Αποστολέας Θέμα: ΠΑΟΚ  (Αναγνώστηκε 51366 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
ΠΑΟΚ
« στις: 23/06/06, 00:44 »
μα καλα ειναι δυνατον να μην εχει δημιουργηθει ενα θεμα για τον ΠΑΟΚ;

αντε να δουμε ποσοι παοκτσηδες μπαινουν στο κιθαρα...

και να ξεκινησουμε με το ιδιοκτησιακο που τοσο μας βασανιζει το τελευταιο καιρο.
τι γουμενος, τι σαββιδης, τι αγγελοπουλος (!), τι καμπανης ακουστηκαν και ακομα τιποτα δεν εγινε...

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #1 στις: 23/06/06, 00:52 »
Υπάρχει ακομα?  ;D ;D ;D :P Ζείτε ένα δράμα κι εσεις..άντε να δούμε...

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #2 στις: 23/06/06, 01:00 »
Μια ζωη τα ιδια φιλε μου και στο λεω δειχνοντας  μεγαλο σεβασμο στο ΠΑΟΚ...
Η νοοτροπια καποιων (περι ομαδων κεντρου κτλ) ειναι αυτη που εχει οδηγησει τον ΠΑΟΚ εκει που βρισκεται...
Προσωπικα ελπιζω να βρει το δρομο του γιατι χρειαζομαστε μεγαλες ομαδες αλλα πρεπει να ειναι και ΥΓΕΙΕΙΣ...και ο μονος τροπος να ξαναβρει το δρομο του ειναι να πιασει πατο...(την παροιμια την ξερεις)

Αποσυνδεδεμένος Purple Sunrise

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μάσκα δεν έχω να γυρνώ στο καρναβάλι ετούτο..
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #3 στις: 27/06/06, 23:45 »
Η κατάρα του ΠΑΟΚ μια ζωή ήταν η διοίκηση...ποιον να πρωτοαναφέρω...ο Βουλινός με τις πρωτοποριακές του αποφάσεις?ή μήπως ο Μπατατούδης που χρέωσε την ομάδα μέχρι το λαιμό?ήρθε και το ντουέτο Γούμενου- Παγώνη, οι απόφοιτοι της σχολής Μπατατούδη,με τη "βοήθεια" του κου Κατσαρή να σώσει την κατάσταση...ψεύτικες υποσχέσεις και κοροιδία...μέχρι το τέλος τον είδαμε και τον Γούμενο ..να λέει τελευταία στιγμή πως ήτανε σίγουρο πως θα αναλάβει ο Αγγελόπουλος, τη στιγμή που αυτός κάνει επίσημη δήλωση πως ουδέποτε εκδήλωσε ενδιαφέρον..καραγκιοζιλίκια και λανθασμένες κινήσεις σε κρίσιμες στιγμές...απ τη μια να ψάχνει σωτήρα η ομάδα κι απ την άλλη να παίζουνε μίζες...η ομάδα με τον μεγαλύτερο και πιο θερμό λαό να φτάνει σε σημείο τέτοιας κατάντιας λόγω κακών χειρισμών της διοίκησης...και να ξέραμε και τη αλήθεια με τις ριμάδες τις μετοχές, που εκτός απο μπαλάκι τόσα χρόνια κατάντησαν φαντάσματα..και τη στιγμή που άλλες ομάδες ήδη άρχισαν μεταγραφές και προετοιμασία, εμείς να μην γινόμαστε δεκτοί για συμμετοχή στο uefa (έπειτα από ένα σωρο υποσχέσεις και ψυχολογικά σκαμπανευάσματα)...τι μπορούμε να πούμε όταν η ομάδα που είδαμε να κερδίζει τον ολυμπιακό μέσα στην τούμπα, φτάνει σε σημείο να κοντεύει να χάσει το γήπεδο και οι οπαδοί να βγαίνουν στους δρόμους με το ίδιο πάθος,τη στιγμή που η ομάδα έχει ουσιαστικά χαθεί...κρίμα...
« Τελευταία τροποποίηση: 27/06/06, 23:47 από Purple Sunrise »
Πήρες μα κι έδωσες πνοή στην πιο θολή μου μνήμη,τώρα μπορώ να θυμηθώ που σ΄είχα ξαναδεί..

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #4 στις: 28/06/06, 02:39 »
γνησια παοκτσου :)

Αποσυνδεδεμένος Son of the sun

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 172
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Therion Official Website
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #5 στις: 28/06/06, 05:05 »
Ακουσα πως αν δεν καταθεσουμε 3,5 εκατομυρια(νομιζω) μεχρι την Πεμπτη πεφτουμε Δ ερασιτεχνικη!!!
The burden is mine...
The burden is mine....Alone....

Αποσυνδεδεμένος Serpatinas

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #6 στις: 28/06/06, 19:43 »
Σας είδαμε στις συγκεντρώσεις. Το περισσότερο ήσασταν 3000 άτομα...και μετά μιλάτε για λαό... άμα δεν κάνετε κάτι σύντομα η Δ είναι κοντά!

Αποσυνδεδεμένος Purple Sunrise

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μάσκα δεν έχω να γυρνώ στο καρναβάλι ετούτο..
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #7 στις: 28/06/06, 22:10 »
Σας είδαμε στις συγκεντρώσεις. Το περισσότερο ήσασταν 3000 άτομα...και μετά μιλάτε για λαό... άμα δεν κάνετε κάτι σύντομα η Δ είναι κοντά!
Πόσα ήθελες δηλαδή να είναι δηλαδή?Σου φαίνονται λίγα? Ποια άλλη ομάδα κατέβηκε με περισσότερους?Ποια άλλη ομάδα θα τό κανε βασικά σε τέτοια φάση γενικότερα...και αν δεν το χεις πάρει πρέφα, δεν είναι στο χέρι των οπαδών το μέλλον της ομάδας πια...τι να κάνουν δηλαδή? Αφού τα χρέη έχουν γίνει αβάσταχτα....και τόσα χρόνια δηλαδή, είδαμε τι γινόντουσαν και τα έσοδα από τα διαρκείας και τις  συνδρομές...τα πράγματα έχουν ξεφύγει εδώ και καιρό,δεν είναι στο χέρι των οπαδών πια να εξοφληθούν τα χρέη....μη λέμε ό,τι θέλουμε από αντίδραση και μόνο..να βλέπουμε και λίγο αντικειμενικά..
Πήρες μα κι έδωσες πνοή στην πιο θολή μου μνήμη,τώρα μπορώ να θυμηθώ που σ΄είχα ξαναδεί..

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #8 στις: 29/06/06, 03:12 »
με εχει εκπληξει ευχαριστα μεχρι στιγμης ο ντουμιτρεσκου... θα μπορουσε να ειναι απο τους πρωτους που θα ειχαν φυγει. Αλλα στεκεται διπλα στο παοκ λεγοντας (απ οτι διαβασα σημερα) οτι γνωριζε τα προβληματα οταν ηρθε και δε θεωρει σωστο να αφησει τον παοκ σε αυτη τη δυσκολη ωρα! Ειπε ακομα οτι ο παοκ δε πεθαινει γιατι ειναι μεγαλη ομαδα και θα τον ακολουθησει ακομα και αν πεσει σε αλλη κατηγορια...!

Αποσυνδεδεμένος fatses asteies

  • μια εξ αυτών κι εγώ ο Αντώνης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #9 στις: 29/06/06, 17:15 »
Τα πράγματα είναι απλά. Όταν μια ομάδα (ιστορική ή μη) δεν έχει , δε συνεχίζει. Δε θα ήθελα σε καμία περίπτωση να πέσει ο ΠΑΟΚ, η ΑΕΚ, ή όποια άλλη ομάδα, αλλά πρέπει κάποτε να ξεκαθαρίσει το τοπίο με τα χρωστούμενα κλπ. Όπως και με τα δωρεάν γήπεδα. Όπως και με όλα όσα γίνονται στην πλάτη μας στο όνομα της λαοφιλούς ομάδας (της κάθε). Ειδικά όσοι αγαπάμε το ποδόσφαιρο, θέλουμε καθαρές ομάδες, δυνατές μήπως και φτιάξουμε ποτέ ένα αξιόλογο πρωτάθλημα. Γιατί δηλαδή η Ξάνθη ξεπετάχτηκε έτσι και -όπως φαίνεται- θα συνεχίσει να πρωταγωνιστεί τα επόμενα χρόνια;
Και φυσικά κάποτε (τώρα αμέσως δηλαδή , τι κάποτε; ) πρέπει να τελειώνουμε και με τους "οπαδούς". Αυτούς που χρειάζονται οι διοικήσεις και ανέχονται τις συμπεριφορές τους και τα επεισόδιά τους και στερούν από όλους μας τη χαρά να πάμε στο γήπεδο με τους φίλους μας και την οικογένοιά μας.
Το κακό είναι όμως ότι εγώ προσωπικά δε βλέπω κανένα απολύτως λόγο (μα κανένα όμως) που θα έκανε ένα σωστό επιχειρηματία να επενδύσει σε μια χρεοκωπημένη ομάδα. Σε τι θα ωφεληθεί; Γιατί για να βγάλει λεφτά αποκλείεται. Αν πάλι έχει άλλους σκοπούς τότε η ομάδα και πάλι θα πάρει τον κατήφορο και όταν ξεμπλέξει μαζί του θα είναι χειρότερα (βλέπε αυτούς που αναφέρθηκαν πιο πάνω, βλέπε Ψωμιάδη κλπ). Οπότε καλά ξεμπερδέματα.
"....Μιλούν με τις ώρες για κρύες ανάγκες και μετά με το φόβο παλεύουν. Κι είναι τόσο καλοί όταν λένε βλακείες που καμιά φορά ...ΞΕΓΕΛΟΥΝ."   -    fatses asteies

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #10 στις: 29/06/06, 19:03 »
Παράθεση
Το κακό είναι όμως ότι εγώ προσωπικά δε βλέπω κανένα απολύτως λόγο (μα κανένα όμως) που θα έκανε ένα σωστό επιχειρηματία να επενδύσει σε μια χρεοκωπημένη ομάδα. Σε τι θα ωφεληθεί; Γιατί για να βγάλει λεφτά αποκλείεται.

Γενικοτερα ισχυει οτι απο μια χρεοκωπημενη εταιρια ενας επιχειρηματιας ειναι δυσκολο να βγαλει κερδος, (εκτος αν αλλαξει ριζικα τα δεδομενα), αγνοεις ομως εναν πολυ βασικο παραγοντα... οτι οταν εχεις να κανεις με μια ομαδα με πολυ κοσμο που ειναι διατεθειμενος να στηριξει καθε σοβαρη (ισως και μη) προσπαθεια, τοτε δε μπορεις να τη θεωρεις χρεοκωπημενη. ;)

ΥΓ ελπιζω να μην γραφεις στο τοπικ μου επειδη δεν εχεις κατι σημαντικο να πεις και οχι για αλλους λογους. Να ξερεις οτι δεν εχω κανενα προβλημα

Αποσυνδεδεμένος Purple Sunrise

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μάσκα δεν έχω να γυρνώ στο καρναβάλι ετούτο..
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #11 στις: 29/06/06, 23:17 »
Κακά τα ψέμματα,ο Αντώνης έχει ένα δίκιο σ αυτό που λέει...όπως περασαν ανεπιστρεπτί οι εποχές που οι ποδοσφαιριστές έπαιζαν για τη φανέλα,έτσι περασαν και αυτές που οι επιχειρηματίες αναλάμβαναν για την ιδέα..και όταν υπάρχουν τα χρέη και οι μίζες η ομάδα πάει για φούντο...απλά όταν αναφερόμαστε σε οπαδούς, δεν αναφερόμαστε σ΄αυτους που κάνουν τα επεισόδια...αυτοί υπαρχουν σε όλες τις ομάδες άλλωστε, υγιείς και μη....αναφερόμαστε σ αυτούς που ακόμα αγαπάνε την ιδέα...της ομάδας,του ποδοσφαίρου....και στην προκειμένη, αυτούς που έχουν ακόμα στο μυαλό τους την εικόνα του ΠΑΟΚ πριν καποια χρόνια και θα την έχουν, ακόμα και αν πλέον δεν υπάρχει ελπίδα και σ αυτό δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα...και είναι σ αυτών την πλάτη που παίζονται τα παιχνίδια τόσα χρόνια...μην μπερδεύουμε τις διοικήσεις με τον κόσμο του ΠΑΟΚ
« Τελευταία τροποποίηση: 30/06/06, 01:12 από Purple Sunrise »
Πήρες μα κι έδωσες πνοή στην πιο θολή μου μνήμη,τώρα μπορώ να θυμηθώ που σ΄είχα ξαναδεί..

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #12 στις: 30/06/06, 02:32 »
οχι ενα, αλλα πολλα δικια εχει...
ουτε λεω να παρει καποιος τον ΠΑΟΚ για την ιδεα.
απλα πιστευω οτι μπορει να βγαλει κερδος μακροπροθεσμα ενας σοβαρος επιχειρηματιας που θα ασχοληθει με τον ΠΑΟΚ.

Αποσυνδεδεμένος Son of the sun

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 172
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Therion Official Website
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #13 στις: 02/07/06, 03:02 »
Παντως το να πεσει ο παοκ δεν οφελει καθολου την κυβερνηση γιατι θα χασει σιγουρα αρκετες ψηφους τοσο απο τους παοκτσιδες οσο και απο τους φιλαθλους της θεσσαλονικης...
The burden is mine...
The burden is mine....Alone....

Αποσυνδεδεμένος geosim

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • η ώρα είναι μία
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #14 στις: 06/07/06, 16:15 »
Η περίπτωση ΠΑΟΚ και η επενδυτική αδιαφορία του επιχειρηματικού κόσμου για την αξιοποίησή του, δείχνει μάλλον ότι:
- Στις συγκεκριμένες νεοελληνικές οικονομικοκοινωνικές συνθήκες που διαμορφώθηκαν, δεν "χωράει" τέταρτη ανταγωνιστική ομάδα.
- Είναι μεγάλο το ρίσκο για μια πολυσχιδή και πολυετή (όπως είναι αυτή του ποδοσφαίρου) επένδυση, ιδίως όταν αυτή προορίζεται για εκτός λεκανοπεδίου περιοχή. Το ρίσκο αναφέρεται στην χαμηλότερη προβολή που θα τύχει (οι έδρες των ΜΜΕ είναι εντός αθηνών, το αναγνωστικό κοινό που τα στηρίζει υποστηρίζει άλλες ομάδες κτλ) όπως επίσης και στην χαμηλότερη επιρροή που θα έχει στα κέντρα λήψης απόφασης.
- Εμείς, ως παοκτσήδες θα πρέπει να συνηθίζουμε στην ιδέα ότι πολύ δύσκολα μπορούμε να παίξουμε (σε αναλογία πάντα) το ρόλο της Μπαρτσελόνα, της Λίβερπουλ, της Λυών, της Νάπολι (παλιά).
- Το παοκτσηδιλίκι (με όσο λαικισμό φέρει) μόνο κακό κάνει. Δεν μπορούμε να επιβιώσουμε και το ρίχνουμε στο συναίσθημα. Βάναυσες απλουστεύσεις, ηρωισμοί, συκοφαντίες είναι που έχουν οδηγήσει τα πράγματα εδώ. Και η ανακυκλούμενη μιζέρια μας βέβαια.

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #15 στις: 06/07/06, 22:36 »
φιλε geosim δεν εχεις αδικο σε γενικες γραμμες απλα ο παοκτσης εχει αυτες τις φιλοδοξιες γιατι εχει ζησει ενδοξες στιγμες στο παρελθον, στιγμες που εγω προσωπικα δε προλαβα. και εκτος αυτου, στηριζει τις ελπιδες του, στη δυναμικη του κοσμου του. ειτε προκειται για επενδυτη, ειτε για λαικη βαση.

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #16 στις: 10/08/06, 11:55 »
Παντως το να πεσει ο παοκ δεν οφελει καθολου την κυβερνηση γιατι θα χασει σιγουρα αρκετες ψηφους τοσο απο τους παοκτσιδες οσο και απο τους φιλαθλους της θεσσαλονικης...
μην μπερδεύεσαι...
Οι Παοκτζήδες κ γενικότερα οι Σαλονικείς φίλαθλοι τον απεχθένονται τον Ορφανό (τον Γιώργο εννοώ, όχι τον Κώστα-> τον αδερφό του, που ασχολείται...)
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #17 στις: 10/08/06, 16:05 »
Απαλλαγείτε από τους "μαύρους" φιλάθλους κ μόνο τότε θα δείτε προκοπή! Όποιος κατάλαβε κατάλαβε!
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος geosim

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • η ώρα είναι μία
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #18 στις: 20/08/06, 01:45 »
Επειδή κάποιοι δεν καταλαβαίνουν με την πρώτη, θα ήταν χρήσιμο να μας αναδείξουν οι αυτόκλητοι συμβουλάτορες, την ιδιαιτερότητα των "μάυρων" φιλάθλων που ετεροκαθορίζει τις δράσεις των παοκτσήδων φιλάθλων σε σχέση με τους άλλους οπαδούς, στις συγκεκριμένες συγκυρίες που βιώνει η ομάδα. 

Αποσυνδεδεμένος panos4657

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #19 στις: 20/08/06, 01:54 »
πςςςςςςςςςςς......Εγραψε!

Αποσυνδεδεμένος Zeppelin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 749
  • Φύλο: Άντρας
  • Κοχλιωτός κριθαρένιος λαμπτήρας...
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #20 στις: 20/08/06, 17:05 »
Στις συγκεκριμένες συγκυρίες φίλε geosim σίγουρα δεν διαφέρετε από φιλάθλους άλλων ομάδων, καθώς η υποστήριξη και συμπαράσταση είτε αυτή γίνεται με τη μορφή της κατάληψης είτε με τη μορφή εράνου κοκ. είναι ΘΕΤΙΚΟ δείγμα.
ΟΜΩΣ επανειλλημένα στο παρελθόν κ πολύ πρόσφατα κατά τη διάρκεια των φοιτητικών καταλήψεων συγκεκριμένα στη Θεσσαλονίκη, στις πορείες που έγιναν κ στα συλλαλητήρια στα οποία συμμετείχα (αν κ δεν είμαι Παοκτσής) έγινα μάρτυρας γεγονότων που φανερώνουν νοοτροπία όχλου, πρωτόγονων συμπεριφορών βανδαλισμού, εγκεφαλικής ΒΛΑΚΕΙΑΣ κ ανηθικότητας. Φίλοι μου ΠΑΟΚΤσήδες, με τους οποίους είχα πάει μαζί στις πορείες, αηδιασμένοι από τα γεγονότα αυτά ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΑΝ την πορεία αφήνοντας τους "υγιείς" φιλάθλους να διαδηλώσουν "ειρηνικά" την αντίδραση τους απέναντι στο καθεστώς Γούμενου.
Όταν κατάπληκτος (μακριά πλέον από την πορεία) τους ρώτησα γιατί φύγαμε μου απάντησαν: "Τί λες ρε, θα σταματήσω εγώ τον ΜΑΥΡΟ, θα με σπάσει στο ξύλο άμα του πω τπτ..."
Ο χαρακτηρισμός μαύρος δεν αφορά ρατσιστικό σχόλιο, αλλά μία πραγματική αναφορά σε συγκεκριμένη ομάδα φιλάθλων...
Συγγνώμη αν με οποιονδήποτε τρόπο έθιξα εσένα ή οποιονδήποτε άλλο διάβασε το μήνυμα μου...
Αυτό που χρειάζεστε λοιπόν είναι να απαλλαγείτε από τους "μαύρους" φιλάθλους, γιατί αυτοί οι φίλαθλοι ανήκουν κάπου αλλού κ όχι στην ομάδα του ΠΑΟΚ.
Ακολουθήστε το παράδειγμα Νικολαίδη στην ΑΕΚ...Συγκρουστείτε κατά μέτωπο μαζί τους.Αποβάλλετε τους...
« Τελευταία τροποποίηση: 20/08/06, 17:20 από Zeppelin »
The world is full of kings and queens,
who will blind your eyes and steal your dreams,
IT'S HEAVEN AND HELL!

Αποσυνδεδεμένος skipper37

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 74
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #21 στις: 09/10/06, 17:26 »
με εχει εκπληξει ευχαριστα μεχρι στιγμης ο ντουμιτρεσκου... θα μπορουσε να ειναι απο τους πρωτους που θα ειχαν φυγει. Αλλα στεκεται διπλα στο παοκ λεγοντας (απ οτι διαβασα σημερα) οτι γνωριζε τα προβληματα οταν ηρθε και δε θεωρει σωστο να αφησει τον παοκ σε αυτη τη δυσκολη ωρα! Ειπε ακομα οτι ο παοκ δε πεθαινει γιατι ειναι μεγαλη ομαδα και θα τον ακολουθησει ακομα και αν πεσει σε αλλη κατηγορια...!

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D......

οκ, sorry

τι ελεγες για τον ντιμιτρεσκου??

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #22 στις: 11/10/06, 01:49 »
κυλησε νερο στο αυλακι απο τοτε φιλε... δεν τον γιουχαριζαν τοτε οι φιλαθλοι... τοτε που ηταν επισης δυσκολα, εμεινε. αυτο ειπα χωρις φυσικα να ξερω τι θα συμβει στο μελλον. γι αυτο και ειπα με εχει εκπληξει ευχαριστα μεχρι στιγμης.

Αποσυνδεδεμένος skipper37

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 74
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #23 στις: 11/10/06, 16:23 »
μορε ξερω κι εγω μαζι σου, ετσι κι αλλιως δεν εχει στεριωσει προπονητης για προπονητης σ αυτη την ομαδα... :P :P

μολις δουν τις δυσκολιες την κανουν στα γρηγορα

ετσι πως να διατηρηθει ψηλα η ομαδα ρε παιδια?? τι να πω...

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #24 στις: 12/10/06, 00:47 »
τους περισσοτερους τους ξαποστελνουν... (καραγεωργιου πχ)
δε ξερω και αυτον μου φαινεται βιαστηκαν να τον αλλαξουν.
Παντως κανει καλη δουλεια φετος στον εργοτελη απ οτι φαινεται...

Οσον αφορα τον ντουμιτρεσκου, αυτο που δεν αντεχα και κοντεψε να με πνιξει οταν πηγα στο γηπεδο στο τελευταιο του ματς με τη καλαμαρια, ηταν η τακτικη του να κλεινεται πισω. ακομα και με "μικρες" ομαδες οπως η καλαμαρια...
ελεος δηλαδη ρε γμτ, στον παοκ εισαι...
επιθετικα επρεπε να παιξει και με τον παναθηναικο ο οποιος ηταν τουλαχιστον μετριος...

γι αυτο και ειμαι υπερ του ελληνα προπονητη τωρα, για να μη πω να αναλαβουν κανονικα και οχι προσωρινα ο σαραφης και οι δικοι του που ειναι μεσα στον παοκ και ξερουν καλυτερα ποια ειναι, αλλα και ποια ηταν η ομαδα οταν επαιζε και αυτος.

(ολα τα παραπανω ταπεινη αποψη φυσικα του προπονητη της κερκιδας)
« Τελευταία τροποποίηση: 12/10/06, 00:52 από DHMHTROS »