Αποστολέας Θέμα: Αγορα λαμπατου Ηigh Gain ενισχυτη (με αρκετα euros)  (Αναγνώστηκε 24091 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
λοιπον, νομιζω οτι ειναι πιο παρακινδυνευμενο να κατσω και να αλλαξω εσωτερικα πραγματα, παρα να παρω εναν καλο μετασχηματιστη 220 σε 110.
Δεν βλεπω τον λογο να μην δουλευει... Ετσι κι αλλιως ολοι οι μουσικοι που περιοδευουν τετοια μηχανηματα χρησιμοποιουν, ειτε σε rack μορφη ειτε οχι... Εξαλλου το κοστος απο οσο ρωτησα ειναι σχετικα μικρο...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
προσωπικα θα προτιμουσα να μου τυλιγαν ενα ¨σωστο¨ μετασχηματιστη για τα ευρωπαικα volt παρα να καταφυγω σε εξωτερικο μετατροπεα.

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Απλα ξερεις τι σκεφτομαι; Οτι απο την μια με μια καλη αξιοπιστη λυση μετασχηματιστη με προστασια για ρευματα κτλ, η προενισχυση θα δουλευει σαν να ηταν κανονικα σε 110V οποτε λογικα χωρις προβληματα, ενω με το να αλλαξω εσωτερικα πραγματα, ολο και κατι μπορει να παει στραβα, απο προχειροδουλεια του εκαστοτε τεχνικου μεχρι κι εγω δεν ξερω τι... Χωρια που σιγουρα το κοστος θα ειναι πολυ μεγαλυτερο αν παω να βαλω αυθεντικα mesa boogie ανταλλακτικα... Ενω για εξωτερικο μετασχηματιστη δεν χρειαζομαι τιποτα απο mesa boogie...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
προσωπικα θα προτιμουσα να μου τυλιγαν ενα ¨σωστο¨ μετασχηματιστη για τα ευρωπαικα volt παρα να καταφυγω σε εξωτερικο μετατροπεα.
Ξερεις ποσο κοστιζει κατι τετοιο?!?!
ΑΠ'οτι καταλαβα ο Τζονι παει στην αμερικανικη λυση για να γλυτωσει χρηματα, με κατι τετοιο καταργει τον λογο, επαιρνε κατευθυαν ευρωπαικο μηχανημα...
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Ακριβως... αλλιως επαιρνα απο δω κατευθειαν...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος panka

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 49
    • Προφίλ

Ο Randall απο την αλλη, ηταν αποκαλυψη!
Μπορεις να βαλεις πανω του μεχρι 3 modules ταυτοχρονα ενω μπορεις να αγορασεις μεχρι 14 που εχει βγαλει η randall (και καποια signature).
Νομιζω οτι ειναι μαλλον αυτο που ψαχνω αφου εχει και midi δυνατοτητες, full λαμπα (ο M με EL34 που ειναι η αδυναμια μου) και μπορεις να τον customαρεις εσυ οπως θες απο αποψη modules... Τα modules ειναι σχεδιασμενα απο Egnater και ειναι τα περισσοτερα (απο αυτα που ακουσα) απιστευτα... Απο κλασσικο ηχο fender μεχρι κλασσικο plexi boosted και απο rectifier μεχρι nu metal ηχους... Τους βρισκεις ολους!
Και μπορεις να κανεις αλλαγη στα modules on the fly μεσα σε 20 sec! Πραγματικα με εντυπωσιασε και ο ηχος του (κυριως), και η δυναμη του, αλλα και φυσικα πανω απο ολα η απιστευτη ευελιξια του!
Με βλεπω μαλλον εκει να καταληγω... Εχουν μεινει βεβαια και καποιοι αλλοι ενισχυτες να τσεκαρω... Θα δουμε...


που να δεις και τα egnater,(και πλεων τα βρισκεις σχετικα ευκολα απο ευρωπη)

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Παιδια εχω βρει και μια ευκαιρια για ενα Triaxis Version 1... Απο οσο ξερω το version 1 εχει ενα καναλι διαφορετικο απο το Version 2 (το red lead στο 1 ειναι στυλ mark III ενω του 2 ειναι στυλ rectifier) και δεν εχει την δυνατοτητα CC (continues control) μεσω καποιου midi footpedal (το οποιο δεν με ενδιαφερει και πολυ...)
Με προβληματιζει το γεγονος οτι το μπροστινο μερος του ειναι αρκετα ξεφτισμενο (το χρωμα) αλλα απο την αλλη ειναι και απο τα πρωτα triaxis οποτε εχει δει αρκετα χρονακια χρησης. Ο πωλητης παντως μου λεει οτι ειναι μονο cosmetics και οτι κατα τα αλλα το συστημα λειτουργει αψογα και εχει αλλαγμενες λαμπες πριν ενα χρονο.
Πιστευετε οτι αξιζει να το χτυπησω;
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
αν σε βεβαιώνει ότι όντως είναι μόνο εμφανισιακό το πρόβλημα, τότε χτύπα το...ούτως ή άλλως, όλα τα rack καταπονούνται ιδιαίτερα(...και δν ξέρω το γιατί... ???)...και μετά μπορείς να κάνεις και update στο version 2.0 αν θές...εύκολο...

triaxis+mesa 50/50 ε?....αν το πάρεις, θέλουμε clips οπωσδήποτε... ;D

Αποσυνδεδεμένος PlusYeaR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • "Dream Within A Dream"
    • Προφίλ
...ούτως ή άλλως, όλα τα rack καταπονούνται ιδιαίτερα(...και δν ξέρω το γιατί... ???)...

Γιατι εγω εχω την αντιθετη αποψη  ???
οτι δλδ τα ρακ ειναι ο εξοπλισμός που καταπονείται λιγότερο απ όλα τα υπόλοιπα (ειδικά αν το χεις μεσα σε rack case ουτε σκόνη δεν το αγγίζει  ;) )
Πάντως οτι εχω σε ρακ εγω δεν εχει παθει το παραμικρο σε αντίθεση με πεταλια,πεταλίερες κτλ κτλ  ;)

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Παιδια τελικα προτιμησα και χτυπησα τον κατα την γνωμη μου καλυτερο (ηχητικα) προενισχυτη της Mesa Boogie.
Studio Preamp!
Ειναι κατα την αποψη μου ο καλυτερος ηχητικα απο τους υπολοιπους, απλα δεν εχει τις δυνατοτητες midi και τα πολλα καναλια του Triaxis αλλα αυτους τους ηχους που βγαζει τους βγαζει καλυτερα απο ολους!
Ειναι σαν να εχεις την προενισχυση του Mark IIC+ (βλεπε Dream Theater) και μαζι με τον 50/50 θα κανουν πιστευω πολυ καλο ζευγαρακι!
Με το που θα πουλησω και τον Vetta (ελεος πια με αυτον... το χω ξεφτιλησει σε τιμη και ακομα τπτ, λες και προκειται για κανα μηχανημα της πλακας...) θα χτυπησω και ενα κεφαλι JVM 410H και θα ειμαι κομπλε... απο την κιθαρα > Α/B switch A> Studio Preamp> 50/50 > B> Marshall και οι 2 στην καμπινα μου επισης με patch bay... Ετσι θα χω και τους 2 κοσμους ηχων που θελω... Απο εφφεδακια θα ερκεστω σε ενα καλο βαθακι/delay  για τον Studio (ο Μarshall εχει 4 δικα του αρκετα καλα), ενα noise gate, 1 compressor & 1 wah... Αντε ισως και ενα chorus. Δεν χρησιμοποιω και εφφε ετσι κι αλλιως συχνα...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1052
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Παιδια τελικα προτιμησα και χτυπησα τον κατα την γνωμη μου καλυτερο (ηχητικα) προενισχυτη της Mesa Boogie.
Studio Preamp!
Ειναι κατα την αποψη μου ο καλυτερος ηχητικα απο τους υπολοιπους, απλα δεν εχει τις δυνατοτητες midi και τα πολλα καναλια του Triaxis αλλα αυτους τους ηχους που βγαζει τους βγαζει καλυτερα απο ολους!
Ειναι σαν να εχεις την προενισχυση του Mark IIC+ (βλεπε Dream Theater) και μαζι με τον 50/50 θα κανουν πιστευω πολυ καλο ζευγαρακι!
Με το που θα πουλησω και τον Vetta (ελεος πια με αυτον... το χω ξεφτιλησει σε τιμη και ακομα τπτ, λες και προκειται για κανα μηχανημα της πλακας...) θα χτυπησω και ενα κεφαλι JVM 410H και θα ειμαι κομπλε... απο την κιθαρα > Α/B switch A> Studio Preamp> 50/50 > B> Marshall και οι 2 στην καμπινα μου επισης με patch bay... Ετσι θα χω και τους 2 κοσμους ηχων που θελω... Απο εφφεδακια θα ερκεστω σε ενα καλο βαθακι/delay  για τον Studio (ο Μarshall εχει 4 δικα του αρκετα καλα), ενα noise gate, 1 compressor & 1 wah... Αντε ισως και ενα chorus. Δεν χρησιμοποιω και εφφε ετσι κι αλλιως συχνα...
:o Σίγουρα θα περάσει πολύυυς καιρός μέρι να πεις "θέλω καινούριο ενισχυτή"  :P
..που να είχες και την jackson σου  :P

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Aααα, εχω καλυτερη κιθαρα τωρα!  :D
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
τι έχεις αν επιτρέπεται? (...η απάντηση με φώτο παρακαλώ... 8))

Αποσυνδεδεμένος hoba

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 406
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Παιδια τελικα προτιμησα και χτυπησα τον κατα την γνωμη μου καλυτερο (ηχητικα) προενισχυτη της Mesa Boogie.
Studio Preamp!
Ειναι σαν να εχεις την προενισχυση του Mark IIC+ (βλεπε Dream Theater) και μαζι με τον 50/50 θα κανουν πιστευω πολυ καλο ζευγαρακι!


ΟΥΟΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΟΟΟΥΥΥΥ! Εχω μεινει μακακας!

Φιλε ο πετρουτσι και ο ηχος του ειναι οτι με πορωνει πιο πολυ στην κιθαρα, δηλαδη κατι απεριγραπτο.
Και μου λες οτι αφτη η πριαμπ κανει τετοια δουλεια!(Σιγουρα μετραει και ολο το υπολοιπο σεταπ, ας μην κοροιδευομαστε)
Αρχιζω απο αυριο τις οικονομιες....

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
τι έχεις αν επιτρέπεται? (...η απάντηση με φώτο παρακαλώ... 8))



http://img138.imageshack.us/img138/2799/dsc03673gl3.jpg

Aν και η φωτογραφια την αδικει γιατι δεν φαινονται καποιες λεπτομερειες οπως το binding με maple strip που εχει γυρω γυρω απο το σωμα και ολη την ταστιερα (οχι βαμμενο, κανονικο φιλετακι maple) και καποια αλλα πραγματα...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1052
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
 :o Αυτή είναι μια LAG..με EMG 85-sa-89 και FR και ... πραγματικά είναι απερίγραπτα όμορφη.... :-\

Αυτό το χρώμα , αυτό το χρώμα που έχουν και κάποιες σολοιστ με ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ...

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Απο κοντα ειναι απεριγραπτα πιο ομορφη... την αδικουν οι φωτογραφιες  :D
Και για να ακριβολογουμε, ειναι μια Lag Arcane Master Prestige, χειροποιητη Γαλλικη.
Μαονι σωμα με καπακι flame maple AAAA, μπρατσο 1 piece maple, ταστιερα εβενο, EMG 81/sa/89 μαγνητες, Floyd rose original tremolo κτλ κτλ
« Τελευταία τροποποίηση: 17/12/07, 22:36 από Johnie Darko (Great Cornholio) »
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
Καλα η κιθαρα ειναι απεριγραπτη, ειχα δει μια παρομοια απο κοντα, και απο οτι εχω δει και απο τιμες πανακριβη, καλοπαικτη λοιπον!
Ειχε επικοινωνισει και εγω παλια με Λαγκ για να μου φτιαξουν ενα Λεοντ, αλλα μου την ειπαν γιατι εχουν φτιαξει μονο ενα πριν χρονια και δεν τους ενδιαφερει για αλλο  ;D
Παντως, αντι8ετα με το τι  λεει ο Johnie Darko (Great Cornholio), αμα σου μπει το μικροβιο και αρχισεις μηχανηματα, ποτε δεν ειναι αρκετα! Και να βρεις κατι κοντα στο τελειο, μετα θα θες κατι διαφορετικο!
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Α οχι δεν καταλαβες, δεν λεω οτι η αναζητηση σταματησε ή οτι θα αρκεστω σε αυτα!
Αυτο δεν προκειται ποτε να γινει... Απλα φιλοδοξω οτι σιγα σιγα πουλωντας και αγοραζοντας πραγματα θα καταφερω ορισμενα που πραγματικα μου κανουν να τα κραταω ΜΟΝΙΜΑ, ενω αλλα να τα εχω για μερικα χρονια και μετα ανταλλαγη/πωληση και αγορα αλλου!
Ελπιζω το Boogie συστηματακι που φτιαχνω να ειναι ενα απο αυτα που θα κρατηθουν ως μονιμα...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
...θα χτυπησω και ενα κεφαλι JVM 410H και θα ειμαι κομπλε... απο την κιθαρα > Α/B switch A> Studio Preamp> 50/50 > B> Marshall και οι 2 στην καμπινα μου επισης με patch bay...

Πως θα το κανεις αυτο, με head switcher? Aλλιως 8ελεις 2 εξοδους για τον τελικο + 1 για τον μαρσαλ, οποτε και να βαλεις την καμπινα στερεο, παλι θελεις αλλη μια εισοδο. Yπαρχουν head switcher παντως που εχω ακουσει οτι κανουν δουλεια, αλλα δεν εχω δοκιμασει να σου πω, ειναι και λιγο ακριβουτσικα. Ο λογος ειναι οτι εχου και καποια φορτια μεσα για οταν δεν ειναι συνδεμενη η κεφαλη στην καμπινα, γιατι αν αφησεις λαμπατη κεφαλη αναμενη χωρις φορτιο στην εξοδο, κατα 95% δεν εχουν προστασια και πας για καμενο μετασχηματιστη εξοδου κτλ.
Επισης δεν μπορεις μεσω πατσμπει που ειπες να τα συνδεσεις, θα τα καψεις ολα...
Τι καμπινα εχεις αν επιτρεπεται?
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Γινεται με 2η καμπινα  :D που θα παρω καποια στιγμη...
Τωρα εχω μια Peavey 4x12 με shefield 75αρια ηχεια, αλλα καποια στιγμη θα φυγει κι αυτη για μια καλυτερη (μαλλον με 30αρια celestion)
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
ΧΑχα την εχει ενας γνωστος μου, και εχω ακουσει τα χειροτερα για την συγκεκριμενη καμπινα, θα τον πνιγεις τον ενισχυτη  :D
Παντως, εκτος απο καποιες πανακριβες, οσες εχω ακουσει με Vintage30 δεν μου αρεσαν καθολου...
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος Johnie Darko

  • Συναλλαγές: (1)
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2769
  • Φύλο: Άντρας
  • Up in smoke...
    • Προφίλ
Μπα μια χαρα ειναι... Απλα θα ηθελα αργοτερα κατι αλλο μαλλον με 30αρια οπως ειπα...
People say that tone is in the fingers...
and people also say that Les Pauls have more tone...
Les Pauls must therefore have more fingers...

Αποσυνδεδεμένος Jezus

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3522
  • Φύλο: Άντρας
  • Got G.A.S. ???
    • Προφίλ
    • www.High-Gain.com
που να δεις και τα egnater,(και πλεων τα βρισκεις σχετικα ευκολα απο ευρωπη)

Επειδη σημερα μιλησα με διανομεα Εγκνατερ στην ευρωπη γιατι ενδιαφεροταν ενας φιλος... πληροφοριακα για οποιον το παει προς τα εκει... για να το ξεχασει να μην παιδευεται δηλαδη! Λοιπον, μου ειπε οτι δεν εχουν τιποτε σε στοκ, και οι παραγωγη ειναι σταθερη, δεν εχουν σκοπο να την αυξησουν. Η ζητηση ομως ειναι τοσο μεγαλη που σε 1 χρονο +++ θα εχουν κατι παλι σε στοκ, και ειδικες παραγκελιες που θα μπουν τωρα θα παρουν ακομα παραπανω!!!
Οποτε αν θελει καποιος το συγκεκριμενο συστημα, ας δει ρανταλ, γιατι οσο και να θελει εγκνατερ, 1 χρονος + ειναι μαγαλη αναμονη, μια ζωη ολοκληρη...
Got G.A.S. ?
http://old.high-gain.com/myequip.htm

My equipment

http://myspace.com/cerberarec

Join me on Myspace

Αποσυνδεδεμένος panka

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 49
    • Προφίλ
mlka

τουλαχιστων ευτυχως οι randall δεχονται τα modules tης egnater και σθντομα θα υπαρχει και μια παραλαγη για να μπορεις να αλλαζεις καναλια για τα modules της egnater (που ειναι δικαναλα)

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
154 Απαντήσεις
75019 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/10/07, 12:54
από Vaiking
23 Απαντήσεις
9045 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/12/07, 22:07
από Jezus
14 Απαντήσεις
7391 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/05/08, 15:24
από themos
8 Απαντήσεις
4982 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/12/08, 22:44
από Jezus
5 Απαντήσεις
4814 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/08/09, 02:29
από nikosgr123
12 Απαντήσεις
5004 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/02/10, 03:24
από Ddarkkor
19 Απαντήσεις
8761 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/02/14, 15:46
από Καθόδιος (φλουτσ)
21 Απαντήσεις
16562 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/09/17, 12:48
από Καθόδιος (φλουτσ)
12 Απαντήσεις
8156 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/09/17, 23:50
από saved
43 Απαντήσεις
24104 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/06/23, 14:31
από Kosthrash