Αποστολέας Θέμα: AC/DC 28 ΜΑΙΟΥ 2009 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ (ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ)  (Αναγνώστηκε 76052 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Μάνος Καμπούρης (m.k.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Stranger in us all...
    • Skype - manos.kampouris1
    • Facebook profile
    • Προφίλ
καμιά καλή φωτό βγάλατε να δούμε??

Βγάλαμε μερικές, αλλά δυστυχώς όχι και τόσο καλές (από κινητά). Θα δω αν παίρνουνε καμιά επεξεργασία κι αν είναι θα ανεβάσω…

Τελικα την βρηκατε την πορτα ε? :p
Παντως εισασταν καλυτερα εκει στις κερκιδες παρα κατω στην αρενα. Τουλαχιστον βλεπατε την σκηνη ενω εμεις (οι κοντοι) βλεπαμε μονο τις οθονες.
Ειναι πολλα τα κομματια που θα ηθελα κι εγω ν' ακουσω αλλα επαιξαν αρκετα απο τα παλια, οποτε εμεινα ευχαριστημενος.

Την βρήκαμε, δε λες τίποτα! Την καταβρήκαμε (όχι μόνο την πόρτα)!
Πιστεύω ότι πριν αρχίσει κάποιο live, αυτοί που είναι αρένα ζηλεύουν εκείνους που κάθονται στις κερκίδες και όταν αρχίσει το live, οι της κερκίδας ζηλεύουν αυτούς στην αρένα!
Παλιά δε μπορούσα να διανοηθώ ότι θα πάω σε ροκ συναυλία και θα είμαι κερκίδα. Τώρα όμως (περάσανε και τα χρονάκια) δεν είμαι σε θέση (κυρίως λόγω χρόνου) να είμαι στημένος στο venue 3 ώρες πριν ανοίξουν οι πόρτες για να πιάσω μια καλή θέση κάπου μπροστά στη σκηνή. Χθες, σχόλασα από τη δουλειά, γύρισα σπίτι κατά τις 16:30, έφαγα, έκανα ένα μπανάκι, ήπια κι έναν καφέ και ξεκίνησα (ευτυχώς που μένω δίπλα στο στάδιο). Αν δεν έπαιρνα εισιτήριο με αριθμημένες θέσεις, θα έτρωγα χοντρό πακέτο. Πού να κάτσω αρένα, το λοιπόν?

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Λοιπόν....ήμουν κι εγώ εκεί φυσικά!!!!
Όντως η φωνή λίγο μας άφησε...και ο Angus σε κάποια σημεία...

Αλλά παίδες.....Τ-Ε-Ρ-Α-Σ-Τ-Ι-Ο show!!! Απλά απίστευτο....Είχα καταφέρει κιόλας και είχα πείσει τον εαυτό μου να μην δει τίποτα σε youtube πριν την συναυλία, οπότε καταλαβαίνετε το επίπεδο ζημιάς που έπαθα!!!!!!

Προσωπικά μου άρεσε το guitar solo του Angus...και ειδικότερα το κομμάτι που πέρασε στην "δεύτερη" σκηνή...και θα μου αρέσει πολύ που θα το βλέπω για πολύ καιρό ακόμα...(άρε ψηφιακή μηχανή..... >:D >:D >:D )

O_Menelaos όντως...πέραν του ότι το έπαιξαν πιο αργά από τον δίσκο (εν αντιθέσει με το Let there be rock που το σκίσανε στην ταχύτητα), στην αρχή ο Angus δεν μπορούσε να συγχρονιστεί με τίποτα με τους υπόλοιπους....άσε που από ένα σημείο και μετά δεν έπιανα καλά όλες τις νότες....αλλά δεν μας νοιάζει!!!! Άνθρωποι είναι και αυτοί....και μεγάλοι μάλιστα....

Το κλου όμως της βραδιάς, ήταν όταν αργότερα πήγα με ένα φιλαράκι μου σε ένα ροκάδικο στα Ιλίσσια...και εκεί που καθόμουν αμέριμνος και έπινα την μπύρα μου....τσουπ....να σου οι The Answer.....μέχρι τις 6 το πρωί ο τραγουδιστής κοπανιόταν με ότι και αν έβαζε ο dj...από AC/DC και Thin Lizzy, μέχρι Metallica και Prodigy. Απίστευτος ειδικά όταν κάποια στιγμή έβαλε το Rebellion των Grave Digger και ο τύπος έβαλε ένα σκαμπό και το έκανε πίπιζα (Ιρλανδός είναι ο άνθρωπος...και κυριολεκτικά τέλειωσε η Guiness του μαγαζιού....(sorry για την χαμηλή ποιότητα των φωτογραφιών, αλλά το σαφρακιασμένο το κινητό μου δεν έχει night shot, οπότε χρησιμοποιώ ένα εφέ και το φως του μαγαζιού μπας και δούμε τίποτα......)

www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος O_Menelaos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 165
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω τις ασπρες κιθαρες..!!
    • Προφίλ
Σε καποια σημεια ηταν εμφανης η κουραση και η ηλικια στο παιξιμο του Angus, στα σολα ιδιαιτερα.
Μετα τα 50-φευγα τα δαχτυλα αρχιζουν να χανουν την ευκαμψια τους και δεν κανουν αυτο που θες εσυ.
(παρ' ολα αυτα, εγω αν και 13 χρονια νεοτερος του δεν θα μπορεξω ποτε να παιξω οτι παιζει....)

Mη το απολυτοποιεις αυτο..
Αν δεις π.χ τον David Gilmour απο Pink Floyd να παιζει κιθαρα, παρα τα 63 χρονια που τον βαραινουν, δεν χανει νοτα!!
Και δεν ειναι μονο αυτος, ειναι παρα πολλοι oι "γερασμενοι" κιθαριστες, που κανουν σκονη τα σημερινα "ταλεντα"..κοιτα ας πουμε τον Van Hallen, που ειναι στα 53 του σημερα, οπως και ο Angus, και βγαινει εξω και σολαρει ακουραστος για ωρες!!Η αν τυχει να δεις τον Jimmy Page απο Led Zeppelin, που πιανει την κιθαρα και σειεται το εδαφος..και ειναι 65 χρονων!!Και το φοβερο να βλεπεις αυτους τους ανθρωπους να παιζουν, ειναι οτι δεν εχουν χασει την αυθεντικοτητα τους, το στυλ τους.Υπαρχουν φυσικα και αλλοι που δεν εχω αναφερει, οπως ο Carlos Santana που νομιζω πια...τα λογια χανουν την αξια τους..



ΥΓ:Ενα τεραστια ΜΠΡΑΒΟ απο μενα στο χτεσινο support συγκροτημα των AC/DC ονοματι Τhe Answer και τον δισκο τους Everyday Demons!!Θα μιλησω κυριως για τον τραγουδιστη, ο οποιος ειχε ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ φωνη!!!Δηλαδη μιλαω για πολυ vintage φωνη που με ταξιδεψε πραγματικα πισω στην δεκαετια των 70's-80's..και απο τη σκηνη με την ενεργεια του, εδωσε παρα πολυ ενεργεια στο κοινο!!Και φυσικα ολο το μουσικο σχημα ηταν πολυ ευχαριστο..με τον κιθαριστα να "πεταει" κατι πολυ ομορφα σολακια και γεμισματα!!
O Sephiroth ειναι καλος..

Αποσυνδεδεμένος s0uL R3b3L

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 46
  • Φύλο: Άντρας
  • Το Κιθαρίζειν Εστί Φιλοσοφείν!!!
    • Προφίλ
oh yeah
ήμουν κι εγώ εκέι  ;D

πράγματι, τρομερό σόου...οι άνθρωποι τα έδωσαν όλα, αλλά και εμείς του κοινού δεν πηγαίναμε πίσω  :P
ο angus μας πήρε τα μυαλάααααα...προσπαθώ να κουνήσω χέρια, πόδια, δάκτυλα και εγκέφαλο  :o
το πρωί μου μιλάγανε και δεν μπορούσα να μιλήσω...ακουγόμουν σαν τον ψινάκη...

highlight εννοείται το μποξεράκι του angus  :D
They say that lifes a carousel
Spinning fast, youve got to ride it well
The world is full of kings and queens
Who blind your eyes and steal your dreams
Its heaven and hell, oh well


Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ

highlight εννοείται το μποξεράκι του angus  :D


το οποιο θα οφειλε να ειναι η γαλανολευκη αλλα τελοσπαντων.. :P

highlight επισης ΘΑ ΗΤΑΝ να ξεθαρευανε τα κοριτσια μας η μια με την αλλη και να τα βγαζανε ΟΛΑ,αλλα.... :-\

μια κουβεντα θα πω εγω...απλα το καλυτερο live και εμπειρια μεχρι σημερα για μενα!!

και κανα 2 φωτο για να δουνε και τα παιδια που δεν πηγαν γιατι ΛΑΟ μιλαμε... >:D >:D >:D












Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
SOLD OUT δεν ηταν σιγουρα,μιας και ο κοσμος αγοραζε ακομα και τελευταια στιγμη κανονικα εισητηρια απο τα εκδοτηρια,απο την αλλη  πολυ μαυρη αγορα (ποιος ηλιθιος θα αγοραζε στη μαυρη,αλλωστε),μου εκανε εντυπωση που καποιος αλλοδαπος ενω αρχικα πουλουσε εισητηρια ''με το κιλο'' πολυ μετα και ενω ο περισσοτερος κοσμος ειχε ηδη μπει μεσα,εβγαλε ενα χαρτονι ''i need tickets''..χα χα

απο την αλλη ομως,σιγουρα δε βολευει να δεις το live στα πανω διαζωματα,απο θεμα αποστασης αλλα και ηχου.ασε που αυτο το τμημα που φαινεται στις φωτο ηταν ηδη αποκλεισμενο λογω του οτι απο τη συγκεκριμενη γωνια δεν βλεπεις τιποτα στο stage (συν οτι αυτη η πλευρα ειχε και την πιο ακριβη τιμη..

το θεμα ειναι ομως οτι κοσμος απο ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,εγω π.χ. πετυχα σημερα στο λεωφορειο εναν φρικαρισμενο αγγλο απο την Κερκυρα-ναι, γνωριστηκαμε απο τις μπλουζες μας >:D-,κατεφτασε ακομα και με μισθωμενα πουλμαν,παρα την ταλαιπωρια της μιας μερας για να δει μια τοσο αγαπημενη μπαντα απο κοντα,οποτε η ευχαριστηση ηταν πιο μεγαλη..
« Τελευταία τροποποίηση: 29/05/09, 18:33 από taxfreesax »

Αποσυνδεδεμένος Crazy Heart

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
χχαχα φοβερά τα κόκκινα κερατάκια!

οι κερκιδες ομως δεν ηταν γεματες
οποτε δεν νομιζω να ηταν και sold out
όχι δεν ήταν, στη Madonna ήταν 75,000 και ήταν sold out, στους AC/DC ήταν 50,000+ "μόνο"!  :D (αν δεν τον εγραφα θα'σκαγα :P :P :P :P)

είδα την εισαγωγή στο youtube και μου άρεσε πολύ, όπως και το σκηνικό! ΑΥΤΑ ειναι! (να τα βλέπουν μερικοί εδώ στην Ελλάδα)
« Τελευταία τροποποίηση: 29/05/09, 21:04 από Crazy Heart »
Music makes the people come together

Αποσυνδεδεμένος delos999

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 113
  • Φύλο: Άντρας
  • Peace dude:)
    • Προφίλ
NΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Βρηκα πενα του Cliff... ;D ;D ;D 8) 8) 8) 8) >:D >:D >:Dκαλα μιλαμε δεν γινονται τετοια show...καλυτερα και απο οτι τ περιμενα...Επιασα και θεση στο σιδερο μπροστα και μεση...ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ...!!!!Τελικα αξιζε η ταλαιπωρια...3μερες ξυπνιος με ταξιδι απο φλωρινα και αμεσως μετα τι πανελληνιες...
......................................

Αποσυνδεδεμένος Crazy Heart

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
περιμενουμε φωτός της πενας!!!
Music makes the people come together

Αποσυνδεδεμένος delos999

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 113
  • Φύλο: Άντρας
  • Peace dude:)
    • Προφίλ
ναι φυσικα...θα περιμενετε ομως γιατι ακομα δεν γυρισα απο αθηνα...:)
......................................

Αποσυνδεδεμένος Night.Crawler

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 161
    • Προφίλ
άμα σας πω...ότι στο Λονδίνο πριν περίπου 1,5 χρόνο...πέτυχα τον Brian στην τράπεζα?! και του κάνω...εεε συγνώμη μήπως είστε τραγουδιστής? και μου κάνει...hell yeahhh...και μου δείχνει πάνω στο ξεφτισμένο του δερμάτινο ραφτό σήμα ACDC...τα άτομα είναι πιο ροκ από ροκ! τέλος...
κρίμα που δεν ήμουν Αθήνα να τους έβλεπα...

Αποσυνδεδεμένος Yngwie who?

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 162
  • Φύλο: Άντρας
  • Born 2 lose, Live 2 win...
    • Προφίλ
Τι ήταν αυτό ρε αδέρφια???? :o :o :o :o   ;D ;D >:D >:D >:D >:D >:D  Ονείρωξη από τις λίγες... Πάει, δεν ξαναγίνεται αυτό...
Time,time,time again ,I'm just looking for a friend
but noone seems to be around just this monkey that I found
Still he is my only friend...and tonight he grins again!

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Tι πραμα κι αυτό με τους μπάφους...
Πραγματικά άμα το γύριζαν θα πίναμε όλοι από μια τζούρα...
Έλεος πια...

Αποσυνδεδεμένος Metal_Throne

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 52
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • tsabacopia.gr
A night to remember...

Αποσυνδεδεμένος t.montanagr

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Hard Rock music from a.o.r to sleaze!!!
    • Προφίλ
'Ηταν η δεύτερη φορά που τους είδα live (η πρώτη ήταν το 2000 στο Wembley Arena) και αισθάνθηκα για μία ακόμα φόρα περήφανος που οι ΑC/DC (Back In Black)ήταν η αιτία που έγινα hard rocker.Ένα ευχαριστώ είναι το λιγότερο που μπορώ να πω...έτσι κι'αλλιώς τα συναισθήματα που αισθάνεσαι σε ένα,και μετά απο ένα τέτοιο γεγονός είναι δύσκολο να περιγραφτούν με λέξεις...FOR THOSE ABOUT TO ROCK...WE SALUTE YOU >:D >:D >:D
If you haven't listen to Motley Crue while you were young...then your youth was wasted!!!

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Tι πραμα κι αυτό με τους μπάφους...
Πραγματικά άμα το γύριζαν θα πίναμε όλοι από μια τζούρα...
Έλεος πια...


+1

Τι το χρειάζεστε ρε παιδιά, έχετε τους Θεούς απέναντι...

Για τη συναυλία ειπώθηκαν όλα νομίζω, δύσκολα θα ξαναζήσουμε κάτι παρόμοιο στην Ελλάδα. Να σχολιάσω μόνο ότι προτιμώ τους... "φλώρους" όπως λέτε από τους κάφρους που νόμιζαν ότι ήταν συναυλία Slayer και πήγαν στο live για να παίξουν ξύλο... Είπαμε, τραγούδα, χόρεψε, χοροπήδα αλλά μέχρι εκεί. Για να μη μιλήσω για τους crowd surfers...
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος t.montanagr

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Hard Rock music from a.o.r to sleaze!!!
    • Προφίλ
Tι πραμα κι αυτό με τους μπάφους...
Πραγματικά άμα το γύριζαν θα πίναμε όλοι από μια τζούρα...
Έλεος πια...


+1

Τι το χρειάζεστε ρε παιδιά, έχετε τους Θεούς απέναντι...

Για τη συναυλία ειπώθηκαν όλα νομίζω, δύσκολα θα ξαναζήσουμε κάτι παρόμοιο στην Ελλάδα. Να σχολιάσω μόνο ότι προτιμώ τους... "φλώρους" όπως λέτε από τους κάφρους που νόμιζαν ότι ήταν συναυλία Slayer και πήγαν στο live για να παίξουν ξύλο... Είπαμε, τραγούδα, χόρεψε, χοροπήδα αλλά μέχρι εκεί. Για να μη μιλήσω για τους crowd surfers...

Σωστός!!!
If you haven't listen to Motley Crue while you were young...then your youth was wasted!!!

Αποσυνδεδεμένος paloukwths

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 55
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απιστευτη συναυλια! Τωρα ηρεμησα και μπορω να γραψω. ROCK N' ROLL!!!! Ετσι απλα...
Παράθεση
Για τη συναυλία ειπώθηκαν όλα νομίζω, δύσκολα θα ξαναζήσουμε κάτι παρόμοιο στην Ελλάδα. Να σχολιάσω μόνο ότι προτιμώ τους... "φλώρους" όπως λέτε από τους κάφρους που νόμιζαν ότι ήταν συναυλία Slayer και πήγαν στο live για να παίξουν ξύλο... Είπαμε, τραγούδα, χόρεψε, χοροπήδα αλλά μέχρι εκεί. Για να μη μιλήσω για τους crowd surfers...

Απο το στομα μου το πηρες... Νταξει παιδια ειστε σκληροι το καταλαβαμε αλλα οι slipknot ερχονται σ ενα μηνα... 
Everyone I know is either dead or in prison

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Tι πραμα κι αυτό με τους μπάφους...
Πραγματικά άμα το γύριζαν θα πίναμε όλοι από μια τζούρα...
Έλεος πια...


+1

Τι το χρειάζεστε ρε παιδιά, έχετε τους Θεούς απέναντι...

Για τη συναυλία ειπώθηκαν όλα νομίζω, δύσκολα θα ξαναζήσουμε κάτι παρόμοιο στην Ελλάδα. Να σχολιάσω μόνο ότι προτιμώ τους... "φλώρους" όπως λέτε από τους κάφρους που νόμιζαν ότι ήταν συναυλία Slayer και πήγαν στο live για να παίξουν ξύλο... Είπαμε, τραγούδα, χόρεψε, χοροπήδα αλλά μέχρι εκεί. Για να μη μιλήσω για τους crowd surfers...

Για κάποιο λόγο έχασα το κινητό σου ήθελα να σε πάρω μπας και σε βρώ εκεί να χτυπηθούμε παρέα ;D
Please forgive me...:P
Πάντως εγώ σάπισα κανα δυο που νόμιζαν ότι μπορούσαν να παίξουν μπάλα με την κοτσίδα μου... :P
Δεν καταλαβαίνουν ρε, κοπανιούνται και όποιον πάρει ο διάολος...

Αποσυνδεδεμένος taxfreesax

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 940
  • Φύλο: Άντρας
  • why so serious ?
    • Προφίλ
Πάντως εγώ σάπισα κανα δυο που νόμιζαν ότι μπορούσαν να παίξουν μπάλα με την κοτσίδα μου... :P

μ'αρεσεις νεαρε!  8)

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Για κάποιο λόγο έχασα το κινητό σου ήθελα να σε πάρω μπας και σε βρώ εκεί να χτυπηθούμε παρέα ;D
Please forgive me...:P
Πάντως εγώ σάπισα κανα δυο που νόμιζαν ότι μπορούσαν να παίξουν μπάλα με την κοτσίδα μου... :P
Δεν καταλαβαίνουν ρε, κοπανιούνται και όποιον πάρει ο διάολος...

Εγώ δεν πήρα χαμπάρι ότι θα κατέβαινες... δεν είχα και κάρτα βέβαια  :P Και γενικά από το forum είδα μόνο τον Βρετό σε κάποια φάση, από μακριά.
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Πάντως εγώ σάπισα κανα δυο που νόμιζαν ότι μπορούσαν να παίξουν μπάλα με την κοτσίδα μου... :P

μ'αρεσεις νεαρε!  8)

Χοχοχοχο! και σεις είστε συμπαθέστατος κύριε...
Έχουμε γνωριστεί κιόλας αν δεν απατώμαι...

Για κάποιο λόγο έχασα το κινητό σου ήθελα να σε πάρω μπας και σε βρώ εκεί να χτυπηθούμε παρέα ;D
Please forgive me...:P
Πάντως εγώ σάπισα κανα δυο που νόμιζαν ότι μπορούσαν να παίξουν μπάλα με την κοτσίδα μου... :P
Δεν καταλαβαίνουν ρε, κοπανιούνται και όποιον πάρει ο διάολος...

Εγώ δεν πήρα χαμπάρι ότι θα κατέβαινες... δεν είχα και κάρτα βέβαια  :P Και γενικά από το forum είδα μόνο τον Βρετό σε κάποια φάση, από μακριά.

μαλ***α μου, εγώ φταίω έπαιζα με τα Contacts σαν τρίχρονο και μου φυγαν κάποια ονόματα...
Και εξαφανίστηκες κ από το μσν οπότε δεν είχα τρόπο να ειδοποιήσω...
Πρέπει να οργανωνουμε καμιά συνάντηση, άντε να τελείωνει η εξεταστική...


Όσον αφορά το λάιβ τώρα άκουσα κάτι για τον ήχο... Περιττό να σας πω ότι οι μόνοι που μπορείτε να μας διαφωτίσετε είστε οι των κερκίδων γιατί εγώ προσωπικά σε όσα λάιβ έχω πάει ακούω τα ντραμς και νιώθω το μπάσο... :P
Είναι το πλεονέκτημα του να είσαι στο πιτ...λολ...:P

Αποσυνδεδεμένος paranoid_gr

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 82
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ρε παιδια τι να λεμε τωρα!!!Εγω ειχα παρει εισητηρια για θυρα 11 και τελικα με τον κολλητο μου λεμε σε καποια φαση παμε αρενα και πηγαμε κανα μισαωρο πριν βγουνε οι Answer και κατσαμε απο τ αριστερα τησ σκηνης μπροστα απο το κιγκλιδωμα που ειχε καπου στην μεση..και επειση βρηκαμε και ευκαιρο χωρο προχωρησαμε και φτασαμε αρκετα κοντα στον διαδρομο (10 μετρα) και 10 μετρα απο την σκηνη!!και εχω να πω μονο ενα....ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!!!!!!!!Τι να πει κανενας για τους θεους...δεν εχω λογια,δεν μπορω να σχολιασω τπτ γιατι απλα ολα μου αρεσαν!!

Τωρα ολα που λεγατε για τους μπαφους ειχατε δικιο..εμενα μπροστα μ ηταν μια παρεα με καποιους που οσο επαιζαν οι Answer ειχαν κανει 4-5 τσιγαριλικια..παλι καλα που οταν βγηκαν οι θεοι απο το τζερτζελο εφυγαν απο εκει...
Για το ξυλο δεν εχετε αδικο..εμενα σε καποια φαση μ πατησε ενας το παπουτσι και ισα ισα που δεν μ βγηκε και παταγα κατω να μην μ φυγει!!!Και εγινε κατι που δεν το περιμενα...με ειδαν τα ατομα που ηταν γυρω μ και εκανα κυκλο για να βαλω το παπουτσι για να μην χτυπησω!!!Και ολα αυτα για ενα παπουτσι.... :P
Το ξερεις μ'αρεσεις(strat),μα μη με πιστεψεις(LP).Σ'αυτο τον κοσμο που ζω δεν υπαρχουν κανονες μα μονο εξαιρεσεις(δεν θα ελεγα οχι σε μερικες ακομα...)

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Και εγινε κατι που δεν το περιμενα...με ειδαν τα ατομα που ηταν γυρω μ και εκανα κυκλο για να βαλω το παπουτσι για να μην χτυπησω!!!Και ολα αυτα για ενα παπουτσι.... :P

Αυτά επιβάλλονται... Εμείς το κάναμε 2 -3 φορές αυτό την Πέμπτη...
Ρε είναι ζώα μερικοί δεν καταλαβαίνουν τίποτα...

Αποσυνδεδεμένος t.montanagr

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Hard Rock music from a.o.r to sleaze!!!
    • Προφίλ
Πάντως εγώ σάπισα κανα δυο που νόμιζαν ότι μπορούσαν να παίξουν μπάλα με την κοτσίδα μου... :P

μ'αρεσεις νεαρε!  8)

Χοχοχοχο! και σεις είστε συμπαθέστατος κύριε...
Έχουμε γνωριστεί κιόλας αν δεν απατώμαι...

Για κάποιο λόγο έχασα το κινητό σου ήθελα να σε πάρω μπας και σε βρώ εκεί να χτυπηθούμε παρέα ;D
Please forgive me...:P
Πάντως εγώ σάπισα κανα δυο που νόμιζαν ότι μπορούσαν να παίξουν μπάλα με την κοτσίδα μου... :P
Δεν καταλαβαίνουν ρε, κοπανιούνται και όποιον πάρει ο διάολος...

Εγώ δεν πήρα χαμπάρι ότι θα κατέβαινες... δεν είχα και κάρτα βέβαια  :P Και γενικά από το forum είδα μόνο τον Βρετό σε κάποια φάση, από μακριά.

μαλ***α μου, εγώ φταίω έπαιζα με τα Contacts σαν τρίχρονο και μου φυγαν κάποια ονόματα...
Και εξαφανίστηκες κ από το μσν οπότε δεν είχα τρόπο να ειδοποιήσω...
Πρέπει να οργανωνουμε καμιά συνάντηση, άντε να τελείωνει η εξεταστική...


Όσον αφορά το λάιβ τώρα άκουσα κάτι για τον ήχο... Περιττό να σας πω ότι οι μόνοι που μπορείτε να μας διαφωτίσετε είστε οι των κερκίδων γιατί εγώ προσωπικά σε όσα λάιβ έχω πάει ακούω τα ντραμς και νιώθω το μπάσο... :P
Είναι το πλεονέκτημα του να είσαι στο πιτ...λολ...:P


Well,φίλοι μου που ήταν κερκίδα μου είπαν πως ο ήχος ήταν απίθανος.
If you haven't listen to Motley Crue while you were young...then your youth was wasted!!!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
1866 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/09/08, 20:00
από DREAM AWAY
6 Απαντήσεις
3891 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/02/09, 02:10
από zeromancer
10 Απαντήσεις
5410 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/01/09, 08:32
από philip the great
160 Απαντήσεις
53886 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/08/09, 03:15
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
0 Απαντήσεις
3446 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/12/08, 19:52
από Βραζίλης
94 Απαντήσεις
29434 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/01/09, 00:14
από taxfreesax
47 Απαντήσεις
15557 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/01/09, 20:59
από D@ve Murray
73 Απαντήσεις
19808 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/03/09, 14:47
από hoba
155 Απαντήσεις
38146 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/05/09, 21:19
από Spell@lchemist!
182 Απαντήσεις
53633 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/07/09, 04:36
από Vaiking