Αποστολέας Θέμα: Απ: Δημιουργια βιντεο με φωτογραφιες και mp3...  (Αναγνώστηκε 23185 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος realguru

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
    • Skype - devafieromeno
    • Προφίλ
    • icinema.gr
ffmepg einai ayto poy psaxneis.


Rixneis tis fotografies se enan fakelo
ftiaxneis ena arxeio mylist.txt me ta onomata kai path ton fotografion
kai trexeis to ffmepg me tis kataliles parematrroys ( iparxoyn polla examples sto web )
kai soy ftiaxnei to video kai eise koyfeto.

Εκει που υπερτερει ο ανθρωπος σε σχεση με τους υπολογιστες ειναι οτι κανει "λάθη" ενω οι υπολογιστές δεν κανουν. και απο τα λαθη ο ανθρωπος μαθαίνει τα pc οχι .

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ffmepg einai ayto poy psaxneis.


Rixneis tis fotografies se enan fakelo
ftiaxneis ena arxeio mylist.txt me ta onomata kai path ton fotografion
kai trexeis to ffmepg me tis kataliles parematrroys ( iparxoyn polla examples sto web )
kai soy ftiaxnei to video kai eise koyfeto.
Δεν γράφουμε με greeklish σε αυτό το forum.

Αποσυνδεδεμένος realguru

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
    • Skype - devafieromeno
    • Προφίλ
    • icinema.gr
Α οραια θα γραφο ελινηκα τοται σιχορεσεμε για τιν ορθογραφεια μου δεν νομειζο να σε ενωχλει και αυτο ε?

θα μπορουσες να εισαι πιο ειλικρινης πχ να ελεγες.

Αγαπητε NEW MEMBER
επειδη αυτο που εχω κανει εδώ θέλω να εχει ελπιδες να βγαινει στα γαμο ψαχτηρια μπας και παρω καμια δεκαρα απο διαδημισεις θα ηθελα αν μπορουσες να το σεβαστεις και να γραφεις με ελληνικα.
Τώρα ειναι Μονοδρομος.

1) με κανεις Ban και δεν δεχεσε κατοπιν τις συνεπειες για κανενα 20λεπτο και δεν ξερω εγω για ποσο θα μου την δώσει να σε εχω κατω.
2) Ζητας ευγενικα συγνώμη.

σου προτεινω να επιλέξεις την πρώτη λυση μιας και βαριεμε αφανταστα αυτα τα παιδιαστικα που λενε ολοι οι Admin στα forums τι λες θες να με δοκιμασεις? αν ναι πειρμενω το BAN. και εσυ περιμενε να ξαναμπεις εδω μεσα οταν το αποφασισω εγω

Εκει που υπερτερει ο ανθρωπος σε σχεση με τους υπολογιστες ειναι οτι κανει "λάθη" ενω οι υπολογιστές δεν κανουν. και απο τα λαθη ο ανθρωπος μαθαίνει τα pc οχι .

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Πρώτον...από τα λίγα, προς το παρόν, μηνύματά σου φαίνεσαι για άνθρωπος που ξέρει από forum. Γι'αυτό και δεν αναλώθηκα σε εισαγωγές περί της λειτουργίας τους.

Δεύτερον, αν είχες την υπομονή να φερθείς ως "new member" και να δεις τι γίνεται σ'αυτό το ρημάδι το forum πριν μπουκάρεις θα αντιλαμβανόσουν πως οι περισσότεροι τηρούμε κάποιους κανόνες λόγω αλληλοσεβασμού και (στην περίπτωσή σου) για να μπορούν και οι υπόλοιποι να διαβάσουν άνετα αυτά που γράφουμε χωρίς να βγάζουμε τα μάτια μας.

Τρίτον....ναι, θα φας ban. Κανείς δεν σε αναγκάζει να είσαι σε αυτό το forum. Αν θέλεις, όμως, να είσαι θα το κάνεις με τους κανόνες που ακολουθούν χρόνια τώρα και τα υπόλοιπα μέλη.

Αποσυνδεδεμένος elrich

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 734
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρομπούζουκο ολέ
    • Προφίλ
    • http://laikikithara.forumgreek.com
Απ: Δημιουργια βιντεο με φωτογραφιες και mp3...
« Απάντηση #4 στις: 15/01/16, 15:43 »
Πετάξτε τον όξω... κάθεστε και το συζητάτε κιόλας