Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: [1] 2 3 4 ... 10
1
Κρουστά / Απ: ΕΤΟΙΜΟΙ ΡΥΘΜΟΙ Drums
« Τελευταίο μήνυμα από STEFANOS604 στις Σήμερα στις 20:40 »
Η ιστοσελίδα που ήταν αποθηκευμένοι καταργήθηκε. Τώρα αν παίζεται κάποιο πνευστό ή άλλο σολιστικό όργανο (χρωματική φυσαρμόνικα, μπουζούκι, τρομπέτα.....) θα είναι σαν να έχετε δίπλα σας drummer και είναι πολύ καλύτερα για κράτημα του χρόνου σε σχέση με το μετρονόμο.
2
Εκμάθηση – Πρώτα βήματα / Απ: ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
« Τελευταίο μήνυμα από STEFANOS604 στις Σήμερα στις 18:08 »
Έγινε αντικατάσταση μερικών φωτογραφιών και links και το άρθρο είναι πλήρως αναγνώσιμο
3
Διασκέδαση / Απ: Αποσταξη τσιπουρου
« Τελευταίο μήνυμα από saved στις Σήμερα στις 14:43 »
Βασικα γουστα ειναι αυτα.
Εγω το θελω 21 γιατι ετσι εμαθα.
Και παμε εξω για τσιπουρα (ποτε δεν πας για τσιπουρο) και μας φερνουν κατι 17-18 αντε 19 γραδα με το ζορι (γιατι αλλο το μαγαζι να παιρνει με 5-6€ το λιτρο και αλλο με 11-12) και μας νομιζουν για μπεκρουλιακες που λεμε ολο φερε και φερε  0:)
4
« Τελευταίο μήνυμα από mouz στις Σήμερα στις 12:17 »
Ο πατέρας λέει ότι η ρακή πίνεται στα 19 γράδα, να τη χαρείς και λίγο, όχι να γίνεσαι κουρούμπελο με δυο ποτήρια. Τεσπά στην ανάγκη πάμε και στα 21 μην μας πείτε και ακατάδεχτους χεχε
5
Καταστήματα, αγορά / Black friday (μαυρη ειναι η νυχτα στα βουνα την πατασκευη?)
« Τελευταίο μήνυμα από saved στις Σήμερα στις 09:20 »
Παιδες,ερωτηση.
Μιας και αρχιζει να γινετε μοδα το black friday στα ελληνικα μουσικομαγαζα,απο οτι εχω καταλαβει,δεν ανακοινωνουν τις προσφορες και τα προιωντα,μεχρι τελευταια στιγμη,η σε αυτα που ειδα εγω κανουν ετσι; (Βασικα σε ενα προσπαθουσα μα δω και το ιντερνετ μου την εσπασε και εγκατεληψα καθε προσπαθια)
6
« Τελευταίο μήνυμα από saved στις Χθες στις 23:02 »
Κοιτα.Οταν λες αλκοολικοι,τι εννοεις;να πιουν μεχρι να γινουν στουπι;να πιουν πολυ ποσοτητα;να πιουν πολυ δινατο ποτο;
Γενικα,εγω ειμαι της αποψης οτι καλο το ποτο,αλλα ακομα καλυτερο να ξες ποτε να σταματας
7
« Τελευταίο μήνυμα από panixgr στις Χθες στις 22:18 »
52!! lol

μαν ερώτηση κρίσεως, ποιοί είναι πιο αλκοολικοί ? οι μακεδόνες/θρακιώτες ή οι ηπειρώτες? ή οι θεσσαλοί / ρουμελιώτες? ή οι κρητικοί? νομίζω παίζεται μεταξύ θρακών και κρητικών!
8
« Τελευταίο μήνυμα από saved στις Χθες στις 19:52 »
Ασχετο.Χθες κοιτουσα τον μετριτη με τα γραδα.
21 γραδα που το κανω εγω,ειναι 52%vol  0:)
9
Λοιπά / Απ: Δισκάδικο
« Τελευταίο μήνυμα από Κώστας Σο. στις Χθες στις 19:28 »

στην γλυφαδα εχει 2 κιθαρο-μαγαζα... στο ένα κάνω εμετό και στην σκέψη μόνο, στο άλλο μπαίνω απο ανάγκη.....

Εμετό κάνεις σε αυτό που είναι μέγα και τρανό και στην ανάγκη πας σε εκείνο που είναι στο στενό,δίπλα από το Lcm τη μουσική σχολή;

Είχα παλιότερα φυσικό μαγαζί άλλο είδος όμως.Ξέρω πως είναι να έχεις φυσικό μαγαζί.
Απλά πιο πολύ σκέφτομαι το ηλετρονικό,με σαφώς καινούργια δισκάκια!  :)
Απλά έκανα την ερώτηση,έτσι να δω αν υπάρχει κόσμος που ψωνίζει δίσκους από ηλεκτρονικά μαγαζιά.Ή ακόμη και για τους καινούργιους θέλει να τους δει και να τους πιάσει;
10
« Τελευταίο μήνυμα από panixgr στις Χθες στις 19:14 »
ο αποστακτηρας κάνει για να φτιάξουμε whisky?

ιεροσυλία.... σαν την καλή ρακί δεν υπάρχει τίποτε άλλο. Μιλάμε για φάρμακο όχι για βραδυνό ποτό. Μιλάμε για 2 γουλιές κάθε χαράματα και μεσημέρι... Η δόση διαφοροποιείται για παιδιά και εγγύους !!.
Σελίδες: [1] 2 3 4 ... 10