Σελίδες:
  • #26 από Candlemass στις 19 Aug 2005
  • Και ίσως θα μπορούσαμε, αν και είναι λίγο δύσκολο, να παραγγείλει ο καθένας ένα μπλουζάκι με το nickname του πίσω, όπως οι μαθητικές στις τριήμερες.

    Αυτό δεν ήταν δυνατόν να γίνει στη μαζική παραγγελία. Όποιος θέλει, μπορεί να πάει μόνος του σε κάποιο μαγαζί για να τυπώσει το όνομά του.

    ayto exw skopo na to kanw, alla skeftomai thn siderotypia me ektypwsh apo ton ektypwth mou. 8a krathsei lete?? ???

    epishs, olo to kalokairi ekana osh diafhmhsh mporousa sthn Ydra ;D ka8e mera gia mpanio me mplouzaki kithara.gr!!
  • #27 από Βραζίλης στις 19 Aug 2005
  • Εύγε νέε μου, για τη "διαφήμιση"... ;)

    Η σιδεροτυπια δεν έχει πολυ αντοχή. Εγω μια φορά δοκίμασα και μετά από μερικά πλυσίματα η στάμπα άρχισε να ξεκολλάει, τα χρώματα άρχισαν να αλλοιώνονται, το άσπρο κιτρίνιζε, το μαύρο μπλέδιζε, κλπ. Τα μελάνια των εκτυπωτών ψεκασμού δεν είναι για νερό, ήλιο, κλπ.
  • #28 από master of puppets στις 19 Aug 2005

  • Η σιδεροτυπια δεν έχει πολυ αντοχή. Εγω μια φορά δοκίμασα και μετά από μερικά πλυσίματα η στάμπα άρχισε να ξεκολλάει, τα χρώματα άρχισαν να αλλοιώνονται, το άσπρο κιτρίνιζε, το μαύρο μπλέδιζε, κλπ. Τα μελάνια των εκτυπωτών ψεκασμού δεν είναι για νερό, ήλιο, κλπ.

    Με λίγα λόγια έγινε της ποτάνας το κάγκελο ;D ;D ;D :P :P

    Εγώ ρε παιδιά που παρείγγειλα...από που θα την πάρω?? (την μπλούζα πάντα ;D ;D :P)
  • #29 από Βραζίλης στις 23 Aug 2005
  • Τώρα, στη σελίδα με τις φωτογραφίες των μπλουζακίων (δηλαδή εδώ), μπορείτε να δείτε την διαθεσιμότητα τους.

    Τα γυναικεία εξαντλούνται. Αρχικά δεν είχε εκδηλωθεί μεγάλο ενδιαφέρον για γυναικεία, οπότε δεν παρήγγειλα πολλά, τώρα όμως βλέπω οτι ζητιούνται πολύ.
  • #30 από adraxti στις 02 Sep 2005
  • Και ίσως θα μπορούσαμε, αν και είναι λίγο δύσκολο, να παραγγείλει ο καθένας ένα μπλουζάκι με το nickname του πίσω, όπως οι μαθητικές στις τριήμερες.

    Αυτό δεν ήταν δυνατόν να γίνει στη μαζική παραγγελία. Όποιος θέλει, μπορεί να πάει μόνος του σε κάποιο μαγαζί για να τυπώσει το όνομά του.

    απο όσο ξέρω άπο τον μεταξοτύπη μου, μόνο  αν γίνει η στάμπα με θερμομεταφορά θα μπορούσαν να μπουν ονόματα. για μεταξοτυπία είναι αδύνατο κάτι τέτοιο, μια και χρησιμοποιεί μια και μόνη μακέτα, ενω η θερμομεταφορά είναι κάτι σαν καλής ποιότητας σιδηρότυπο.
  • #31 από Aetoi στις 25 Sep 2005
  • Mπλουζάκια kithara.gr 2005! :)

    Δείτε τα εδώ

    Όπως προείπα, η ποιότητα των μπλουζακίων είναι πολύ καλή, και η στάμπα είναι λαστιχένια και δεν ξεθωριάζει.

    Η τιμή είναι 7€ για τα κοινά και τα γυναικεία με μανίκι, και 8€ για τα γυναικεία με τιράντα.

    Για να τα προμηθευτείτε, στείλτε μου Προσωπικό Μήνυμα για να κανονίσουμε να σας δώσω χέρι με χέρι αν είστε στην Αθήνα ή με ταχυδρομείο αν είστε εκτός Αθηνών.
  • #32 από Βραζίλης στις 22 May 2006
  • Ήρθε το καλοκαίρι! Ευκαιρία να πάρετε ένα μπλουζάκι kithara.gr ;)

    (ΠΜ για λεπτομέρειες)
  • #33 από Sound of Rock στις 31 May 2006
  • Μια ερώτηση που ήρθε στο μυαλό μου τώρα που ξαναείδα τα μπλουζάκια.. Γιατί 4 διαφορετικά για τις γυναίκες και ενα Unisex; Εμείς οι αντρες δεν εχουμε επιλογή; ::) ;D
  • #34 από Βραζίλης στις 31 May 2006
  • 2 είναι τα γυναικεία, με 2 όψεις.
    Όπως και να'χει, οι γυναίκες είναι τυχερές και έχουν περισσότερες επιλογές στο ντύσιμο (και όχι μόνο)...
  • #35 από Iroukos στις 01 Jun 2006
  • Βασίλη θελω κ ενα με μανικακι! θυμασαι?
    οποτε μπορεις ή κανεις κανα ντου κ μειρασεις πάλι πες μου το οκ?
    φιλια!

    ΥΓ: Να μου τηλ γιατι εγω τα περνω πρεφα ολιγον τι αργα...! ::) ;D ;D
  • #36 από teri στις 09 Jul 2006
  •   Βασίλη τι είναι ο αριθμός που αναγράφετε δίπλα απο τα t-sirt; η διαταθείσα ποσότητα;
  • #37 από teri στις 09 Jul 2006
  •   Βασικά σου έχω στείλει μηνυμα Βασίλη αλλα δεν είμαι σίγουρη οτι το πήρες! Αν εχεις την καλοσύνη να μου απαντήσεις!  Έχω κόσμο πολύ να ντύσω ;D  είναι και καλοκαίρι  8) είναι πολύ καλή  η ιδέα που είχατε παιδια, λυπάμαι μόνον που δεν πήρα μπλουζάκι απο πέρισυ!
  • #38 από Βραζίλης στις 18 Jul 2006
  • Δείτε στο http://kithara.gr/photo/logo/t-shirt/ τι υπόλοιπο από μπλουζάκια έχει μείνει και πάρτε μπλουζάκια όσο προλαβαίνετε! ;)

    Για λεπτομέρειες, Προσωπικό Μήνυμα σε μένα
  • #39 από Βραζίλης στις 04 Jun 2007
  • Ήρθε το καλοκαίρι παιδιά! Πάρτε και τα τελευταία μπλουζάκια να φύγουν! Μόνο για όσους προλάβουν και μου στείλουν ΠΜ για να τους κρατήσω μπλουζάκι! Τρέχτε!

    Σημειώνω ότι το "2005" (στον τίτλο του θέματος) αναφέρεται στην χρονιά που έγινε η εκτύπωση, και δεν αναγράφεται πάνω στο μπλουζάκι.
    Φέτος δεν θα τυπωθούν άλλα, τουλάχιστον όχι τόσο μαζικά (και φτηνά) όσο τις 2 προηγούμενες φορές.
  • #40 από parlats στις 04 Jun 2007
  • Κανένα XXXXL υπάρχει και για μας τους εύσωμους?  ;D
  • #41 από TassosK στις 05 Jun 2007
  • θελω κ γω....εστειλα στο βασιλη πμ...
  • #42 από G-hamsteR στις 15 Jul 2007
  • Καλή φάση τα μπλουζάκια, αλλα είναι ανθεκτικα?
  • #43 από Βραζίλης στις 16 Jul 2007
  • Καλή φάση τα μπλουζάκια, αλλα είναι ανθεκτικα?

    Είναι καλή ποιότητα. Όχι η βέλτιστη αλλά ούτε η χειρότερη. Δεν έχω ακούσει παράπονο από κανέναν μέχρι τώρα. Βέβαια, όπως όλα τα μπλουζάκια, έχει μια προβλεπόμενη φθορά, ανάλογη με τα χρόνια και τη χρήση.

    Λίγα κομμάτια έμειναν! Πάρε! Πάρε!...  :)
  • #44 από Aggelo στις 17 Jul 2007
  • Μια χαρά είναι τα μπλουζάκια. Τα προτείνω ανεπιφύλακτα !
  • #45 από Vaiking στις 11 Oct 2007
  •  Οντως μια χαρα ειναι τα μπλουζακια! Το δικο μου το φοραω συχνοτατα και δεν εχει παθει τιποτα!! Ασε που... οταν ημουν φανταρος ειχε κανει θραυση ;)
  • #46 από Βραζίλης στις 20 Jun 2009
  • Έχουν μείνει λίγα κομμάτια από αυτήν την παρτίδα:

    2  XS
    12 S
    1  L
    1  XXL

    Είναι σε άριστη κατάσταση, δεν έχουν ανοιχτεί ποτέ από τα σακουλάκια τους.
    Μπορείτε να τα αποκτήσετε μόνο με 4€ έκαστο :)
  • #47 από Mrs Brightside στις 20 Jun 2009

  • Μπορείτε να τα αποκτήσετε μόνο με 4€ έκαστο :)

    Η οικονομική κρίση χτύπησε και το kithara.gr? ::) :P :P
  • #48 από m@ster k@frer στις 20 Jun 2009

  • Μπορείτε να τα αποκτήσετε μόνο με 4€ έκαστο :)

    Η οικονομική κρίση χτύπησε και το kithara.gr? ::) :P :P

    Ναι το αφεντικο τρελαθηκε.... ;D ;D ;D
  • #49 από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood στις 20 Jun 2009
  • Έχουν μείνει λίγα κομμάτια από αυτήν την παρτίδα:

    2  XS
    12 S
    1  L
    1  XXL

    Είναι σε άριστη κατάσταση, δεν έχουν ανοιχτεί ποτέ από τα σακουλάκια τους.
    Μπορείτε να τα αποκτήσετε μόνο με 4€ έκαστο :)
    κρατα μου ενα large
  • #50 από master of puppets στις 20 Jun 2009
  • Έχουν μείνει λίγα κομμάτια από αυτήν την παρτίδα:

    2  XS
    12 S
    1  L
    1  XXL

    Είναι σε άριστη κατάσταση, δεν έχουν ανοιχτεί ποτέ από τα σακουλάκια τους.
    Μπορείτε να τα αποκτήσετε μόνο με 4€ έκαστο :)
    κρατα μου ενα large


    λες και χει μεινει κι αλλο.... :P
Σελίδες: