Σελίδες:
  • #1 από Βραζίλης στις 13 May 2009
  • Το kithara.gr μπήκε στο μεγαλύτερο site κοινωνικής δικτύωσης, το Facebook, ως ομάδα μελών (group) σελίδα (page) με όνομα "kithara.gr":

    facebook.com/kitharagr

    Απλά πατήστε "Μου αρέσει"  ;)

    Εκεί θα προσθέτω και τις συναντήσεις/εκδηλώσεις μας, και άλλα...
  • #2 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 13 May 2009
  • Μου αρέσει που είχαν γίνει και τόσα μέλη πριν καν το ανακοινώσεις... :) :)
  • #3 από Βραζίλης στις 13 May 2009
  • Ε, εντάξει, το ανακοίνωσα πρώτα σε αυτούς που έχω στη λίστα μου στο προσωπικό μου προφίλ...

    Ας καλέσουν οι φίλοι τους φίλους τους, και θα γίνουμε εκατοντάδες :)
  • #4 από Vicarious στις 13 May 2009
  • μπήκα κι εγώ!  :P
  • #5 από Mistral στις 13 May 2009
  • Επιτέλους κι ένα αξιόλογο group στο facebook.Μπράβο ρε παιδιά!
  • #6 από hot_sauce (φλουτσ) στις 13 May 2009
  • γιατί ρε??
    το "ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ ΤΗ ΖΩΗ" δν σου φαινεται αξιόλογο??
    ;D
  • #7 από jimmy 1916 στις 13 May 2009
  • Έγινα κι εγώ μέλος.. Μια ερώτηση, υπάρχει τρόπος να στέλνονται προσκλήσεις για events που κάνουν συγκροτήματα μελών προς τα υπόλοιπα μέλη κι επίσης πώς μπορεί να μπει κανείς στα related groups?
  • #8 από AtticanSky στις 13 May 2009
  • Μου αρέσει που είχαν γίνει και τόσα μέλη πριν καν το ανακοινώσεις... :) :)

    Εγώ πάντως μπήκα δεύτερος! ;D ;D

    Να το ξαναπώ??
    Δεύτερος (ούτε τρίτος ούτε τέταρτος)  ::) ::)
  • #9 από kronus στις 13 May 2009
  • Πάντως, χωρίς να θέλω να σαμποτάρω κάποια καλοπροαίρετη, εννοείται, κίνηση των οργανωτικών μελών του κιθάρα, εγώ διαφωνώ με την δικτύωση στο facebook κ σε όποιον άλλον διαδικτυακό τόπο παρόμοιας φιλοσοφίας του kithara.gr Βέβαια, από την άλλη είναι καλό να εξαπλώνεσαι περισότερο με ότι οφέλη μπορεί να συνεπάγεται αυτό.. Απλώς, ήθελα να δηλώσω για λόγους προσωπικής θεώρησης την δυσαρέσκεια/αντίθεση μου(χωρίς να δίνω τόσο πολύ βάρος σε αυτές τις λέξεις) σε αυτήν την κίνηση. Φιλικά πάντα, χωρίς καμία εχθρική διάθεση :)
  • #10 από Βραζίλης στις 13 May 2009
  • Έγινα κι εγώ μέλος.. Μια ερώτηση, υπάρχει τρόπος να στέλνονται προσκλήσεις για events που κάνουν συγκροτήματα μελών προς τα υπόλοιπα μέλη κι επίσης πώς μπορεί να μπει κανείς στα related groups?

    Ωραία ιδέα! Αλλά δεν βρήκα κάποια σχετική επιλογή στις ρυθμίσεις της Ομάδας. Μάλλον δεν γίνεται. Αν κάποιος γνωρίζει περισσότερα περί facebook, ας βοηθήσει.

    Για να γραφτείς στις Σχετικές Ομάδες, μπες μέσα και πάτα "Γίνε μέλος της Ομάδας".


    kronus,
    Το facebook και λοιπά παρόμοια site είναι εργαλεία. Και σκοπεύουμε να τα χρησιμοποιούμε με καλοπροαίρετο και δημιουργικό τρόπο. Η κακή χρήση τους είναι το πρόβλημα. Αλλά αν έχεις πρόβλημα με το εργαλείο, αυτό καθ'αυτό, τότε απλά μη το χρησιμοποιείς. Ας μην συνεχίσουμε συζήτηση περί εργαλείων στο παρόν θέμα.
  • #11 από Stinky στις 15 May 2009
  • Tωρα το κανατε το group? Εγω μετα το group "Σιριλο ξεκολλα η ζωη συνεχιζεται" εσβησα το προφιλ μου.
    Κριμα! Αλλα πολυ καλη κινηση παιδες.
  • #12 από gkou στις 15 May 2009
  • Πολύ ενδιαφέρουσα κίνηση!Έτσι, να βλέπω να  ..εξαπλωνόμαστε σιγά-σιγά!!! ;D ;D ;D
  • #13 από RORYGALLAGHER στις 15 May 2009
  • Το kithara.gr μπήκε στο μεγαλύτερο site κοινωνικής δικτύωσης, το Facebook, ως ομάδα μελών (group) με όνομα "kithara.gr":

    http://www.facebook.com/group.php?gid=103125794618

    Γίνετε μέλη της ομάδας, για να δικτυωθούμε ακόμη περισσότερο μεταξύ μας  ;)

    Εκεί θα προσθέτω και τις συναντήσεις/εκδηλώσεις μας. Ήδη έχω προσθέσει τις 2 προσεχείς.


      μπραβο σας παιδια ετσι πιστευω θα ειμαστε καλητερα. :) ο μπραζ.ο χαιρε.
  • #14 από Fteo στις 17 May 2009
  • Γιατί όποτε ανοίγω το γκρουπ έρχομαι αντιμέτωπος με το κενό;  ???
  • #15 από Βραζίλης στις 17 May 2009
  • Ωχ! δεν ξερω τι εγινε, δεν πειραξα τιποτα!  :eee
  • #16 από Fteo στις 17 May 2009
  • Για του λόγου το αληθές:


    Μόνο σε μένα συμβαίνει; Όλα τα υπόλοιπα groups μου που δοκίμασα ανοίγουν κανονικά.
  • #17 από Μαργαρίτα Π. στις 17 May 2009
  • Κι εμένα το ίδιο μου εμφανίζει και εδώ και όταν είμαι στο facebook. Αυτό συμβαίνει σήμερα, μέχρι χτες ήταν εντάξει - τουλάχιστον στο facebook.
  • #18 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 17 May 2009
  • Σκοτεινές και ύποπτες δυνάμεις του Κακού έχουν συνωμοτήσει εναντίον μας! Καλά το έλεγα εγώ ότι αυτά είναι εργαλεία του διαβόλου... ;D
  • #19 από Μαργαρίτα Π. στις 17 May 2009
  • Σκοτεινές και ύποπτες δυνάμεις του Κακού έχουν συνωμοτήσει εναντίον μας! Καλά το έλεγα εγώ ότι αυτά είναι εργαλεία του διαβόλου... ;D

    Σταμάτα να παρακολουθείς Χαρδαβέλλα και Ελένη Λουκά, επηρεάζεσαι λέμε!  ;D
  • #20 από Βραζίλης στις 18 May 2009
  • Πάτησα μερικά άσχετα κουμπιά, στην διαχείριση της ομάδας, και επανήλθε. Δεν κατάλαβα τον λόγο που εξαφανίστηκε.
  • #21 από Μαργαρίτα Π. στις 25 May 2009


  • Ας καλέσουν οι φίλοι τους φίλους τους, και θα γίνουμε εκατοντάδες :)

    Ίσως κάποιοι δεν έχουν προσέξει το "Πρόσκληση νέων μελών". Κλικ και 5 λεπτά υπόθεση είναι να καλέσουμε τους φίλους μας.   :)
  • #22 από Βραζίλης στις 02 Aug 2010
  • Καταργείται η ομάδα στο facebook και μεταφέρεται σε σελίδα στο facebook, έχουμε και δικό μας username:

    facebook.com/kitharagr

    Απλά, κάντε κλικ στον παραπάνω σύνδεσμο και από εκεί στο "Μου αρέσει"...
  • #23 από Stergios Kourou στις 02 Aug 2010
  • Καταργείται η ομάδα στο facebook και μεταφέρεται σε σελίδα στο facebook, έχουμε και δικό μας username:

    facebook.com/kitharagr

    Απλά, κάντε κλικ στον παραπάνω σύνδεσμο και από εκεί στο "Μου αρέσει"...



    Μόλις "μελοποιήθηκα"!!!
  • #24 από Τζοαννα στις 11 Jun 2011
  • αυτη την στιγμη η σελιδα εχει 599 μελη τα οποια ειναι λιγα σε σχεση με τα μελη του φορουμ.πιστευω θελει λιγο προωθηση η σελιδουλα κριμα ειναι..
  • #25 από Βραζίλης στις 11 Jun 2011
  • Πράγματι Τζοαννα. Η καλύτερη προώθηση πάντως, θα ήταν να υπάρχει περιεχόμενο/δραστηριότητα στη σελίδα. Εδώ και καιρό σκέφτομαι να ξεκινήσω να ανεβάζω νέα, θέματα του φόρουμ, κλπ. Επίσης, να μπεί και ένα μόνιμο κουμπάκι στις σελίδες του kithara.gr.
Σελίδες: