Σελίδες:
  • #26 από Adno στις 04 Feb 2009
  • Εδώ μια φώτο της οικογένειας όπως είναι τώρα.





    Νομιζω οτι ο serviani εβαλε φωτια στο θεμα :P
  • #27 από Stel Andre στις 04 Feb 2009
  • Φίλε steltrucci οι 2 τελευταίες φωτογραφίες σου είναι πολύ ωραίες...καλλιτεχνικές  ;)

    Eυχαριστω φιλε Serviani. Ναι παραδοξως μου βγηκανε καλες και μαλιστα την πρωτη απο τις 2 αυτες την εβαλα wallpaper στο pc  ;D
  • #28 από norway στις 04 Feb 2009
  • Λοιπον εψαχνα να βρω αυτην την φωτο και τελικα την βρηκα και την ξεθαψα απο το forum του Petrucci σε ενα αναλογο thread που υπαρχει εκει.
    Ο παρακατω τυπος νομιζω οτι δε το πιστευει τι εχει... τα λογια περιτα.. απλα θαυμαστε.. (εχει και το pedalboard του Petrucci!!  :o )

    και απο δω μερικες ακομα ομορφες φωτο με το συνολικο gear μου..   

    wow η πρωτη φωτο τι ειναι αυτα  :o

    τι δικο σου το ρακ τι ειναι;
    το πανω πανω ειναι power conditioner;
    το μπλε πρε αμπ τον ασημι καποιo εφε
    και το κατω κατω power amp  ??? ???
  • #29 από Fteo στις 04 Feb 2009
  • Ο υπολογιστής μου που ηχογραφώ και που εκτελεί ουκ ολίγες φορές χρέη ενισχυτή κιθάρας...


    Το μπασάκι μου με τα πετάλια μου και απο πίσω η κιθάρα μου...
  • #30 από Stel Andre στις 04 Feb 2009
  • Λοιπον το πανω πανω ειναι το power conditioner, το μπλε ειναι τo εφε της lexicon mx200, το ασημι ειναι η προενισχυση psa 1.1 sansamp και προφανως κατω κατω ο τελικος Two fifty.  ;)
  • #31 από norway στις 04 Feb 2009
  • Λοιπον το πανω πανω ειναι το power conditioner, το μπλε ειναι τo εφε της lexicon mx200, το ασημι ειναι η προενισχυση psa 1.1 sansamp και προφανως κατω κατω ο τελικος Two fifty.  ;)
    very nice αντε με τα καλο θα φτιαξω και εγω ενα καποτε  :P
    wireless guitar εχεις δοκιμασει;
  • #32 από hot_sauce (φλουτσ) στις 05 Feb 2009
  • κι εσύ musicman ρε Fteo?
    τι γίνεται? τις μοιράζουν κάπου? :P
  • #33 από Fteo στις 05 Feb 2009
  • Olp είναι εμένα!!! Πιο πολύ για σύνθεση και εξάσκηση την έχω, άντε και καν ένα jam. Έτσι κι αλλιώς δεν είμαι κιθαρίστας...
  • #34 από Stel Andre στις 05 Feb 2009
  • Φιλε norway οχι δεν εχω δοκιμασει wireless δεν εχω ακομα τοσο σοβαρο προβλημα με τα καλωδια. Ειναι ενας μακρινος στοχος να το δοκιμασω αλλα δεν επηγει στην παρουσα φαση.
  • #35 από Serviani στις 05 Feb 2009
  • Φίλε steltrucci οι 2 τελευταίες φωτογραφίες σου είναι πολύ ωραίες...καλλιτεχνικές  ;)


    Eυχαριστω φιλε Serviani. Ναι παραδοξως μου βγηκανε καλες και μαλιστα την πρωτη απο τις 2 αυτες την εβαλα wallpaper στο pc  ;D


    Διακόσμηση του pc απο τα χεράκια σου δηλαδή! ;)

    Σόρυ για το off topic,εδώ μια φώτο που μου βγήκε τυχαία.

  • #36 από Stel Andre στις 05 Feb 2009
  • Aλλαξες μαγνητες σε αυτην ? παντως πολυ ωραια φωτο και μαλλον ζηλιαρα η παλια mm. Tεινει στο πορτοκαλι στην αριστερη μερια, προσπαθωντας να θυμισει το νεο σου αποκτημα ! χεχε να τις χαιρεσαι φιλε μου ειναι πανεμορφες!
  • #37 από Serviani στις 05 Feb 2009
  • Aλλαξες μαγνητες σε αυτην ? παντως πολυ ωραια φωτο και μαλλον ζηλιαρα η παλια mm. Tεινει στο πορτοκαλι στην αριστερη μερια, προσπαθωντας να θυμισει το νεο σου αποκτημα ! χεχε να τις χαιρεσαι φιλε μου ειναι πανεμορφες!

    Ζηλιάρα ε;  :)
    Αυτό το "πορτοκαλί" είναι η κουρτίνα που βρισκόταν ακριβώς απέναντι και αυτή η γραμμή στην μέση το φώς που περνούσε απ΄έξω. :D
  • #38 από ag313 στις 05 Feb 2009
  • Και απο εμενα:


    Κ ευελπιστω οτι συντομα θα προστεθει ενα fat boost + μια κιθαρα ακομα!  ;)
  • #39 από Fteo στις 05 Feb 2009
  • Ρε παιδιά πολύ musicman...
  • #40 από jimmy 1916 στις 06 Feb 2009
  • Ρε παιδιά πολύ musicman...

    Πιστεύω ο τίτλος πρέπει να αλλάξει σε "Photo Contest : οι Musicman JP μας"
  • #41 από blackie στις 06 Feb 2009
  • "...και οι engl μας"...
    Θα σας δειξω το δικο μου αυριο...
  • #42 από m@ster k@frer στις 06 Feb 2009
  • κι εγω θελω εναν screamer..... :( :( :(
     :'( :'( :'( :'(
  • #43 από jimmy 1916 στις 06 Feb 2009
  • Πλάκα πλάκα θα'χε ενδιαφέρον να υπήρχαν στατιστικά για "μπεστ σελερς" ηλ κιθάρες και ενισχυτές στην ελλάδα. Οφφ τοπικ τέλος, ανεβάζετε να συνεχίσουμε το οφθαλμόλουτρο!!!!
  • #44 από Si_rah στις 06 Feb 2009
  • Πλάκα πλάκα θα'χε ενδιαφέρον να υπήρχαν στατιστικά για "μπεστ σελερς" ηλ κιθάρες και ενισχυτές στην ελλάδα. Οφφ τοπικ τέλος, ανεβάζετε να συνεχίσουμε το οφθαλμόλουτρο!!!!

    Fender, Ibanez & Marshall  :)
  • #45 από Stel Andre στις 06 Feb 2009
  • Πλάκα πλάκα θα'χε ενδιαφέρον να υπήρχαν στατιστικά για "μπεστ σελερς" ηλ κιθάρες και ενισχυτές στην ελλάδα. Οφφ τοπικ τέλος, ανεβάζετε να συνεχίσουμε το οφθαλμόλουτρο!!!!

    Fender, Ibanez & Marshall  :)

    προσθεσε και τις Musicman φιλε μου.. οι εικονες μιλανε απο μονες τους αλλωστε!   ;D


  • #46 από master of puppets στις 07 Feb 2009
  • Πλάκα πλάκα θα'χε ενδιαφέρον να υπήρχαν στατιστικά για "μπεστ σελερς" ηλ κιθάρες και ενισχυτές στην ελλάδα. Οφφ τοπικ τέλος, ανεβάζετε να συνεχίσουμε το οφθαλμόλουτρο!!!!

    Ibanez & Marshall  :)


    γι'αυτο πάει κατά διαόλου η χώρα μας...........


    περιμένω ενα πετάλι να έρθει απο μέρα σε μέρα και θα ανεβάσω κι εγώ μια οικογενειακή φωτογραφία...
  • #47 από norway στις 07 Feb 2009
  • Πλάκα πλάκα θα'χε ενδιαφέρον να υπήρχαν στατιστικά για "μπεστ σελερς" ηλ κιθάρες και ενισχυτές στην ελλάδα. Οφφ τοπικ τέλος, ανεβάζετε να συνεχίσουμε το οφθαλμόλουτρο!!!!

    Ibanez & Marshall  :)


    γι'αυτο πάει κατά διαόλου η χώρα μας...........


    περιμένω ενα πετάλι να έρθει απο μέρα σε μέρα και θα ανεβάσω κι εγώ μια οικογενειακή φωτογραφία...

    αντε να δουμε την εσπ σου  :P
  • #48 από georggge46 στις 07 Feb 2009
  • ολη η οικογενεια μαζι....

  • #49 από norway στις 07 Feb 2009
  • αυτη η ασπρη τι ειναι;
  • #50 από georggge46 στις 07 Feb 2009
  • αυτη η ασπρη τι ειναι;

    ειναι χειροποιητη star.
Σελίδες: