Αποστολέας Θέμα: Αγορα λαμπατου Ηigh Gain ενισχυτη (με αρκετα euros)  (Αναγνώστηκε 24092 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Εγω παντως μαλλον οτι καλυτερο εχω ακουσει ειναι ο Diezel Herbert ενος κολλητου με μια VHT καμπινα απο κατω...Απιστευτος... ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Ναι αλλα πολυ ακριβος... με λιγους ενισχυτες εχω παθει σοκ, μερικους τους εχω αγορασει, οι δυο που μου εχουν ξεφυγει ειναι Diezel, VHT, πολλα τα λευτα! (και τα εχω ηδη σκασει για μπογκνερ, ελμγουντ κτλ...)
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Παιδια τελικα μπορεσα και δοκιμασα εναν einstein, εναν jsx Peavey και εναν Randall rm100 με διαφορα modules
Ο einstein μου αρεσε παρα πολυ... Απιστευτα καθαρα και παρα πολυ καλο drive (δεν το ανεβασα πανω απο την μεση σχεδον στο 2ο καναλι γιατι ηταν ηδη υπερ αρκετο). Καθαριζε παρα πολυ μονο με το volume της κιθαρας...
Ο Jsx ηταν αρκετα καλος αλλα δεν μου αρεσαν καθολου τα καθαρα του... σαν να μην ειχαν καθολου χαρακτηρα.
Μου φανηκε γενικα οτι ηταν ενισχυτης που η επαιζες full gain ή σχεδον full gain... Στα υπολοιπα ηταν σχετικα μετριος...
Ο Randall απο την αλλη, ηταν αποκαλυψη!
Μπορεις να βαλεις πανω του μεχρι 3 modules ταυτοχρονα ενω μπορεις να αγορασεις μεχρι 14 που εχει βγαλει η randall (και καποια signature).
Νομιζω οτι ειναι μαλλον αυτο που ψαχνω αφου εχει και midi δυνατοτητες, full λαμπα (ο M με EL34 που ειναι η αδυναμια μου) και μπορεις να τον customαρεις εσυ οπως θες απο αποψη modules... Τα modules ειναι σχεδιασμενα απο Egnater και ειναι τα περισσοτερα (απο αυτα που ακουσα) απιστευτα... Απο κλασσικο ηχο fender μεχρι κλασσικο plexi boosted και απο rectifier μεχρι nu metal ηχους... Τους βρισκεις ολους!
Και μπορεις να κανεις αλλαγη στα modules on the fly μεσα σε 20 sec! Πραγματικα με εντυπωσιασε και ο ηχος του (κυριως), και η δυναμη του, αλλα και φυσικα πανω απο ολα η απιστευτη ευελιξια του!
Με βλεπω μαλλον εκει να καταληγω... Εχουν μεινει βεβαια και καποιοι αλλοι ενισχυτες να τσεκαρω... Θα δουμε...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Να παρεις το μπογκνερ εξτασυ μοντουλ, το καλυτερο βρομικο σε αυτον τον ενισχυτη  :D
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Ναι το δοκιμασα και ηταν κορυφαιο... Μου αρεσαν επισης πολυ τα treadplate, blackface, sl+ και επισης το Dan Donegan signature module...
Jezus ποια η γνωμη σου;
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Εχω ακουσει 3-4 μοντουλ, εξτασυ, πλεξι, και κατι αλλα, ισως το μπλακφεις. Γενικα αυτα που αναφερεις δεν τα εχω ακουσει. Καλη εντυπωση μου ειχε κανει ο ενισχυτης, ωραιοι και ποιοτηκοι ηχοι, με το εξτρα οτι μπορεις να τους αλλαζεις. Εχω ακουσει απο 2 ατομα παντως οτι τους εκαιγε συνεχως ασφαλειες (6L6), και ειδικα αν παιζεις λαιβ δεν ειναι οτι καλυτερο... ο ενας μετα που τον εδωσε και πηρε τον EL34 ειπε δεν ειχε προβλημα... επισης εχω ακουσει και για τους V2 οτι καινε συνεχεια ασφαλειες εκει που παιζεις, οποτε δεν ξερω τι λενε απο αξιοπιστια οι τελευταιοι ρανταλ (μπορεις βεβαια να βαλεις μια ελαφρως μεγαλυτερη ασφαλεια, με κινδυνο ομως να κανεις ζημια στο μηχανημα αν κατι παει στραβα).
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Παντως σκεφτομαι και πιθανη αγορα του rm4 (προενισχυτης με θεση για 4 modules) και ξεχωριστη αγορα τελικου. Εχω βρει εναν μεταχειρισμενο 50/50 mesa boogie... Νομιζω οτι ισως αυτη η λυση να ειναι ακομα καλυτερη (αν και πιο ακριβη).
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1052
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Οτι και να πάρεις, παρακαλώ αρκετά κλιπς μετά...  :P

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Ειμαι στην ευχαριστη θεση να αναφερω οτι μολις κερδισα ενα auction για εναν τελικο mesa boogie 50/50  ;D ;D ;D
Σειρα εχει τωρα το RM4 & modules... Για να δουμε...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος jkstigma

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 305
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ

Ο Jsx ηταν αρκετα καλος αλλα δεν μου αρεσαν καθολου τα καθαρα του... σαν να μην ειχαν καθολου χαρακτηρα.
Μου φανηκε γενικα οτι ηταν ενισχυτης που η επαιζες full gain ή σχεδον full gain... Στα υπολοιπα ηταν σχετικα μετριος...


man...τον συγκεκριμένο ενισχυτή τον δουλεύουμε εδώ και ένα χρόνο με την μπάντα μου, και στις ηχογραφήσεις, και ο ενισχυτής...ειναι πολυΚΑΛΟΣ

Ειναι απο τους ενισχυτες που ενώ εχουν πολλά γκάζια αν θελησεις, ταυυτόχρονα ειναι και πολύ καθαρός.

Το καθαρό του κανάλι είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλό και αν δουλευτεί σωστά... ;D

Δεν σου λέω να πάρεις αυτόν αφου δεν σου έκανε, απλά λέω οτι Μαματος ενισχυτής.
3καναλος....fx loop...παίζει στα 4 στα 8 και στα 16 ohm

πχ προσωπικά οταν ειχα δοκιμασει ton ρανδαλλ ....απλά δεν

Σχετικά όλα ;)

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Η ιδια η Peavey λεει για τα καθαρα του ενισχυτη οτι ειναι ετσι οπως ειναι, (καθαρα μεν, πολυ sterile δε) επειδη ετσι τον ηθελε ο Satch για να το δουλευει με εφφε... Εγω δεν ειμαι των εφφε και προτιμω τα καθαρα μου να εχουν "χαρακτηρα" και ας μην ειναι και "τοσο" καθαρα...
Οσο για την παραμορφωση, ειπα κι εγω οτι ηταν πολυ καλος, αλλα μου αρεσε μονο στα high gain settings... Στα crunch με ελαφρυ gain, στυλ SRV ας πουμε, δεν μου αρεσε... Απο ACDC και πανω ηταν καλος ομως...
Παρολα αυτα, με τον Randall και τα modules που δοκιμασα, μπορεσα ανετα να φτιαξω ηχο οπως του JSX στα πολλα gain και ταυτοχρονα πολλους αλλους ηχους που δεν μπορουσα με τον jsx (τουλαχιστον οχι τοσο καλα).
Με λιγα λογια, ειναι καλος ο Jsx, ειδικα για τα χρηματα του, αλλα ειναι 2-3 tricks pony, ενω ο randall ηταν επισης πολυ καλος αλλα με πολυ μεγαλυτερη ευελιξια. (4 modules που διαλεγεις εσυ ποια θα μπουν κτλ, serial,parallel effects loop, midi κτλ)
Και ενα απο τα χαρακτηριστικα που με κερδισαν στον Randall ειναι οτι μεσω των modules μπορεις να τον "αναβαθμιζεις"/"χτιζεις" σιγα σιγα και να εχεις οτι ηχο θες ανα πασα στιγμη...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Ενας φιλος εχει endorsement Randall, και προσφατα επαιξε συναυλια (την εγραψαν και για DVD) και ολοι ειχαν παθει πλακα με τον ηχο του! Ειχε λοιπον 2 full-stack ρανταλ, αυτο ομως που δεν ξερει ο κοσμος ειναι οτι αυτα ηταν απλα αναμενα... ο ηχος ερχοταν απο ενα δικο μου ενισχυτη κρυμενο απο πισω!  :D (Μπογκνερ Ουμπερ).
Οποτε ψαξτο λιγο, γιατι απ'οτι φαινεται διπλα-διπλα με αλλα μηχανηματα ο ρανταλ απλα εξαφανιζεται...
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Kostas_ P.

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 34
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Ενας φιλος εχει endorsement Randall, και προσφατα επαιξε συναυλια (την εγραψαν και για DVD) και ολοι ειχαν παθει πλακα με τον ηχο του! Ειχε λοιπον 2 full-stack ρανταλ, αυτο ομως που δεν ξερει ο κοσμος ειναι οτι αυτα ηταν απλα αναμενα... ο ηχος ερχοταν απο ενα δικο μου ενισχυτη κρυμενο απο πισω!  :D (Μπογκνερ Ουμπερ).
Οποτε ψαξτο λιγο, γιατι απ'οτι φαινεται διπλα-διπλα με αλλα μηχανηματα ο ρανταλ απλα εξαφανιζεται...
Μιλαμε για αλλη χρηματικη και ηχητικη κατηγορια. Αν θες modules πηγαινε στον Egnater κατευθειαν. Ακριβοτερος αλλα και διαφορετικη ποιοτητα ηχου. Αν θες χαμηλοτερη τιμη, ο einstein 50 ειναι κατω απο 2000 ευρω και ιδανικο οχημα για να ψαχτεις με διαφορετικου τυπου τελικες λαμπες και να κατανοησεις τις διαφορες που δινουν στο τελικο αποτελεσμα. Δυσκολο να μη βρεις τον ηχο σου με αυτον τον ενισχυτη.
Gibson SG Special '92, Squier 51 '06, Warmoth Strat '07.

Αποσυνδεδεμένος jkstigma

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 305
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Η ιδια η Peavey λεει για τα καθαρα του ενισχυτη οτι ειναι ετσι οπως ειναι, (καθαρα μεν, πολυ sterile δε) επειδη ετσι τον ηθελε ο Satch για να το δουλευει με εφφε... Εγω δεν ειμαι των εφφε και προτιμω τα καθαρα μου να εχουν "χαρακτηρα" και ας μην ειναι και "τοσο" καθαρα...
Οσο για την παραμορφωση, ειπα κι εγω οτι ηταν πολυ καλος, αλλα μου αρεσε μονο στα high gain settings... Στα crunch με ελαφρυ gain, στυλ SRV ας πουμε, δεν μου αρεσε... Απο ACDC και πανω ηταν καλος ομως...
Παρολα αυτα, με τον Randall και τα modules που δοκιμασα, μπορεσα ανετα να φτιαξω ηχο οπως του JSX στα πολλα gain και ταυτοχρονα πολλους αλλους ηχους που δεν μπορουσα με τον jsx (τουλαχιστον οχι τοσο καλα).
Με λιγα λογια, ειναι καλος ο Jsx, ειδικα για τα χρηματα του, αλλα ειναι 2-3 tricks pony, ενω ο randall ηταν επισης πολυ καλος αλλα με πολυ μεγαλυτερη ευελιξια. (4 modules που διαλεγεις εσυ ποια θα μπουν κτλ, serial,parallel effects loop, midi κτλ)
Και ενα απο τα χαρακτηριστικα που με κερδισαν στον Randall ειναι οτι μεσω των modules μπορεις να τον "αναβαθμιζεις"/"χτιζεις" σιγα σιγα και να εχεις οτι ηχο θες ανα πασα στιγμη...

ε τότε να σου ευχυθώ καλορίζικος ο Randall. ;) ;)
Πληροφοριακα,,,τον JSX στην μπαντα μου, σε σχετικα επιθετικη μουσικη, δεν τον δουλεύουμε ποτε στο ULTRA GAIN!!! Μονο στο crunch καναλι και εκει με μόνο με το 50%  ::) του dist του. Ειναι υπεραρκετο!!!
Θελει ψάξιμο και τον θεωρώ...σφαιρικο ενισχυτη


Παράθεση
Λοιπον, καταρχην, ψαχνω για εναν high gain ενισχυτη λαμπατο, καινουριο ή μεταχειρισμενο, οχι απο Αμερικη (δεν θελω να μπλεξω με μετατροπες ρευματος κτλ). Αν και δεν ειμαι τοσο του Nu metal ηχου, δε με χαλαει ο ενισχυτης να μπορει να βγαλει και brutal ηχο.
Απο και και περα, σαν ηχο ψαχνω απο καλα καθαρα, SRV Blues crunch, και πιο μοντερνο ηχο τοσο στα Lead οσο και στα ρυθμικα.

αν δεν έλεγες την λέξη ΜΟΝΤΕΡΝΟ ηχο.. θα σου λεγα να πας να παιξεις με orange.
Αλλά αφου θες...High gain μάλλον δεν σου κάνει. Εγώ για diezel πηγαινα..αλλά ερωτεύτικα το πορτοκάλι...

Οτι και να αποφασίσεις πάντως....ΚΑΛΑ ΓΚΑΖΙΑΑ  εξάλλου το χρώμα του ενισχυτή..
κατα μεγαλυτερο ποσοστο , τα χέρια σου θα το βγάλουν ;)

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Δεν ξερω παιδια, εγω τους ακουσα διπλα διπλα τους 2 αυτους, και μου φανηκε καλυτερος ο Randall... Βεβαια εγω θα συνδεσω το RM4 πανω στον Boogie 50/50 που πηρα τωρα, οποτε δεν ειμαι σιγουρος πως θα ακουγεται...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Mην αγορασεις πριν ακουσεις engl...

Αποσυνδεδεμένος kronus

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 386
  • Φύλο: Άντρας
  • peace sells, but who's buying it???
    • Προφίλ
Πάντως εγώ θα σου πρότεινα να κοίταζες κάτι σε marshall, boogie, laney. Μπορεί οι laney & marshall να σου φαίνονται "αδύναμοι" ή οι boogie υπερβολικά "μεσσαίοι", είναι όμως ενισχυτές που λόγω των έντονα τονισμένων πριμομεσαίων συχνοτήτων τους, βγαίνουν πάντα "μπροστά" σε live που υπάρχουν δύο κιθαρίστες, αλλά κ σε πρόβες/ηχογραφήσεις. Όταν είχα δοκιμάσει κάποιον engl(powerball νομίζω;) είχε αρκετό όγκο, γκάζι, "σώμα" κτλ, αλλά παρατηρούσα ότι σε πρόβες δεν έβγαινε μπροστά.. Αν ενδιαφέρεσαι όμως-κατά την γνώμη μου πάντα, δεν είμαι κανένας φωστήρας του ήχου-μόνο για να παίζεις στο σπίτι σου, έχεις περισσότερες επιλογές.
Let the sun beat down upon my face, stars will fill my dream, I'm the traveller of both time& space to be where I have been-Kashmir, Led Zeppelin

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Παιδια, ηδη αγορασα την ενισχυση... Τωρα παω για προενισχυση για να γινει "πακετο".
Απο ενισχυση εχω πλεον Mesa Boogie 50/50 λαμπα. Απο κει και περα, μαλλον παω για τον Randall RM4 σαν προενισχυση, αλλα θελω να παω να δω και τον E570 της Engl. Παιζει να κοιταξω και για triaxis μεταχειρισμενο. Το ψαχνω...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος PlusYeaR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • "Dream Within A Dream"
    • Προφίλ
στα λεφτα του rm μπορεις να παρεις 3 4 προενισχυτες
τσεκαρε κ απο rocktron το chameleon,voodu valve και piranha  ;)
O engl 530 ειναι πολυ καλος παντως

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Απο προενισχυσεις ρακ λαμπα για τον ηχο που θες γινεται χαμος, και μεταχειρισμενα και καινουργια. Groove-Tubew Trio, Kitty-Hawk Quattro kok
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Παιδια σκεφτομαι και για Rectifier Pre amp, εχω βρει ενα καλο μεταχειρισμενο απο Αμερικη, αλλα παιζει σε 110Volts... Οποτε θα χρειαστω trasnformer απο 110 σε 220... και καλο. Εχει κανεις ιδεα ποσο περιπου θα κοστιζε ενας τετοιος μετασχηματιστης (και αν καποιος εχει κανα link); Αξιζει να μπω σε τετοια διαδικασια;
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Επισης εχω ακουσει ιστοριες απο κοσμο που δεν ειχε κανενα απολυτως προβλημα μεχρι κοσμο που ειχε τρελα προβληματα με ενισχυτες κτλ απο ΗΠΑ, οποτε δεν ξερω τι να σου προτεινω, γιατι δεν ξερω πως θα σου κατσει...
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Παιδια σκεφτομαι και για Rectifier Pre amp, εχω βρει ενα καλο μεταχειρισμενο απο Αμερικη, αλλα παιζει σε 110Volts... Οποτε θα χρειαστω trasnformer απο 110 σε 220... και καλο. Εχει κανεις ιδεα ποσο περιπου θα κοστιζε ενας τετοιος μετασχηματιστης (και αν καποιος εχει κανα link); Αξιζει να μπω σε τετοια διαδικασια;

θα μπορούσες να πάρεις ένα τηλ τον Στόλλα και να του πεις ότι πρόσφατα γύρισες απο USA όπου έμενες(και καλά...) και έφερες μαζί σου και το εν λόγω μηχάνημα...και θες να το μετατρέψεις σε 220V...γίνεται..είχα στείλει έτσι εκ περιεργείας πριν από μερικά χρόνια email στην boogie για αυτό το θέμα και μου είπε ότι βεβαίως γίνεται μου είχαν στείλει και την λίστα με τα 3-4 ανταλλακτικά που χρειαζόταν και μου είπαν να απευθυνθώ στον αντιπρόσωπο...όλα αυτά για ένα triaxis...

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Αυτη η μεθοδος παει ακριβα, ειδικα αν βαλεις τους αυθεντικους μετασχηματιστες της Μεσα... μερικοι προενισχυτες παντως εχουν διακοπτακι 110/220 βολτ
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
154 Απαντήσεις
75020 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/10/07, 12:54
από Vaiking
23 Απαντήσεις
9045 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/12/07, 22:07
από Jezus
14 Απαντήσεις
7391 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/05/08, 15:24
από themos
8 Απαντήσεις
4983 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/12/08, 22:44
από Jezus
5 Απαντήσεις
4814 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/08/09, 02:29
από nikosgr123
12 Απαντήσεις
5004 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/02/10, 03:24
από Ddarkkor
19 Απαντήσεις
8761 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/02/14, 15:46
από Καθόδιος (φλουτσ)
21 Απαντήσεις
16562 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/09/17, 12:48
από Καθόδιος (φλουτσ)
12 Απαντήσεις
8156 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/09/17, 23:50
από saved
43 Απαντήσεις
24107 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/06/23, 14:31
από Kosthrash