Αποστολέας Θέμα: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!  (Αναγνώστηκε 38524 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« στις: 10/06/08, 13:35 »
Ίσως η μεγαλύτερη ποπ σταρ όλων των εποχών μας κάνει την τιμή να έρθει και στη χώρα μας στις 27 Σεπτεμβρίου, είπε η τηλεπαρουσιάστρια στο δελτιο ειδήσεων του Αντ1...
Οπότε ξεχάστε τις καλοκαιρινές διακοπές και τρέξτε να βγάλετε εισιτήρια για τη συναυλία  ;D :P ;D
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #1 στις: 10/06/08, 13:47 »
Γιατι ... τόσο ακριβό θα ειναι το εισητηριο που δε θα μπορουμε να παμε διακοπες????? ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος sof1a

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 155
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
    • https://www.facebook.com/SummerCampTheBand/
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #2 στις: 10/06/08, 13:56 »
Γιατι ... τόσο ακριβό θα ειναι το εισητηριο που δε θα μπορουμε να παμε διακοπες????? ;D ;D ;D

Όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων.... Θα αφήσουμε τώρα την Μαντόνα να πάμε στη Μήλο??  :o :o :o :o :o :o
Εγώ προσωπικά θα την αφήσω αλλά λέμε τώρα... ;D

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #3 στις: 10/06/08, 14:12 »
Eγω δε θα πηγαινα τζαμπα, ποσο μαλλον με εισιτηριο της ταξης των 100+ Ευρω που φανταζομαι οτι θα εχει...

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #4 στις: 10/06/08, 14:20 »
Καλη φαση φιλε..Ας φερνουμε μονο ΑΝΤΡΙΚΕΣ ΜΕΤΑΛ ΜΠΑΝΤΕΣ κ ας αγνοησουμε ολο το υπολοιπο κοινο...Και ναι η Μαντονα ειναι απ τις μεγαλυτερες σταρ ever ειτε το θελετε ειτε οχι..Και ναι αν πληρωνω 40 για τους Μαντρουγκαντα χαλαρα περιμενω να δωσω τα 2πλασια για τη Μαντονα...Ειρωνεια κ κραξιμο κατευθειαν λες κ μιλαμε για τον Βας Βας...οτι να ναι..
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #5 στις: 10/06/08, 14:21 »
Ότι και να λέτε, αν κάποιος θέλει να νιώσει πως δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τον Άγγλο που πάει στο Reading ή δεν ξέρω κι εγώ σε ποιο άλλο φεστιβάλ ή συναυλία θα πρέπει να πάει. Πέρσι είχα πάει George Michael (που εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει, αλλά είχα πρόσκληση) και ήταν η πρώτη φορά που ένιωσα Ευρωπαίος σε συναυλία. Σε όλα τα άλλα live μας τρώει η μιζέρια. Ανεβαίνουν 4 και 5 άτομα σε μια σκηνή και δώσ'του. Το σόου που κάνουν αλλού απαγορέυεται εδώ στην Ελλάδα προφανώς και ας χρυσοπληρώνουμε το κάθε εισητήριο. Στο κάτω-κάτω η Madonna δεν είναι αυτό το ξεφτιλισμένο pop που κάνουν άλλοι, κρατάει ένα επίπεδο όπως και αν το δει κανείς.

Αποσυνδεδεμένος Eagle Of Kamelot

  • Sworn Killer of Trolls
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2505
  • Φύλο: Άντρας
  • Set the flag and carry on, carry on into unknown
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #6 στις: 10/06/08, 14:35 »
Καλη φαση φιλε..Ας φερνουμε μονο ΑΝΤΡΙΚΕΣ ΜΕΤΑΛ ΜΠΑΝΤΕΣ κ ας αγνοησουμε ολο το υπολοιπο κοινο...Και ναι η Μαντονα ειναι απ τις μεγαλυτερες σταρ ever ειτε το θελετε ειτε οχι..Και ναι αν πληρωνω 40 για τους Μαντρουγκαντα χαλαρα περιμενω να δωσω τα 2πλασια για τη Μαντονα...Ειρωνεια κ κραξιμο κατευθειαν λες κ μιλαμε για τον Βας Βας...οτι να ναι..

Φιλε μηπως εχεις προβλημα?...ειπα εγω τιποτα για σενα που γουσταρεις να πας??? Εγω ειπα πως δε θα πηγαινα ουτε τζαμπα...ο γκομενος της Madonna εισαι και σε πειραξε??? Σε ειρωνευτηκα σε καποιο σημειο, αμφισβητησα τη Madonna (που και να το εκανα σιγα το ζητημα) ή προσεβαλα τις μουσικες σου προτιμησεις??? Μαλλον εσυ εισαι ο,τι να 'ναι...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #7 στις: 10/06/08, 14:35 »
Καλη φαση φιλε..Ας φερνουμε μονο ΑΝΤΡΙΚΕΣ ΜΕΤΑΛ ΜΠΑΝΤΕΣ κ ας αγνοησουμε ολο το υπολοιπο κοινο...Και ναι η Μαντονα ειναι απ τις μεγαλυτερες σταρ ever ειτε το θελετε ειτε οχι..Και ναι αν πληρωνω 40 για τους Μαντρουγκαντα χαλαρα περιμενω να δωσω τα 2πλασια για τη Μαντονα...Ειρωνεια κ κραξιμο κατευθειαν λες κ μιλαμε για τον Βας Βας...οτι να ναι..

Επειδή αυτό λογικά ήταν για μένα...
Έχω να πω ότι ίσως παρασύρθηκα λίγο και μου βγήκε αυτή η ειρωνία αλλά ακουγοντας τον ενθουσιασμό με τον οποίο έλεγε την είδηση η τηλεπαρουσιάστρια και το πως μίλησε και μια εκπρόσωπος της didi δεν μπορεσα να κρατηθώ!!!
Σίγουρα η μαντόνα είναι από τις μεγαλύτερες ποπ σταρ όλων των εποχών και στα live της κάνει τρελό σοου αλλά εγω προσωπικά δεν δίνω 80€ το λιγότερο για να την δω....
Τεσπα, sorry αν πρόσβαλα τα είδωλα κάποιων... ο καθένας ότι γουστάρει ακούει και όπως γουστάρει χαλάει τα λεφτά του!!!
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #8 στις: 10/06/08, 14:39 »
Καλη φαση φιλε..Ας φερνουμε μονο ΑΝΤΡΙΚΕΣ ΜΕΤΑΛ ΜΠΑΝΤΕΣ κ ας αγνοησουμε ολο το υπολοιπο κοινο...Και ναι η Μαντονα ειναι απ τις μεγαλυτερες σταρ ever ειτε το θελετε ειτε οχι..Και ναι αν πληρωνω 40 για τους Μαντρουγκαντα χαλαρα περιμενω να δωσω τα 2πλασια για τη Μαντονα...Ειρωνεια κ κραξιμο κατευθειαν λες κ μιλαμε για τον Βας Βας...οτι να ναι..
Δε ξερω αν αναφερεσαι σε εμενα, αλλα εγω δεν ειπα κατι τετοιο ..
Ασε που το μεταλ δεν ειναι η προτίμηση μου .. πια!


@ Fteo
 χμμμμ ... "Ευρωπαιος" ενοιωσα με τους floyd, με guns & roses(οακα)  με Maiden (Φιλαδελφια)με roling stones, με dead can dance με
Muse με Mano Negra με Ozric Tentacles με Porcupine Tree με Placebo με Radiohead με U2 κλπ κλπ κλπ ... ααααντε και με τη  Mαντονα  μια χαρα θα ειναι !!!!

τωρα με τον george ...δε τη παλευω με τιποτα ... Ασε που τετοιος "Ευρωπαιος" .... δε νομιζω οτι θελω να νιωσω  ;D ;D ;D ;D

@sof1a

εδω αφησα τον KAMELOT (...σκέτο!)  παραπονεμενο ... τη Μαντονα θα σκεφτω?  ;D

« Τελευταία τροποποίηση: 10/06/08, 14:57 από Σκίρων »

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #9 στις: 10/06/08, 16:04 »
το εισητηριο παιδια ξεκιναει απο τα 80ε δια στοματος εκπροσωπου της Didi.... οποτε o LuNaFrEaK μαλλον μεσα επεσε για το διπλασιο που ανεφερε...!!

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #10 στις: 10/06/08, 16:32 »
Δεν υπάρχει περίπτωση να πάω αλλά μπράβο τους...

Δεν είναι και μικρό πράγματα να φέρεις τη Madonna... ειδικά αν αναλογιστούμε το ελληνικό κοινό... και την ελληνική νοοτροπία στις παραγωγές...
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #11 στις: 10/06/08, 17:07 »
Ξερει κανεις playlist του playback ?

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #12 στις: 10/06/08, 17:50 »
@ Fteo
 χμμμμ ... "Ευρωπαιος" ενοιωσα με τους floyd, με guns & roses(οακα)  με Maiden (Φιλαδελφια)με roling stones, με dead can dance με
Muse με Mano Negra με Ozric Tentacles με Porcupine Tree με Placebo με Radiohead με U2 κλπ κλπ κλπ ... ααααντε και με τη  Mαντονα  μια χαρα θα ειναι !!!!
Κοίτα επειδή λογικά θα είσαι μεγαλύτερος για να πρόλαβες Floyd >:( >:(, U2 >:( >:( >:(, Radiohead  >:( >:( >:( >:( >:( >:( (με έκανες και ζήλεψα απίστευτα τώρα, αν έλεγες και Portishead θα με έστελνες κανονικά) και τις συγκεκριμένες συναυλίες δεν τις παρακολούθησα, αλλά ας πάρουμε μια πιο πρόσφατη, αυτή των muse. Οι Muse ήταν φοβεροί δεν το συζητώ και έφεραν και από εξοπλισμό οθόνες, καπνούς, φώτα, το poser piano του Mat  :P, αλλά δεν σου δόθηκε η εντύπωση ότι ήταν λίγο στριμωγμένοι εκεί πάνω? Πως να σου το δώσω να το καταλάβεις, σαν να πάρεις μια Lamborghini και να την οδηγάς στην Κορίνθου-Πατρών και όχι στον Autobahn αν καταλαβαίνεις τι θέλω να σου πω... Μη νομίζεις ότι είμαι φαν της Madonna, απλά χαίρομαι όταν έρχονται ονόματα που είναι τουλάχιστον ενεργά και δεν ανήκουν στην ιστορία (αν όχι στην προϊστορία).
P.S. Ο George Michael είναι άπειρα κραγμένη, αφιέρωσε και τραγούδι στον άντρα που αγαπά  :D. Αλλά όπως είπα και πρίν, έχω δει  live και live, αλλά τέτοιο show και τέτοιο stage πρώτη φορά είδα...
Ξερει κανεις playlist του playback ?
Στο Confessions on a Dancefloor tour να ξέρεις ότι ο παραγωγός της Madonna, η ίδια και οι μουσικοί κατάφεραν κάτι πρωτοφανές για τα μουσικά δεδομένα. Σε μία από τις πρόβες ρωτάει η Madonna τον ηχολήπτη, γιατί δεν ακούγεται η κιθάρα όπως το CD? Και έτσι έιχαν την ιδέα να τρέξουν τα όργανα από τα εφέ και τα plug-ins που ηχογραφληθηκαν ζωντανά(!!!) μέσα από το Logic. Οι μηχανικοί της Apple και οι σχεδιαστές του software τους έλεγαν να μην το κάνουν, γιατί το πρόγραμμα σχεδιάστηκε για studio χρήση και όχι για live. Όμως επέμειναν και είχαν 2 mac με ανοιχτά τα 22 projects ταυτόχρονα, και δύο μηχανήματα που έπαιζαν τα προηχογραφημένα που στην περίπτωση που κατέρρεαν και τα δύο, πυροδοτούσε τα δείγματα ο Stuart Price (παραγωγός του δίσκου και πληκτράς) χειροκίνητα. Όποιος έχει ασχοληθεί λίγο με ηχογραφήσεις ξέρει πόσο δύσκολο είναι αυτό που έκαναν και πόσο ασταθή ήταν αυτά τα συστήματα την ώρα του live, αλλά μπράβο τους γιατί τόλμησαν.

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #13 στις: 10/06/08, 18:25 »
σχετικα με το playback πιστευω πως οφείλεται στην τελειoμανία των παραγαγωγών -για αυτο κ πληρώνεις ακριβά το εισητήριο ΓΙΑΤΙ δεν θα καταρεύσει τπτ κ ολα θα παιχτούν απλά τέλεια  .   το ίδιο βλέπετε κ σε mariah Carey  κ.λπ φίρμες
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος 7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 334
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #14 στις: 10/06/08, 20:23 »
Ασφαλως και μια τετοια προσπαθεια ειναι πολυ δυσκολη(για το playback μιλαω) και φυσικα ο πελατης απαιτει οταν μαλιστα εχει σκασει τοσα λεφτα για εισητηριο την τελειοτητα-μονο που ακομα πιο δυσκολο και πιο ειλικρινες,θα ηταν το ιδιο να γινει ζωντανα απο τους ιδιους τους μουσικους.Γι αυτο θα πληρωσει τοσα φραγκα ο κοσμακης και οχι για 10 τεκιδες που παιζουν στα δαχτυλα την τεχνολογια.
Εγω προσωπικα δεν θα παρω-οποιος γουσταρει ας το κανει.Απο που κι ως που θα πω εγω στον αλλο τι θα κανει;
Μου εφτανε το "live" των Sisters of Mercy αλλοστε.
Απλα να ξερουμε τι λεμε οταν εννουμε οταν λεμε οτι η Μαντονα θα παιξει live στην Ελλαδα.

Αποσυνδεδεμένος Μάνος Καμπούρης (m.k.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Stranger in us all...
    • Skype - manos.kampouris1
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #15 στις: 10/06/08, 20:55 »
Γιατι ... τόσο ακριβό θα ειναι το εισητηριο που δε θα μπορουμε να παμε διακοπες????? ;D ;D ;D

Όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων.... Θα αφήσουμε τώρα την Μαντόνα να πάμε στη Μήλο??  :o :o :o :o :o :o
Εγώ προσωπικά θα την αφήσω αλλά λέμε τώρα... ;D

Εγώ τη Μήλο μου δεν την αλλάζω για κανέναν, με τίποτα!

Αποσυνδεδεμένος Fteo

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1423
  • Φύλο: Άντρας
  • If it's too loud, you are too old!
    • Προφίλ
    • The Thermoshredders
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #16 στις: 11/06/08, 03:46 »
Ασφαλως και μια τετοια προσπαθεια ειναι πολυ δυσκολη(για το playback μιλαω) και φυσικα ο πελατης απαιτει οταν μαλιστα εχει σκασει τοσα λεφτα για εισητηριο την τελειοτητα-μονο που ακομα πιο δυσκολο και πιο ειλικρινες,θα ηταν το ιδιο να γινει ζωντανα απο τους ιδιους τους μουσικους.Γι αυτο θα πληρωσει τοσα φραγκα ο κοσμακης και οχι για 10 τεκιδες που παιζουν στα δαχτυλα την τεχνολογια.
Εγω προσωπικα δεν θα παρω-οποιος γουσταρει ας το κανει.Απο που κι ως που θα πω εγω στον αλλο τι θα κανει;
Μου εφτανε το "live" των Sisters of Mercy αλλοστε.
Απλα να ξερουμε τι λεμε οταν εννουμε οταν λεμε οτι η Μαντονα θα παιξει live στην Ελλαδα.
Μα φίλε μου και εγώ για Live με μουσικούς σου λέω. Έχεισ δει πολλές μπάντες να βγαίνουν στη σκηνή και να ακούγονται όπως στο CD? Καλά αυτό θα σήμαινε 15 κιθαρίστες επι σκηνής αλλά τέλος πάντων :P.Πάντως να σου πω την αλήθεια και εμένα με ενοχλεί όταν τα προηχογραφημένα είναι πιο πολλά από αυτα που παίζονται εκείνη την ώρα. Με τους Archive πριν 4 χρόνια γιαυτό ξενέρωσα...

Αποσυνδεδεμένος Σκίρων

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 767
  • Φύλο: Άντρας
  • ... γιος της φωτιας της βροχης και της σταχτης
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #17 στις: 11/06/08, 08:58 »
Γιατι ... τόσο ακριβό θα ειναι το εισητηριο που δε θα μπορουμε να παμε διακοπες????? ;D ;D ;D

Όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων.... Θα αφήσουμε τώρα την Μαντόνα να πάμε στη Μήλο??  :o :o :o :o :o :o
Εγώ προσωπικά θα την αφήσω αλλά λέμε τώρα... ;D

Εγώ τη Μήλο μου δεν την αλλάζω για κανέναν, με τίποτα!
Εσυ παλι τι σχεση εχεις με τη Μηλο ??  :D

Αποσυνδεδεμένος Giorgos K.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 686
  • Φύλο: Άντρας
  • Προσωπικό κείμενο
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #18 στις: 11/06/08, 14:25 »
μήν χαλάσετε ούτε 80 ευρά για βλακίες πηγαίντε κλτερα σε σοβαρά πράματα όπως ροκ εμ αλλ να χαρήτε και πίτ
υπάρχει και ντελούξ εισητήριο από 140,ενώ ροκ εμ άλλ είναι μόνο 60!!και έχει venom iced earth και δεν μαζεύεται ;D

*μου την σπάει η μαντόνα εκτός αν ήταν στριπτιτζού+το ταμίον είναι μείον
Υπογραφή

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #19 στις: 11/06/08, 14:42 »
μήν χαλάσετε ούτε 80 ευρά για βλακίες πηγαίντε κλτερα σε σοβαρά πράματα όπως ροκ εμ αλλ να χαρήτε και πίτ
υπάρχει και ντελούξ εισητήριο από 140,ενώ ροκ εμ άλλ είναι μόνο 60!!και έχει venom iced earth και δεν μαζεύεται ;D

*μου την σπάει η μαντόνα εκτός αν ήταν στριπτιτζού+το ταμίον είναι μείον
μου θυμιζεις οταν διαβαζα παλια hammer και κοιταζα τα γραμματα...το ιδιο υφος...
:P
Ω ΣΤΡΑΤΕ ΤΟΥ ΜΕΤΑΛ,ΑΦΗΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΑΣ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΣΤΟΥΣ "ΑΛΛΟΥΣ",ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΔΙΑΔΩΣΕΤΕ ΤΟ METAL ΠΑΝΤΟΥ..ALL THE REST SUCK!ONLY METAL...


 ::) ::) ::) ::) ::) ::)

αν εχω λεφτα θα παω Madonna,πιστευω θα ειναι ωραια εμπειρια!
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #20 στις: 11/06/08, 14:43 »
Σώπα ρε! Ανεβαίνουμε..
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #21 στις: 11/06/08, 15:12 »
μήν χαλάσετε ούτε 80 ευρά για βλακίες πηγαίντε κλτερα σε σοβαρά πράματα όπως ροκ εμ αλλ να χαρήτε και πίτ
υπάρχει και ντελούξ εισητήριο από 140,ενώ ροκ εμ άλλ είναι μόνο 60!!και έχει venom iced earth και δεν μαζεύεται ;D

*μου την σπάει η μαντόνα εκτός αν ήταν στριπτιτζού+το ταμίον είναι μείον


χου χου χου.... εγω εχω τικετ για ροκ εμ αλλ... ειμαι και πολυ true \m/. 

Αποσυνδεδεμένος Μάνος Καμπούρης (m.k.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Stranger in us all...
    • Skype - manos.kampouris1
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #22 στις: 11/06/08, 17:14 »
Γιατι ... τόσο ακριβό θα ειναι το εισητηριο που δε θα μπορουμε να παμε διακοπες????? ;D ;D ;D

Όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων.... Θα αφήσουμε τώρα την Μαντόνα να πάμε στη Μήλο??  :o :o :o :o :o :o
Εγώ προσωπικά θα την αφήσω αλλά λέμε τώρα... ;D

Εγώ τη Μήλο μου δεν την αλλάζω για κανέναν, με τίποτα!

Εσυ παλι τι σχεση εχεις με τη Μηλο ??  :D

Μηλιός είμαι! Άκου λέει τη σχέση έχω...  8)  :)

Αποσυνδεδεμένος fake7

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 338
  • Φύλο: Άντρας
  • www.myspace.com/thebbsea
    • Προφίλ
    • The Brightly Shining Sea
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #23 στις: 11/06/08, 22:07 »
μήν χαλάσετε ούτε 80 ευρά για βλακίες πηγαίντε κλτερα σε σοβαρά πράματα όπως ροκ εμ αλλ να χαρήτε και πίτ
υπάρχει και ντελούξ εισητήριο από 140,ενώ ροκ εμ άλλ είναι μόνο 60!!και έχει venom iced earth και δεν μαζεύεται ;D

*μου την σπάει η μαντόνα εκτός αν ήταν στριπτιτζού+το ταμίον είναι μείον
μου θυμιζεις οταν διαβαζα παλια hammer και κοιταζα τα γραμματα...το ιδιο υφος...
:P
Ω ΣΤΡΑΤΕ ΤΟΥ ΜΕΤΑΛ,ΑΦΗΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΑΣ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΣΤΟΥΣ "ΑΛΛΟΥΣ",ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΔΙΑΔΩΣΕΤΕ ΤΟ METAL ΠΑΝΤΟΥ..ALL THE REST SUCK!ONLY METAL...


 ::) ::) ::) ::) ::) ::)

αν εχω λεφτα θα παω Madonna,πιστευω θα ειναι ωραια εμπειρια!
χαχαχα...δεν θα πω τιποτα γιατι εχουμε μια συμφωνια εμεις ;)
ΥΓ.συμφωνω με σενα εν μερει
Life is not a rehearsal. All he has is the one chance to get it right.

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Η Μαντονα στο ΟΑΚΑ!!!
« Απάντηση #24 στις: 12/06/08, 00:40 »
μήν χαλάσετε ούτε 80 ευρά για βλακίες πηγαίντε κλτερα σε σοβαρά πράματα όπως ροκ εμ αλλ να χαρήτε και πίτ
υπάρχει και ντελούξ εισητήριο από 140,ενώ ροκ εμ άλλ είναι μόνο 60!!και έχει venom iced earth και δεν μαζεύεται ;D

*μου την σπάει η μαντόνα εκτός αν ήταν στριπτιτζού+το ταμίον είναι μείον
μου θυμιζεις οταν διαβαζα παλια hammer και κοιταζα τα γραμματα...το ιδιο υφος...
:P
Ω ΣΤΡΑΤΕ ΤΟΥ ΜΕΤΑΛ,ΑΦΗΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΑΣ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΣΤΟΥΣ "ΑΛΛΟΥΣ",ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΔΙΑΔΩΣΕΤΕ ΤΟ METAL ΠΑΝΤΟΥ..ALL THE REST SUCK!ONLY METAL...


 ::) ::) ::) ::) ::) ::)

αν εχω λεφτα θα παω Madonna,πιστευω θα ειναι ωραια εμπειρια!
χαχαχα...δεν θα πω τιποτα γιατι εχουμε μια συμφωνια εμεις ;)
ΥΓ.συμφωνω με σενα εν μερει
ελα ρε,ναι ναι θα το εχεις σε λιγο καιρο το δωρακι!:)
αλλα ναι εχω δικιο το ξερω... :P
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
2 Απαντήσεις
2352 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/02/10, 01:11
από master of puppets
3 Απαντήσεις
3611 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/05/11, 10:01
από hot_sauce (φλουτσ)
4 Απαντήσεις
2948 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/11, 18:54
από Fourier
0 Απαντήσεις
1447 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/11, 23:01
από Βραζίλης
37 Απαντήσεις
13374 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/08/13, 02:23
από Καθόδιος (φλουτσ)