Αποστολέας Θέμα: fatses asteies - mp3  (Αναγνώστηκε 30191 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος fatses asteies

  • μια εξ αυτών κι εγώ ο Αντώνης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #100 στις: 19/07/06, 21:54 »
Ευχαριστώ πολύ όλους σας άλλη μια φορά. Αλλά πιο πολύ ευχαριστώ το Βασίλη γι αυτό το "παιδιά". Επιτέλους κατάλαβε κάποιος πόσο παιδί είμαι ακόμα...  :P Να 'σαι καλά Βασίλη. Το χρειαζόμουνα  ;D
"....Μιλούν με τις ώρες για κρύες ανάγκες και μετά με το φόβο παλεύουν. Κι είναι τόσο καλοί όταν λένε βλακείες που καμιά φορά ...ΞΕΓΕΛΟΥΝ."   -    fatses asteies

Αποσυνδεδεμένος Bah

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Άντρας
  • It's unπίστευταμπλ.
    • Προφίλ
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #101 στις: 20/07/06, 00:41 »
Αντώνη, και εγώ σε ευχαριστώ, και για τα τραγούδια σου και για τα λόγια που εξφενδόνισες.
Γιατί πρέπει να ξέρεις πως παιδί δεν είναι ο νέος. Παιδί είναι αυτός που έχει την σκανδαλιά μέσα του, την ζωηράδα, την χαρά και το κέφι. Γι' αυτό άλλωστε πιστεύω υπάρχουν δύο λέξεις : παιδί - νέος.

Και από την άποψη ότι έχεις την διάθεση, τον χρόνο και το πείσμα να γράφεις τραγούδια και να μας τα χαρίζεις, πιστεύω πως πρέπει να αποκαλείσαι "παιδί"...

Με αγάπη,
                                                  Βασίλης
Του άρεσε η μουσική
τον θάμπωσε το κάλλος
μπουζούκι έπαιζε μικρός
μπουζούκι και μεγάλος...

Αποσυνδεδεμένος holliday

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 491
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Have heart my dearWe're bound to be afraid
    • Προφίλ
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #102 στις: 20/07/06, 01:15 »
θα συμφωνήσω με τον Φατσα, και θα αρχισω να συμπαθω τον Βασίλη...

ωραια τα λες για τα παιδια..  ;D
Μια πεταλούδα στην γωνιά χαμογελάει, Κερνάει τσιγάρο μα πουλάει την φωτιά
ο αστυφυλακας ταυτοτητα ζητάει μα εγω την ψαχνω απ τα 19"

Αποσυνδεδεμένος NickNT

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 117
  • bass
    • Προφίλ
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #103 στις: 20/07/06, 03:17 »
Λοιπόν... άκουσα τα τραγούδια σε ένα γραφείο, από ηχειάκια υπολογιστή, και κατά συνέπεια δεν θα εκφράσω γνώμη για το μπάσσο (που ασχολούμαι) και την παραγωγή... επιφυλάσσομαι να τα κατεβάσω από το σπίτι και να τα ακούσω όπως τους αρμόζει.

Το σχόλιο μου πάντως, γενικά, ενώ είναι καλοπροαίρετο (θέλω να πιστεύω), και θετικό, ίσως είναι λίγο οξύμωρο.

Ενώ λοιπόν τα κομμάτια είναι όμορφα, με χαρακτήρα, λυρικότητα και νόημα (όπως προκύπτει στιχουργικά), έχουν μια διάθεση η οποία είναι πολύ χαρακτηριστική, αλλά, προσωπικά πάντα, μου αφήνει μια παράξενη γεύση... ίσως είναι πολύ θεατρικά και εσωτερικά ταυτόχρονα... αλλά δεν παύει να με ξενίζει αυτό το ύφος στη μουσική!

Δεν κάνω καμιά ποιοτική διαβάθμιση αυτού του ύφους σε σχέση με κάποιο άλλο- μην παρεξηγηθώ! Απλά, κάπως με ρίχνει, κάπου μου διαφεύγει η ατμόσφαιρα, και δε μπορώ να ταυτιστώ στο βαθμό που θα το έκανε κάποιος άλλος!

Ίσως με κάποιον άλλο ρυθμό ή groove να ένιωθα πιο οικείος- αλλά τότε πιθανόν να χάνοταν που άγγιξε τους υπόλοιπους συμφορουμίτες (τι λέξη κι αυτή...!).

Σέβομαι φυσικά απόλυτα τη δουλειά σας, δεν την κατακρίνω επ΄ουδενί... α, ίσως τελικά βγάζει κάτι πολύ ψυχρό για μένα... ιδίως οι φωνές.

Βέβαια, ενδεχομένως, αυτό ακριβώς να είναι το νόημα!

Τέλος, θέλω να πιστεύω (ξανά!) πως έχει κάποιο νόημα να αναφέρω αυτή τη διαφορετική οπτική από μέρους μου... χωρίς επ΄ουδενί να έχω να προσάψω τίποτε άσχημο σε μια τόσο σοβαρή δουλειά!

Αποσυνδεδεμένος fatses asteies

  • μια εξ αυτών κι εγώ ο Αντώνης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #104 στις: 20/07/06, 08:59 »
Φίλε NickNT ευχαριστώ πάρα πολύ. Πραγματικά. Γιατί έτσι πρέπει να είναι. Δεν είναι δυνατόν να αρέσουν σε όλους όλα και τόσο καιρό πολλοί λίγοι το είπαν αυτό (λες επειδή είμαι "κλικαδόρος τρομοκράτης" να φοβούνται; -από άλλο θέμα αυτό). Ξέρεις, δεν πετάω στα σύννεφα, αφ' ανός μεν ξέρω ότι δεν έχω γράψει τίποτα τραγουδάρες, αφ' ετ'ερου δε σε όλα (μα σε όλα) υπάρχει πάντα και η αντίθετη άποψη κι εδώ δεν είχε ακουστεί πολύ. Κι εσύ είπες αυτό που άκουσες και ένιωσες ειλικρινά. Μόνο που μέτρησα αρκετές φορές να προσπαθείς να πεις ότι είναι η άποψή σου , δεν υποβαθμίζεις τη δουλειά, είσαι καλοπροαίρετος κλπ. οι πολλές θετικές απόψεις σε τρόμαξαν; φαίνεται το πόσο καλοπροαίρετα τα λες και με στεναχωρεί λίγο αν (λέω αν) υπάρχουν κι άλλοι που δεν έχουν πει τη γνώμη τους επειδή είναι αρνητική και φοβούνται μήπως τους κακοχαρακτηρίσω. Δεν θα το έκανα ποτέ και ελπίζω μετά και από αυτή τη διευκρίνηση να νιώθουν όλοι άνετα να πουν τι πραγματικά πιστεύουν. Και κάτι άλλο. Οι πλέον χρήσιμες κριτικές είναι αυτές σαν τη δική σου. Που λεν ακριβώς αυτό που ένιωσαν και μάλιστα όσο μπορούν το εξηγούν κιόλας. Με αυτές μπορεί κάποιος να βγει έξω από αυτά που έγραψε και να το δει αντικειμενικότερα, να καταλάβει τα λάθη του και να προβληματιστεί για τη βελτίωσή τους. Αυτό το στυλ το κάπως θεατρικό που αναφέρεις είναι πράγματι ένα προσωπικό στοιχείο (τόσο στο στίχο όσο και στη μουσική) και όπως καταλαβαίνεις για να το έχω σημαίνει ότι και μου αρέσει. Ο προβληματισμός μου είναι στο κατά πόσο καλά καταφέρνω να το δουλέψω. Να είσαι καλά.... Τέτοια σχόλια είναι πάντα (όχι μόνο) καλοδεχούμενα (αλλά) και απαραίτητα. Ευχαριστώ πολύ.....
"....Μιλούν με τις ώρες για κρύες ανάγκες και μετά με το φόβο παλεύουν. Κι είναι τόσο καλοί όταν λένε βλακείες που καμιά φορά ...ΞΕΓΕΛΟΥΝ."   -    fatses asteies

Αποσυνδεδεμένος Cuenca_60R

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 410
  • Φύλο: Άντρας
  • Gainta lover!!!Ο εραστής του άσκ**λου.
    • Προφίλ
    • Cuenca's web-place!!!
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #105 στις: 20/07/06, 21:09 »
Αντώνη...μπορεις να τα ανεβάσεις soundclick?Για κάποιο λόγω δεν κατεβαίνουν από το rapidshare...
Για να εξασφαλίσουμε το μέλλον μας πρέπει να διαφυλάξουμε το παρελθόν μας.

Αποσυνδεδεμένος fatses asteies

  • μια εξ αυτών κι εγώ ο Αντώνης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #106 στις: 20/07/06, 21:44 »
Το δοκίμασα τώρα και δουλεύει. Μήπως ήταν κανένα προσωρινό κόλλημα; Προσπάθησε πάλι και αν δε μπορείς στείλε μου πμ.
"....Μιλούν με τις ώρες για κρύες ανάγκες και μετά με το φόβο παλεύουν. Κι είναι τόσο καλοί όταν λένε βλακείες που καμιά φορά ...ΞΕΓΕΛΟΥΝ."   -    fatses asteies

Αποσυνδεδεμένος Ρηνιώ-kouzoulotetia

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 415
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...and so it begins...
    • Προφίλ
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #107 στις: 23/07/06, 01:10 »
Βόλτα στην πολη
ικανοποιησε απολυτα την αναμονη και αγωνια μου για ενα καινουριο κομματι απο τις φατσες

Παράθεση
βγαινω βολτα στην πολη για να βρω ενα λογο και να μεινω εδω
βγαινω μερες και μηνες βγαινω χρονια μα ακομα δεν μπορω να το βρω

μου θυμιζει ποσο σκληρο ειναι να νιωθεις οτι η πολη σου σε διωχνει..ή τουλαχιστον δεν κανει κατι να σε κρατησει..

Το solo κιθαρας ειναι εξαιρετικο, οπως και η ενορχηστρωση, η οποία ταιριαζει όμορφα με τους στιχους  ;)

Δυσκολα χρονια
γνωστο εδω και καιρο το κομματι..αγαπημενο,οπως και ολα τα παλια..
Αντωνη,το αποθεωσες με την καινουρια ενορχηστρωση!!  ;)
πολυ ωραιες οι αλλαγες απο το ηρεμο μερος στα γκαζια..

Δυο ενστασεις (με ολο το θαρρος)
00.24-00.39 - πιστευω οτι δεν ταιριαζει ο ρυθμος των κρουστων αφενος, μου θυμιζει αλλωστε μετρονομο, αφετερου μπαινει καπως ξεφνικα και καλυπτει τη φωνη

μετα το 02.17 τα συνεχομενα πιατινια (ετσι νομιζω λεγονται) σε τοσα πολλα μετρα για μενα καταληγει κουραστικο.

Εγω για σενα - Καημενο μου δακρυ
πολυ ομορφα και τα δυο..αγαπημενα
νομιζω ειναι απο τις καλυτερες ερμηνειες του Σπυρου εδω..

αυτα απο μενα προς το παρον...

Αντωνη..περιμενουμε και τα επομενα με το καλο!
« Τελευταία τροποποίηση: 23/07/06, 01:16 από Ρηνιώ-kouzoulotetoia »

Αποσυνδεδεμένος NickNT

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 117
  • bass
    • Προφίλ
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #108 στις: 23/07/06, 14:48 »
Μόνο που μέτρησα αρκετές φορές να προσπαθείς να πεις ότι είναι η άποψή σου , δεν υποβαθμίζεις τη δουλειά, είσαι καλοπροαίρετος κλπ. οι πολλές θετικές απόψεις σε τρόμαξαν; φαίνεται το πόσο καλοπροαίρετα τα λες και με στεναχωρεί λίγο αν (λέω αν) υπάρχουν κι άλλοι που δεν έχουν πει τη γνώμη τους επειδή είναι αρνητική και φοβούνται μήπως τους κακοχαρακτηρίσω. Δεν θα το έκανα ποτέ και ελπίζω μετά και από αυτή τη διευκρίνηση να νιώθουν όλοι άνετα να πουν τι πραγματικά πιστεύουν. Και κάτι άλλο. Οι πλέον χρήσιμες κριτικές είναι αυτές σαν τη δική σου. Που λεν ακριβώς αυτό που ένιωσαν και μάλιστα όσο μπορούν το εξηγούν κιόλας. Με αυτές μπορεί κάποιος να βγει έξω από αυτά που έγραψε και να το δει αντικειμενικότερα, να καταλάβει τα λάθη του και να προβληματιστεί για τη βελτίωσή τους.

Αυτό που αναφέρεις (επιτρέπεις τον ενικό, ε;!;) σχετικά με το ότι συχνά μνημονεύω πως "είναι η άποψη μου" και δη "καλοπροαίρετη", έχει να κάνει καθαρά με το ότι πιστεύω πως είναι σημαντικό να κάνεις μεν κριτική σε σημεία, αλλά χωρίς να υποβαθμίζεις την ποιότητα της δουλειάς που έχει γίνει.

Τι θέλω να πω... έχω ακούσει δουλειές πολύ πρόχειρες, οι οποίες ουκ ολίγες φορές εξυμνούνται, και μάλιστα για σημεία στα οποία εμφανώς πάσχουν. Εκεί, θα το θεωρούσα περιττό να ασκήσω κάποια κριτική, γιατί όταν κάποιοι αρνούνται να δούνε ορισμένες εξόφθαλμες ελλείψεις, η γνώμη μου περισσεύει.

Κατά συνέπεια, όταν, από την άλλη, έχεις να κάνεις με μια σοβαρή δουλειά, αυτό είναι το πρώτο το οποίο πρέπει να αναφέρεις (την σοβαρότητα της προσέγγισης δηλαδή), και εν συνεχεία να εστιάσεις στο τι δεν σε άγγιξε, ή θα το έκανες αλλιώς, ή πιστεύεις πως θέλει αναθεώρηση.

Θα ήταν άδικο- μην πω ολίγον τι κακοπροαίρετο- να αρχίσω να λέω δε μου άρεσε αυτό, εκείνο, το άλλο, λες και πρόκειται για κάτι πρόχειρο ή άνευ μουσικής αξίας. Γιατί κι εσύ με την σειρά σου, και με το δίκιο σου, θα αναρωτηθείς: "καλά, τόσα και τόσα ακούγονται εκεί έξω, μόνο αρνητικά σχόλια έχει για αυτή την δουλειά, που στο κάτω κάτω της γραφής είναι αποτέλεσμα σοβαρής προσέγγισης;".

Δηλαδή, με συγκριτικά κριτήρια, θα έπρεπε κανείς να εξυμνήσει την δουλειά σου. Με απόλυτα κριτήρια, τα οποία νομίζω πως χρησιμοποίησα, οφείλω να παραδεχτώ κάποια πράγματα σχετικά με το ότι έκανες καλή δουλειά, και εν συνεχεία, ακομπλεξάριστα ελπίζω, να σου πω τη γνώμη μου, αιτιολογώντας την κατά το δυνατόν.

Κι επειδή ξανάκουσα τα κομμάτια, μου φάνηκαν πιο οικεία αυτή την φορά (ε, προφανώς!). Απλά, όπως κατάλαβες, είμαι λίγο του groove και των μοντέρνων ενορχηστρώσεων (μπλιμπλίκια forevah!).

« Τελευταία τροποποίηση: 23/07/06, 14:51 από NickNT »

Αποσυνδεδεμένος Μαργαρίτα Π.

  • Δεν είμαι στιχουργός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1464
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #109 στις: 24/07/06, 20:05 »
Αντώνη γεια σου. Οι έχοντες μουσική παιδεία μίλησαν, θα μιλήσουν κι άλλοι, αλλά και η γνώμη του κοινού πιστεύω ότι σ' ενδιαφέρει.
Άκουσα 5 από τα κομμάτια, Δύσκολα χρόνια, Βόλτα στην πόλη, Καημένο μου δάκρυ, Φάτσες αστείες & Εγώ για σένα.
Πολύ όμορφες μελωδίες, πολύ προσεγμένοι στίχοι, πολύ καλές ερμηνείες!
Αν υπήρχε κάτι που δεν μου άρεσε, θα σου το έλεγα.
Αν με ρωτούσες ποιο κομμάτι μου άρεσε περισσότερο απ' όλα, θα σου έλεγα το "Δύσκολα χρόνια".
Πολύ καλή δουλειά και μπράβο σε όλους τους συντελεστές!
Εύχομαι στις Φάτσες Αστείες να μας παρουσιάζουν πάντα Δουλειές Σοβαρές!
 :)
Ο Ρίτσος διαβάζει Ρίτσο
http://rapidshare.com/files/227510288/Ritsos.rar

Αποσυνδεδεμένος tasos__

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 444
  • Φύλο: Άντρας
  • linux rocks !
    • Προφίλ
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #110 στις: 28/07/06, 22:26 »
To "Φάτσες αστείες" μάρεσε πάρα πολύ  ;) Μπράβο ρε παιδιά . . . . . Αν και κατα την ταπεινή μο γνώμη θα έπρεπε το βρώμικο να μπει λίγο πιο πρίν. . . .Σιγά το πρόβλημα  ;D

Μάρεσε πολύ μπράβο σας...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #111 στις: 29/07/06, 19:17 »
Ακουσα το "δυσκολα χρονια"..Καλοδουλεμενο.Θα καλυτερο απο πολλα ελληνοφωνα ροκ τραγουδια γνωστων "ροκ" συγκροτηματων.Σαν να εχει επιρροες και απο Σιδηροπουλο ετσι?Και η εκφορα των λεξεων μου φαινεται.Μ αρεσε μπραβο αντωνη.Θα ακουσω και τα αλλα.
Γιαννης
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Bah

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 37
  • Φύλο: Άντρας
  • It's unπίστευταμπλ.
    • Προφίλ
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #112 στις: 31/07/06, 22:56 »
Είχα πει τη γνώμη μου για τα τραγούδια, αλλά τώρα κατέβασα και το τελευταίο.

Δεν είχα ακούσει το : Και μετά, Δύσκολα χρόνια και το ορχηστρικό του Χρήστου.

Όλα τα άλλα μου φάνηκαν υπέροχα.

Αυτά είναι κα-τα-πλη-κτι-κά...

Ειδικά το ορχηστρικό του Χρήστου μου άρεσε πάρα πολύ. Θα πήγαινε για soundtrack από καμία πολεμική ταινία.

Αυτά, με αγάπη.

Βασίλης
Του άρεσε η μουσική
τον θάμπωσε το κάλλος
μπουζούκι έπαιζε μικρός
μπουζούκι και μεγάλος...

Αποσυνδεδεμένος Cuenca_60R

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 410
  • Φύλο: Άντρας
  • Gainta lover!!!Ο εραστής του άσκ**λου.
    • Προφίλ
    • Cuenca's web-place!!!
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #113 στις: 01/08/06, 22:24 »
Αντώνη μόλις άκουσα το Και μετά...επειδή έχω ακούσει όλες τις δουλειές σου, αν και δεν τις έχω ακούσει στην τελική μορφή, μπορώ να πω ότι το τραγούδι αυτό δεν μου άρεσε τόσο πολύ όσο τα άλλα.Η φωνή της κοπέλας με χαλάει λίγο στην προκειμένη περίπτωση...Δεν κολάει με το τραγούδι.Μου θύμισε περισσότερο φωνή για ελληνική ταινία παρά για το συγκεκριμένο κομμάτι.Η φωνή θα έπρεπε ίσως να είναι λίγο πιο rock.Νιώθω ότι επίσης ότι μοιάζει στον τρόπο ανάπτυξης του το Καημένο μου Δάκρυ...Αυτό βέβαια δεν είναι και κακό...αλλά δεν είναι και καλό όταν επαναλαμβάνεται σε αρκετά τραγούδια..Όλα αυτά βέβαια φιλικές παρατηρήσεις, ξέρεις ότι είμαι φανατικός φάτσας κι εγώ  :) ;)
Για να εξασφαλίσουμε το μέλλον μας πρέπει να διαφυλάξουμε το παρελθόν μας.

Αποσυνδεδεμένος fatses asteies

  • μια εξ αυτών κι εγώ ο Αντώνης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #114 στις: 02/08/06, 21:02 »
Σας ευχαριστώ πολύ όλους.

Φίλε Cuenca_60R συμφωνώ μαζί σου , πραγματικά συμφωνώ και μάλιστα εκεί που λες "..Η φωνή θα έπρεπε ίσως να είναι λίγο πιο rock.."  εγώ θα έλεγα "πολύ πιο rock " γιατί έτσι θα γινόταν κάπως διαφορετικός ο χαρακτήρας του τραγουδιού και ίσως και να σου άρεσε κιόλας.
"....Μιλούν με τις ώρες για κρύες ανάγκες και μετά με το φόβο παλεύουν. Κι είναι τόσο καλοί όταν λένε βλακείες που καμιά φορά ...ΞΕΓΕΛΟΥΝ."   -    fatses asteies

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: fatses asteies - mp3
« Απάντηση #115 στις: 08/08/06, 17:43 »
γεια σου αντωνη. ειχα κατεβασει το και μετα εδω και αρκετες εβδομαδες αλλα τωρα το ακουσα πραγματικα. Μου εβγαλε τρομερα στοιχεια απο Damien Rice! Και μαλιστα απο το κομματι του the blowers daughter. Μ αρεσει πολυ αλλα θα προτιμουσα να μην μου θυμιζε τιποτα. η φωνη της κοπελας με ξενισε και εμενα... πολυ εντονη αρθρωση ισως... Θα συμφωνησω με καποιο φιλο παραπανω που χαρακτηρισε τα κομματια εσωτερικα. Άλλο ενα κοινο στοιχειο με τον Damien :)  (εγω φυσικα αναφερομαι στο συγκεκριμενο μονο κομματι γιατι μονο αυτο ακουσα προς το παρον.) Κατα τ αλλα ηταν πολυ καλο τεχνικα.
Θα ακουσω και τα αλλα σου κομματια στο μελλον και τα ξαναλεμε!
Καλη μουσικη