Αποστολέας Θέμα: Eχει παραγγειλει κανεις απο http://guitare.playback-europe.com/ ;;  (Αναγνώστηκε 15819 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος dellas

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Γεια σας παιδια! εχει παραγγειλει κανεις σας απο εδω :
http://guitare.playback-europe.com/
να μου μου πει τις εμπειριες του;
Ειδα την ibanez sa120 (την οποια θελω να αγορασω) στα 250 ευρω μαζι με δωρεαν αξεσουαρ (θηκη, ζωνη,κουρδιστιρι, πενες)(μαλλον φθηνιαρικα αλλα δωρεαν παρολαυτα...) σε αντιθεση με τον thomann που την εχει στα 299 σκετη

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Γεια σας παιδια! εχει παραγγειλει κανεις σας απο εδω :
http://guitare.playback-europe.com/
να μου μου πει τις εμπειριες του;
Ειδα την ibanez sa120 (την οποια θελω να αγορασω) στα 250 ευρω μαζι με δωρεαν αξεσουαρ (θηκη, ζωνη,κουρδιστιρι, πενες)(μαλλον φθηνιαρικα αλλα δωρεαν παρολαυτα...) σε αντιθεση με τον thomann που την εχει στα 299 σκετη



Ναι, κανένα απολύτως πρόβλημα.. Το μόνο θέμα που υπάρχει είναι ότι δεν έχουν κάποια δυνατότητα να βλέπεις το status της παραγγελίας σου στο site τους αλλά σου στέλνουν εκείνοι πολλά mail και σε ενημερώνουν πλήρως.. Πολύ καλό packaging επίσης.. UPS standard σαν την Thomann..

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Ναί, έχω παραγγείλει κι εγώ από κεί, κι όπως είπε κι ο faser έχουν πολύ καλό packaging και απαντούν κατευθείαν σε οποιαδήποτε ερώτησή σου. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι συνήθως αργεί λίγο παραπάνω απ'τα άλλα μαγαζιά...

Αποσυνδεδεμένος dellas

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Ωραια, ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος V.P.

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
υπολογιζε εβδομαδα σιγουρα..... ααααα..και ειναι ισως οι μονοι στη γαλλια που μιλανε και αγγλικα!!!:):)

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ ότι είδα και εγώ έχει σε πολλά προιόντα πολύ καλύτερες τιμές από τον thomann... Μάλλον θα αγοράσω και γω μια ακουστική από κει μόλις μαζέψω τα χρηματα... 
Αυτό που θέλω να ρωτήσω εγώ είναι αν δεχονται πληρωμη με αντικαταβολή και αν η παράδοση γίνεται σε τόσες μέρες όσες γράφουν γιατί στοκ έχουν πολύ λίγα προιοντα....
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος teleman

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 21
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
μεχρι στιγμης εχω εντοπισει οτι ειναι πολυ φτηνοτερος σε : korg, vox, hagstrom, line6, tech 21.

εχω παρει απο εκει μια Hagstrom και εμεινα απολυτα ευχαριστημενος απ το καταστημα τους. ειχα την κιθαρα στα χερια μου σε 6 μερες.

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Ρε παιδιά έκανα μια παραγγελία στο playback την τριτη και πλήρωσα με χρεωστική της eurobank...
Μου ήρθαν κάτι αυτοματοποιημένα μαιλ και τίποτα άλλο .
1. Πως μπορώ να καταλάβω αν είναι όλα οκ με την παραγγελία και την πληρωμή?
2. Υπάρχει τρόπος να δω μέσα στο σαιτ την πορεία της παραγγελίας?

Έχει κανένας άλλος εμπειρία από αυτό το μαγαζί?
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Kι εγώ έχω παραγγείλει από το Playback. Μού έδωσαν tracking number για τη UPS και τα πράγματα έφτασαν σε λιγότερο από μία εβδομάδα, παρά το γεγονός ότι η UPS τα παρέδωσε με μια μικρή καθυστέρηση. Πολύ εξυπηρετικοί σε κάθε επικοινωνία.
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Kι εγώ έχω παραγγείλει από το Playback. Μού έδωσαν tracking number για τη UPS και τα πράγματα έφτασαν σε λιγότερο από μία εβδομάδα, παρά το γεγονός ότι η UPS τα παρέδωσε με μια μικρή καθυστέρηση. Πολύ εξυπηρετικοί σε κάθε επικοινωνία.

Αυτά που πήρες υπήρχαν σε στοκ? γιατί εμένα έγραφε παράδοση σε 7 εργάσιμες...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
ναι εγω πηρα στις διακοπες,απ το playback την RG550 anniversary Ibanez...ολα απιστευτα..οπως εχω ξαναπει,ειναι φθηνος και απιστευτα εξυπηρετικος..αγοραστε απ αυτον!
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Kι εγώ έχω παραγγείλει από το Playback. Μού έδωσαν tracking number για τη UPS και τα πράγματα έφτασαν σε λιγότερο από μία εβδομάδα, παρά το γεγονός ότι η UPS τα παρέδωσε με μια μικρή καθυστέρηση. Πολύ εξυπηρετικοί σε κάθε επικοινωνία.

Αυτά που πήρες υπήρχαν σε στοκ? γιατί εμένα έγραφε παράδοση σε 7 εργάσιμες...

Ναι, αν θυμάμαι καλά υπήρχαν σε στοκ. Βασικά παρήγγειλα έναν Roland Microcube και πρόσθεσα διάφορα άλλα πράγματα για να φτάσω τις 100 λίρες (150 Ευρώ) ώστε να μην πληρώσω μεταφορικά. Η παραγγελία έγινε Πέμπτη βράδυ, Τετάρτη πρωί το πακέτο ήταν στην πόρτα μου. Αν δεν είχε καθυστερήσει η UPS μπορεί και να το είχα μια-δυο μέρες νωρίτερα...
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Ρε παιδιά έκανα μια παραγγελία στο playback την τριτη και πλήρωσα με χρεωστική της eurobank...
Μου ήρθαν κάτι αυτοματοποιημένα μαιλ και τίποτα άλλο .
1. Πως μπορώ να καταλάβω αν είναι όλα οκ με την παραγγελία και την πληρωμή?
2. Υπάρχει τρόπος να δω μέσα στο σαιτ την πορεία της παραγγελίας?

Έχει κανένας άλλος εμπειρία από αυτό το μαγαζί?
1.  Θα σου αποσταλεί σε πρώτη φάση, ένα mail από μια γαλλική τράπεζα η οποία θα πιστοποιήσει ότι η πληρωμή σου είναι έγκυρη.. Σε δεύτερη φάση θα σου στείλουν email από το playback που θα σου γράφουν τι αγόρασες (προϊόν, μονάδες, αξία, τελικό ποσό).. Σε τρίτη φάση θα σου έρθει το πολυπόθητο tracking number..
2.  Δυστυχώς δεν μπορείς να το δεις όπως στο Θωμά.. Μπορείς όμως, αν έχεις κάποια απορία να τους στείλεις ένα mail.. Εγώ τους ζήτησα το tracking number γιατί νόμιζα ότι δεν θα μου το στέλνανε, και μου απάντησαν μέσα σε 8 ώρες..

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
1.  Θα σου αποσταλεί σε πρώτη φάση, ένα mail από μια γαλλική τράπεζα η οποία θα πιστοποιήσει ότι η πληρωμή σου είναι έγκυρη.. Σε δεύτερη φάση θα σου στείλουν email από το playback που θα σου γράφουν τι αγόρασες (προϊόν, μονάδες, αξία, τελικό ποσό).. Σε τρίτη φάση θα σου έρθει το πολυπόθητο tracking number..

Το email από την τράπεζα πρέπει να μου έχει έρθει αλλά είναι στα γαλλικά και δεν καταλαβαίνω τίποτα.
Μου έστηλαν και το άλλο που έγραφε τι αγόρασα κτλ, άρα αυτό σημαίνει ότι αυτό της τραπεζας μου έλεγε ότι η συναλλαγή ήταν οκ?
Μετά από αυτά τα δυο το φυσιολογικό είναι να μου στήλουν το tracking number όταν με το καλό στήλουν τα πραγματα?
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
στειλτους mail για να σου στειλουν το  tracking number...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος drinnn

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 60
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
εγω παιδες εχω κανει δυο παραγγελιες απο το thomann μεχρι τωρα και καμια δεν ειχε κιθαρα αλλα μονο ενισχυτη, εφε, καλωδια, κ.α. ειμαι ακομα λιγο ψαρομενος στο να παρω κιθαρα απο εκει γιατι αν δεν ακουσεις πρωτα και δοκιμασεις δυσκολα!! ασε που πρεπει μολις ερθει να τρεχω για το setup (που δεν κατεχω ακομα καλα :( ) και αν ολα ειναι καλα, ΟΚ (το να τη δοκιμασεις την ιδια εδω δεν ειναι το ιδιο με το να παρεις το ιδιο μοντελο) αν παλι δεν ειναι εχει 30 days MONEY BACK ασχετα με την εγγυση, απο εμπειριες καποιον εδω εχει γινει αυτο να παρουν πισω τα Ευρωπουλακια τους μονο και μονο επειδη το μετανιωσαν και οχι επειδη ειχε ελλατωμα!
Στους ορυς του PLAYBACK (http://guitare.playback-europe.com/conditions.php) για τις επιστροφες λεει 15 μερες και δεν λεει πουθενα MONEY BACK :( και λεει κατι λιγο μπερδεμενα All products must be returned unopened and sealed inside the original package και στην επομενη προταση το αναιρει Opened products must be returned with the original packaging materials ???
νομιζω πως στο Θωμα ειναι λιγο πιο ξεκαθαρα και εχουμε εμπειριες απο εκει.
τωρα αυτο ακουγεται σαν να κανω διαφημηση στο thomann αλλα ουτε που τον ξερω το τυπο ;) (αν θελουν οι διαχειριστες ας κανουν διορθωση)
παντως εχει πολυ καλυτερες τιμες το PLAYBACK οχι σε ολα αλλα στα περισοτερα και συμαντικες οχι των 5€!

αυτο που εγω θελω να πω ειναι, αν καποιος εχει εμπειρια σχετικα με τις επιστροφες στο εν λογο καταστημα να τις καταθεσει.

καποιος ανεφεραι οτι αν και Γαλλοι σου μιλαν και Αγγλικα στο Θωμα εχει πωλειτες και μιλουεν σε καμια 15 γλωσσες και φυσικα Ελληνικα (και πολυ εξυπηρετικος ο Γιωργος στου Θωμα) στο  playback τι παιζει?

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
1.  Θα σου αποσταλεί σε πρώτη φάση, ένα mail από μια γαλλική τράπεζα η οποία θα πιστοποιήσει ότι η πληρωμή σου είναι έγκυρη.. Σε δεύτερη φάση θα σου στείλουν email από το playback που θα σου γράφουν τι αγόρασες (προϊόν, μονάδες, αξία, τελικό ποσό).. Σε τρίτη φάση θα σου έρθει το πολυπόθητο tracking number..

Το email από την τράπεζα πρέπει να μου έχει έρθει αλλά είναι στα γαλλικά και δεν καταλαβαίνω τίποτα.
Μου έστηλαν και το άλλο που έγραφε τι αγόρασα κτλ, άρα αυτό σημαίνει ότι αυτό της τραπεζας μου έλεγε ότι η συναλλαγή ήταν οκ?
Μετά από αυτά τα δυο το φυσιολογικό είναι να μου στήλουν το tracking number όταν με το καλό στήλουν τα πραγματα?
Ναι, η συναλλαγή σου έχει ολοκληρωθεί.. Μπορείς να τους στείλεις email ζητώντας τους το tracking number ή να περιμένεις κανά 2μερο το πολύ να σου το στείλουν εκείνοι.. Δεδομένου ότι είναι Παρασκευή σήμερα, πιθανώς να μην σου απαντήσουν στο mail οπότε λογικά Δευτέρα θα στο έχουν στείλει εκείνοι.. Υπομονή!!  ;)

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Ναι, η συναλλαγή σου έχει ολοκληρωθεί.. Μπορείς να τους στείλεις email ζητώντας τους το tracking number ή να περιμένεις κανά 2μερο το πολύ να σου το στείλουν εκείνοι.. Δεδομένου ότι είναι Παρασκευή σήμερα, πιθανώς να μην σου απαντήσουν στο mail οπότε λογικά Δευτέρα θα στο έχουν στείλει εκείνοι.. Υπομονή!!  ;)

Αυτό που με αγχωνε ήταν αν δέχτηκαν τα χρήματα γιατί τα έβαλα με prepaid της eurobank...
Θα περιμένω μέχρι την δευτέρα μηπως μου στήλουν αυτοί το tracking number αλλιώς θα τους στήλω εγώ email...
thanks για τις πληροφορίες....
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Ναι, η συναλλαγή σου έχει ολοκληρωθεί.. Μπορείς να τους στείλεις email ζητώντας τους το tracking number ή να περιμένεις κανά 2μερο το πολύ να σου το στείλουν εκείνοι.. Δεδομένου ότι είναι Παρασκευή σήμερα, πιθανώς να μην σου απαντήσουν στο mail οπότε λογικά Δευτέρα θα στο έχουν στείλει εκείνοι.. Υπομονή!!  ;)

Αυτό που με αγχωνε ήταν αν δέχτηκαν τα χρήματα γιατί τα έβαλα με prepaid της eurobank...
Θα περιμένω μέχρι την δευτέρα μηπως μου στήλουν αυτοί το tracking number αλλιώς θα τους στήλω εγώ email...
thanks για τις πληροφορίες....
Να'σαι καλά.. Πάντως αν έχεις αμφιβολίες για το τι γράφει το mail της τράπεζας, μπες στο www.google.com και δίπλα στο search field έχει 3 γραμμές.. Η τρίτη λέγεται language tools (ή γλωσσικά εργαλεία), όπου μπορείς να κάνεις copy-paste το mail της τράπεζας και να επιλέξεις μετάφραση από γαλλικά στα ελληνικά ή από τα γαλλικά στα αγγλικά (έχω παρατηρήσει ότι είναι πιο πιστή).. Καλόπαιχτη η ακουστική!!  :D

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Σημερα μου ήρθε και μενα η παραγγελία μετά από 2 βδομάδες παρα 1 μερα...
Βέβαια η κιθάρα που πήρα έλεγε delivery in 7 business days οπότε ο χρόνος παραδοσης μου φαίνεται ΟΚ!

Πακετάρισμα και συσκευασία σχετικά καλή, είχε και αεροσακούλες όμως ένα κουτάκι με κάτι δώρα από το κατάστημα είχε ανοιξει (το musicstore που εχω αγοράσει και από εκει και μπορώ να συγκρίνω είχε πολύ καλύτερο πακετάρισμα )!

Αυτό που με νευρίασε ήταν η κακή επικοινωνία ( για την ακρίβεια δεν υπήρχε επικοινωνία )!!!
Εκτός από τα αρχικά αυτοματοποιημένα μαιλ που πηρα μετα δεν μου ξαναέστηλαν κανένα ( ουτε καν απάντησαν όταν τους έστηλα εγώ ), ούτε να μου πουν πότε έφυγε από εκεί το δέμα ούτε το tracking number της ups ούτε τίποτα!

Αυτή ήταν η εμπειρία μου από αυτό το κατάστημα και το συμπέρασμα μου είναι ότι αν βρήτε αυτό που θέλετε σε χαμηλότερη τιμή από τα άλλα 2 γερμανικά αγοράστε...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Pandemonium

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 141
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Μολις εκανα κι εγω την παραγγελια αφου φυσικα εχει πολυ φθηνοτερα προιοντα απο το Θωμα,τουλαχιστον 100 ευρω φθηνοτερη εκανε η κιθαρα μου....Ελπιζω να ειναι ΟΚ εταιρεια και να ειναι <Ασφαλης> η μεταφορα!!


Αναμενουμε...


Τα προιοντα που λενε 48hours,για Αποστολες Αθηνα ποσες μερες συνεπαγετε αυτο?
I'm to old for this nuts...!

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Λοιπόν παιδιά εγώ έμεινα με το playback και την chronopost! Πραγματικά, μιλάμε για ΤΑΧΥΤΗΤΑ στις μεταφορές! Λοιπόν, το θέμα είχε ως εξής: Παρήγγειλα αυτά που ήθελα Κυριακή βράδυ. Δευτέρα μεσημεράκι έβαλα τα χρήματα και Τετάρτη πριν τις 12.00 το μεσημέρι ήταν όλα σπίτι μου. Και να τονίσω πως δεν ήταν ένα δυό πράγματα, αλλά αρκετά, μικρά και μεγάλα. ΑΨΟΓΑ συσκευασμένα, με τα κουτιά τους και ΟΛΑ τα συνοδευτικά τους (αντίθετα με πολλά ελληνικά μαγαζιά που δεν φιλοτιμούνται να σου δώσουν ούτε τα αλλενάκια), και το ένα όργανο που περιείχε η συσκευασία ΑΨΟΓΑ σεταρισμένο (γι'αυτό δεν ξέρω αν είναι ευθύνη του playback ή του εργοστασίου, αλλά και σε άλλο όργανο που πήρα από εκεί ήταν η ίδια ΑΨΟΓΗ κατάσταση). Οπότε συστήνω ανεπιφύλακτα playback, και κάντε κι ένα comment/παράκληση στην παραγγελία σας να σας τα στείλουν με την chronopost, είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ γρήγοροι. Αυτά.  8)



Υ.Γ. : Να τονίσω πως αυτά που έρχονται γρήγορα είναι αυτά που έχουν σε stock, καθώς αν δεν υπάρχει κάτι σε stock μάλλον θ'αργήσει αρκετά, γιατί απ'όσο έχω παρακολουθήσει δεν stockάρουν συχνά και μεγάλες ποσότητες. Ίσως το μόνο αρνητικό που έχει αυτό το μαγαζί.

Αποσυνδεδεμένος Pandemonium

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 141
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Εγω δεν εμεινα και τοσο ικανοποιημενος,μετα απο 10 μερες μου ηρθανε τα πραματα(κιθαρα-ενισχυτης-πολυεφφε),ο καβαλαρης της κιθαρας ηταν ξεβιδωμενος και μολις την εβγαλα απο τη θηκη διασκορπιστηκανε το πατωμα,επισης ξεχασαν να μου βαλουν το free accesories pack(θηκη,χορδες,κουρδιστηρι,10 πενες) και μου τα εστειλνα μετα απο 2 μερες.παντως απο τιμες σκιζουνε!!
I'm to old for this nuts...!

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΓΩ ΕΓΕΙΝΑ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ Η ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ?
Λοιπον, την πατησα και με αυτους. Μετα τις καλες συστασεις εδω μεσα, παρηγκειλα, ενα μικροφωνο για εμενα (40 ευρω πιο φθηνο απο αλλου), και ενα μπασο + θηκη για εναν φιλο.
Αργησαν 2-3 μερες να παντησουν, μου λενε το μπασο τελειωσε, σε 3 μερες σε στοκ. ΟΚ λεω. περιμενω αρκετες μερες, τιποτα... στελνω παλι μειλ, απαντανε καθυστερημενα, τελειωσε το μικροφωνο τωρα λενε (!!!!!), μεσα στην βδομαδα σε στοκ. Περιμενω... περνανε 2 εβδομαδες, δεν ειχα λαβει κανενα νεο, επικοινωνω, μετα απο 1 εβδομαδα απαντανε οτι τελειωσε παλι και το μπασο και δεν θα το ξαναφερουν γιατι καταργειτε το μοντελο!!!!!!!!!!!!!! Τι να πω, ειναι απαραδεκτοι, ο φιλος που ηθελε το μπασο ακομα θα με βριζει, και δεν φταιω και εγω με τετοιους καραφκιοζηδες που εχουμε μπλεξει... μακρυα!!!!
Επισης, σε χρεωνουν με το που παραγκειλεις, οχι με το που θα στειλουν τα πραγματα, και να δω τωρα πως θα στειλουν τα χρηματα τωρα πισω που ακυρωσα την παραγκελια...
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος GreekDudeCovers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1677
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • GreekDudeCovers on YouTube
Ρε φίλε πραγματικά είσαι γκαντέμης, δεν εξηγείται αλλιώς... Ποτέ δεν μου έχει γίνει μούφα απ'το playback κι έχω παραγγείλει αρκετά από κεί. Από περιέργεια, για ποιά πράγματα μιλάμε? Δηλαδή ίσχυε το ότι τέλειωσαν ή ήταν άκυρη δικαιολογία? Κρίμα ρε φίλε πάντως...  :(

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
1693 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/01/04, 23:14
από ερεβος
8 Απαντήσεις
11628 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/06/08, 12:06
από m@ster k@frer
3 Απαντήσεις
2329 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/02/07, 21:12
από buckethead RULES!!
0 Απαντήσεις
2431 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/12/07, 12:25
από Spell@lchemist!
2 Απαντήσεις
3269 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/01/08, 14:00
από Si_rah
19 Απαντήσεις
10096 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/04/08, 21:33
από Meolas
7 Απαντήσεις
3802 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/08/12, 20:54
από xaros43
10 Απαντήσεις
3332 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/01/13, 10:53
από Mike Moss
1 Απαντήσεις
3733 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/01/14, 10:58
από Απόλλων
4 Απαντήσεις
16276 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/10/15, 22:38
από Starrider