτό… Αλλά η ερώτηση ενδόμυχα παραμένει σε εμάς και είναι ένα καλό θέμα για συζήτηση και ανάπτυξη ιδεών ώστε να μην μείνει η κουβέντα μας στην επιφανειακή προβολή του video clip Pussy των Rammstein και στην διαφήμιση που -μέσω αυτού- προσδοκούνε…

Αξίζει για έναν καλλιτέχνη, μια καλλιτέχνιδα η’ ένα σύνολο καλλιτεχνών (όπως σε αυτήν την περίπτωση), να «πουλήσει» την σεξουαλικότητα του δια μέσου αυτής της δημοσιάς προβολής, «για να μαζέψει - (ουν) δημοσιότητα», για να γίνει – (ουν) “the talk of the town” η’ απλά  “for a few more dollars?...”

Θα περνάτε κυρίες και κύριοι, μέρος σε ανάλογο video clip με το Pussy των Rammstein, ώστε να προκαλέσετε τα φωτά της δημοσιότητας και να επιτύχετε αναγνωσιμότητα, δημοσιότητα, διαφήμιση μέσω των Μ.Μ.Ε., μεγαλύτερες πωλήσεις του έργου σας?...


Μέχρι που θα ήσασταν διαθέσιμοι - μες να φτάσετε για να ικανοποιήσετε τους σκοπούς σας ?…

Spartan Werewolf.

Υ.Γ. Κάποτε ήταν ένα German Industrial group που έφτιαχνε ΚΟΜΜΑΤΑΡΕΣ σαν αυτό

η’ σαν αυτό

η’ σαν αυτό
…                                                       
«… και με το φως του λύκου επανέρχονται»

Αποσυνδεδεμένος norway

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 502
  • Φύλο: Άντρας
  • 0001 0011 0100 1001
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #18 στις: 16/11/09, 16:00 »
load of crap  ;D
"Without evil there could be no good so it must be good to be evil sometimes" Satan

Αποσυνδεδεμένος Μάνος Καμπούρης (m.k.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Stranger in us all...
    • Skype - manos.kampouris1
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #19 στις: 17/11/09, 16:18 »
Η αλήθεια είναι ότι ποτέ δε πολυσυμπάθησα αυτό το γκρουπ. Ίσως ένας λόγος να ήταν το ότι δε μιλάω γερμανικά και δε καταλαβαίνω τι λένε. Πολλοί που ξέρουν γερμανικά, μου είπαν ότι οι στίχοι τους είναι φοβεροί και αρκετά ψαγμένοι. Δεν καταφέρανε να με ψήσουν με τα λόγια τους όμως.
Πείτε με τρελό, αλλά αυτό που με κάνει να συμπαθήσω ή και να αγαπήσω ακόμα ένα τραγούδι που δε καταλαβαίνω λόγω γλώσσας τι λέει ή τι εννοεί, είναι η μουσική του. Η μουσική των Rammstein όμως ποτέ δε με άγγιξε και έτσι δεν είχα κάποιον ιδιαίτερο λόγο να τους εκτιμήσω, όσο άδικος και αν είμαι.
Φέρνω για παράδειγμα τους City και το τραγούδι τους ”Am Fenster». Δε ξέρω για τι πράγμα μιλάει, αλλά αυτό το σόλο που κάνει το βιολί, όσες φορές και να το ακούσω, δεν το βαριέμαι με τίποτα!
Μπορώ να μιλήσω φυσικά και για τη κλασσική μουσική, όπου δε χρειάζεσαι καν στίχους ή λιμπρέτα για να σε συνεπάρει!
Για να επανέλθω στο θέμα μας, οι Rammstein προσπάθησαν να γίνουν περισσότερο προσιτοί σε άτομα σαν και μένα, προσθέτοντας αγγλικούς στίχους στα τραγούδια τους. Και πάλι όμως εγώ έμεινα ασυγκίνητος, γιατί η μουσική τους, αν και άλλαξε και αυτή με τον καιρό σε «εμπορικότερη», δεν κατάφερε να με εντυπωσιάσει.
Δε μπορώ να πω κάτι διαφορετικό και για αυτή τους την προσπάθεια. Με άφησε εντελώς ασυγκίνητο και ας μου λέτε ότι οι στίχοι είναι καταπληκτικοί!
Παρόλα αυτά, ένα video clip έχει συνήθως μια αυτόνομη καλλιτεχνική οντότητα που μερικές φορές δύναται να ξεφεύγει κάπως από τη θεματική του τραγουδιού, θέλοντας έτσι να πει κάτι το διαφορετικό ή κάτι παραπάνω. Κάτι που ο δημιουργός του τραγουδιού δε «πρόλαβε» να εκφράσει με το τραγούδι αυτό καθεαυτό.
Για το συγκεκριμένο video δε νομίζω να ισχύει αυτό. Μάλλον προσπαθεί να υποστηρίξει το τραγούδι, με τον καλύτερο δυνατό τρόπο (σύμφωνα με τους δημιουργούς του). Πολλές φορές ένα video μπορεί να είναι ωμό, για να μας κάνει να «σκεφτούμε» καλύτερα τα όσα αναφέρει το τραγούδι.
Η ωμότητα αυτού του video όμως, πιστεύω ότι είναι υπερβολική και ότι θα μπορούσε να υποστηρίξει καλύτερα το τραγούδι αν αντί για μια κοινή τσόντα, σκέφτονταν να γυρίσουν κάτι άλλο. Κάτι βασισμένο στη βιομηχανία του σεξ, αλλά σερβιρισμένο με έναν ίσως πιο «κωμικό», κατά τη γνώμη μου, τρόπο.
Αυτό το video έχει σκοπό να ακουστεί περισσότερο το όνομα του γκρουπ, να γίνει μεγάλος ντόρος και να ανέβουν οι πωλήσεις των δίσκων.
Σε μια εποχή όπου μπορεί κάποιος να βρει τσόντες με το τσουβάλι μέσω διαδικτύου και ξέροντας ότι ένα τέτοιο video θα απαγορευτεί από σχεδόν όλα τα νόμιμα μέσα όπου μπορεί να προβληθεί, ο λόγος δημιουργίας του δε μπορεί να είναι άλλος από το ντόρο. Η προσπάθεια (έστω αυτή η μικρή) που θα χρειαστεί να καταβάλει κάποιος για να μπορέσει να το βρει-δει-κατεβάσει, το μυθοποιεί και μαζί με το video μυθοποιείται και το συγκρότημα.                   
Πολύ γκρινιάρης έχω γίνει, ε? Γεράματα, παιδί μου…

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #20 στις: 17/11/09, 19:22 »
Μετριο τραγουδι, video-clip για να τραβηξει την προσοχη και να αυξηθουν οι πωλησεις!! Μια ζωη μπαντα του κ*λου αυτοι οι Rammstein...κι εδω το επιβεβαιωνουν...

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #21 στις: 17/11/09, 19:45 »
Ο τροπος που λεει τη λεξη ''dick'', τα σπαει!!


Αποσυνδεδεμένος Αnthia

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 106
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Τίποτα δεν είναι τυχαίο...
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #22 στις: 17/11/09, 23:11 »
Και γ**ω τα video clip! Αν σβήσω και τον ήχο, γίνεται ακόμα καλύτερο!  ;D
Παραδέχομαι αυτούς που κάνουν τα πάντα για την δημοσιότητα και απ' ό,τι βλέπω τα καταφέρνουν μια χαρά! Ποιος φταίει γι' αυτό?
Ε, δε πάμε καλά...

Αποσυνδεδεμένος Μάνος Καμπούρης (m.k.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Stranger in us all...
    • Skype - manos.kampouris1
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #23 στις: 18/11/09, 10:26 »
Τι διαφορά έχει μια τσόντα από ένα video clip των Rammstein?
Η τσόντα έχει καλύτερη μουσική!!!!!!!!  ;D  ;D  ;D  ;D

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Καινούριο videoclip Rammstein - girl thingy
« Απάντηση #24 στις: 19/11/09, 04:06 »
Εν τω μεταξυ εκανα ενα search και ο τραγουδιστης τους εχει μαλιστα δυο παιδια (οχι δεν το περιμενα ουτε και γω...) Δεν ειναι βεβαια παντρεμενος (αυτο το περιμενα και γω...)
Οπως εμεις βλεπουμε βιντεο και φωτο οι πιο παλιοι απο το γαμο των δικων μας...Τα παιδια του θα βλεπουν αυτο το βιντεο. Σκετη κληρονομια. ;)

Ειναι αυτο που λεμε..." Ο μπαμπας μου γ@μεί και δέρνει..."


 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
1841 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/03/04, 15:01
από ερεβος
14 Απαντήσεις
5172 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/01/07, 18:42
από aris 13888, ο saprikios anathematistis
0 Απαντήσεις
1534 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/02/07, 22:10
από kain
6 Απαντήσεις
2986 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/11/07, 19:52
από avatar_k83
11 Απαντήσεις
3935 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/11/08, 18:53
από bassman(4 String Suicide!)
1 Απαντήσεις
2209 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/05/10, 13:39
από James Basdanis
8 Απαντήσεις
2966 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/03/12, 16:22
από Jimi Pap
0 Απαντήσεις
1827 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/05/12, 14:59
από James Basdanis
3 Απαντήσεις
2716 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/01/15, 13:33
από Καθόδιος (φλουτσ)
18 Απαντήσεις
5261 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/12/17, 20:21
από panixgr