Αποστολέας Θέμα: 5χ5 again....  (Αναγνώστηκε 6091 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

bartatilas

  • Επισκέπτης
5χ5 again....
« στις: 07/07/03, 12:31 »
Αυτήν την εβδομάδα θα πάμε για 5χ5?

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #1 στις: 07/07/03, 13:01 »
Κανονιστε το και μεσα...
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #2 στις: 07/07/03, 19:50 »
 Kαι εγω μεσα...+Silk(Γιωργος) ;)...Παντως λογω καλοκαιριου να ξερετε οτι ειναι δυσκολο να φερω και αλλα παιδια :(..Γι αυτο κιθαρωδοι ανασκουμπωθειτε...Δεν γινεται απο 3000+ μελη να μην μπορουμε να κατεβουμε για μπαλλα 10-12 ατομα...Ημαρτον ρε!!! 8)
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος zappas

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 188
  • Φύλο: Άντρας
  • παντα με επιθετικες προθεσεις.............
    • Προφίλ
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #3 στις: 07/07/03, 22:18 »
ki  egw  mesa!!!!! dialexte  mera!!
βρε μονος θα τα γραφω μονος θα τα τραγουδω!!! κι  ας ειναι για πεταμα!!!!

Αποσυνδεδεμένος Sts_Ikaros

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 308
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι κακός
    • Προφίλ
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #4 στις: 08/07/03, 11:00 »
Παρών


και ο GEOSIM will come
« Τελευταία τροποποίηση: 08/07/03, 11:24 από Sts_Ikaros »
Δε με λεν' Σταύρο.
Με λέν' Σταύρο και κυρ Σταύρο και αφέντη τσουτσουλομύτη

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #5 στις: 08/07/03, 13:04 »
1.Sts_Ikaros
2.GEOSIM
3.zappas
4.ron-t
5.Silk
6.dshakes
7.Che Guevara
8.P@nos
9.Newbie

   Οκ...Αλλους 3 χρειαζομαστε,πιστευω να τους βρουμε (???)...Να κανονισουμε για Τεταρτη 22.00??Αντε αποφασιστε γρηγορα για να βρουμε γηπεδο... ;)
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #6 στις: 08/07/03, 13:09 »
Τετάρτη είναι αύριο...δεν το κάνουμε Πέμπτη?

Αποσυνδεδεμένος Sts_Ikaros

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 308
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι κακός
    • Προφίλ
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #7 στις: 08/07/03, 16:43 »
Kατόπιν διαβουλεύσεων στο chat καταλήξαμε
(και κλείσαμε)
Πέμπτη 10:00 στο γνωστο μερος...

:ball
« Τελευταία τροποποίηση: 08/07/03, 16:51 από Sts_Ikaros »
Δε με λεν' Σταύρο.
Με λέν' Σταύρο και κυρ Σταύρο και αφέντη τσουτσουλομύτη

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #8 στις: 09/07/03, 09:53 »
Ρε παιδιά, μόνο 9 είμαστε? Ούτε για μακριά γαϊδούρα δεν βγαίνουμε...!

Αποσυνδεδεμένος Thanocaster

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Άντρας
  • Was it love or was it the idea of being in love?
    • Προφίλ
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #9 στις: 09/07/03, 11:41 »
deifkriniste peretairw leptomeries kai eimai mesa. (to gnwsto meros, 10 prwi i vradi klp. klp. klp.)
The Floydian

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #10 στις: 09/07/03, 11:57 »
deifkriniste peretairw leptomeries kai eimai mesa. (to gnwsto meros, 10 prwi i vradi klp. klp. klp.)

 Νεο αιμα στην ομαδα!!!Καλως ηρθες thanocaster!! :D
 Oi οδηγιες για να ερθετε:Στριβοντας στο φαναρι της Αγ.Αννης για οσους ερχονται απο την Αθηνα ΑΡΙΣΤΕΡΑ,για οσους ερχονται απο κηφισο ΔΕΞΙΑ,στα 1000μ περιπου θα δειτε μια εκκλησια μισοθαμενη.Αυτη  ειναι η Ορφεως και αφου στριψετε δεξια στα 300-400 μετρα αριστερα μετα την εισοδο των πρακτορειων βρισκετε το ΚΕΝΝΕΡ ΚΛΑΜΠ!!!Μπειτε και παιξτε μπαλλα!!! :D 8)  
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #11 στις: 09/07/03, 15:43 »
Mέχρι στιγμής είμαστε οι κάτωθι...:
1.Sts_Ikaros
2.GEOSIM
3.zappas
4.ron-t
5.Silk
6.dshakes
7.Che Guevara
8.P@nos
9.Newbie
10.Τhanocaster
11.FENDERAS (μάλλον)

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #12 στις: 10/07/03, 19:53 »
O Assisant D θα τιμησει την ομοδα με την παρουσια του....ευχαριστω... ::) ;D 8)
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #13 στις: 11/07/03, 07:42 »
oops... ξέχασα να έρθω... βασικά έμπλεξα με διάφορα...
Όμως για να δειτε τι καλός αντιπρόεδρος που είμαι, σας βρήκα γήπεδο όπου με τα ίδια λεφτά παίζετε 25% παραπάνω χρόνο, ήτοι 1 ώρα και 15 λεπτά, και είναι πιο κοντά στο σπίτι μου για να μπορώ να σας παρακολουθώ καλύτερα  ;D http://apolloclub.gr/

A! υπάρχει και ένα γηπεδάκι το οποίο είναι κάτω από το μπαλκόνι του σπιτιού του αδερφού μου, θα σας βλέπω από ψηλά με ουζάκι και σαγιονάρα ;D
Θα ρωτήσω τιμή...

bartatilas

  • Επισκέπτης
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #14 στις: 11/07/03, 11:49 »
Γεια σου ρε προεδράρα μου...!

Αποσυνδεδεμένος Πέτροc

  • Γητευτής Ήχων
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 750
  • Φύλο: Άντρας
  • Είναι η Σιωπή που Τώρα ξεκινά ...
    • Προφίλ
Ανασκόπηση 5χ5 again....
« Απάντηση #15 στις: 11/07/03, 12:57 »
Είναι ο μοναδικός αγώνας που δεν ξέρουμε αν η Ομάδα του kithara.gr κέρδισε ή έχασε !!  :o

Λοιπόν, χθες το βράδυ, το ΚΕΝΕΡ CLUB ήταν ασφυκτικά γεμάτο !! (Κάποιες απονομές Κυπέλλων για άλλες ομάδες  μας έκαναν να παρκάρουμε στο Θεό !! – και να θέλουμε και μεις κύπελλα !!  :P
Και μετά από καθυστέρηση μισής ώρας, μπήκαμε ορεξάτοι κι ορμητικότατοι στην Αρένα … Οι συνθέσεις :
Κithara.gr – Α :  Γιάννης (του nEwBiE), ron-t, Γιώργος  (του ron-t), zappas, dshakes,
Κithara.gr – Β :  nEwBiE, cheguevara, P@nos, sts_Ikaros, Geosim

Η ΕΝΔΟΞΗ ΚΕΡΚΙΔΑ : Vasiliki, ΔΕΛΦΙΝΑΚΙ, Αναστασία.  Συνεπέστατες, εμψύχωναν την ομάδα με Ιαχές και Συνθήματα (εχμμμ.. ::)). Και μόνο η παρουσία τους μας ανεβάζει το ηθικό, και μας κάνουν να διψάμε για διακρίσεις !!. Επίσης έχουν δεσμευτεί ότι θα ακολουθούν την Ομάδα σε όλους τους αγώνες της  !!   ;D

Οι Guest Stars : Dave, iwnathan.  Δεν γίνεται να λείψουν, Και οι δύο σε ειδικό ρόλο !! Ειδικά ο Dave έκανε το ντεμπούτο του (πετυχημένο… αν και δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα…ποιος θα τολμούσε άλλωστε… ;D) κάτω από τα δοκάρια της ομάδας Α.

Μελανό σημείο επίσης ο τραυματισμός του dshakes (είναι καλύτερα σήμερα το πόδι Διον ?)

ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕ ….  ;D ;D Και τώρα αρχίζουν οι ΚΑΚΙΕΣ !!  ;D ;D ;D ;D ;D

Πρώτον, δεν γεμίζαμε ΤΑΧΙ ! (Καλοκαίρι βλέπεις !! ) – και από 6Χ6 το κάναμε 5Χ5..  
Οι μοναδικοί διακριθέντες ήταν ο  Γιάννης (του nEwBiE) και ο Γιώργος  (του ron-t). Ο Γιάννης παρά την έλλειψη εμπειρίας, δεν σεβάστηκε τίποτα και έβαλε και ένα γκολ στον πατέρα του… (Εμείς θα τα πούμε στο Σπίτι !!!). Ο Γιώργος, όποτε κατέβαινε στο αντίπαλο τέρμα (ΠΟΛΥ συχνά ..) εξαπέλυε Κεραυνούς !!  :o
Ο Κιθαρωδός dshakes ήταν σε πολύ άσχημη Μέρα (νύχτα). Και μόνος του να σούταρε, θα έσκαγε η μπάλα !!  ;D
Ο Κιθαρωδός cheguevara χρειάζεται ειδικά σεμινάρια ώστε να μην αποφεύγει τη μπάλα όταν έρχεται πάνω του !!  ;D
Ο Κιθαρωδός nEwBiE μιλάει πολύ !!  ;D ;D
Οι υπόλοιποι κιθαρωδοί nEwBiE,  P@nos, sts_Ikaros, Geosim, zappas πρέπει να εισηγηθούν οι αγώνες να είναι δεκαπεντάλεπτοι… τόσο αντέχουν …  ;D ;D
Και αυτή η κερκίδα … Κορίτσια κάντε και καμμιά δουλειά !  ;D Κάποια πρέπει να σημειώνει το σκόρ και να μας το θυμίζει !! Δεν μπορούμε να τα κάνουμε όλα εμείς σ΄αυτό τον κόσμο …  ;D
Ο chief ron-t, o μόνος με σταθερή απόδωση σε όλο τον αγώνα, διέσωσε κάπως το γόητρο της ομάδας …  ;)  

Αυτά !!

Α! Την επόμενη φορά που θα κανονίσουμε αγώνα, να οργανώσουμε και happening αμέσως μετά … :P (μετά τον αγώνα μας πιάνει κάτι σε πείνα, σε δίψα, σε διάθεση για κουτσομπολιό !! …  ;D ;D

Σε έμβρυα στάση να αναθρέφω χαραυγές ...

Αποσυνδεδεμένος Vasiliki

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #16 στις: 11/07/03, 13:07 »
Xmmmm xmmmmmm kai 3anamana xmmmmmmmmm
 ;D
Tha organwthoume we promise  ::)
« Τελευταία τροποποίηση: 11/07/03, 13:08 από Vasiliki »

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #17 στις: 11/07/03, 13:14 »
Ομολογω.....πως δεν περιμενα να παιξω....εγινα ουκ ολιγες φορες ρομπα...αλλα για το καλο της ομαδας θυσιαστικα...εκανα 46 μπλονζον..( που την ξεθαψα αυτη την λεξη????)...612 αποκρουσεις....και 1209 βολε....ειμαι σταρ...δεχομαι συγχαρητηρια....η αληθεια ειναι οτι χθες στο γηπεδο εκανε κουραση.... ολοι σερνοντουσαν με ελαχιστες εξαιρεσεις....αποκαλυψη ο νιουμπι τζουνιορ...κανενα οικτο προς τον πετερα του εβαλε και αυτος τα γκολακια του....νομιζω...

Τελικα ρον τ, κουραζεσαι εσυ ποτε??? ο διονυσης να παει απο τον γιατρο της ομαδας του εχω κλεισει ραντεβου....

αντε παιδια και του χρονου και εμεις με κυπελλο...

Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
Re:Ανασκόπηση 5χ5 again....
« Απάντηση #18 στις: 11/07/03, 16:43 »
Είναι ο μοναδικός αγώνας που δεν ξέρουμε αν η Ομάδα του kithara.gr κέρδισε ή έχασε !!  :o

  Δεν θα ελεγα οτι ηταν αγωνας αλλα ενα φιλικο διπλο... ;)Για την ιστορια να πουμε(Peter ;)) οτι η ομαδα που κερδισε ηταν η δικια μας :P και μαλιστα με double σκορ απ οτι μου σφυριξε μια ψυχη απο τον παγκο... 8)
 Δυστυχως η σπουδαια νικη επισκιαστηκε απο το τραυματισμο του dshakes :(...Ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο και την επομενη βδομαδα να ειναι και παλι μαζι μας :D!!Περαστικα βρε Νιονιο...
 Κατα τα αλλα ηταν αλλη μια ωραια βραδια παρεα με τα παιδια του kithara... 8) :D
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Πέτροc

  • Γητευτής Ήχων
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 750
  • Φύλο: Άντρας
  • Είναι η Σιωπή που Τώρα ξεκινά ...
    • Προφίλ
Re:Ανασκόπηση 5χ5 again....
« Απάντηση #19 στις: 11/07/03, 17:11 »
Για την ιστορια να πουμε(Peter ;)) οτι η ομαδα που κερδισε ηταν η δικια μας :P και μαλιστα με double σκορ απ οτι μου σφυριξε μια ψυχη απο τον παγκο... 8)

 ;D Aποκλείεται τσιφ.  ;D  
Έτσι στο σφύριξαν απ΄τον πάγκο για να σε ντοπάρουν ...  ;D

Άχ αυτός ο Πάγκος...  ;)
Σε έμβρυα στάση να αναθρέφω χαραυγές ...

Αποσυνδεδεμένος ron-t

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • υπάρχουν αυγές που δεν ξημέρωσαν ακόμα
    • Προφίλ
Re:5χ5 again....
« Απάντηση #20 στις: 12/07/03, 11:43 »
Ομολογω.....πως δεν περιμενα να παιξω....εγινα ουκ ολιγες φορες ρομπα...αλλα για το καλο της ομαδας θυσιαστικα...εκανα 46 μπλονζον..( που την ξεθαψα αυτη την λεξη????)...612 αποκρουσεις....και 1209 βολε....ειμαι σταρ...δεχομαι συγχαρητηρια....

   Και manager και goalkeeper!!! :oΡομπα δεν εγινες ...stantar!! :)
   Αυτο που ειναι αξιο αποριας και μελετης ειναι πως καταφερες να παιξεις τερματοφυλακας χωρις να χρησιμοποιησεις τα χερια σου??? ???Μηπως σε φοβηθηκε ακομα και η στρογγυλη θεα?? 8) ;D
Οτι και να ρίξουν μέσα μας, θα το πάρουμε και θα το θάψουμε κάτω στο βυθό μας...ΝΙΤΣΕ
Εν βυθώ γαρ η αλήθεια...ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

Αποσυνδεδεμένος dshakes

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
  • O παλιος ειναι ωραιος...
    • Προφίλ
Re:Ανασκόπηση 5χ5 again....
« Απάντηση #21 στις: 12/07/03, 12:26 »
Ο Κιθαρωδός dshakes ήταν σε πολύ άσχημη Μέρα (νύχτα). Και μόνος του να σούταρε, θα έσκαγε η μπάλα !!  ;D

Ενισταμαι για τα κακά σου σχόλια (αν και το ειπες επειδή σου έβαλα το πρωτο γκολ, ειμαι σίγουρος). Μετα από αυτό όμως ήμουν ήδη τραυματιας και δεν μπορουσα να παιξω...

Για την ιστορια, θλάση στη γάμπα και υποψια ρίξης κάποιου πλαγιου (κλπ κλπ δεν καταλαβαινω τι μου λενε οι γιατροι). Ελπιζω να τα καταφερω για την επομενη βδομαδα αλλα το βλεπω πολυ δυσκολο...
Ειμαι πολυ χαρουμενος... Κάτι κυριοι με ασπρα ήρθαν χτες στο σπιτι μου και μου εκαναν δωρο ενα μπουφαν που κουμπωνει αναποδα...