Αποστολέας Θέμα: ΤΗΟΜΑΝΝ/MUSICORAMA  (Αναγνώστηκε 3386 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος άπαικτος

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ΤΗΟΜΑΝΝ/MUSICORAMA
« στις: 11/01/12, 14:51 »
επειδη δεν εχω αγορασει ποτε απο ΤΗΟΜΑΝΝ θα ηθελα να ρωτήσω για το κοστος των μεταφορικων επειδη λεει οτι απο 300 ευρω και πανω ειναι δωρεαν και βγαινουν 314 ευρω για αυτα που θελω να παρω.
1)314 ευρω δηλαδη για να ερθουν στο Βολο (που μενω) η για να πανε απο Γερμανια-Αθήνα και μετα υπαρχει extra  κοστος?
2) Ποια ειναι η γνωμη σασ για το μουσικοραμα ...που ειναι η αλλη μου εναλλακτικη απο ελλαδα ?
3) ξέρετε αλλα αξιοπιστα και φτηνα ONLINE καταστηματα απο ελλαδα?
 

Αποσυνδεδεμένος metalmike

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 815
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΤΗΟΜΑΝΝ/MUSICORAMA
« Απάντηση #1 στις: 11/01/12, 15:09 »
1) 314 για να έρθουν στο Βόλο, τίποτε άλλο δεν πληρώνεις.
2) Ανάλογα το τι θες να αγοράσεις.
3) Και για το 2ο σκέλος του 2) ρίξε μια ματιά εδώ --> Καταστήματα, αγορά

Αποσυνδεδεμένος Xtasy

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 56
    • Προφίλ
Απ: ΤΗΟΜΑΝΝ/MUSICORAMA
« Απάντηση #2 στις: 11/01/12, 18:54 »
Δεν ξέρω για αυτα που ρωτας , αλλά μπορώ να σου πρωτινό και τον Λιολίο (Θεσσαλονίκη ) που στέλνει σε ολη την Ελλάδα με αντικαταβολή,  και εμπορεύεται κυρίως esp-ltd και αλλα πολλα!  :P

http://www.liolios.gr/

Αποσυνδεδεμένος jacid33

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 31
    • Προφίλ
Απ: ΤΗΟΜΑΝΝ/MUSICORAMA
« Απάντηση #3 στις: 12/01/12, 13:28 »
επειδη δεν εχω αγορασει ποτε απο ΤΗΟΜΑΝΝ θα ηθελα να ρωτήσω για το κοστος των μεταφορικων επειδη λεει οτι απο 300 ευρω και πανω ειναι δωρεαν και βγαινουν 314 ευρω για αυτα που θελω να παρω.
1)314 ευρω δηλαδη για να ερθουν στο Βολο (που μενω) η για να πανε απο Γερμανια-Αθήνα και μετα υπαρχει extra  κοστος?
2) Ποια ειναι η γνωμη σασ για το μουσικοραμα ...που ειναι η αλλη μου εναλλακτικη απο ελλαδα ?
3) ξέρετε αλλα αξιοπιστα και φτηνα ONLINE καταστηματα απο ελλαδα?
και το μουσικοραμα μια χαρα ειναι παρηγγειλα περση αποκει ενα πακετο ηλ.κιθαρας,ολα καλος.ηταν ο πιο φθηνος,αποτα συγκριτικα τεστ τιμων που εκανα., 0:) ;D

Αποσυνδεδεμένος άπαικτος

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 5
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΤΗΟΜΑΝΝ/MUSICORAMA
« Απάντηση #4 στις: 12/01/12, 17:34 »
Αυτο που με  προβληματιζει ωστοσο αν προτιμισω το εξωτερικο ειναι οτι λεει πως ο ενισχυτης που θελω π.χ να παρω θα ειναι διαθεσιμος απο 31.1.2012 ενω τα περισσοτερα ειναι ηδη διαθεσιμα.Σε αυτην την περιπτωση θα ερθουν σπαστα αυτα που θα αγορασω ή ολα μαζι (το καλυτερο για εμενα) και αν σταλθουν σπαστα ισχυουν τα ιδια μεταφορικα?

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
Απ: ΤΗΟΜΑΝΝ/MUSICORAMA
« Απάντηση #5 στις: 12/01/12, 18:29 »
ισχύει η τμηματική αποστολή λογω μη διαθεσιμότητας κάποιου αντικειμένου. Αρκεί να τους ενημερώσεις πρώτα .
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
44 Απαντήσεις
31026 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/02/11, 22:34
από Jezus
14 Απαντήσεις
7647 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/02/06, 00:17
από tendril