Αποστολέας Θέμα: ΑΕΚ  (Αναγνώστηκε 272436 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Mithradir White Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • ελάτε μια βόλτα www.xroupista.gr
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #175 στις: 02/10/05, 16:56 »
(Σαν να μου φαίνεται πως πρέπει να ξαναρχίσει τις προπονήσεις ο Ντέμης ;))
τι να σου πρωτοκάνει κ αυτός ο καημένος;;  :-[

...τι να πρωτοπρολαβει....Δεσποινα...το μωρο..τα της δοιηκησης...τα της ORIGINAL?Μηπως να ξαναγραφτει ενας καινουριος υμνος και να τον τραγουδησει ο ίδιος.Σα να εχει χασει λιγο την <<μπαλα>> ο παρεδρος....
www.xroupista.gr Απανταχού Αργίτες το e-στεκι σας είναι εδώ...ελάτε

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #176 στις: 03/10/05, 00:19 »
Το σημερινό αποτέλεσμα του ντέρμπι δε νομίζω πως αντικατοπτρίζει την εικόνα του παιχνιδιού.Ο ολυμπιακός είχε λίγες φάσεις και όχι τραγικά επικίνδυνες για την άμυνα της ΑΕΚ.Η ΑΕΚ ήταν αυτή που έχασε τις κλασσικές ευκαιρίες και ως γνωστόν η μπάλα τιμωρεί.
Το Λάκη και τον Κόντη γιατί εξακολουθεί να τους χρησιμοποιεί ο Σάντος δεν καταλαβαίνω.Ο Λάκης αφού τρέξει και φτάσει μπροστά στο τέρμα λες και κάτι παθαίνει και ξεχνά ποιος είναι ο σκοπός του.Τι να πω....
Πάμε γι άλλα...
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος WINNIE

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Γυναίκα
  • sometimes,there's a time you must say "goodbye"..
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #177 στις: 03/10/05, 00:27 »
δν το είδα το παιχνίδι, αλλά ρε συ FSL γίνεται 3-1 κ η ΑΕΚ να 'ναι καλύτερη;;
Μάλλον προβληματικοί είμαστε..
Το ίδιο που έγινε κ με την Ρώσικη;;
Έλεος!
Ρεζίλι μήπως;;
"Η αγάπη, μετριέται με ό,τι μπορεί να απαρνηθεί κανείς για χάρη της.. Ακόμη και την ίδια την αγάπη..."   ΟΜΑΡ ΚΑΓΙΑΜ

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #178 στις: 03/10/05, 00:33 »
Βάλαμε το γκολ μετά από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες μπήκε το πεναλτι στην αρχή του Β ημιχρόνου και το 2 του ολυμπιακού μπήκε στο 86'.Ε το τρίτο ήταν άνευ σημασίας.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #179 στις: 03/10/05, 00:54 »
Άθλιο παιχνίδι από δύο μέτριες ομάδες που τελευταία έχουν βαλθεί να τιμωρούν τη στρογγυλή Θεά και να παίζουν με τα νεύρα μας. Τι αξιώσεις μετά να έχεις όταν οι τρεις σημαντικότερες ομάδες του πρωταθλήματος κινούνται μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας. Καλά που υπάρχει κι η Ξάνθη και παίζει αξιοπρεπώς.

Μαγική εικόνα το σημερινό αποτέλεσμα και κυρίως προϊόν της ανικανότητας της ΑΕΚ να μετουσιώσει σε γκολ τις χαμένες της ευκαιρίες. Χάρμα ιδέσθαι πάντως τα γκολ των Κωνσταντίνου και Οκκά...από τα λίγα πράγματα που αξίζει να κρατήσεις από αυτό το ματς.

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #180 στις: 03/10/05, 15:28 »
Το σημερινό αποτέλεσμα του ντέρμπι δε νομίζω πως αντικατοπτρίζει την εικόνα του παιχνιδιού.Ο ολυμπιακός είχε λίγες φάσεις και όχι τραγικά επικίνδυνες για την άμυνα της ΑΕΚ.Η ΑΕΚ ήταν αυτή που έχασε τις κλασσικές ευκαιρίες και ως γνωστόν η μπάλα τιμωρεί.
Το Λάκη και τον Κόντη γιατί εξακολουθεί να τους χρησιμοποιεί ο Σάντος δεν καταλαβαίνω.Ο Λάκης αφού τρέξει και φτάσει μπροστά στο τέρμα λες και κάτι παθαίνει και ξεχνά ποιος είναι ο σκοπός του.Τι να πω....
Πάμε γι άλλα...

+1
Όσο για τον Λάκη και τον Κόντη που είπες,έχουμε κ καλύτερους??? Πάντως για την ιστορία ο Λάκης έκανε το καλύτερο του παιχνίδι πιστεύω.
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #181 στις: 03/10/05, 15:36 »
Άθλιο παιχνίδι από δύο μέτριες ομάδες που τελευταία έχουν βαλθεί να τιμωρούν τη στρογγυλή Θεά και να παίζουν με τα νεύρα μας. Τι αξιώσεις μετά να έχεις όταν οι τρεις σημαντικότερες ομάδες του πρωταθλήματος κινούνται μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας. Καλά που υπάρχει κι η Ξάνθη και παίζει αξιοπρεπώς.

Μαγική εικόνα το σημερινό αποτέλεσμα και κυρίως προϊόν της ανικανότητας της ΑΕΚ να μετουσιώσει σε γκολ τις χαμένες της ευκαιρίες. Χάρμα ιδέσθαι πάντως τα γκολ των Κωνσταντίνου και Οκκά...από τα λίγα πράγματα που αξίζει να κρατήσεις από αυτό το ματς.
+1 Αν και γενικα πιστευω πως ο ολυμπιακος φετος και μεχρι στιγμης εχει δειξει το ποιο σοβαρο προσωπο απο τις 3 "μεγαλες" ομαδες. Κι αυτο χαρη στο Σολιντ ο οποιος κανει πολυ καλη δουλεια. Αν και στο τσμπινονσ λιγκ χωλενει καπως. Παντως γενικα περισσοτερο αξιζτο παιχνιδι ο ολυμπιακος ηταν ποιο μετρημενος. (και ετσι ειμαστε ακομα πρωτοι και αηττητοι αρε θρυλε μονο στην ελλαδα ξερεις να παιζεις μπαλα)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Mithradir White Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • ελάτε μια βόλτα www.xroupista.gr
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #182 στις: 03/10/05, 15:39 »
Το σημερινό αποτέλεσμα του ντέρμπι δε νομίζω πως αντικατοπτρίζει την εικόνα του παιχνιδιού.Ο ολυμπιακός είχε λίγες φάσεις και όχι τραγικά επικίνδυνες για την άμυνα της ΑΕΚ.Η ΑΕΚ ήταν αυτή που έχασε τις κλασσικές ευκαιρίες και ως γνωστόν η μπάλα τιμωρεί.
Το Λάκη και τον Κόντη γιατί εξακολουθεί να τους χρησιμοποιεί ο Σάντος δεν καταλαβαίνω.Ο Λάκης αφού τρέξει και φτάσει μπροστά στο τέρμα λες και κάτι παθαίνει και ξεχνά ποιος είναι ο σκοπός του.Τι να πω....
Πάμε γι άλλα...


...αλλο παιχνιδι θα εβλεπες Ιωάννα.Το πρωτο 20αλεπτο ο Ολυμπιακος σας επαιζε μονοτερμα.Μετα το 20λεπτο παιξατε μπαλα.Βαλατε γκολ(αμφισβητουμενο οσο αναφορα το πως κοντρολαρατε τη μπαλα..βλεπε χερι)απο εκει και περα η πιεση σας απεδωσε και κανατε το 1-0.Στο δευτερο,ο οκκας νε μεν με θεαματικο πεσιμο,αλλα ειχε προλαβει αν τσιμπησει την μπαλα και μετα να τον βρει στο ποδι ο αμυντικος σας,οποτε ειναι πεναλτι.Απιαστο και το 1-1 γινεται...και απο εκει και περα στα τελευταια λεπτα και με τις σωστες αλλαγες του Σολιτ,Καψης αμυνα καθβς ο Αντολ φανηκε κουρασμενος και μπαμπαγκιτα,υστερα απο ρεσιταλ  επιθεσης και φοβερη πασα του ριμπο,με ωραιο κατεβασμα του Μιχαλακη το 1-2 και στο τελος,υστερα απο 1-2 λεπτα ο διασυρμος της αμυνας σας με 2 τριπλες απο τον κορυφαιο Οκκα και ενα πλασαρισμα μουρλια να γινεται το 1-3 και μετα μου λες <<Το σημερινό αποτέλεσμα του ντέρμπι δε νομίζω πως αντικατοπτρίζει την εικόνα του παιχνιδιού>>Σας αξιζε ακομα ενα γκολ αλλα οχι κατι παραπνω,η διαφορα υπεροχης των δυο ομαδων ηταν εμφανεις.Πατε γι αλλα λοιπον.... 8) :-*

διαβαστε και εδω...... http://www.contra.gr/Pressroom.html και καλη ΧΩΝΕΨΗ(ΔΩΡΟ ΣΟΔΑ)
www.xroupista.gr Απανταχού Αργίτες το e-στεκι σας είναι εδώ...ελάτε

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #183 στις: 03/10/05, 15:42 »
οι ευκαιρίες της ΑΕΚ σε ολο το ματς περα από το γκολ (το οποιο ο βαρουχας ειπε οτι δεν επρεπε να μετρησει) ήταν ουσιαστικα 2. Το τετ α τετ του σοαρες και οι χαζοντριμπλες του λακη στην περιοχη. Κατα τα αλλα τιποτα ανησυχητικο. Επίσης δυο ευκαιριες ειχε ο ολυμπιακος με σουτ του καφε που εδιωξε ο σορεντινο. Ισοπαλια στις ευκαιριες και 1-3 στα γκολ με μοιρασμενη κατοχή μπάλας. ;)

Αποσυνδεδεμένος Melodos21

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #184 στις: 03/10/05, 19:03 »
Τι λενε ρε οι γαβροι?
Για να κανω μερικες ερωτησεις.

1)Τραβηγμα φανελας ειναι η δεν ειναι κιτρινη καρτα και στην περιπτωση του καραφλου εκτρωματος 2η?
2)Το πεναλτυ στο Λακη ηταν τζαρτζαρισμα?
3)Οσκαρ καλυτερης ερμηνειας γιαννης οκκας.Αυτο το πεναλτυ δεν δινεται.Εχετε δει που ειναι η μπαλιτσα?Υπαρχουν και αλλες λυσεις οπω ακουστηκε μια,να δεις πως τη λενε....α,ναι εμεσο.
4)Μηπως θελετε να μιλησουμε για τα επιθετικα φαουλ που εφευρισκε το κορακι σας?

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #185 στις: 03/10/05, 19:52 »
Κλασσικος ελληνας φιλαθλος..μαλλον φανατισμενος οπαδος..."Φταιει η διαιτησια"...και με την Ζενιθ,ε? Μηπως δεν κοιτατε καλυτερα, με τι δυναμικο παιζει η ΑΕΚ; Σε λιγο, θα παρουν και οσκαρ υπομονης τα παιδια, που εδω και 1 χρονο( και κατι ψιλα ), αποδιδουν στο 200% της αποδοσης τους, για να σωσουν το τομαρι του Προεδρου σας! Μην θυμισω κατι φιλικα με κατι ομαδες..ε..να δεις...Χαλανδρι?Μαρουσι..? Δεν θυμαμαι τωρα..που σας εβαλαν γκολ ( δικαιολογια Σαντος "μα επαιζα με τους αναπληρωματικους"...μηπως ξεχασε και το επιπεδο της αντιπαλης ομαδας; )...Αλλα αμα δεν εχεις λεφτα ( α ρε Ψωμιαδη ), τι περιμενεις; Το 8ο θαυμα? ;D
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Melodos21

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #186 στις: 03/10/05, 20:00 »
Κλασσικος ελληνας φιλαθλος..μαλλον φανατισμενος οπαδος..."Φταιει η διαιτησια"...και με την Ζενιθ,ε? Μηπως δεν κοιτατε καλυτερα, με τι δυναμικο παιζει η ΑΕΚ; Σε λιγο, θα παρουν και οσκαρ υπομονης τα παιδια, που εδω και 1 χρονο( και κατι ψιλα ), αποδιδουν στο 200% της αποδοσης τους, για να σωσουν το τομαρι του Προεδρου σας! Μην θυμισω κατι φιλικα με κατι ομαδες..ε..να δεις...Χαλανδρι?Μαρουσι..? Δεν θυμαμαι τωρα..που σας εβαλαν γκολ ( δικαιολογια Σαντος "μα επαιζα με τους αναπληρωματικους"...μηπως ξεχασε και το επιπεδο της αντιπαλης ομαδας; )...Αλλα αμα δεν εχεις λεφτα ( α ρε Ψωμιαδη ), τι περιμενεις; Το 8ο θαυμα? ;D


Δεν θα ανεφερα τη διαιτησια αν δεν ακουγα τη μαμακια με το χερι του αλεξοπουλου.Στην τελικη ημασταν καλυτερη απο εσας και εισασταν πολυ κολοφαρδοι που κερδισατε.Και αν θες να το ακουσεις ακου το.Ο σαντος κοιμηθηκε στον παγκο.Οσο για την ομαδα σου κοιταξε να μην παθει τιποτα η μινιατουρα και η γιαγια πουρε,και χασεις το τσαμπιονς λιγκ που σου υποσχεθηκε ο μαφιοζος σου του χρονου.


Και σε ρωταω

Ειναι η δεν ειναι κοκκινη στο γεωργατο?
Ειναι η δεν ειναι πεναλτυ στο Λακη?

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #187 στις: 03/10/05, 20:28 »
Ήμουν μόλις έτοιμος, μολονότι γαύρος κι ο ίδιος, να διαφωνήσω κάθετα με την κριτική που ήθελε τον Ολυμπιακό καλύτερο στο χθεσινό παιχνίδι (απλά και μόνο πιο αποτελεσματικό θα έλεγα), αλλά δυστυχώς η δική σου κοντόφθαλμη (σα να βλέπω ρεπορτάζ της "Ώρα για Σπορ") προσέγγιση φίλε Melodos21 με αποπροσανάτολισε (μην πω αποθάρρυνε).

Τελικά ΚΑΙ σε αυτό το παιχνίδι φταίει η διαιτησία. Τον βρήκαμε τον ένοχο...πυροβολήστε τον.

Θρυλική πια η κατάντια του οπαδισμού!

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #188 στις: 03/10/05, 20:29 »
Οσο για την ομαδα σου κοιταξε να μην παθει τιποτα η μινιατουρα και η γιαγια πουρε,και χασεις το τσαμπιονς λιγκ που σου υποσχεθηκε ο μαφιοζος σου του χρονου.
Μπραβο..τωρα με εβαλες στη θεση μου...Εισαι τρομερος..δεν μπορω να απαντησω.. ;D
Παράθεση
Ο σαντος κοιμηθηκε στον παγκο.
Σοβαρα??επειδη σε μερικες φασεις, τον ειδα με ανοιχτα τα ματια. Μηπως τον κατηγορειτε αδικα τον ανθρωπο? Μηπως θα επρεπε λετε οτι ο προεδρος ενδιαφερεται περισσοτερο για το πως θα "δειρει" τα κακα παιδια φιλαθλους, παρα να δημιουργησει ομαδα; ;D
Παράθεση
Στην τελικη ημασταν καλυτερη απο εσας και εισασταν πολυ κολοφαρδοι που κερδισατε.
Συμφωνα με πληροφοριες μου, ειχαν φερει τον Γιουρι Γκελερ, και ξεκινησε να κανει κυκλους απο το παγκο του Ολυμπιακου, γυρω γυρω στο γηπεδο..μας πηγε λιγο ακριβα, αλλα τι να κανουμε...ο σκοπος αγιαζει τα μεσα...
Για να σοβαρευτουμε λιγο. λεω εγω!! Η απαντηση μου ειναι αυτη:
Παράθεση
οι ευκαιρίες της ΑΕΚ σε ολο το ματς περα από το γκολ (το οποιο ο βαρουχας ειπε οτι δεν επρεπε να μετρησει) ήταν ουσιαστικα 2. Το τετ α τετ του σοαρες και οι χαζοντριμπλες του λακη στην περιοχη. Κατα τα αλλα τιποτα ανησυχητικο. Επίσης δυο ευκαιριες ειχε ο ολυμπιακος με σουτ του καφε που εδιωξε ο σορεντινο. Ισοπαλια στις ευκαιριες και 1-3 στα γκολ με μοιρασμενη κατοχή μπάλας.
και συμφωνω απολυτα με την τοποθετηση. Μην αποδιδεις στην τυχη, το γκολ του Οκκα ( α...ναι..ξεχασα..εκανε ενα εκπληκτκο θεατρο, καταφερνοντας να παραβιασει καθε νομο της φυσικης, και να "σπασει' το σωμα του στον αερα, πεφτοντας... Εκπληκτικο..ουτε ο Νουριεγεφ να ηταν ), γιατι η αμυνα σας κοιμηθηκε, και αυτο δεν ειναι θεμα τυχης...Οπως και στο 3ο γκολ..ουτε αυτο ηταν θεμα τυχης! Και πως ολοι βλεπουν πεναλντυ και εσυ εμμεσο...φιλε μου..ξερεις που ειναι η ομοσπονδια διαιτητων, δηλωσε μελος! Ολοι γιναμε διαιτητες κα προπονητες απο την εξεδρα..Και αμα χανει και η ομαδα μας, γινομαστε και αυθεντιες, που ειχαν τη λυση στο τσεπακι!
Τωρα χασατε..ειτε τσουζει ( οπως λενε οι πολυ οργανωμενοι οπαδοι ), ειτε ερχεται μετα απο μια τρομερη ηττα απο μια μεγαλη ομαδα οπως η Ζενιθ, τι να πουμε...Α.εμαθα πως και η ζενιθ, ειχε κλεισει τον Γιουρι Γκελερ..Λες τελικα να ειναι γουρλης και να χανετε παντα απο ατυχια?! ::)
Αντι να δουμε τα χαλια μας, στο ελληνικο πρωταθλημα, που δεν μπορουμε σαν ελληνικες ομαδες να παρουσιασουμε τη μουρη μας στην Ευρωπη, καθομαστε και κοιταμε πως τριβουν το πιπερι και πως εβαλε το χερι του ο ενας και ο αλλος, και πως κλανει η μαϊμου...Ειμαστε Ουγκαντα! Και αυτο, δεν το εκανε μονο ο Μαφιοζος,ή ο Θειτσος, ή ο Ψωμιαδης!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Melodos21

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #189 στις: 03/10/05, 20:55 »
Καλα,κερδισε πρωτα τος ψαραδες της ροζεμποργκ και μετα πες μου.Παντως ακομα δεν μου απαντησες.
Ηταν πεναλυ στο Λακη?
Επρεπε να αποβληθει ο Γεψργατος?
Αν κρινω απο τις βλακειες που λες και που εισαι ευχαριστημενος απο την ομαδα σου με τη χθεσινη "εμφανιση" πρεπει σιγουρα να περμενεις οτι θα παιξετε τελικο τσαμπιονς λιγκ του χρονου.

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #190 στις: 03/10/05, 23:01 »
 
Καλα,κερδισε πρωτα τος ψαραδες της ροζεμποργκ και μετα πες μου.Παντως ακομα δεν μου απαντησες.
Ηταν πεναλυ στο Λακη?
Επρεπε να αποβληθει ο Γεψργατος?
Αν κρινω απο τις βλακειες που λες και που εισαι ευχαριστημενος απο την ομαδα σου με τη χθεσινη "εμφανιση" πρεπει σιγουρα να περμενεις οτι θα παιξετε τελικο τσαμπιονς λιγκ του χρονου.
Κοιτα αν δεν εχεις τπτ αλλο να παρεθεσεις περα απο το οτι "Ηταν πεναλυ στο Λακη?
Επρεπε να αποβληθει ο Γεψργατος¨" καλυτερα να μην συνεχισεις. Κατσε ρε φιλε Δλδ εμεις οταν χανουμε γιατι δεν λεμε για τη διαιατησια?! τι ειμαστε τπτ κοροιδα?! Η μηπως "τους τα σκαμε για να χανουμε" σε παρακαλω μν ακου βλακειες. Περαν της φασης αυτης εχεις πολλες ακομα να κατηγορησεις και τα επιθετικα που προανεφερες δεν νομιζω να παραπονεθηκε κανεις αλλος. Εσυ εισαι ομως ο μαστερ διαιτιτικης του site. Παντως εγω βλεπω τον ολυμπιακο να φιγουραρει πανω πανω αηττητος. Αλλα βεβαια τα σκαμε για ν αειμαστεπρωτοι οπως λες και ειμαστε και κωλο ομαδα και δεν κερδιζουμε ροζεμπουργκ. Αντε περαστε τσαμπιονσ λιγκ και μετα ελα μιλα. Δωσε κανα ευρω στο ντεμη να πληρωση τον λακη βγαλε τη βανδη να τραγοθδει στα φαναρια μπας και ωγαλει κανα φραγκο και μετα ελα μιλα. Που επρεπε να εχετε υποβιβαστει λογο χρεων αλλα σας τη χαριζουν Και τι ειστε ρε να σας τη χαρισουν?! η πεμπτουσια του ελληνικου πρωταθληματος!?
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος D@ve Murray

  • Χορδοβασανιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2118
  • Φύλο: Άντρας
  • Once a wolf.... always a wolf...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #191 στις: 04/10/05, 00:11 »
Εμενα μου αρεσει παντως που κερδαμε...δεν ασχολουμαι...αλλα μου αρεσει να βλεπω επιχειρηματα οπαδων...κοιτα την ομαδα σου... τραβα νικα τους ψαραδες της ροζεμποργκ...μου αρεσει να τα διαβαζω αυτα...ψυχαγωγια...
Φάτε οτι προλάβετε...Ο Χονδροc γaρ Τaχυc...

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #192 στις: 04/10/05, 00:28 »
Κοιτάξτε τα τελευταία 25 χρόνια στην Ελλάδα είναι συνδεδεμένο και με την εκάστοτε πολιτική κατάσταση.Για όσους ξέρουν κάτι παραπάνω εδώ και κάποιους μήνες ο Κόκκαλης άρχισε και πάλι να παίρνει έργα από κυβερνητικούς παράγοντες γεγονός που δε συνέβαινε πέρσι.
Τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά.
Όσο για τους φιλάθλους του ολυμπιακοά αν αυτό που τους καίει είναι ότι κέρδισαν μια ομάδα η οποία προσπαθεί να μαζέψει τα κομμάτια της και να παίξει μπάλα με ότι δυναμικό διαθέτει τότε μπράβο στον ολυμπιακό που την κέρδισε.Οι ίδιοι φίλαθλοι όμως ας κοιτάξουν την ομάδα τους όταν παίζει στο εξωτερικό και συνήθως προσφέρει στους ξένους συλλόγους εύκολη λεία.
Δε θα πω τίποτα για τη διαιτησία, άλλωστε ήταν λιγότερο τραγική από άλλη φορά.Είπα και παραπάνω πως η μπάλα τιμωρεί όσους φαίνονται αχάριστοι απέναντί της.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #193 στις: 04/10/05, 00:42 »
Όσο για τους φιλάθλους του ολυμπιακοά αν αυτό που τους καίει είναι ότι κέρδισαν μια ομάδα η οποία προσπαθεί να μαζέψει τα κομμάτια της και να παίξει μπάλα με ότι δυναμικό διαθέτει τότε μπράβο στον ολυμπιακό που την κέρδισε.
Οι σοβαροι φιλαθλοι, ξερουν οτι οι ελληνικες ομαδες ειναι χαλια...Ομως, καποιοι δικοι σας φιλαθλοι, ή πιστευουν σε θαυματα ή γενικα νομιζουν οτι ο Ντεμης ειναι ο Θεος, και πιστευουν οτι η ΑΕΚ, θα πρεπει να εχει την παρουσια που ειχε πριν 6 χρονια στο ελληνικο πρωταθλημα..Αυτη η πιστη τους, τους οδηγει, στο να θεωρουν πως ολα γυρω απο την ομαδα, προσπαθουν να την "ριξουν"...( οπως ο Melodos21 ). Με αυτη τη λογικη ομως, δεν παει μπροστα η ομαδα,ετσι? Αν οι ιδιοι οι φιλαθλοι, δεν κανουν υπομονη, τοτε τι θα πρεπει να πουν οι ποδοσφαιριστες?! Εχω αδικο? Δεν νομιζω...
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #194 στις: 04/10/05, 00:47 »
Μα εγώ δεν είπα ποτέ πως έχουμε την ομαδάρα και πάμε για πρωτάθλημα.Πρώτη λέω πως έχουμε τα χάλια μας και περιμένω απλά να ανακάμψουμε όποτε γίνει αυτό.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #195 στις: 04/10/05, 00:51 »
Μα εγώ δεν είπα ποτέ πως έχουμε την ομαδάρα και πάμε για πρωτάθλημα.Πρώτη λέω πως έχουμε τα χάλια μας και περιμένω απλά να ανακάμψουμε όποτε γίνει αυτό.
Μα δεν ειπα για σενα φυσικα! Πανω στα δικα σου λογια, στηριχθηκα για να πω οτι πρεπει να ειναι προσγειωμενοι ολοι!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #196 στις: 04/10/05, 02:06 »
Mα τι καθόμαστε και συζητάμε?
Όσοι είδαν το ματς θα παραδεχτούν πως:
1)Η άεκ είχε περισσότερες ευκαιρίες
2)Ο ολυμπιακός μετέτρεψε τις ευκαιρίες σε γκολ και κέρδισε
3)Ο γεωργάτος αλλά και ο Λάκης είναι για κλάμματα
4)Ο Οκκάς ήταν σεληνιασμένος!
5)Το πέναλτι στον Οκκά έγινε αφού ήταν στον αέρα του πήραν το πόδι και τον πέταξαν κάτω!Τι πιο ξεκάθαρο?
6)Το χέρι στο γκολ της Άεκ είναι δύσκολη φάση και δεν έχουμε κάποιο replay που θα μας πει 100%.

Αποσυνδεδεμένος Melodos21

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #197 στις: 04/10/05, 13:30 »
Όσο για τους φιλάθλους του ολυμπιακοά αν αυτό που τους καίει είναι ότι κέρδισαν μια ομάδα η οποία προσπαθεί να μαζέψει τα κομμάτια της και να παίξει μπάλα με ότι δυναμικό διαθέτει τότε μπράβο στον ολυμπιακό που την κέρδισε.
Οι σοβαροι φιλαθλοι, ξερουν οτι οι ελληνικες ομαδες ειναι χαλια...Ομως, καποιοι δικοι σας φιλαθλοι, ή πιστευουν σε θαυματα ή γενικα νομιζουν οτι ο Ντεμης ειναι ο Θεος, και πιστευουν οτι η ΑΕΚ, θα πρεπει να εχει την παρουσια που ειχε πριν 6 χρονια στο ελληνικο πρωταθλημα..Αυτη η πιστη τους, τους οδηγει, στο να θεωρουν πως ολα γυρω απο την ομαδα, προσπαθουν να την "ριξουν"...( οπως ο Melodos21 ). Με αυτη τη λογικη ομως, δεν παει μπροστα η ομαδα,ετσι? Αν οι ιδιοι οι φιλαθλοι, δεν κανουν υπομονη, τοτε τι θα πρεπει να πουν οι ποδοσφαιριστες?! Εχω αδικο? Δεν νομιζω...

Ρε φιλε ξερεις τι μου τη δινει?Οτι ολοι οι ολυμπιακοοι ειστε καφροι.Ρε πας καλα?Για κοιτα πιο πισω να δεις ποιος μιλησε για διαιτησια και μετα ελα μια.Δικος σου οπαδος διαμαρτηρυθηκε για το χερι του Αλεξοπουλου πρωτος μετα μιλησα εγω για διαιτησια.Ξερεις και κατι αλλο?Παραδεχεσε οτι τα τελευταια χρονια ο ολυμπιακος εχει ευνοηθει απο τη διαιτησια?
Να σου πω και κατι?Το αεκακι που δεν εχει λεφτα σε πατησε κατω προχθες και αν δεν δεν ηταν τοσο ηλιθιοι οι σοαρες,Λακης θα ειχες φυγει με 4αρα απο το οακα.Ναι παραδεχομαι δεν εχουμε ομαδα αλλα μην νομιζεις οτι εχει ο ολυμπιακος.

Αποσυνδεδεμένος Melodos21

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #198 στις: 04/10/05, 13:34 »


....Μετα το 20λεπτο παιξατε μπαλα.Βαλατε γκολ(αμφισβητουμενο οσο αναφορα το πως κοντρολαρατε τη μπαλα..βλεπε χερι)


Για να δεις γιατι μιλησα για διαιτησια.

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1277
    • Προφίλ
Απ: ΑΕΚ
« Απάντηση #199 στις: 04/10/05, 13:59 »
Ρε φιλε ξερεις τι μου τη δινει?Οτι ολοι οι ολυμπιακοοι ειστε καφροι.

Άλλος φέρελπις στατιστικολόγος μας προέκυψε τώρα. Για να βγάλουμε λοιπόν μια σούμα από όσα στο μεταξύ έχεις προσφέρει στο εν λόγω thread:

* "Τι λενε ρε οι γαβροι?...Τραβηγμα φανελας ειναι η δεν ειναι κιτρινη καρτα και στην περιπτωση του καραφλου εκτρωματος 2η?...Μηπως θελετε να μιλησουμε για τα επιθετικα φαουλ που εφευρισκε το κορακι σας?"

* "Δεν θα ανεφερα τη διαιτησια αν δεν ακουγα τη μαμακια με το χερι του αλεξοπουλου.Στην τελικη ημασταν καλυτερη απο εσας και εισασταν πολυ κολοφαρδοι που κερδισατε...Οσο για την ομαδα σου κοιταξε να μην παθει τιποτα η μινιατουρα και η γιαγια πουρε,και χασεις το τσαμπιονς λιγκ που σου υποσχεθηκε ο μαφιοζος σου του χρονου."

* "Καλα,κερδισε πρωτα τος ψαραδες της ροζεμποργκ και μετα πες μου...Αν κρινω απο τις βλακειες που λες και που εισαι ευχαριστημενος απο την ομαδα σου με τη χθεσινη "εμφανιση" πρεπει σιγουρα να περμενεις οτι θα παιξετε τελικο τσαμπιονς λιγκ του χρονου."

Σαν να διαβάζω πιστότατο αντίγραφο του κάφρου Τσουκαλά σε κιτρινόμαυρο μονοπάτι αυτή τη φορά. Μήπως καλύτερα να αλλάξεις το nick σε Faltsodos21? Δε διαφέρεις άλλωστε και σε πολλά από όσα καταδικάζεις.