Σελίδες:
  • #26 από morpheas στις 09 Jul 2008
  • Ευχαριστούμε ;D!
  • #27 από Βραζίλης στις 09 Jul 2008
  • Σε εμένα δουλεύει μια χαρά... Για ψάξε τον browser σου, cookies, κλπ.
  • #28 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 09 Jul 2008
  • Για το φόρουμ αλλάξει ξεχωριστά, πρέπει να πας στο προφίλ σου και να το αλλάξεις στις Ρυθμίσεις Εμφάνισης.
  • #29 από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood στις 09 Jul 2008
  • Μια λεπτομέρεια όσον αφορά τη νυχτερινή εμφάνιση. Εξαιτείας των σκοτεινών χρωμάτων, ξοδεύει λιγότερο ρεύμα, και συνεπώς είναι και πιο φιλική προς το περιβάλλον.

    Επίσης υπάρχει και η αντίστοιχη σελίδα για το Google

    Παρόλα αυτά να κάνω μια παρατήρηση για τη νυχτερινή εμφάνιση, οτι, όταν χρησιμοποιώ τη προεπισκόπηση εξαιτίας της λευκής γραμματοσειράς, είναι πολύ δυσανάγνωστο, με αποκορύφωμα τα λινκ που βάζουμε, οπου δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου.
  • #30 από pindrops στις 10 Jul 2008
  • Καλό το νυχτερινό. Από τις λίγες φορές που ένας καινούριος μπορεί να δώσει την καλύτερη άποψη. Εννοώ ότι επειδή δεν έχω συνηθίσει καμία πό τις δύο είμαι πιο αντικειμενικός και λέω ότι η νυχτερινή είναι καλύτερη.

    Επίσης προτείνω σε όλους να αλλάξουμε τους υπολογιστές μας και να συνδέσουμε πάλι τους παλιούς με τα μικρά τροφοδοτικά για να καίμε λιγότερο και να προστατεύουμμε το περιβάλλον. Τη σελίδα και ένα πρόγραμμα για μουσική θα το σηκώνουν  :P
  • #31 από Σωτήρης Β στις 06 Mar 2016
  • Παιδιά καλησπέρα! Είμαι καινούριος στο φόρουμ και θα ήθελα να μου πείτε πως μπορώ να κοινοποιήσω ένα θέμα. Ευχαριστώ.
  • #32 από Καθόδιος (φλουτσ) στις 06 Mar 2016
  • Καλησπέρα και καλώς όρισες Σωτήρη. Μπαίνεις στην κατηγορία συζητήσεων που σ ενδιαφέρει και κλικάρεις "Νέο θέμα".
  • #33 από Uriah στις 05 Nov 2017
  • Δεν ξερω αν εχει ξανασυζητηθει, αλλα ειναι εφικτο να μπορουμε να επιλεγουμε .gif ως εικονα προφιλ;
Σελίδες: