MusicMan Majesty 6 Iced Crimson

Περισσότερες φωτογραφίες




Τιμή:2900.00 EUR 0 προσφορές
Κλειστή


Περιγραφή: Πωλειται η πολυ γνωστη κιθαρα του John Petrucci, Ernie Ball Music Man Majesty 6 Iced Crimson με μαυρο hardware. Ειναι ολοκαινουρια και παιγμενη στην κυριολεξια 5-6 φορες. Ο λογος που την δινω ειναι επειδη ειμαι Kiesel Artist και δεν μου επιτρεπεται να χρησιμοποιω αλλο brand. Οποτε αυτη, μολις την πηρα, εκανα ενα βιντεο στο youtube (link below) και μετα την εβαλα στην θηκη κι απο τοτε καθεται. ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ειναι. Δεν υπαρχει ουτε ενα σημαδακι, σκονες, γρατζουνιες η οτιδηποτε αλλο πανω της. Ολα στην εντελεια. Μαζι δινεται η αυθεντικη σκληρη θηκη της με ολα τα καλουδια μεσα τα οποια δεν τα εχω καν ανοιξει. Δεν με ενδιαφερει καποια ανταλλαγη. Τιμη 2900 euro συζητησιμη Περιοχη-Αμπελοκηποι Αθηνας, Στελιος 6977527870

Specs - Mahogany one piece (neckthrough) neck+body, basswood wings, maple lazer etched top, ebony fretboard, mirror inlays, black hardware, Dimarzio illuminators pickups, 17inch radius, locking tuners, Ernie Ball floating bridge, Piezo, 20db Booster on Volume Knob, Split Push Push on Tone knob, Mono/Stereo option on the Piezo Volume Knob, stainless steel frets, Iced Crimson Matte Red colour, 3 way toggle switch.
Δειτε/ακουστε την εδω on action
https://www.youtube.com/watch?v=yoYY91NgRPc

Περιοχή ΑΘΗΝΑ
Εμφανίσεις: 423
Ημερομηνία καταχώρησης: 29/03/19 17:47
Εναπομείναντας χρόνος: 0 ημέρες 0 ώρες 0 λεπτά 0 δευτερόλεπτα
Λέξεις-κλειδιά: musicman majesty 

Κοινοποίηση

Όνομα μέλους: Stel Andre
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
Μέλος από: 09/04/07, 20:31

Στείλτε μήνυμα στον πωλητή
Εμφάνιση καταχωρήσεων του μέλους

Ποσοστό θετικών αξιολογήσεων: 0%
Θετική αξιολόγηση: positive
Ουδέτερη αξιολόγηση: 0 netural
Αρνητική αξιολόγηση: negative
Μέσος όρος αξιολόγησης: 0

Υποβολή αξιολόγησης για Stel Andre
0 Μέλη και 1 επισκέπτης βλέπουν αυτήν την καταχώρηση.

Σχόλια

Επιστροφή στις Αγγελίες