Σελίδες:
  • #26 από atav (φλουτσ) στις 29 May 2012
  • Συγχαρητήρια σε όλους! Όμορφες ιδέες! Εγώ δε θα πω ποιό μου άρεσε περισσότερο γιατί θα θεωρηθεί διαπλεκόμενο! ;D
  • #27 από adr1anos στις 29 May 2012
  • Και από εμένα πολλά συγχαρητήρια σε όλες τις συμμετοχές!..
    Πολλές καλές ιδέες, και ιδίως φαίνεται η αγάπη μας για το forum!.. μπράβο παιδιά!.
  • #28 από ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος στις 29 May 2012
  • Πολύ ωραία δουλειά από όλους! Μπράβο παίδες!
  • #29 από gas-13 στις 29 May 2012
  • Ψηφιζω το Νο 5 με γνωμονα την απλοτητα και την αρτιοτητα του σχεδιου. Συγχαρητηρια σε ολους τους συμμετεχοντες.
     
  • #30 από Lo.Lee.Ta στις 29 May 2012
  • Μπράβο, σε όλες τις συμμετοχές. Κάθε μία δημιουργία ξεχωριστά, προσδίδει ένα εντελώς διαφορετικό ύφος και χαρακτήρα στο νόημα και τη σχεδίαση του forum. Ανεξάρτητα με το ποιο θα γίνει το καινούριο λογότυπο, θα μπορούσε καθένα ξεχωριστά με κάποια τροποποίηση, να διακοσμεί κάποιο μέρος του φόρουμ ως εικόνα. Kosthrash ιδιαίτερα η έγχρωμη άποψη του logo σου, είναι ωραιότατη. Ευχαριστώ, για τα θετικά σχόλια.
     
    Ανδριανέ, με ολόκληρο έτος τίμησε το φόρουμ, εσένα και τα άρθρα σου. Χαίρομαι για την παρατηρητικότητα και ιδιαίτερα ότι σου έγινε αντιληπτό.
     
    Σ' ευχαριστώ Kosthrash. Από μεράκι αρκετό, από δουλειά ελάχιστη.
     
     
     
     
  • #31 από adr1anos στις 29 May 2012
  • Και εμένα, XoLi μου άρεσε μεταξύ άλλων και το δικό σου, όπου κατάφερες πολύ εύσχημα να ενσωματώσεις και λίγο DIY στο logo.
    Ωραίος!.
  • #32 από Fourier στις 29 May 2012
  • Πολλά μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες, όπως επίσης στους διαχειριστές για την διοργάνωση του διαγωνισμού και φυσικά στον atav για την όμορφη προσφορά του!  :)

    Συμφωνώ με την πρόταση του XoLiDoXoS για αξιοποίηση περισσότερων του ενός logo στο forum/portal.
  • #33 από Spyros Delta στις 29 May 2012
  • Μου αρεσε σαν εμπνευση και εκτελεση πιο πολυ η 1η απο τις 12.
    http://img15.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=ragelogo.jpg
    Δεν ξερω φυσικα αν ειναι λειτουργικη ως λογοτυπο.
    Επισης οι 5 και 12.
    Συγχαρητηρια σε ολους, ολες οι εργασιες ηταν πολυ καλες.

    Τυχεροι οσοι θα πανε κρουαζιερα απο οτι βλεπω στις φωτο.
    (πιστευω ATAV να μας κανεις καμια εκπτωσουλα ως συναδερφοι κιθαροκαμμενοι  ;D )
    http://www.andor-sailing.gr/index.php











  • #34 από Kosthrash στις 30 May 2012
  • Μπράβο, σε όλες τις συμμετοχές. Κάθε μία δημιουργία ξεχωριστά, προσδίδει ένα εντελώς διαφορετικό ύφος και χαρακτήρα στο νόημα και τη σχεδίαση του forum. Ανεξάρτητα με το ποιο θα γίνει το καινούριο λογότυπο, θα μπορούσε καθένα ξεχωριστά με κάποια τροποποίηση, να διακοσμεί κάποιο μέρος του φόρουμ ως εικόνα. Kosthrash ιδιαίτερα η έγχρωμη άποψη του logo σου, είναι ωραιότατη. Ευχαριστώ, για τα θετικά σχόλια.
     
    Ανδριανέ, με ολόκληρο έτος τίμησε το φόρουμ, εσένα και τα άρθρα σου. Χαίρομαι για την παρατηρητικότητα και ιδιαίτερα ότι σου έγινε αντιληπτό.

    Thanks Xoli!!! Το logo σου είναι πιστεύω φαβορί  ;) και είναι πασιφανές ότι έριξες πολύ δουλειά και μεράκι για να το φτιαξεις. Επίσης μου άρεσαν πολύ τα στιχάκια που έγραψες!
  • #35 από Θοδωρής στις 02 Jun 2012
  • Ενα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους συμμετγείχαν και έβαλαν την αγάπη και την φαντασία τους για να δημιουργήσουν αυτά τα όμορφα αποτελέσματα .
  • #36 από noe13 στις 02 Jun 2012
  • Μπραβο σε ολους

    και μενα το 1ο μου αρεσε
  • #37 από Βραζίλης στις 03 Jun 2012
  • Αποτελέσματα διαγωνισμού

    Οι διαχειριστές (εγώ και ο Νέος Κιθαρωδός), αφού είδαμε τα λογότυπα, ακούσαμε και τις γνώμες συντονιστών και μελών, σκεφτήκαμε και καταλήξαμε στο ότι τα λογότυπα που θεωρούμε καλύτερα για το kithara.gr είναι τα:

    του elrich
    του Simos Kouskounis
    του XoLiDoXoS

    Επιλαχών είναι το:
    του rage

    Συγχαρητήρια στους νικητές! Ας κανονίσουν τώρα με ποια παρέα θα πάνε στην κρουαζιέρα την Κυριακή 10 Ιουνίου. Για τις λεπτομέρειες της κρουαζιέρας, στο www.andor-sailing.gr και με Προσωπικό Μήνυμα στο μέλος atav.

    Ευχαριστούμε ξανά όλους τους συμμετέχοντες. Εκτιμούμε την αγάπη σας για το kithara.gr. ;)
    Είναι πιθανό να χρησιμοποιήσουμε παραπάνω από ένα γραφικό για τις ανάγκες του kithara.gr, οπότε μπορεί να δείτε κάποια από τις ιδέες σας σε κάποιο σημείο του site.

    Ευχαριστούμε ξανά και το μέλος atav με την εταιρία andor-sailing.gr για την ευγενική προσφορά του!

  • #38 από Lo.Lee.Ta στις 04 Jun 2012
  • Συγχαρητήρια σε όλους! Ευχαριστώ πολύ για την επιλογή από το kithara.gr και την φοβερή προσφορά του Atav για την κρουαζιέρα με το Ιστιοπλοϊκό!! Καλά ταξίδια και καλές Θάλασσες!! ;D
  • #39 από atav (φλουτσ) στις 04 Jun 2012
  • Συγχαρητήρια για άλλη μια φορά σε όλους για την προσπάθεια! Ένα μεγάλο μπράβο στους νικητές, οι οποίοι θα ενημερωθούν με π.μ. τις επόμενες ημέρες για να συντονιστούμε! Τέλος, να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου για την ανταπόκριση τους συμμετέχοντες αλλά και τη διαχειριστική ομάδα του forum! Εύχομαι να περάσουμε τέλεια! :)
  • #40 από Spyros Delta στις 04 Jun 2012
  • Συγχαρητήρια για άλλη μια φορά σε όλους για την προσπάθεια! Ένα μεγάλο μπράβο στους νικητές, οι οποίοι θα ενημερωθούν με π.μ. τις επόμενες ημέρες για να συντονιστούμε! Τέλος, να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου για την ανταπόκριση τους συμμετέχοντες αλλά και τη διαχειριστική ομάδα του forum! Εύχομαι να περάσουμε τέλεια! :)


    Δωρο απο μενα, για την προσφορα σου, το νεο σου αβαταρ  ;D



    click to enlarge
  • #41 από Simos Kouskounis στις 04 Jun 2012
  • Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες !
    Ευχαριστώ για την επιλογή .
    Επίσης ευχαριστώ τον Atav για την προσφορά του 
    Καλά ταξίδια , καλές Θάλασσες και Καλές μας Μουσικές …
    Σίμος
  • #42 από rage στις 05 Jun 2012
  • Συγχαρητηρια παιδια. Πολυ καλη προσπαθεια.
  • #43 από elrich στις 05 Jun 2012
  • Συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν και από μένα, ιδιαίτερα στην διαχείριση του forum και στην υπερ-γενναιόδωρη προσφορά του atav που μας ανοίγει πανιά για την πρώτη απόδραση του φετεινού καλοκαιριού.
    Δυστυχώς έχω μια υποχρέωση την συγκεκριμένη μέρα και θα μπορέσω να επιβεβαιώσω ή όχι την συμμετοχή μου (και της γυναίκας μου) αργά σήμερα το απόγευμα.
  • #44 από Βραζίλης στις 05 Jun 2012
  • O XoLiDoXoS δήλωσε ότι δεν μπορεί να πάει στην κρουαζιέρα και προσφέρει την θέση του στον επιλαχόντα rage
  • #45 από elrich στις 06 Jun 2012
  • Ο θεός του καλοκαιριού έβαλε το χεράκι του και θα σαλπάρω (με την κυρία elrich) μαζί σας!
     >:D
  • #46 από Βραζίλης στις 10 Jun 2012
  • Μετά τον νικητή XoLiDoXoS και τον πρώτο επιλαχόντα rage, που δεν μπορούν να πάνε στη κρουαζιέρα, επιλέχθηκε δεύτερος επιλαχόντας ο kosthrash και μετά την αδυναμία και αυτού, επιλέχθηκε τρίτος επιλαχόντας ο SaturnOfBass. Οπότε συμπληρώθηκαν τα άτομα που θα πάνε στη κρουαζιέρα. Είχα αρκετή αγωνία για αυτό...

    elrich, Simos Kouskounis, SaturnOfBass, περιμένουμε τις εντυπώσεις σας και τις φωτογραφίες σας όταν επιστρέψετε...
  • #47 από elrich στις 10 Jun 2012
  • Γυρίσαμε, περάσαμε καταπληκτικά, η παρέα ήταν διαλεχτή, το σκάφος καλοτάξιδο, οι μεζέδες λαχταριστοί, οι μπύρες κρύες. Μεγάλο ευχαριστώ και πάλι στην διαχείριση για τον διαγωνισμό και στο ζεύγος atav που μας πρόσφεραν αυτή την αξέχαστη εμπειρία.
    Ακολουθούν φωτό και βίντεο!
  • #48 από elrich στις 11 Jun 2012
  • Μερικές φωτογραφίες από την εκδρομούλα:































  • #49 από gkou στις 11 Jun 2012
  • Ωραιότατες φωτό! :D
    Φαίνεται πόσο όμορφα περάσατε ;)
    Και οι κυρίες κούκλες!
    Συγχατητήρια για την τόσο όμορφη πρωτοβουλία!
  • #50 από Simos Kouskounis στις 11 Jun 2012
  •  Ε ρε οι καπεταναίοι ιστιοπλόοι πως φαίνονται !
     Καλημέρα σε όλους.
    Περάσαμε όμορφα !
     Ξεκινάω το video clip από απόψε .
    Υπομονή κανα δυο τρεις μέρες...
     Ευχαριστώ πολύ το www.kithara.gr ,την http://www.andor-sailing.gr/ και τον Αντρέα ( atav )  για την όμορφη προσφορά !
    Πάντα τέτοια με Υγεία και Χαμόγελο σε όλους...
    Καλή συνέχεια.
    Σίμος
     
Σελίδες: