Αποστολέας Θέμα: WRC  (Αναγνώστηκε 21768 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #50 στις: 31/01/07, 23:49 »
Μπα δεν εχω δει κατι...Τωρα ουτε λεφτα για να βγαλουν dvd δεν εχουν.Αφου ηταν και η πρωτη χρονια μετα απο καιρο που δεν βγηκε νεα εκδοση του wrc game..
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #51 στις: 01/02/07, 12:47 »
Οτι να ναι ρε φιλε....ισως βγει σε video club οπως εγινε με το WRC 2004..!Nαι ρε γ****ο εκει Νοεμβρη-Δεκεμβρη κυκλοφορουσε κ το παιχνιδι....τελος παντων...  :-\ :-\ :(

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #52 στις: 11/02/07, 16:17 »
Παιδια για την ανασκοπηση του wrc 2006 που λεγαμε...για οσους ενδιαφερονται τη βρηκα στο internet απο το μTorrent, ειναι 11GB ομως :o :o.....εγω ηδη την κατεβαζω....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #53 στις: 11/02/07, 20:59 »
Χεχε..Οταν ειχα την αδσλ εψαχνα να βρω παλιοτερες χρονιες(98-99) αλλα δεν εβρισκα κατι καλο.Τωρα το 2006 δεν μου ελεγε τπτ.Αυτο που κατεβαζεις ειναι η επισιμη ανασκοπηση?

Μην ξεχασω..2ος γυρος το ραλυ σουηδιας και ο μαρκους-σανιδας πηρε την εκδικηση του απο τον σεμπ.γ**ωτο ;D..Τριτος ο χιρβονεν με το αλλο φορντ.Ο σολμπερκ παλι προβληματα..
Αντε σε μια βδομαδα εχουμε και το ολφρεσκο Νορβηγικο!Για να δουμε εκει!

« Τελευταία τροποποίηση: 11/02/07, 21:06 από Kiratzoharris »
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #54 στις: 11/02/07, 21:37 »
Εχω βρει τις χρονιες 1996-99 αλλα η χαρα μου σταματησε εκει γιατι δεν ειχε αρκετες πηγες να τις κατεβασει....!Αυτος ο Solberg, μαλλον αυτη η Subaru....τι να πω...εχω ελπιδες στο Μεξικο που θα φερουν το καινουριο αμαξι!Καλα ο Μαρκους σαρωσε.....βασικα εγω το χαρηκα γιατι μου αρεσει η Ford.. :) :) :)

Κοιτα δεν ξερω αν ειναι η επισιμη ανασκοπηση, γιατι απο οτι ειδα εχει ξεχωριστα αποσπασματα για το καθε σκελος του αγωνα...τωρα δεν ξερω, αν ολοκληρωθει ποτε το κατεβασμα ισως να το εχει σαν ενα αρχειο....

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #55 στις: 14/02/07, 22:00 »
Λοιπον παιδια ανακοινωθηκε του προγραμμα του φετινου Ακροπολις...
ευτυχως υπερειδικη στο ΟΑΚΑ δε θα γινει...φετος θα ειναι χωματινη στο Μαρκοπουλο καπου στον ιπποδρομο, οπου εκει θα εχουν κ το service park....κατω εχω τους χαρτες των 3 ημερων.....

[το συνημμένο έχει διαγραφεί από τον Διαχειριστή]

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #56 στις: 14/02/07, 23:21 »
Α    Π  Ο   Γ    Ο    Η    Τ   Ε    Υ   Σ    Η!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ειχα μια μικρη ελπιδα οτι το αγαπημενο μου ραλι(και οχι μονο) θα ξαναγυριζε πανω..Αλλα βεβαια οχι.Αλλωστε και πανω να γυριζε ειναι πια τοσο μαλθακο και ανουσιο που δεν αξιζει...
Τι να πω..Εγω θα διαβαζω Αρχες οικονομικης θεωριας και το ραλι θα γινεται αλλα μαλλον δεν θα με πειραξει τοσο..


PS ΓΜτ πρεπει να ξαναρχισω να μπαινω στο φορουμ των 4τ και του χωματινου(slumming angel-www.xwmatinos.gr-τα "παιδια" εκει ξερουν τα απαντα..οτι πληροφορια θες ρωτα τους!Απεσατλμενος του γιαννη :P..) για να ξαναμπω στο κλιμα!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #57 στις: 14/02/07, 23:32 »
Eγω στο Ακροπολις 2004 ειχα παρει το βιβλιο...το ΑΟΘ που λεγαμε κ το ειχα πεταξει μεσα στη ειδικη διαδρομη.... :o :o.ετσι περασαν ολα τα "τερατα" απο πανω κ το εκαναν κοσκινο....το εχω ακομα....! ;D ;D ;D
Α τοτε στο μαθημα εγραψα 8.6..... 8) 8) 8) 8)

Βασικα συμφωνω σε αυτα που ειπες.....κ εγω το ηθελα πανω ξανα γιατι πιστευω οτι φετος θα εχει ενδιαφερον αλλα........

Ευχαριστω για τις πληροφοριες......

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #58 στις: 18/02/07, 15:47 »
Πρωτος ο Hirvonen...αν κ θα ηθελα τον solberg αλλα δε πειραζει....βασικα αυτο που μου αρεσε ηταν, ο ανταγωνισμος που ειδαμε στον αγωνα κατι που ειχε χαθει εντελως απο το αθλημα, επιτελους ειδαμε 5 οδηγους να μαχονται... :D :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #59 στις: 23/02/07, 20:28 »
Ναι ρε γμτ..Αυτα ειναι!Και ο λεμπ τα χει βρει σκουρα αλλα πιστευω πως μολις πατησουν σε κανονικες συνηθηκες θα βρει ρυθμο!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #60 στις: 23/02/07, 22:42 »
Ολο το ιδιο λεω αλλα πιστευω οτι στο Μεξικο θα γινει καλος αγωνας...με το καινουριο της Subaru....παντα οταν φερνει το καινουριο αμαξι ειναι καλο, ελπιζω να ξανασυμβει.....οχι μονο για το solberg κ o Atkison βελτιωνεται....
 
Καλα ε...ειδα μετα απο καιροοοο τον Loeb στην 3 θεση στο πρωταθλημα κ μου φανηκε περιεργο....τελος παντων...!! 

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #61 στις: 25/02/07, 21:25 »
Λοιπον,για οποιον ενδιαφερεται, μολις τωρα το ειδα βγηκε σε DVD στο περιοδικο CAR AND DRIVER η επισιμη ανασκοπηση του wrc 2006.....εγω θα το παρω για τη συλλογη μου...

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #62 στις: 12/04/07, 18:44 »
Εγω νοικιασα ανασκοπησεις 2002 και 2003!Το 2003 ηταν φοβερη πρωταθληματαρα!Με Σολμπεργκ Λεμπ Γκρονχολμ Μακρει Μπερνς(rip :() Makinen Martin Duval...Ακομα κ αυτες οι προσφατες μερες χαθηκαν :(
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #63 στις: 12/04/07, 22:49 »
Ελα ρε kiratzo.....εγω εχω τις 94,95,96,99,01 εως 06 κ θα συμφωνησω μαζι σου,πολυ καλη η 03 ισως η καλυτερη τα τελευταια χρονια, αν δεν ειχαμε το περιστατικο με τον Burns θα ηταν ακομα καλυτερη....οπως κ το wrc01 ηταν εξαιρετικο....τελος παντων!Τωρα να δουμε τι θα γινει, γιατι ιδια τα βλεπω κ φετος τα πραγματα....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #64 στις: 14/04/07, 23:32 »
Λοιπον μετα τις εξετασεις που θα γινει η καδο συναντηση θα μου τα φερεις σε ντιβιντι! ;DΚαι γω θα σου φερω μια πιτα(οχι σπιτικη) με αδεια ;)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #65 στις: 15/04/07, 12:23 »
Χα οκ συμφωνοι...!!!Περιμενε ομως γιατι τωρα εχω βαλει να κατεβαζει και την ανασκοπηση του 1993..!!Ευτυχως φιλε κιρατζο που υπαρχει κ το internet....ευτυχως...

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #66 στις: 23/05/07, 18:29 »
Tι γινεται βρε παιδια θα παει κανεις σας Ακροπολις...???

paran0id

  • Επισκέπτης
Απ: WRC
« Απάντηση #67 στις: 23/05/07, 22:19 »
Tι γινεται βρε παιδια θα παει κανεις σας Ακροπολις...???

γ**ωτο γ**ωτο γ**ωτο γ**ωτο γ**ωτο γ**ωτο γ**ωτο γ**ωτο γ**ωτο γ**ωτο γ**ωτο γ**ωτο γ**ωτο

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...(ασε που ειμαι σερρες... :()

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #68 στις: 26/05/07, 00:39 »
πω πω μακρια πολυ....τουλαχιστον καλα να γραψεις στις εξετασεις..... ;) ;)
εγω θα παω κ τις 3 μερες.....

Αποσυνδεδεμένος Staggάρης

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 185
  • Φύλο: Άντρας
  • και όχι Tsaggάρης
    • Προφίλ
    • Karting
Απ: WRC
« Απάντηση #69 στις: 26/05/07, 10:47 »
Εγώ γράφω Ανάπτυξη την Πέμπτη και φεύγω κατευθείαν για υπερειδική  ;D

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #70 στις: 28/05/07, 16:23 »
Εγω θα παω την Πρασκευη στην ssΑγ.Σωτηρα....το Σαββατο στην ssΑγ.Τριαδα κ την Κυριακη ssΑυλωνα.....καλη παρακολουθηση σε οποιον παει.... :) :)

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #71 στις: 04/06/07, 23:06 »
Αυτο ηταν τελειωσε κ ο εθνικος μας αγωνας.....ακριβως στα μισα του πρωταθληματος!Το ευχαριστο ειναι οτι subaru μαλλον βρισκει σιγα σιγα τον εαυτο της...επιτελους ανταγωνισμος κ οχι μονο απο τους (μπλε) αλλα κ τα αλλα παλικαρια οπως Latvala, Sordo, Attkison ανεβαινουν.....καιρος δεν ηταν?

Αντε υπομονη σε 2μηνες παλι αγωνας wrc....με καινουριο focus....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #72 στις: 05/06/07, 15:05 »
Γιατι νομιζω οτι ο Λεμπ θα το χασει φετος? ???..Η σιτροεν το εχει χασει σιγουρα αφου ο χιρβονεν ειναι εξαιρετικος
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος dodgevibe

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 154
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #73 στις: 05/06/07, 20:00 »
Καπως παιρνει περιεργη τροπη το πρωταθλημα.......Κιρατζο για τον Loeb δεν ξερω...ειναι κ οι αγωνες στην ασφαλτο κ θα εχει το πανω χερι....καλα η Ford το εχει σιγουρα....
Θα δουμε........

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: WRC
« Απάντηση #74 στις: 16/09/07, 15:42 »
Συγκλονιστικα τα νεα για τους φιλους του μηχανοκινητου αθλητισμου αλλα και για τους φιλους του αθλητισμου γενικως..Ο colin mcrae εφυγε απο τη ζω μετα απο ενα τραγικο δυστηχημα που ειχε με το δικο του ελικοπτερο..
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&race_id=0&article_id=12933

Οτι και να πω ειναι λιγο...Park Burns και τωρα ο μεγαλος Mcrae :( :(
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE