Αποστολέας Θέμα: Συναντισουλα Σαλονικα για καφεδακι κ ηθικη συμπαρασταση?  (Αναγνώστηκε 29506 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ikaros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1194
  • Φύλο: Άντρας
  • When i found her,i lost my mind...
    • Προφίλ
  Επαγγεμλατικες υποχρεωσεις με κρατησαν μακρυα απο τη συναντηση...οσο για το προσκοπο...εμ η αλλη η λωτα δεν καταλβε γρι,εγω φταιω?  :P  :P  :P
…χαρά στον Ίκαρο αψήφιστα που υψώθη φτεροπλάστης…

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
οσο για το προσκοπο...εμ η αλλη η λωτα δεν καταλβε γρι,εγω φταιω?  :P  :P  :P

Aλλου αυτα! ;D

Οσο για σενα, chorer, την επομενη φορα που θα πεταξεις κατι, θα σε καταγραψω σε βιντεο, για να εχουμε στοιχεια μετα, αν τυχον κ μας γκαντεμιασεις παλι!για να αποσυρθρεις απο την κυκλοφορια, να κυκοφορουμε κ εμεις χωριςφοβο... Αλλα θα μου πεις, λες κ δεν μπορεις να μας καταραστεις απο το σπιτι σου... ;D Τι οξεια γκαντεμιτιδα ειοναι αυτη ρε παιδακι μου? :o
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

jagmaster

  • Επισκέπτης
Προς chorrer: cult φιγουρα, σημαινει φιγουρα η οποια ξεχωριζει για την ιδιαιτεροτητα της, τοσο στο παρουσιαστικο οσο και στην συμπεριφορα. H cult φιγουρα εχει καποια ιδιαιτερα χαρακτηριστικα, π.χ πεταει ατακες (ειπες αφθονες), εχει αντισυμβατικη συμπεριφορα (κοινως οποιος πεσει στα χερια σου την γα...) και λοιπα...Περαιτερω εξηγησεις θα δωθουν επι αθηναικου εδαφους. ;)

Προς Βαλια: Αμα δεν κανεις ουτε για προπονηση, εγω δεν φταιω...
 ;D
Προς Επαλλε: Εβγαινε ενα τσιγαρο ακομα, χαρτακια ειχα στο σπιτι. Απατεωνα!! Εμ τα ξεχασες, εμ σπιλωνεις και υποληψεις τωρα! Αισχος! ;D ;D

Προς Μανεστρο: Ο κοσμος ρωταει, δεν βγαινει με την χαρτουτσα στο χερι, σαν να κανει γκαλοπ για την AGB. :P

Προς German rock: Το αμεσως επομενο που μπορει να σου συμβει ειναι να σου ερθει κανα υπερωκειανιο στο κεφαλι. Αλλα αυτα ειναι, αμα μπλεκεις με τον γκαντεμοσαυρο τον chorrer... Που πας ρε και τις βρισκεις τετοιες δουλειες? Ημαρτον παναια μου... ::) ??? :-X :-*

Περασαμε καλα, την αλλη φορα καλυτερα (ακους λωτα???!)

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Προς German rock: Το αμεσως επομενο που μπορει να σου συμβει ειναι να σου ερθει κανα υπερωκειανιο στο κεφαλι. Αλλα αυτα ειναι, αμα μπλεκεις με τον γκαντεμοσαυρο τον chorrer... Που πας ρε και τις βρισκεις τετοιες δουλειες? Ημαρτον παναια μου... ::) ??? :-X :-*

Η αναγκη φιλε μου, η αναγκη! Υπερωκαιανειο,ε? ;D Αν παθω κατι τετοιο, αμλλον εσενα θα θεωρισω υπευθυνο, οχι τον chorer, γιατι εσυ το ανεφερες! κ αν ειναι να παθω κατι τετοιο, εσενα να σε βρουνε 2 αεροπλανα κατακεφαλα, σαν να εισαι το World Trade Center! Για να μαθεις να με καταριεσαι!ααα! :P
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος chorrer

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 242
  • Φύλο: Άντρας
  • μπαααααα!!!
    • Προφίλ
    • Τζελέπης Δημήτρης- Ελληνοφωνο Ροκ
....Χμμμ, Γκαντεμοσαυρος ε?
Δεν πιστευω το "σαυρος" να ηταν σποντα για την ηλικια μου  ;D ;D

SprengG σε ευχαριστω για την μεταφραση  :) .....Ε, αφου δεν ειναι βρισια λεω να ξαναθαψω το τσεκουρι του πολεμου  :P

GermanRock μην ανησυχεις τα υπερωκεανεια δεν ανηκουν στους τομεις της ειδικοτητας μου......βεβαια καλο θα ηταν για τους επομενους μηνες να μην πλησιαζεις και πολυ στην θαλασσα καλου - κακου  ;D


ΥΓ: Λοιπον τελικα θα ειμαι εδω ακομα μια βδομαδα περιπου.....τι λετε κανονιζουμε εκεινη τη tabooμαχια ??
http://tzelepis.kithara.gr  ή http://music.kithara.gr/bands/89/<----- Για κοπιαστε να ακουσετε το θειο Μητσο!

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
στο ταβλι μπορει να εχασα, αλλα στο taboo ειμαι μαστερ....  8) 8)
τυχεροι οσοι θα ναι στην ομαδα μου...

Μορφη (chorrer) αν ειναι για ΣΚ, εγω ειμαι μεσα!
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
''Προς Επαλλε: Εβγαινε ενα τσιγαρο ακομα, χαρτακια ειχα στο σπιτι. Απατεωνα!! Εμ τα ξεχασες, εμ σπιλωνεις και υποληψεις τωρα! Αισχος! Grin Grin''

ουτε μια τζουρα απο τσιγαρο δεν εμεινε. παλιοκαρμιρη. δεν τα ξεχασα τα αφησα επιτηδες γιατι δεν θα επειρνα αλλο καπνο. το ψιλοεκοψα το ρημαδι. :D :D
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Προς German rock: Το αμεσως επομενο που μπορει να σου συμβει ειναι να σου ερθει κανα υπερωκειανιο στο κεφαλι. Αλλα αυτα ειναι, αμα μπλεκεις με τον γκαντεμοσαυρο τον chorrer... Που πας ρε και τις βρισκεις τετοιες δουλειες? Ημαρτον παναια μου... ::) ??? :-X :-*

Η αναγκη φιλε μου, η αναγκη! Υπερωκαιανειο,ε? ;D Αν παθω κατι τετοιο, αμλλον εσενα θα θεωρισω υπευθυνο, οχι τον chorer, γιατι εσυ το ανεφερες! κ αν ειναι να παθω κατι τετοιο, εσενα να σε βρουνε 2 αεροπλανα κατακεφαλα, σαν να εισαι το World Trade Center! Για να μαθεις να με καταριεσαι!ααα! :P


Το βλεπω να ερχεται το πλοιο...με την τυχη που εχεις με τις δουλειες σου... :P :P
Αντε να παρεις πτυχιο να διδαξεις, που ειναι πιο ασφαλες  ;D ;D ;D
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Προς German rock: Το αμεσως επομενο που μπορει να σου συμβει ειναι να σου ερθει κανα υπερωκειανιο στο κεφαλι. Αλλα αυτα ειναι, αμα μπλεκεις με τον γκαντεμοσαυρο τον chorrer... Που πας ρε και τις βρισκεις τετοιες δουλειες? Ημαρτον παναια μου... ::) ??? :-X :-*

Η αναγκη φιλε μου, η αναγκη! Υπερωκαιανειο,ε? ;D Αν παθω κατι τετοιο, αμλλον εσενα θα θεωρισω υπευθυνο, οχι τον chorer, γιατι εσυ το ανεφερες! κ αν ειναι να παθω κατι τετοιο, εσενα να σε βρουνε 2 αεροπλανα κατακεφαλα, σαν να εισαι το World Trade Center! Για να μαθεις να με καταριεσαι!ααα! :P


Το βλεπω να ερχεται το πλοιο...με την τυχη που εχεις με τις δουλειες σου... :P :P
Αντε να παρεις πτυχιο να διδαξεις, που ειναι πιο ασφαλες  ;D ;D ;D

Σωστο κ αυτο... ασε, χθες κ προχθες δουλευα παλι κ παλι σκηνικα ειχαμε! Αυτη τη φορα δεν με πετυχαν τιποτα τασακια, ευτυχως, αλλα εγινε ζαντα ο μπαρμαν κ μου την επεφτε ασυστολα στο γυρισμο προς Θεσσαλονικη μεσα στο αμαξι του αφεντικου κ μαλιστα προσπαθησε επανειλημενως να με χουφτωσει κ να με φιλησει(με το αφεντικα μπροστα ;D). Το μονο που καταφερε ηταν να φαει μερικες φαπες, αλλα σε αντιποινα μου εκανε κατι τσιμπιες, ακομα μελανιες εχω! >:( Κ χθες εγινε φασαρια με το αφεντικο γιατι καποιος μπερδεψε την παραγγελια, αλλα αντι αυτος που το εκανε να το παραδεχτει ριξαν το φταιξιμο σε μενα κ ακουσα εγω τα βρισιδια! Αντε να τον πεισω πως δν εφταιγα! >:(Ημαρτον! Τσορερ, παλι με καταραστηκες?η εσυ ησουν, Πανο? τ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΣΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΣΑς!ΟΕΟ! Ν ΜΑΘΕΤΕ! ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 19/03/07, 21:20 από GermanRock »
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος chorrer

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 242
  • Φύλο: Άντρας
  • μπαααααα!!!
    • Προφίλ
    • Τζελέπης Δημήτρης- Ελληνοφωνο Ροκ
.....Αθωος κυριε προεδρε !!!  :P


Λεω εγω τωρα ......μηπως ηρθε η ωρα να αλλαξεις δουλεια????
http://tzelepis.kithara.gr  ή http://music.kithara.gr/bands/89/<----- Για κοπιαστε να ακουσετε το θειο Μητσο!

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
.....Αθωος κυριε προεδρε !!!  :P


Λεω εγω τωρα ......μηπως ηρθε η ωρα να αλλαξεις δουλεια????

Αθωος, ε?

ΠΑΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ???!!!!!!!!!!?????!Εσυ φταις! >:( ;D

Να αλλαξω δουλεια? Παλι? Να σου πω, το σκεφτομαι, ειδικα μετα τις προσβολες του Σουκου, αλλα ποιος ψαχνει για αλλη τωρα? κ ειναι καλα τα λεφτα γμτ... Κ εγω ξεφραγκη!(ως συνηθως ;D) Αλλα απο την αλλη βαραω ενεσεις με τη μουσικη που ακουω εκει μεσα, κ τραβαω τα μαλλια μου μ'αυτα που ακουω κ κ βλεπω απο τους πελατες! Α ρε επαρχιααααααααα!!!!!!!!!!!! ;D
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

jagmaster

  • Επισκέπτης
Das Leben ist nicht fair!! Die Aertze!

Για ακουστε δεσποινις, αν εσεις ειστε γκομεναρα και δουλευετε σε μαγαζι που μαζευονται ξαναμμενοι γιδοβοσκοι εγω δεν σας φταιω σε τιποτα. Οσο για τα λεφτα, μπορεις να δουλεψεις και ως μεταφραστρια και να βγαζεις λεφτα, αλλα και να γλιτωσεις και το λιγουροκυμα που σου την πεφτει καθε βραδυ. Αν παλι θεωρεις εμενα υπευθυνο για οσα σου συμβαινουν, χτυπα και συ. Ετσι πως με εχει φτυσει η μοιρα μου, ειναι δυνατον να βγω στον δρομο και να μου ερθει κανα μενιρ στο κεφαλι. Αααααχ...μαυρη ζωη που κανουμε οι σινγκλ...(νιτιριντιταν, πενια βαρια και σερικη!!!)

ΥΓ: Ειμαι μεσα σε ο,τι κανονισετε, παρακαλω να φιλοτιμηθει καποιος να μου στειλει πριβε.

Αποσυνδεδεμένος chorrer

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 242
  • Φύλο: Άντρας
  • μπαααααα!!!
    • Προφίλ
    • Τζελέπης Δημήτρης- Ελληνοφωνο Ροκ
Αντε ρε ξεκουνηθειτε να παιξουμε καμια tabooμαχια........να βαλω κι ενα κινητρο.....φανταστειτε τον SprengG να προσπαθει να εξηγησει στην GermanRock  την λεξη Αλεξικεραυνος  ;D......θα μας ακουει ολο το μαγαζι!!!!  ;D ;D
http://tzelepis.kithara.gr  ή http://music.kithara.gr/bands/89/<----- Για κοπιαστε να ακουσετε το θειο Μητσο!

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Das Leben ist nicht fair!! Die Aertze!

Για ακουστε δεσποινις, αν εσεις ειστε γκομεναρα και δουλευετε σε μαγαζι που μαζευονται ξαναμμενοι γιδοβοσκοι εγω δεν σας φταιω σε τιποτα. Οσο για τα λεφτα, μπορεις να δουλεψεις και ως μεταφραστρια και να βγαζεις λεφτα, αλλα και να γλιτωσεις και το λιγουροκυμα που σου την πεφτει καθε βραδυ. Αν παλι θεωρεις εμενα υπευθυνο για οσα σου συμβαινουν, χτυπα και συ. Ετσι πως με εχει φτυσει η μοιρα μου, ειναι δυνατον να βγω στον δρομο και να μου ερθει κανα μενιρ στο κεφαλι. Αααααχ...μαυρη ζωη που κανουμε οι σινγκλ...(νιτιριντιταν, πενια βαρια και σερικη!!!)

ΥΓ: Ειμαι μεσα σε ο,τι κανονισετε, παρακαλω να φιλοτιμηθει καποιος να μου στειλει πριβε.

Das Leben ist nicht fair, mein Baby war beim Frisör? ;D

Ευχαριστω για το κομπλιμαν παντως!γκομεναρα, εεε? ;D Θα την ψωνησω αγρια τωρα...χεχε

Ως μεταφραστρια χωρις πτυχιο δεν μπορω να δουλεψω!

Μενιρ? Μαλλον ολο τα γαλατικο χωριο με τα οχυρα μαζι! ;D

Παντως οσο αφορα το ρεπερτοριο του μαγαζιου, πιστευω πως το τραγουδια  Party stinkt & Radio brennt περιγραφουν πληρως την κατασταση! Φανταζεσαι δλδ τι τραβαω!κ μετα να εχω το αφεντικο να λεει πως δεν δουλευω επαγγελματικα κ κανω ολο λαθη! κ πως απορει που εχω ξαναδουλεψει! >:( θα του ελεγα τωρα που να παει, αλλα γιατι να του δωσω ευχες?
« Τελευταία τροποποίηση: 19/03/07, 21:23 από GermanRock »
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Αντε ρε ξεκουνηθειτε να παιξουμε καμια tabooμαχια........να βαλω κι ενα κινητρο.....φανταστειτε τον SprengG να προσπαθει να εξηγησει στην GermanRock  την λεξη Αλεξικεραυνος  ;D......θα μας ακουει ολο το μαγαζι!!!!  ;D ;D

Τη λεξη αλεξικεραυνος? που σημαινει αυτο που δεν μπορουν να το πετυχουν κεραυνοι στο κεφαλι?γιατι να μας ακουσει ολο τα μαγαζι?λογω γερμανικων?

Μπα, αυτο θα γινει μαλλον στην περιπτωση που ο Ικαρος θα εξηγει στον Πανο τον ορο "τοποθεσια Εντεχνου" ;D

Παντως μεσα για ταμπου. αρκει να πειτε ποτε. στειλτε πμ
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος King Lui

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
  • Φύλο: Άντρας
  • "Have two bananas!!"
    • Προφίλ
    • King Lui
Τη λεξη αλεξικεραυνος? που σημαινει αυτο που δεν μπορουν να το πετυχουν κεραυνοι στο κεφαλι?γιατι να μας ακουσει ολο τα μαγαζι?λογω γερμανικων?

Μπα, αυτο θα γινει μαλλον στην περιπτωση που ο Ικαρος θα εξηγει στον Πανο τον ορο "τοποθεσια Εντεχνου" ;D

Παντως μεσα για ταμπου. αρκει να πειτε ποτε. στειλτε πμ

Δεν μπορείς να πεις κεραυνός στη λέξη αλεξικέραυνος στο ταμπού...  ;D Μάλλον εγώ θα είμαι στην άλλη ομάδα γιατί απότι φαίνεται χρειάζεσαι λίγη εξάσκηση  :)
"Experience is the name someone gives to his mistakes" - Oscar Wilde

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Παιδιά μήπως να τα λέγατε από κοντά καλύτερα όλα αυτά?  ::)

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Τη λεξη αλεξικεραυνος? που σημαινει αυτο που δεν μπορουν να το πετυχουν κεραυνοι στο κεφαλι?γιατι να μας ακουσει ολο τα μαγαζι?λογω γερμανικων?

Μπα, αυτο θα γινει μαλλον στην περιπτωση που ο Ικαρος θα εξηγει στον Πανο τον ορο "τοποθεσια Εντεχνου" ;D

Παντως μεσα για ταμπου. αρκει να πειτε ποτε. στειλτε πμ

Δεν μπορείς να πεις κεραυνός στη λέξη αλεξικέραυνος στο ταμπού...  ;D Μάλλον εγώ θα είμαι στην άλλη ομάδα γιατί απότι φαίνεται χρειάζεσαι λίγη εξάσκηση  :)

Σωωωωπα, δεν το ηξερα! ετσι κ αλλιως θα εισαι στην αλλη ομαδα, δε θελω γκαντεμιτιδα! ;D
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
25 Απαντήσεις
8581 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/06/05, 12:54
από Iroukos
42 Απαντήσεις
15378 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/09/08, 13:28
από GermanRock
4 Απαντήσεις
4085 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/10/08, 15:20
από GermanRock
22 Απαντήσεις
8373 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/03/09, 12:13
από GermanRock
5 Απαντήσεις
3663 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/03/09, 10:12
από master of puppets
2 Απαντήσεις
1978 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/04/09, 16:06
από gkou
4 Απαντήσεις
2634 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/02/11, 12:08
από YmiRLinG
7 Απαντήσεις
40110 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/06/12, 16:42
από zeromancer
3 Απαντήσεις
3608 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/02/17, 15:03
από Βραζίλης
3 Απαντήσεις
11275 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/09/17, 15:10
από panixgr